Bleach RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Sakura çiekleri ne zaman açar?

YazarMesaj
Futarubi
Kararsız
Futarubi

Kadın
Nereden : Mersin
Lakap : animeci xD

Karakter
Zanpakutou: Tetsusaiga
Sakura çiekleri ne zaman açar? Left_bar_bleue100/100Sakura çiekleri ne zaman açar? Empty_bar_bleue  (100/100)

Sakura çiekleri ne zaman açar? Empty
MesajKonu: Sakura çiekleri ne zaman açar?   Sakura çiekleri ne zaman açar? Icon_minitimeC.tesi Tem. 18, 2009 7:13 am

Futarubi urahara'nın dükkanından çıktıktan sonra dünyayı dolaşmaya ve busürede belki birkaç hollow öldürürüm bahanesiyle gezintiye çıkmıştı. Şehrin en yüksek yerine çıktı ve annesinin ona söylediği şarkıyı söylemeye başladı. Bu şarkıyı futarubi dünyadayken öldüğünde söylemişti. Futarubi de bunu duyarak onun yanına gitmişti ve ruh gömme yaparak rukongaiye gideceğimi ve güney kapısını bulmamı söyledi. Gerçek annesinin bir shinigami kaptanı olduğunu bilmiyordu...
- Sakura no hana wa itsu hiraku (Sakura çiçekleri ne zaman açar?)
Yama no osato ni itsu hiraku (Dağdaki köyünde ne zaman açar?)
Sakura no hana wa itsu miyomu (Sakura çiçekleri ne zaman kokar?)
Warau no na no koa sabu koro (Gülümseyen yedi yaşındaki çocuk oynadığı zaman.)
Sakura no hana wa itsu modoru (Sakura çiçekleri ne zaman dans eder?)
Butau no na no kane moru koro (Şakı söyleyen yedi yaşındaki çocuk uyuduğu zaman)
Sakura no hana wa itsu kuchiru (Sakura çiçekleri ne zaman solar?)
Shin da na na no kono boru koro (Ölmüş yedi yazşındaki çocuk yükseldiği zaman)

Futarubi başını kaldırarak bulutları izledi. Ama ileride bir toz bulutu gördü. Şarkıya başladığından beri hissettiği reiatsu buydu herhalde. Shunpuyla hızlıca hollowa doğru yaklaştı. Kılıcını çekti ve tek hamlede hollowun işini bitirdi. Arkasını döönüp gitmeye hazırlandığında iki çocuk ruhun kendisine baktığını gördüler. Futarubi bir kez daha kılıcını çekti. Tam ruh gömme yapacakken elini geri çekti. Kılıcını yerine koydu. Çocuklara sordu.
- Ölmeden önce yapmak istediğiniz bir şey var mı?
Kız çocuğu:
- Sadece bu zincirlerden kurtulmak istiyorum. Abimin yanına gitmek istiyordum. Ama bana araba çarptı ve o da beni kurtarmak için kendisini arabanın önüne attı. O benim yüzümden öldü. Uyandığımızda ikimiz zincirlerle birbirimize bağlıydık. Ayrıca kimse bizi göremiyor.
Futarubi:
- Birazdan sizi soul society denen bir yere göndereceğim. Orada yeniden doğacak ve yaşayacaksınız. Dünyada yaşadığınızdan çok daha fazla yaşayacağınıza eminim. Orası güzel bir yerdir. Futarubi kılıcını indirdi ve mavi bir ışıkla beraber çocuklar cehennem kelebeği olup soul society'ye doğru gitmeye başladılar.

2150

Sakura çiekleri ne zaman açar?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bu da gm'e gelsin o zaman.
» Sakura Shiro
» Sakura Shiro
» Shiro Sakura
» Sakura Shiro