Bleach RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Şu aralar güzel bir film arayan varsa baksın

4 posters
YazarMesaj
Lukufukazi Chikuzikurin
Gotei 3 FukuTaichou
Gotei 3 FukuTaichou
Lukufukazi Chikuzikurin

Erkek
Nereden : Sakarya/Adapazarı
Lakap : Luku
Ruh Hali : Şu aralar güzel bir film arayan varsa baksın 2j4sr54

Karakter
Zanpakutou: Koori Suzaku
Şu aralar güzel bir film arayan varsa baksın Left_bar_bleue72/100Şu aralar güzel bir film arayan varsa baksın Empty_bar_bleue  (72/100)

Şu aralar güzel bir film arayan varsa baksın Empty
MesajKonu: Şu aralar güzel bir film arayan varsa baksın   Şu aralar güzel bir film arayan varsa baksın Icon_minitimeÇarş. Mart 09, 2011 6:14 pm

Evet size 2 adet film önericem ikiside uzak doğu kültürü içeriyor Very Happy 1.si

Ninjanın intikamı(Ninja Assasin)

“Ninja Assassin” dünyanın en ölümcül suikastçilerinden olan Raizo’yu (Rain) konu alıyor. Raizo, çocukken, varlığı bile bir söylence olarak kabul edilen gizli örgüt Ozunu Klanı tarafından sokaklardan alınıp bir ölüm makinesi olmak üzere eğitilmiştir. Arkadaşının klan tarafından acımasızca öldürülmesini bir türlü unutamayan Raizo, örgütten kaçar ve ortadan kaybolur. Şimdi intikamını almak için hazırlık yaparak beklemektedir.

Berlin’de, APT ajanı Mika Coretti (Naomie Harris) birçok siyasi cinayeti Uzak Doğu’daki bir yeraltı örgütüne bağlayan yüklü bir para davasıyla karşılaşır. Amiri Ryan Maslow’un (Ben Miles) emirlerini hiçe sayan Mika, cinayetlerin ardındaki gerçeği öğrenmek için çok gizli dosyaları karıştırmaya başlar. Araştırmaları onu hedef hâline getirir ve Ozunu Klanı onu öldürüp sonsuza dek susturması için Takeshi’nin (Rick Yune) liderliğinde bir suikast ekibi gönderir. Raizo, Mika’yı saldırganların elinden kurtarır, ama Klan’ın, ikisi de ölene dek durmayacağını bilmektedir. Kendilerini Avrupa sokaklarında bir kedi-fare oyunun içinde bulan Raizo ve Mika, hayatta kalmayı umuyorlarsa birbirlerine güvenmek ve sonunda ulaşılmaz Ozunu Klanı’nı alt etmek zorundadırlar.

[Resimleri sadece adminler görebilir.]ü

bu filmi izlemediyseniz mutlaka izlemelisiniz ben 3.ye izledim.

2.film

Parlayan Hançerler
(House Of Flying Daggers)

859 yılında, Çin tarihinin en ihtişamlı imparatorluğu olan Tang hanedanlığının düşüş günleri

bu filmde güzel bir uzakdoğu filmi, filmde hem dövüş sahneleri hemde duygusallık ön planda

[Resimleri sadece adminler görebilir.]

Eğer ninjanın intikamını izleyen varsa bana ona benzer bi film önerebilirmi ????
Eyvah Admin
Genel Yönetici
Genel Yönetici
Eyvah Admin

Kadın
Nereden : Nereye...
Lakap : Admin
Ruh Hali : Şu aralar güzel bir film arayan varsa baksın Images12

Karakter
Zanpakutou: Yönetim Paneli asddasdasd
Şu aralar güzel bir film arayan varsa baksın Left_bar_bleue9999999/9999999Şu aralar güzel bir film arayan varsa baksın Empty_bar_bleue  (9999999/9999999)

MesajKonu: Geri: Şu aralar güzel bir film arayan varsa baksın   Şu aralar güzel bir film arayan varsa baksın Icon_minitimePerş. Mart 10, 2011 3:00 pm

Razz hem assasin hem ninja xD vay anasini.
ilk filmi izlemedim ama ikinci film tvde oynamişti o.o konu olarak biraz garip bir film Razz
filmi izleyen baksin:
https://bleachrpg.yetkin-forum.com
Kitsune Shuurei
Vekil Shinigami
Vekil Shinigami
Kitsune Shuurei

Erkek
Nereden : Karakura Town
Lakap : HUNTER
Ruh Hali : Şu aralar güzel bir film arayan varsa baksın 2wdygoy

Karakter
Zanpakutou: Shingetsu
Şu aralar güzel bir film arayan varsa baksın Left_bar_bleue90/100Şu aralar güzel bir film arayan varsa baksın Empty_bar_bleue  (90/100)

MesajKonu: Geri: Şu aralar güzel bir film arayan varsa baksın   Şu aralar güzel bir film arayan varsa baksın Icon_minitimePerş. Mart 10, 2011 3:16 pm

nedir bu japon film merakı? Razz Batıdaki filmler daha iyi bea Razz
Lukufukazi Chikuzikurin
Gotei 3 FukuTaichou
Gotei 3 FukuTaichou
Lukufukazi Chikuzikurin

