Bleach RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Nasıl Öldüm?

YazarMesaj
Sane Karman
Yeni Üye
Sane Karman

Erkek

Karakter
Zanpakutou: Tony Blackword
Nasıl Öldüm? Left_bar_bleue100/100Nasıl Öldüm? Empty_bar_bleue  (100/100)

Nasıl Öldüm? Empty
MesajKonu: Nasıl Öldüm?   Nasıl Öldüm? Icon_minitimePtsi Mart 16, 2009 6:36 pm

Çok uzun zaman önceydi ama herşey sanki dün olmuş gibi aklımda.Arabadaydık ve alışverişe gidiyorduk.Çok istediğim bir ayakkabı vardı.Babam en sonunda dayanıp o ayakkabıyı almaya karar vermişti.

Ondan önceki gün panayırdaydık.Çok güzel bir ayı kazanmıştım.Ben kazanmıştım.Ancak küçük kız kardeşim ayıyı elimden almış ve oynuyordu.İşte herşey o ayı yüzünden oldu.

Arabada arka koltuktaydık.Kardeşim ayıyla oynuyor,onu mıncıklıyor sağa sola sallıyordu.O ayıyı sallarken birden ayı elinden kaydı ve suratıma çarptı.Canım yanmamıştı insancıl bir hataydı ,affedilebilirdi.Ama affetmedim.Sebebini bugün bile bilmiyorum.Bende ayıyı aldım arkama koydum ve kardeşimle boğuşmaya başladık.İlk önce annem ve babam gülüyorlardı.Çocukca bir oyun olduğunu sanmışlardı.Ancak benim gözlerimi kan bürümüştü.En sonunda annem bizi ayırmak için arkaya uzandı ancak başarılı olamadı.Babamsa dikkatini bir saniyeliğini yoldan ayırıp bize vermişti.

Kardeşimle babam bize kızınca hemen ayrıldık.Ama babam dikkatini yine yola verince onu gördü.Geyiği.Frene basarak direksiyonu çevirdi.Her ne kadar yavaş gitsekte bu bizim yandaki bayırdan aşağıdaki nehre düşmemize engel olmadı.Hiçbirimiz arabadan çıkamadık ve yavaşça öldük.

Rukongai'ye nasıl gittiğimi hatırlamıyorum.Ama orada neler yaşadığımı gayet iyi hatırlıyorum.

RP Out:Hikaye Rukongai'de devam edecek.

1304 Harf

Nasıl Öldüm?
1 sayfadaki 1 sayfası