Bleach RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

7 Şubar İzmir Cosplay Partisi(Maid Cafe)

5 posters
YazarMesaj
Hwang Tae Jeon
Primera Espada
Primera Espada
Hwang Tae Jeon

Kadın
Nereden : Kore.
Lakap : TJ.
Ruh Hali : 7 Şubar İzmir Cosplay Partisi(Maid Cafe) 9h0yo2

Karakter
Zanpakutou: Gumiho.
7 Şubar İzmir Cosplay Partisi(Maid Cafe) Left_bar_bleue90/1007 Şubar İzmir Cosplay Partisi(Maid Cafe) Empty_bar_bleue  (90/100)

7 Şubar İzmir Cosplay Partisi(Maid Cafe) Empty
MesajKonu: 7 Şubar İzmir Cosplay Partisi(Maid Cafe)   7 Şubar İzmir Cosplay Partisi(Maid Cafe) Icon_minitimeÇarş. Ekim 06, 2010 11:54 am

[Resimleri sadece adminler görebilir.]
Millet İzmir'de UmiCon adı altında "Maid Cafe" temalı bir cosplay partimiz var.Ayrıca benim doğumgünü partim de birleşiyor gibi birşey.Herkesi bekliyoruz!Lütfen gelin... Onegaishimasu Goshujin-sama~

Midori ayarlıyor işi.Sanırım Hunter(Özer) abiciğimiz de el atar *-* Şimdi neden bu kadar zaman varken söyledim bunu?Öğrenci olanlar var,kostüm için para biriktirecekler,zor kostüm yaptıracaklar için bunu duyuruyorum.O tarihte o parti olacak.Sadece yer belli değil,İzmir'de yapılacak.

Ve şöyle bir duyuru daha İstanbuldaki cosplay partisine gidecek arkadaşlar hiç dert etmesin,aynı kostümlerle gelsinler.Bizim çoğumuz onları göremiyor olacak.Ayrıca bir avantaj daha erkekler uşak,kızlar hizmetçi cosplayiyle gelebilir,çünkü adı üstünde Maid Cafe temalı bir parti.Ancak normal cosplayle gelenlere de gidin demiyoruz-ki zaten hizmetçilerle sınırlı bir parti değil öyle anlaşılmış olmasına rağmen alakası yok.sadece birkaç kişi hizmetçi olacak ve kafe teması maid tarzı olduğu için öyle dendi-yani yine genellikle normal anime cosplayiyle gelecek millet.

Ayrıca bir duyuru daha.O gün benim doğumgünümdür >.< SteamHive'ın doğumgünü partisine herkes davetli!
http://bleach-rpg.turkforumpro.com/
Eyvah Admin
Genel Yönetici
Genel Yönetici
Eyvah Admin

Kadın
Nereden : Nereye...
Lakap : Admin
Ruh Hali : 7 Şubar İzmir Cosplay Partisi(Maid Cafe) Images12

Karakter
Zanpakutou: Yönetim Paneli asddasdasd
7 Şubar İzmir Cosplay Partisi(Maid Cafe) Left_bar_bleue9999999/99999997 Şubar İzmir Cosplay Partisi(Maid Cafe) Empty_bar_bleue  (9999999/9999999)

MesajKonu: Geri: 7 Şubar İzmir Cosplay Partisi(Maid Cafe)   7 Şubar İzmir Cosplay Partisi(Maid Cafe) Icon_minitimeÇarş. Ekim 06, 2010 2:20 pm

şimdiden kutlarım canım. Daha da b7uluşmalara gitmem ben son buluşmadan sonra.
https://bleachrpg.yetkin-forum.com
Mitsuide Takashi
Gotei 1 FukuTaichou
Gotei 1 FukuTaichou
Mitsuide Takashi

Erkek
Nereden : İzmir
Lakap : East-Kun
Ruh Hali : 7 Şubar İzmir Cosplay Partisi(Maid Cafe) 117zjpj

Karakter
Zanpakutou: Isuka
7 Şubar İzmir Cosplay Partisi(Maid Cafe) Left_bar_bleue85/1007 Şubar İzmir Cosplay Partisi(Maid Cafe) Empty_bar_bleue  (85/100)