Erkek

Karakter
Şu aralar güzel bir film arayan varsa baksın Left_bar_bleue72/100Şu aralar güzel bir film arayan varsa baksın Empty_bar_bleue  (72/100)

MesajKonu: Geri: Şu aralar güzel bir film arayan varsa baksın   Şu aralar güzel bir film arayan varsa baksın Icon_minitimePerş. Mart 10, 2011 3:17 pm

Eyvah Admin demiş ki:
Razz hem assasin hem ninja xD vay anasini.
ilk filmi izlemedim ama ikinci film tvde oynamişti o.o konu olarak biraz garip bir film Razz
filmi izleyen baksin:

evey doğru :d
Lukufukazi Chikuzikurin
Gotei 3 FukuTaichou
Gotei 3 FukuTaichou
Lukufukazi Chikuzikurin

Erkek

Karakter

MesajKonu: Geri: Şu aralar güzel bir film arayan varsa baksın   Şu aralar güzel bir film arayan varsa baksın Icon_minitimePerş. Mart 10, 2011 3:18 pm

ilk filmi izlemediyseniz izleyin film amerikan yapımı sanrm, ama konusu ninjalar falan acaip bişey yani Very Happy
Kitsune Shuurei
Vekil Shinigami
Vekil Shinigami
Kitsune Shuurei

Erkek
Nereden : Karakura Town
Lakap : HUNTER
Ruh Hali : Şu aralar güzel bir film arayan varsa baksın 2wdygoy

Karakter
Zanpakutou: Shingetsu
Şu aralar güzel bir film arayan varsa baksın Left_bar_bleue90/100Şu aralar güzel bir film arayan varsa baksın Empty_bar_bleue  (90/100)

MesajKonu: Geri: Şu aralar güzel bir film arayan varsa baksın   Şu aralar güzel bir film arayan varsa baksın Icon_minitimePerş. Mart 10, 2011 3:24 pm

Admin gm lik bekliyorum Razz Son gmliğini yapta bitsin Wink
Knox Bul-Kathos
Arrancar 12
Knox Bul-Kathos

Erkek
Nereden : İstanbul
Lakap : Knox Bul-Kathos
Ruh Hali : Şu aralar güzel bir film arayan varsa baksın 2urbfqe

Karakter
Zanpakutou:
Şu aralar güzel bir film arayan varsa baksın Left_bar_bleue80/100Şu aralar güzel bir film arayan varsa baksın Empty_bar_bleue  (80/100)

MesajKonu: Geri: Şu aralar güzel bir film arayan varsa baksın   Şu aralar güzel bir film arayan varsa baksın Icon_minitimePaz Mart 13, 2011 2:49 pm

The Man From Nowhere diye bir Güney Kore filmi var.. Ninja Assassin gibi çekirdekten (çocukluktan) yetişme hikayesi yok fakat gerçekçiliğiyle çok daha doyurucu bir film bence Ninja Assassin'e göre.. Açıkçası bana izlediğimde Ninja Assassin abartı ve sıkıcı gelmişti. Belki de The Man From Nowhere sana aynı şekilde sıkıcı gelicek bilmiyorum. İzledikten sonra yorumunu bana bildir ama merakla bekliyorum (;
Lukufukazi Chikuzikurin
Gotei 3 FukuTaichou
Gotei 3 FukuTaichou
Lukufukazi Chikuzikurin

Erkek

Karakter

MesajKonu: Geri: Şu aralar güzel bir film arayan varsa baksın   Şu aralar güzel bir film arayan varsa baksın Icon_minitimePaz Mart 13, 2011 6:46 pm

tamamdır izliyorum şimdi Wink
Lukufukazi Chikuzikurin
Gotei 3 FukuTaichou
Gotei 3 FukuTaichou
Lukufukazi Chikuzikurin

Erkek

Karakter

MesajKonu: Geri: Şu aralar güzel bir film arayan varsa baksın   Şu aralar güzel bir film arayan varsa baksın Icon_minitimePtsi Mart 14, 2011 9:51 am

knox önerdiğin filmi izledim güzel filmdi filmin sonunda gözlerim yaşarı valla Smile
Eyvah Admin
Genel Yönetici
Genel Yönetici
Eyvah Admin

Kadın
Nereden : Nereye...
Lakap : Admin
Ruh Hali : Şu aralar güzel bir film arayan varsa baksın Images12

Karakter
Zanpakutou: Yönetim Paneli asddasdasd
Şu aralar güzel bir film arayan varsa baksın Left_bar_bleue9999999/9999999Şu aralar güzel bir film arayan varsa baksın Empty_bar_bleue  (9999999/9999999)

MesajKonu: Geri: Şu aralar güzel bir film arayan varsa baksın   Şu aralar güzel bir film arayan varsa baksın Icon_minitimeCuma Mart 18, 2011 5:28 pm

2. film daha güzel Razz
https://bleachrpg.yetkin-forum.com

Şu aralar güzel bir film arayan varsa baksın
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» -SKYPE-(Herkez baksın lütfen !)
» Defin edilirken bulutlara, ufak karga bağırıyordu.
» Şehrinizin güzel mekanlarının resimleri(Gelin siteyede biraz can verelim :D )
» Kaptanlar Baksın Lütfen!!!
» SKYPE HERKEZ BAKSIN :)