Bleach RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

10. Bölge

YazarMesaj
Hak-kan Yomamura
Gotei 2 FukuTaichou
Gotei 2 FukuTaichou
Hak-kan Yomamura

Erkek
Nereden : İzmir
Lakap : hekeen
Ruh Hali : 10. Bölge Manyak10

Karakter
Zanpakutou: Enshoku
10. Bölge Left_bar_bleue85/10010. Bölge Empty_bar_bleue  (85/100)

10. Bölge Empty
MesajKonu: 10. Bölge   10. Bölge Icon_minitimePerş. Tem. 01, 2010 7:21 am

Hak-kan Urahara'nun dükkânından koşarak 10. Bölge'ye geldi. Nefes nefese kaldı. Eğilerek ağzından hızlıca soluk alıp vermeye başladı. Sonra dikeldi ve karşısına baktı.. Küçük bir çocuk ağlayarak kaçıyordu, karnında bir zincir vardı. Bu çocuk bir plus'tu. Arkasında uçan bir hollow vardı. Ayakları yoktu, elleri çok büyüktü. Çok büyük pençeleri vardı. Ağzı alnında gözü çenesindeydi. Karnından yılan gibi -yada bağırsak- - iğrenç olduğu kesin- birşeyler çıkıyordu. Hak-kan hollow'a doğru yürümeye başladı, sonra hızlıca yürümeye başladı, yaylanarak yürümek, tempolu koşu, ve tüm gücüyle koşmaya başladı.. Hollow Hak-kan'ı gördü.. Ama nedense tepki vermedi. Hak-kan zıpladı, kılıcını hollow'a savurdu ama kılıcı hollow'un içinden geçti. Holow elinin tersiyle Hak-kan'a vurdu.. Hak- kan 10 metrekadar arkaya uçtu, hollow karnından çıkan şeylerle çocuğu yakaladı, ve karnına soktu.. MMmh çok lezzetliydi dedi. Demek ki karnı ağzı, o çıkan şeyler de dilleriydi. O değil de karşısıında bir plus'u yemişti ve Hak-kan birşey yapamamıştı. Hak-kan hırsla oradan zıpladı tüm reiatsunu topplayıp hollow'a vurdu, hollow'un yine içinden geçti kılıç.. Hollow kahkaha atmaya başladı..
Sen neyin nesisin böyle lanet olası yaratık? hollow yine bir kahkaha attı.
Ben Ghoste Villa. Senin kılıcın beni kesemez Shinigami, hatta deyemez bile.. Hak-kan düşünmeye başladı, hollow ona saldırdığını gördüğünde tepki vermiyordu, ve tam saldırırken hollow'un rengi biraz solluyordu, saldırısı içinden geçiyordu. Daha sonra holçlow ona vururken rengi belirginleşiyor, Hak-kana vuruyordu.Belki de.. Denemekte fayda var.. Hak-kan sıçradı ve yine hollow'a saldırdı, yine aynı şey oldu. Hollow tam ona vuracakken Hak-kan hollow'dan hızlı davranıp elini kesti. Hollow bir çığlık atıp geri çekildi..
Demek anladın.. Ama bu daha hiçbirşey..
Hollow bunu der demez gözden kayboldu.. Sonra Hak-kan arkasında bir reiatsu hissetti, son anda ileri doğru sıçradı, ama sırtına peneçeyi yemişti.. Kimonosunun arkası pençe biçiminde yırtılmıştı, ve yırtıkların arasında kesilmiş etten akan kanlar gözüküyordu.. Hak-kan hollow'un görünmez olduğuna inanamadı ve var gücüyle koşturmaya başladı.. Arkadan sesler geliyordu '' Kaça bilirsin ama saklanamassın! '' Nereye gidiyorsun Shinigami? '' Hak-kan bunu sadece ileri bir teknikle halledebileceğini biliyordu.. Hak-kan hızlıca markete girdi, sonra elinde bir poşetle çıktı.. O poşeti havaya attı ve o tekniği yaptı.. Havadaki un poşetini kesti heryere un yayıldı, bu ''teknikle'' hollow'u görebildi.. Havaya sıçradı ve hollow'un kafasını kopardı.. Bu arada sırtının kanadığını unutmuş gibiydi.. Çok kan kaybetmiş olsa gerek bilincini yitirdi..

-2704
http://www.bleachrpg.yetkin-forum.com
Hak-kan Yomamura
Gotei 2 FukuTaichou
Gotei 2 FukuTaichou
Hak-kan Yomamura

