Bleach RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Quincy Sınıfı 1

3 posters
YazarMesaj
Kuyaki Hatsuto
Last Quincy
Last Quincy
Kuyaki Hatsuto

Erkek

Karakter
Zanpakutou: Zanpaktoum yok :D
Quincy Sınıfı 1 Left_bar_bleue100/100Quincy Sınıfı 1 Empty_bar_bleue  (100/100)

Quincy Sınıfı 1 Empty
MesajKonu: Quincy Sınıfı 1   Quincy Sınıfı 1 Icon_minitimeC.tesi Haz. 06, 2009 7:27 am

Hatsuto geldi...
Kimse yoktu...Çünkü hiç bir Quincy öğrencisi bulamamıştı.
Çaresiz beklemeye karar verdi.O sırada öğrenciler için Quincy haçlarını çıkardı.Küçük bir kutuda 15-20 tane kadar vardı.Sınıfa bir göz gezdirdi.Her şey tamamdı.Bri göletin orada bulunmasına rağmen bu gizli sınıfı kurması kısa sürmüştü ve de bir sınıfa benzemişti.Dolaptaki Quincy haçları ve kıyafetlerine baktı.Ardından kilitli raflardaki gümüş tüpler, kutularda bulunan Hollow yemleri , ve de çok gizli olarak sakladığı Senrei Shouto'ları hatırladı.
Bir Quincy öğrencisi geldiğinde burada tam bir eğitim alabilirdi.

591
Katsuki_Wii
Quincy
Quincy

Erkek

Karakter
Zanpakutou:

Quincy Sınıfı 1 Empty
MesajKonu: Geri: Quincy Sınıfı 1   Quincy Sınıfı 1 Icon_minitimeÇarş. Haz. 17, 2009 8:08 pm

Biggie gölete gelir.Öğrenmek için olan kücük klübeye girip oturur.Öğretmen tam karşısındadır.Gözlerini kapatır.Olan biteni düşünür.Tekrar açar.Önüne bakar.Havaya bakar.Hocadan tepki bekler.

189
Kuyaki Hatsuto
Last Quincy
Last Quincy
Kuyaki Hatsuto

Erkek

Karakter

Quincy Sınıfı 1 Empty
MesajKonu: Geri: Quincy Sınıfı 1   Quincy Sınıfı 1 Icon_minitimePerş. Haz. 18, 2009 8:30 am

Hatsuto yavaşça başını kaldırır...Dolabına gider...Okuduğu kitabı dolaba koyar.Hiç istfifini bozmadan tekrar yerine oturur.Ve gelene sorar:

"Niye geldin?"

156
Katsuki_Wii
Quincy
Quincy

Erkek

Karakter
Zanpakutou:

Quincy Sınıfı 1 Empty
MesajKonu: Geri: Quincy Sınıfı 1   Quincy Sınıfı 1 Icon_minitimePerş. Haz. 18, 2009 8:39 am

Aynı şekilde onun gözlerine bakarak bir süre bekler.
-Marangozluk eğitimi almaya geldim diye cevap verir.
-Sence ney için geldim?Babamın eski bir quincy olduğunu düşünüyorum.Bak bu onun günlüğü.Içinde bi çok anı var.Ha birde haç.Sanırım kolye türü bişey.Bir göz atmalısın.

274
Kuyaki Hatsuto
Last Quincy
Last Quincy
Kuyaki Hatsuto

Erkek

Karakter

Quincy Sınıfı 1 Empty
MesajKonu: Geri: Quincy Sınıfı 1   Quincy Sınıfı 1 Icon_minitimePerş. Haz. 18, 2009 8:46 am

Quincy olmak istiyorsan önce ustana karşı bu tavırları kesmelisin,der Hatsuto....
Ve de öğrenciliğe başlamadan önce o haçın senin silahın olduğunu anlamalısın...

161

Rp Out:Mutlu olundu mu?

En son Kuyaki Hatsuto tarafından Perş. Haz. 18, 2009 8:53 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Katsuki_Wii
Quincy
Quincy

Erkek

Karakter
Zanpakutou:

Quincy Sınıfı 1 Empty
MesajKonu: Geri: Quincy Sınıfı 1   Quincy Sınıfı 1 Icon_minitimePerş. Haz. 18, 2009 8:50 am

Huh...Tamam.Anladım.Sustum.Dinliyorum.
desede içinden:
Beni bu herife bu kadar saygılı olmaya yönelten şey ne?Yaydığı garip güçmü?Yada ona benzer herhangi birşey.Sanki içimden bu heriften korkup saygı duymam gerekiyormuş gibi birşeyler hissediyorum.Neden hiç bi zaman tam ve düz olmazki bu tür şeyler?!?!Bu herifler neden beynimi böyle karıştırmayı seviyorlar?.Herneyse.Ne diyorsa onu yap.Bu kadar basit.