MesajKonu: Geri: 7 Şubar İzmir Cosplay Partisi(Maid Cafe)   7 Şubar İzmir Cosplay Partisi(Maid Cafe) Icon_minitimeÇarş. Ekim 06, 2010 2:35 pm

O tanjō-bi omedetōgozaimasu Shiawase ni ōku no
http://animeturkiye.forummum.com
Hitsuomi Toumaki
Gotei 10 FukuTaichou
Gotei 10 FukuTaichou
Hitsuomi Toumaki

Erkek
Nereden : İstanbul
Ruh Hali : 7 Şubar İzmir Cosplay Partisi(Maid Cafe) 2rz3tw5

Karakter
Zanpakutou: Akai fushichō
7 Şubar İzmir Cosplay Partisi(Maid Cafe) Left_bar_bleue93/1007 Şubar İzmir Cosplay Partisi(Maid Cafe) Empty_bar_bleue  (93/100)

MesajKonu: Geri: 7 Şubar İzmir Cosplay Partisi(Maid Cafe)   7 Şubar İzmir Cosplay Partisi(Maid Cafe) Icon_minitimeÇarş. Ekim 06, 2010 2:38 pm

bende şimdiden doğum gününü kutlarım, izmir de olmadığım için gelemiyeceğim ama gerçekten orda olmak isterdim... tekrarda kutlu olsn doğum günün:D
Hwang Tae Jeon
Primera Espada
Primera Espada
Hwang Tae Jeon

Kadın

Karakter
7 Şubar İzmir Cosplay Partisi(Maid Cafe) Left_bar_bleue90/1007 Şubar İzmir Cosplay Partisi(Maid Cafe) Empty_bar_bleue  (90/100)

MesajKonu: Geri: 7 Şubar İzmir Cosplay Partisi(Maid Cafe)   7 Şubar İzmir Cosplay Partisi(Maid Cafe) Icon_minitimeÇarş. Ekim 06, 2010 3:05 pm

Ece sen gelmezsen ahtım kalır.
Eyvah Admin
Genel Yönetici
Genel Yönetici
Eyvah Admin

Kadın
Nereden : Nereye...
Lakap : Admin
Ruh Hali : 7 Şubar İzmir Cosplay Partisi(Maid Cafe) Images12

Karakter
Zanpakutou: Yönetim Paneli asddasdasd
7 Şubar İzmir Cosplay Partisi(Maid Cafe) Left_bar_bleue9999999/99999997 Şubar İzmir Cosplay Partisi(Maid Cafe) Empty_bar_bleue  (9999999/9999999)

MesajKonu: Geri: 7 Şubar İzmir Cosplay Partisi(Maid Cafe)   7 Şubar İzmir Cosplay Partisi(Maid Cafe) Icon_minitimeÇarş. Ekim 06, 2010 3:07 pm

kalsın. V_V bu 'köpek' bundan sonra buluşmalara gelmeyecek.
https://bleachrpg.yetkin-forum.com
Hwang Tae Jeon
Primera Espada
Primera Espada
Hwang Tae Jeon

Kadın

Karakter

MesajKonu: Geri: 7 Şubar İzmir Cosplay Partisi(Maid Cafe)   7 Şubar İzmir Cosplay Partisi(Maid Cafe) Icon_minitimeÇarş. Ekim 06, 2010 4:03 pm

'köpek' ?
Hikari Suzuki
Gotei 2 Taichou
Gotei 2 Taichou
Hikari Suzuki

Kadın
Nereden : Kripton desu*-*
Lakap : Aichou*-*
Ruh Hali : 7 Şubar İzmir Cosplay Partisi(Maid Cafe) 1562s6u

Karakter
Zanpakutou: Shinsei Suzaku da!*-*
7 Şubar İzmir Cosplay Partisi(Maid Cafe) Left_bar_bleue96/1007 Şubar İzmir Cosplay Partisi(Maid Cafe) Empty_bar_bleue  (96/100)

MesajKonu: Geri: 7 Şubar İzmir Cosplay Partisi(Maid Cafe)   7 Şubar İzmir Cosplay Partisi(Maid Cafe) Icon_minitimePaz Ekim 17, 2010 11:33 am

Gomenne~ Çok çok büyük ihtimalle orada olamayacağım. Otanco-bi omedeto gozaymas v.v

7 Şubar İzmir Cosplay Partisi(Maid Cafe)
1 sayfadaki 1 sayfası