Bleach RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Senkai içılıyoooooorrr!!!

YazarMesaj
Futarubi
Kararsız
Futarubi

Kadın
Nereden : Mersin
Lakap : animeci xD

Karakter
Zanpakutou: Tetsusaiga
Senkai içılıyoooooorrr!!! Left_bar_bleue100/100Senkai içılıyoooooorrr!!! Empty_bar_bleue  (100/100)

Senkai içılıyoooooorrr!!! Empty
MesajKonu: Senkai içılıyoooooorrr!!!   Senkai içılıyoooooorrr!!! Icon_minitimeC.tesi Tem. 18, 2009 6:41 am

Futarubi arkasına bile bakmadan shunpuyla koşuyordu. Temizleyiciden kaçıyordu. Nihayet ışığa varabilmişti. Senkai kapısı açıldı ve futarubi dışarı çıktı. Derin bir nefes aldı ve etrafı incelemeye başladı. Burası çöle benziyordu ama yer topraktandı. Hiç bitki yoktu ve irili ufaklı tepeler vardı. En garip olanıysa bu yerin tavanı vardı. Etrafta biraz dolanıp çıkış aramaya başladı. Burası çok büyük bir yerdi fakat biraz aramadan sonra futarubi, yukarıya doğru bir merdiven bulmuştu. Merdinvene tetunarak tırmandı ve yukarıdaki kapağı açmaya çalıştı. Belli ki kilitliydi. Tek çare kırmaktı. Futarubi kolayca onu da kırdı ve sonunda o tozlu yerden çıktı. Ayağa kalkıp etrafına baktı. Burası bir eve benziyordu. Aradığı adam buralarda olmalıydı. Yani annesinin bahsettiği o yeşil çizgili şapkalı, sandaletli ve bastonlu adam. Kapıyı açtı ve tam dışarı çikacekken içeriye başka biri girdi. Bir dakika bu o adam! Futarubi heyecanla sordu.
- Siz Kisuke Urahara-san mısınız?
Adam başını arkaya çevirdi ve cevapladı.
- Evet shinigami-san. Size nasıl yardımcı olabilirim.
- Ben Futarubi Maitake. Annem-
- S-sen mikuru'nun kızı mısın?
- Şey evet. Bana sizden o bahsetmişti.
- Seninle tanışmak çok güzel küçük hanım.
- Bir gigai ve bir modifiye ruh lazım. Yapabilir misiniz? Yani gerçek dünyada dolaşmak için. Ve bir de...hueco mundo ya geçiş kapısı!
Futarubi urahara san'ın önünde eğildi. İzin almalıydı. Hueco mundoya geçmeliydi.
- Soul Society nin kuralları benim için geçerli değil. Bunun için sana kapıyı açacağım. Ama üç gün beklemen gerek. Sonra da gücünü sınıyacağım.
- Çok teşekkürler urahara san!

rp out: Bir sonraki mesajımı ne zaman yazarsam yazıyım buraya yazıcam ve olaydan bir gün sonraymış gibi fazedin ok?
1613
Futarubi
Kararsız
Futarubi

Kadın

Karakter
Senkai içılıyoooooorrr!!! Left_bar_bleue100/100Senkai içılıyoooooorrr!!! Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: Senkai içılıyoooooorrr!!!   Senkai içılıyoooooorrr!!! Icon_minitimeC.tesi Tem. 18, 2009 8:47 am

Futarubi kapı önündekiçocuklara selam verdi ve gülümseyerek içeri girdi.
- Urahara-saaaan! Ben geldiimm.
Arka odadan urahara ve onun neredeyse iki katı olan gözlüklü ve bıyıklı bir adam geldiler.
- Heeeyyyy!! Urahara beni taşıyoooo!!!
Urahara güldü ve cevap verdi.
- Seni değil gigaini taşıyorum.
- Hazır mı?
- Evet
- Oleyyy.
Futarubi büyük bir heyecanla gigaisini aldı. Kendi bedenini taşımak ona çok garip geliyordu. Önce kollarını ve bacaklarını sonra da gigaisinin kollarını kullanarakbedenini yerleştirdi. Artık insanlar onu görebilirdi. Urahara ona bir de modifiye ruh şekeri vermişti. "Chappy'li. "
Futarubi teşekkür etti ve ödemeyi kestiği hollowlarla yaptı. Dışarı çıktı ve gerçek dünayı gerçekten yaşamaya başladı.

rp out: bundan sonra yazacağım metin bu olaydan 2 gün sonra olarak düşünün pls.

742
Futarubi
Kararsız
Futarubi

Kadın

Karakter

MesajKonu: Geri: Senkai içılıyoooooorrr!!!   Senkai içılıyoooooorrr!!! Icon_minitimeC.tesi Tem. 25, 2009 1:37 pm

Futarubi sinirli bir şekilde içeri girdi.
Urahara-saaann!!! Bu ne demek oluyor. Beni okula kayıt etmişsiniz ve gigaimde okul ünüforması vardı. Oraya gittim ve ilk tenefüste birilerinii dövmek zorunda kaldım. Eminim gözlerim ve saçlarım yüzünden bana böyle davranılacağını biliyordunuz
Bu kadar kızma, sadece biraz antrenman olsun demiştim.Bu arada kapı hazır.
Oleyy
Ama ancak testi geçtiğin zaman oraya gidebilirsin.
Ne testi?
Urahara cebinden küçük bir tablety çıkardı ve parmağıyla ezdi.
Bu yem kırıldıktan sonbra etrafımızda düşünebiliceğin her yerden tam 1000 tane hollow çıkacak. Eğer hepsini yenebilirsen Hueco mundoya gitmene izin veririm. Ama kendi iyiliğin için sadece çölde kal.
Tamam
Futarubi gigaisinden çıktı ve onu orada bırakarak dışarıya koştu. Karakura şehrinin yaklaşık 70 metre yukarısına çıktı ve gelecek hollowları bekledi. Yaklaşık on saniye sonra hollowlar gelmeye başladı. Her çıkan hollowu çıkmasına müsade etmeden öldürmeye çalışıyordu ama çok fazla hollow vardı. Onları toplu ve seri bir şekilde yok etmeliydi.
Hadou #4: Byakurai

Bu kidouları yaparken shunpu ve kılıç da kullandığı için hollowları öldürebilmişti.
Ama nefes nefese kalmıştı. Uraharanın dükkanına doğru ilerledi ve
Görevi bitirdim. Bekle beni Hueco mundo. Geliyorum. diye bağırarak dükkanın altındaki depoya gitti. Uraharanın kapıyı açışını izledi ve kapı açılır açılmaz içeri atladı.

rp out: beyaz kum- çöl krallığı

1753

Senkai içılıyoooooorrr!!!
1 sayfadaki 1 sayfası