Bleach RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Biggie ne haltlar yiyor?

3 posters
YazarMesaj
Katsuki_Wii
Quincy
Quincy

Erkek

Karakter
Zanpakutou:
Biggie ne haltlar yiyor? Left_bar_bleue100/100Biggie ne haltlar yiyor? Empty_bar_bleue  (100/100)

Biggie ne haltlar yiyor? Empty
MesajKonu: Biggie ne haltlar yiyor?   Biggie ne haltlar yiyor? Icon_minitimeC.tesi Haz. 20, 2009 10:24 pm

Biggie düşünceler içinde göletten ve etraftaki ağaçlardan gelen kuş sesleriyle dalıp gitmişti.Bir çok şey görüyordu.Sanki terapideymiş gibi.Sanki bir çeşit yaşamdaydı.Ama hissetmiyordu.Gözünün önünden babasının ölümü,buraya gelişi,şu baş quincy herifin konuştuklari geçiyordu.Yaklaşık 1 gün gerideydi sanki.Ama şuanda şimdiyi yaşıyordu.Sadece fiziksel olarak.Zihni tamamen bir zaman yolculuğundaydı.Gittikçe fiziksel olarak bulunduğu zamana yaklaşıyordu.Ama bu zamanda paralel olarak ilerlediği için sadece kendi içinde döngü yaratıp duruyordu.Gördükleri sonlanana kadar bu döngü bitmeyecekti.(Rp out:Keste sadete gel be!)Ancak gözleri açık olduğundan sürekli birşeyler görüyordu.Buyüzden döngü belkide hiç bitmeyecekti.Bedeni kül olduğunda bile hala bu döngü devam ediyor olacaktı.Sonsuza dek.(Rp out:Sadete gelsene olm bk vaktim az...)Fiziksel olarak bir ses duydu.Biggie!Buraya gel! türü birşeydi.O prototipte neydi gibi birşeyler.Bu böyle ilerliyordu.Daha sonra biggie biz 1 saate geliriz türü bir ses.Biggie sadece duyuyordu.Aslında duymuyordu bile.Sadece bedeni ona duyduğunu söylüyordu.Ardından martı türü bir kuş oradan geçerken ayaklarını göle sürttürdü.Sıçrayan su Biggienin tam gözüne giriyordu.Su önünde duruyordu.Sanki zaman bir an donmuştu.Bir tek damla hareket ediyordu.Aşırı yavaş(Rp out:Paralel evrende 5 dakika geçti skati.Olay ney..)Su en sonunda gözüne değdi.Biggie bu acıyı duymuyordu.Sadece suyun sıçrayışını gördü ve ardından hızlı bir şekilde uyandı.1 saniye kadar durdu.Ardından

-Aaaah lanet olsun lanet olsun lanet olsun lanet olası kuş!!!
diye bağırdı.Ne olduğunu anlamadı.Evine gidip uzanmaya ve düşünmeye başladı.

1646
Hwang Tae Jeon
Primera Espada
Primera Espada
Hwang Tae Jeon

Kadın
Nereden : Kore.
Lakap : TJ.
Ruh Hali : Biggie ne haltlar yiyor? 9h0yo2

Karakter
Zanpakutou: Gumiho.
Biggie ne haltlar yiyor? Left_bar_bleue90/100Biggie ne haltlar yiyor? Empty_bar_bleue  (90/100)

MesajKonu: Geri: Biggie ne haltlar yiyor?   Biggie ne haltlar yiyor? Icon_minitimeC.tesi Haz. 20, 2009 10:26 pm

Rp out:Herşeye lanet okuma çarpılırsın xD
http://bleach-rpg.turkforumpro.com/
Katsuki_Wii
Quincy
Quincy

Erkek

Karakter
Zanpakutou:
Biggie ne haltlar yiyor? Left_bar_bleue100/100Biggie ne haltlar yiyor? Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: Biggie ne haltlar yiyor?   Biggie ne haltlar yiyor? Icon_minitimeC.tesi Haz. 20, 2009 10:27 pm

Rp out:Farkındayım.Zaten rpyide isteyerek yazmamıştım:D hani siz beni çaarmışssınız falan.Ben evde değildim.O yüzden böyle malca bir rp yazdım hani görmüş oluyum bir şekilde diye..
Eyvah Admin
Genel Yönetici
Genel Yönetici
Eyvah Admin

Kadın
Nereden : Nereye...
Lakap : Admin
Ruh Hali : Biggie ne haltlar yiyor? Images12

Karakter
Zanpakutou: Yönetim Paneli asddasdasd
Biggie ne haltlar yiyor? Left_bar_bleue9999999/9999999Biggie ne haltlar yiyor? Empty_bar_bleue  (9999999/9999999)

MesajKonu: Geri: Biggie ne haltlar yiyor?   Biggie ne haltlar yiyor? Icon_minitimePtsi Haz. 22, 2009 7:38 am

OUT: olm ne bu xdxdxd adam burda felsefe yapmıs paralel evren falan
https://bleachrpg.yetkin-forum.com

Biggie ne haltlar yiyor?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Biggie Smalls
» Biggie'nin odası.