Erkek

Karakter

10. Bölge Empty
MesajKonu: Geri: 10. Bölge   10. Bölge Icon_minitimePerş. Tem. 01, 2010 8:00 am

Hak-kan gigaisiyle 10. Bölgede dolaşıyordu. Yine bir hollow çıkabilir diye o civarda dolaşıyordu. Ayrıca bir plus görürse onu da Soul Society'e yollayacaktı. Hak-kan yürümeye devam etti.. Parka doğru ilerledi.. Banka oturdu.. Arkaksından iki serseri, ellerinde gazeteye sardıkları şarap şişeleri, tiner, kokain, hap, afyon, eroyin, bali ile Hak-kan'a yaklaştılar. Ellerinde ufak çakı, tüm paranı ver aşşağılık herif, ayrıca saatini, telefonunu da.. hahah!
Hak-kan'ın telefonu çalmaya başladı, telefonuna baktı, fazla uzak değil, 50-100 metre ötede bir Hollow belirdi.. Hak-kan Chappy'i kullandı, Shinigami hâline döndü hollow'a doğru ilerlerdi.. Tam telefonun sinyal verdiği bölgeye geldi, ortalıkta hollow yoktu, sonra arka sokaklardan bir çığlık sesi duydu.. Hak-kan hızla oraya gitti. Küçük, küçücük bir Hollow, bir plus'u sıkıştırmıştı. Adam korkudan titriyordu, bu ufacık hollow karşısında. Hollow'un boyu bir gelincik boyundaydı, görünüşü de onu0n gibiydi, bir sincap, bir gelincik.. Tabi siyah maskeli, hollow hâli. Hak-kan bir fglashsteple adamın yanına gitti, adamı aldı, bir flashsteple evin çatısına gitti. Orada hemen zanpaktouo'sunun arkaasını adamın alnına dayadı, onu Soul Society'e yolladı.. Sonra küçük hollow'a gitti, kılıcını salladı ama hollow hâyal edemeyeceği kadar hızlı, atik ve kaygandı.. Hak-kan hızla kılıcını sağa sola yukarı aşağı heryere savurdu ama hollow onlardan kaçtı.. Arkadan aynı hollow'dan bir tane daha geldi.. Sonra bir tane daha , bir tane daha. Aynı hollow'dan en az 20 tane oldu ve hiçbirini kesemiyordu.. Hak-Kan çok yükseğe sıçradı, bağırdı;
Hadou #33: Soukatsui!
Orada büyük bir patlama oldu, hollow'ların hepsi yok olmuştu.. Hayır bir tanesi değil.. Hollow kaçmaya başladı Hak-kan da flashsteplerle yetişmek değil, anca görüş alanında tutabiliyordu.. Sonra yine aynı hollow'dan bir tane daha çıktı. Yüzlercesi çıktı. Hepsi üst üste yanyana geldi hepsi birleşti, ve büyük bir boyutta holow meydana geldi.. Asıl şekli bu olmalıydı.. Başka sokaklardan hollow'lardan daha çok geliyordu hepsi bu hollowla birleşip, reiatsusunu arttırıyor, boyutunu büyütüyordu, en sonunda tamamiyle hollow kendi haline döndü..
Şaşırdın mı Shinigami? Bu asıl benim. Onların hepsini ben kontrol ediyordum, hepsi zaten bendim.. Plusları daha kolay, daha hızlıca avlayabilmek için , kendi özel gücüm!
Anlıyorum..
Hak-kan gözlerini kıstı, elleriyle sarı bir üçgen çizdi.. Üçgenlerin üç köşesinde dişe benzeyen şeyler oluştu.. Sarı renkte... Hollow gözlerini korkuyla açtı.. Hak-kan;
Bakudou #30: Shtotsu Sansen
O üç parça hollow'un üç yerine girdi hollow duvara saplanıp kaldı, Hak-kan flashsteple hollow'un yanına gitti, ve havada, üzgün bir mimikle ona baktı ve kılıcı suratının ortasına soktu. Hollow'un maskesi parçalandı ve yok oldu..
Hak=kan gigaisine dondu . Ama bir bakti, yapay ruh ayyaslarla kanka olmus, sarap iciyor. Hak-kan yapay bedenine girdi, kendini ickili hissetti. Zord a olsa Uraharanin dukkanina gitti.

=2985
Hak-kan Yomamura
Gotei 2 FukuTaichou
Gotei 2 FukuTaichou
Hak-kan Yomamura

Erkek

Karakter

10. Bölge Empty
MesajKonu: Geri: 10. Bölge   10. Bölge Icon_minitimePerş. Tem. 01, 2010 4:19 pm

Hak-kan görevinin 2. günde yine 10. bölge civarında dolaşıyordu. Bi' plus gördü... Yanına gitti.. Yam onu soul society'e yollayacakken adam geri çekildi ve;
Durun efendim yapmayın. Acıyın bana. Cehenneme gitmek istemiyorum!

Hak-kan gülümsedi;
Soul Society'e gideceksin. Cehenneme nazaran daha güzel bir yerdir.dedi ve adamı Soul SocietY'e gönderdi.. Ara sokaklarda dolaşırken küçük bir plus kız gördü, kızın yanına doğru yürüdü , kız onu görünce koşarak kaçtı. Hak-kan peşinden gitti. Kız bi bodruma girdi.. Hak-kan peşinden gitti, ve içeride 8 plus gördü..
S-siz. Burada ne işiniz var?
Dışarıda yaratıklar var efendim, yakaladıkları herkesi yiyorlar. Bizde buraya saklandık.
Onlar hollow. Ben bir shinigamiyim. Bizim görevimiz bu hollow'u kesmek ve gerçek dünyayla soul society arasındaki dengeyi korumak. Şimdi sizi soul society'e göndereceğim, orada daha iyi bir hayatınız olabilir.. Ya da Rukongai sokaklarında ölürler..
Hak-kan hepsini Soul Society'e yolladı.. Akşama kadar oralarda dolandı başka plus ve hollow kalmamıştı..

-1149

10. Bölge
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 138.bölge
» 26. bölge
» 26. Bölge
» 17. Bölge
» 17. Bölge