408

Rp Out:L0l ben onu seninle veya senin hata/özür(hangisini beğenirsen)lerinle dalga geçmek için yapmamıştım.Ben o şakayı(bak şaka diyorum.)komiklik olsun belki gülen olur diye ortaya atmıştım.Ha sen gidip onu kendi üstüne alırsan suç senin.

En son Katsuki_Wii tarafından Perş. Haz. 18, 2009 8:56 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi (Sebep : ..)
Kuyaki Hatsuto
Last Quincy
Last Quincy
Kuyaki Hatsuto

Erkek

Karakter

Quincy Sınıfı 1 Empty
MesajKonu: Geri: Quincy Sınıfı 1   Quincy Sınıfı 1 Icon_minitimePerş. Haz. 18, 2009 8:03 pm

RP Out:Suç benim mi BAN Razz

Öncelikle günlükten bahset...Babanın günlüğünden...Az ya da çok bir şeyler öğrenmiş olmalısın oradan,anlat bana öğrencim...
Öncelikle bunlardan bahsetmelisin bana

163
Katsuki_Wii
Quincy
Quincy

Erkek

Karakter
Zanpakutou:

Quincy Sınıfı 1 Empty
MesajKonu: Geri: Quincy Sınıfı 1   Quincy Sınıfı 1 Icon_minitimePerş. Haz. 18, 2009 8:05 pm

Iıı eeee aaaa uu...Aslında onu okumadım,okuyamadım.Garip bir dilde yazılmış.Oraya bir gölet resmi çizilmişti.Bende burası olduğunu tahmin ederek bir şekilde geldim.Aslında yolu bile bilmiyorum.

193
Kuyaki Hatsuto
Last Quincy
Last Quincy
Kuyaki Hatsuto

Erkek

Karakter

Quincy Sınıfı 1 Empty
MesajKonu: Geri: Quincy Sınıfı 1   Quincy Sınıfı 1 Icon_minitimePerş. Haz. 18, 2009 8:07 pm

Vay,demek bu konuda başarılsın....Yn bulmak işine yarar...Peki ruhları görebiliyor musun öğrencim

97
Katsuki_Wii
Quincy
Quincy

Erkek

Karakter
Zanpakutou:

Quincy Sınıfı 1 Empty
MesajKonu: Geri: Quincy Sınıfı 1   Quincy Sınıfı 1 Icon_minitimePerş. Haz. 18, 2009 8:08 pm

Ruhtan kastın şu içimden geçen hafif soluk renkli kişilerse,evet onları görüyorum.

82

En son Katsuki_Wii tarafından Cuma Haz. 19, 2009 7:48 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Kuyaki Hatsuto
Last Quincy
Last Quincy
Kuyaki Hatsuto

Erkek

Karakter

Quincy Sınıfı 1 Empty
MesajKonu: Geri: Quincy Sınıfı 1   Quincy Sınıfı 1 Icon_minitimePerş. Haz. 18, 2009 8:10 pm

Hmmm tamam yorulmuş olmalısın,şu oda senin uzan ve biraz dinlen yarın eğitimine başlarız

89
Katsuki_Wii
Quincy
Quincy

Erkek

Karakter
Zanpakutou:

Quincy Sınıfı 1 Empty
MesajKonu: Geri: Quincy Sınıfı 1   Quincy Sınıfı 1 Icon_minitimePerş. Haz. 18, 2009 8:11 pm

Aslında bir an önce quincy yada ona benzer birşey olmak istiyorum.Baksanıza diyerek ayağa kalktı.Hocanın önündeki günlüğün son sayfalarındaki ok atan adam resmini gösterdi.Işte şunlardan..

188

En son Katsuki_Wii tarafından Cuma Haz. 19, 2009 7:49 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Kuyaki Hatsuto
Last Quincy
Last Quincy
Kuyaki Hatsuto

Erkek

Karakter

Quincy Sınıfı 1 Empty
MesajKonu: Geri: Quincy Sınıfı 1   Quincy Sınıfı 1 Icon_minitimePerş. Haz. 18, 2009 8:17 pm

Sen öncelikle Quincy Onurunu öğrenmelisinh velet!
diye bir anda gürledi Hatsuto...
Öğreneceksin merak etme,öğreneceksin.....
O ok atan adam dediklerinin hepsi acı şekillerde öldü...Bu gücü taşıdığın için onlardan biri olmayı değil onların hesabını temizlemek istemelisin...

274
Katsuki_Wii
Quincy
Quincy

Erkek

Karakter
Zanpakutou:

Quincy Sınıfı 1 Empty
MesajKonu: Geri: Quincy Sınıfı 1   Quincy Sınıfı 1 Icon_minitimePerş. Haz. 18, 2009 8:20 pm

Bir anda noluyor demeye kalmadan beklenmedik bir tepki geldi.Biggie gelen sert ve acımasız ses ile yere düştü.Daha sonra hocanın yumuşaması birazcık rahatlattı.Acı şekillerde ölmek?Savaş?Noluyoruz? diye içinden konuştu?

Ha??Niçin?Neden öldüler??

248

En son Katsuki_Wii tarafından Cuma Haz. 19, 2009 7:50 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Kuyaki Hatsuto
Last Quincy
Last Quincy
Kuyaki Hatsuto

Erkek

Karakter

Quincy Sınıfı 1 Empty
MesajKonu: Geri: Quincy Sınıfı 1   Quincy Sınıfı 1 Icon_minitimePerş. Haz. 18, 2009 8:22 pm

Hepsi shinigamiler yüzünden...Ancak sana onlara kin duymanı söylemeyeceğim...Sadece onlara arkanı dönme...Onlar bizim klanımızdakilerin yaşlanmasını beklerler ve yaşlandıklarında onlşarın bir hollow saldırısıyla ölmelerini beklerler...Şu anda kalan tek quincy benim...Başka hiç biriyle tanışmadım...

300

RP OUT:Harfleri yazzz
Katsuki_Wii
Quincy
Quincy

Erkek

Karakter
Zanpakutou:

Quincy Sınıfı 1 Empty
MesajKonu: Geri: Quincy Sınıfı 1   Quincy Sınıfı 1 Icon_minitimePerş. Haz. 18, 2009 8:24 pm

OUT:Biliyorum soradan ekliycem sıkıyo yarım saat bakmak.

Shinigami nedir??

18

En son Katsuki_Wii tarafından Cuma Haz. 19, 2009 7:46 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Kuyaki Hatsuto
Last Quincy
Last Quincy
Kuyaki Hatsuto

Erkek

Karakter

Quincy Sınıfı 1 Empty
MesajKonu: Geri: Quincy Sınıfı 1   Quincy Sınıfı 1 Icon_minitimePerş. Haz. 18, 2009 8:29 pm

Bunları sana yarın uzun uzun anlatacağım...Biraz dinlen

Out:Çıkmam lazım bb
Eyvah Admin
Genel Yönetici
Genel Yönetici
Eyvah Admin

Kadın
Nereden : Nereye...
Lakap : Admin
Ruh Hali : Quincy Sınıfı 1 Images12

Karakter
Zanpakutou: Yönetim Paneli asddasdasd
Quincy Sınıfı 1 Left_bar_bleue9999999/9999999Quincy Sınıfı 1 Empty_bar_bleue  (9999999/9999999)

Quincy Sınıfı 1 Empty
MesajKonu: Geri: Quincy Sınıfı 1   Quincy Sınıfı 1 Icon_minitimePerş. Haz. 18, 2009 9:49 pm

OUT: katsuki wii hiç yazmıon harf sayısını editle onları Wink
https://bleachrpg.yetkin-forum.com
Katsuki_Wii
Quincy
Quincy

Erkek

Karakter
Zanpakutou:

Quincy Sınıfı 1 Empty
MesajKonu: Geri: Quincy Sınıfı 1   Quincy Sınıfı 1 Icon_minitimeCuma Haz. 19, 2009 7:51 am

Biggie koştura koştura içeriye girdi hemen oturdu.Prototipi cebindeydi.Öğretmene göstermek için can atıyordu.Fakat öğretmen sınıfta yoktu ve onu beklemeye başladı..
Katsuki_Wii
Quincy
Quincy

Erkek

Karakter
Zanpakutou:

Quincy Sınıfı 1 Empty
MesajKonu: Geri: Quincy Sınıfı 1   Quincy Sınıfı 1 Icon_minitimeCuma Haz. 19, 2009 12:13 pm

Öğretmeni yarım saatten fazla beklediğini farketti.Dışarı göle çıktı.Bir çok ağaç vardı.Deneme yapmak için birebir bir ortamdı.Elini tahtadan yapılmış ok ve yaylara uzattı.Onlardan bir tanesini aldı.Tek elini yayını gerdirmeden tuttu.Tüm ruh gücünü oka ve ellerine vermeye çalıştı.Dışardanda aldığı ruh gücüyle bir çeşit yay oluşmuştu.Masmaviydi.Bununla beraber elindeki tahtadan yay yere düşmüştü.Sadece mavi renkteki enerji küpünü tutuyordu.Yayı çekmeye çalışıyordu.Fakat eli yayın içinden geçip gidiyordu.Birazcık daha ruh gücünü ellerine odaklayarak yayı çekti.Yayı geren elindeki ruh gücünün az bir kısmını oraya sabitlemeye çalıştı.Ki sabitledide.Elindeki ruh gücünün çoğunluğunu elinden saldı.Bu ruh gücünden yayın arasına sıkışmış bir tür çubuk oluştu.Ok'a benzemiyordu.Sadece bir çubuktu.Bir süre bekledi.Yay ve çubuk çok güzel gözüküyordu.Bir süre sonra ok ve yayın kaybolmaya başladığını farketti hemen ruh enerjisini düzeltti.Ok a şekil vermeye çalıştı.Şimdi ok a benziyordu.Bunları yaklaşık 45 saniyede yapmıştı.Çok yavaştı.Lanet olsun..Yayı ok ile beraber sıkıca kavradı,ve bıraktı.Ok fırladı.Karşıdaki ağaca saplanmasını istiyordu.Fakat ok hava yok oldu.Ruh gücünü ok'a yeterince fazla vermemişti.Öğretmenin sınıfta olabileceğini düşündü.Hemen gidip oraya baktı.

1277
Katsuki_Wii
Quincy
Quincy

Erkek

Karakter
Zanpakutou:

Quincy Sınıfı 1 Empty
MesajKonu: Geri: Quincy Sınıfı 1   Quincy Sınıfı 1 Icon_minitimeCuma Haz. 19, 2009 12:26 pm

Öğretmen henüz yoktu.Hemen oradaki ruh enerjisin toplamada yardımcı olan quincy yaylarından bir tanesini aldı.Aynı şeyi daha fazla oka odaklanarak yaptı.Ok yaydan fırladı.Karşıdaki ağaca saplandı,ve yok oldu.Oku yere attı.Kendi ruh enerjisiyle bir ok daha yarattı.Ve bir yay.Yine aynı şekilde oka odaklandı.Bu sefer ok yine fırladı.Yine ağaca saplandı ve yok oldu.Ama ok yayda fırlandıktan sonra yay yok oldu.Bunu dengeleyemiyordu.Bir süre daha devam etti.

456
Katsuki_Wii
Quincy
Quincy

Erkek

Karakter
Zanpakutou:

Quincy Sınıfı 1 Empty
MesajKonu: Geri: Quincy Sınıfı 1   Quincy Sınıfı 1 Icon_minitimeCuma Haz. 19, 2009 2:01 pm

Hala fırlatıyordu.Ruh enerjisini toplayıp.Gerekli yerlere yeteri kadar dağıtıp.Yayı bırakıyordu.
Ruh enerjisini toplayıp.Gerekli yerlere yeteri kadar dağıtıp.Yayı bırakıyordu.Ruh enerjisini toplayıp.Gerekli yerlere yeteri kadar dağıtıp.Yayı bırakıyordu.Ruh enerjisini toplayıp.Gerekli yerlere yeteri kadar dağıtıp.Yayı bırakıyordu.Fakat sürekli birşeyleri yanlış yapıyordu.Bazen yay yok oluyordu.Bazen ok yok oluyor.Bazen elleri yaralanıyordu.Hala devam etti 10-15 kere ok attı.Ne olursa olsun artık daha seriydi.Ok'u yaratıp fırlatması yaklaşık olarak bir buçuk saniye kadar sürüyordu.Ne kadar sürerse sürsün.Attığı ok işe yaramadıktan sonra ne işe yarayacaktı?Veya kendini yaraladıktan sonra..

-Hadi seni lanet olası şey!!

-Ol seni lanet olası!

-Hadi ama hangi haltı yanlış yaptımki!

-Aww!Bu acıttı!!

-Yolun ortasında yok olursan seni kullanarak nasıl savaşabilirimki

-Ne yani ok gittikten sonra yok olmakta ne demek?2.yi fırlatman için 1 tane daha jeton lazım mı demeye çalışıyorsun!Lanet olası otomat!

-Al bunu Lanet olası ağaç!!

bir çok şey daha..

Gölün etrafı ağaçlarla kaplıydı.Birsürü ağaç.Ne olursa olsun gölün etrafındaki ağaçların 10-15 metre kadar uzağında bile olsanız bu sesleri kesik kesik duyabilirdiniz.

Biggie yorulmuştu.Diz çöktü.Turkuaz saçlarının bir kısmı önüne düştü.Zorlanarak ayağa kalktı.Bir süre bekledi.Yine ellerini ok atma pozisyonuna çekti.

-Artık olmalısın seni lanet olası!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

diye bağırdı.Artık sesini 20-25 metre kadar uzakta olsanız bile tam bir şekilde duyabilirdiniz.Saatlerdir aynı şeyi yapıyordu.Hem fiziksel,hemde ruhsal açıdan yorgundu,bitkindi.Son gücünüde dağıttı.En dikkatli şekilde.Oku yarattı ve fırlattı.Ok ağaca saplandı.Elleri gayet normal bir şekilde duruyordu.Yayda.Olmuştu.Bir süre şaşırdı.Olduğuna inanamadı.Daha sonra bundan gaza gelerek birazcık daha güçlendi.2-3 ok daha attı.Oklar yeterince hızlıydı.Çarpan oklardan 1.si hedefi ıskalamıştı.Fakat 2.si yaşlı bir ölü ağacı koparttı.2 ve 3 de aynı yönde gidip kopmuş ağacın arkasındaki orta boyuttaki ağacı yıktı.Bu heyecanla Biggie

-Hehehehe!!Işte böyle seni lanet olası ok!Yehehehehehehe!!

diye bağırdı.Artık isterseniz 40 metre gidin.Bunu kesik bile olsa duymanız çok olasıydı.Biggie heycandan havaya uçuyordu resmen.Ardarda ok atmaya başladı.Artık formülü çözmüştü.Nereye ne kadar ruh gücü vereceğini.Attığı okların 5 te 2 si fiziksel gücünün fazla çalışmaktan azalmasından dolayı tam isabet olmuyordu.Ama Biggie nin umrunda bile değildi.Ok atıyordu.Yorgun hissediyordu fakat her attığı okta birazcık daha canlanıyordu.Sürekli devam ediyordu.Ateş Ediyordu.Ve sürekli bağırıyordu.

2650
Katsuki_Wii
Quincy
Quincy

Erkek

Karakter
Zanpakutou:

Quincy Sınıfı 1 Empty
MesajKonu: Geri: Quincy Sınıfı 1   Quincy Sınıfı 1 Icon_minitimeCuma Haz. 19, 2009 2:07 pm

RP OUT yukarıdakilerdekilerin hepsi haç kullanarak yapılmıştır..
Katsuki_Wii
Quincy
Quincy

Erkek

Karakter
Zanpakutou:

Quincy Sınıfı 1 Empty
MesajKonu: Geri: Quincy Sınıfı 1   Quincy Sınıfı 1 Icon_minitimeCuma Haz. 19, 2009 2:24 pm

Birden Biggienin gözleri açıldı.

-Napıyorum ben!Hoca uyuyor olabilir!!Uyanırsa bana kızması an meselesi..

-En iyisi oturup dinlenmek.

Biggie gölün kenarına oturdu.Aklından bir çok şey geçiyordu.Bunlardan en havalısıda artık bir quincy olduğunu düşünmesiydi.Ardından aklına şu quincy onuru denen şey geldi.Hayır quincy değildi..O onuru bilmiyordu.Belkide bildiğinden haberi yoktu.Yada onun gibi birşey.Veya benzeri birşey..Ne kadar sıkıcı ve yorucuydu.Saatlerce,Saatlerce uğraşmıştı ve şu haç sayesinde ok atabiliyordu.Bu haçın olayı ney?Büyülü yada sihirli gibi birşeymi??

581

(Tamamen 6000 harf sayısına tamamlamak için yapılmış aptalca ve gereksiz bir posttur.

Quincy Sınıfı 1
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Shiro'nun Sınıfı(Yeni öğrenciler buraya gelsin)