Bleach RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Af dilemeye geldim, affa layık olmasam da...

5 posters
YazarMesaj
Hitsuomi Toumaki
Gotei 10 FukuTaichou
Gotei 10 FukuTaichou
Hitsuomi Toumaki

Erkek
Nereden : İstanbul
Ruh Hali : Af dilemeye geldim, affa layık olmasam da... 2rz3tw5

Karakter
Zanpakutou: Akai fushichō
Af dilemeye geldim, affa layık olmasam da... Left_bar_bleue93/100Af dilemeye geldim, affa layık olmasam da... Empty_bar_bleue  (93/100)

Af dilemeye geldim, affa layık olmasam da... Empty
MesajKonu: Af dilemeye geldim, affa layık olmasam da...   Af dilemeye geldim, affa layık olmasam da... Icon_minitimeCuma Haz. 03, 2011 7:49 pm

Arkadaşlar biliyorum, normalde buraya konu açma yetkim yok. Ama hepinize birden anca buradan ulaşabileceğimi düşündüm. İlk olarak HEPİNİZDEN geçenlerde yaptığım ani çıkış yüzünden özür diliyorum. Sınav haftamdı, uykusuzdum, gergindim, bir de üzerine o konu binince öyle bir patlama yaşadım. Şimdi girip yazdıklarımı okudum da olayı gerçekten fazla büyütmüşüm. İki cümle ile bitecek bir konuyu gereksiz yere uzatmışım. Sitede boşuna tatsızlık yaratıp, bütün site sakinlerinin huzurunu kaçırmışım. Gereksiz yere önceden de dediğim gibi olayı büyütmüşüm. Ağzımı falanda bozmuşum, inanın şu an ne kadar utandığımı söylesem azdır, çünkü gerçek hayatta ağzımda küfür yer almayan ben burada saydırmışım resmen. Oğuzhan’dan da ayrıca ona sarf ettiğim her sözden dolayı af diliyorum. Ben dersimi aldım susmayı öğrendim, bu hafta sadece burada değil başka bir yerde daha aynen bunun gibi gergin davrandım. Ve sırf bu yüzden çok sevdiğim bir insanla aramız baya bir açıldı. İşte ondan sonra yaptıklarımı düşünmeye başlayınca, burada da ona yakın bir tepki verdiğimi fark ettim. Bu yüzden de sizden özür dilemeye geldim hatta özür dilemekten çok af dilemeye geldim sizden. Ben dersimi aldım, bu bana bir arkadaşa ve bu sitede yaşadığım kargaşaya neden oldu. Sizden istediğim şey bu olayı arkada bırakıp devam etmemiz, eskisi gibi olmamız. Tabi beklide yaptıklarım unutulamayacak şeylere neden olmuş olabiliri orasını bilmiyorum, ama varsa da bir daha tekrarlanmayacağına dair sizi temin edebilirim. Sizden ne kadar özür dilesem azdır, kendi gerginliğimi size ve özellikle Oğuzhan’a göstermem yanlıştı. Bu yanlışımı telafi etmek için elimden geleni yapacağım, umarım sizde beni affedecek erdemi gösterirsiniz. Kısacası zorlu bir dönemden geçiyorum ve toparlanmam için yardımınıza ihtiyacım var, lütfen yardımlarınızı esirgemeyin. Saolsun Dünya her seferinde bana destek olmaya çalıştı bu zor durumumu fark edip ona da buradan teşekkür ederim. Ve farkındayım sitede yaptıklarımdan dolayı bana karşı bir yaptırım uygulanacak, yaptırım ne olursa olsun hak ettiğimi düşünüyorum. Ve son kez sizden af dileyim, yine eskisi gibi kendi dünyama izninizle çekiliyorum. Bundan sonra karşınızda daha sakin bir barış göreceksiniz, daha değişmiş biri olacağım. Bu sitedeki hareketlerimi nasıl etkileyecek emin değilim ama bildiğim tek bir şey var sitede uzun bir süre sadece gözlemci olarak takılacağım (rp katılcam ama diğer konuları pek sanmıyorum. Yani sitede bir hitsuomi görceksiniz çoğu zman barış ı görebilmek için baya derine inmeniz gerekicek). Umarım bu hepimiz için en iyisi olur…
Kitsune Shuurei
Vekil Shinigami
Vekil Shinigami
Kitsune Shuurei

Erkek
Nereden : Karakura Town
Lakap : HUNTER
Ruh Hali : Af dilemeye geldim, affa layık olmasam da... 2wdygoy

Karakter
Zanpakutou: Shingetsu
Af dilemeye geldim, affa layık olmasam da... Left_bar_bleue90/100Af dilemeye geldim, affa layık olmasam da... Empty_bar_bleue  (90/100)

MesajKonu: Geri: Af dilemeye geldim, affa layık olmasam da...   Af dilemeye geldim, affa layık olmasam da... Icon_minitimeC.tesi Haz. 04, 2011 11:53 am

Önemli değil kardeşim bende enden özür dilerim. Bende gereksiz yere büyüttüm konuyu...
Shizu Ishi
Gotei 12 FukuTaichou
Gotei 12 FukuTaichou
Shizu Ishi

Kadın
Ruh Hali : Af dilemeye geldim, affa layık olmasam da... 2u9qpfc

Karakter
Zanpakutou: Arashi
Af dilemeye geldim, affa layık olmasam da... Left_bar_bleue88/100Af dilemeye geldim, affa layık olmasam da... Empty_bar_bleue  (88/100)

MesajKonu: Geri: Af dilemeye geldim, affa layık olmasam da...   Af dilemeye geldim, affa layık olmasam da... Icon_minitimeC.tesi Haz. 04, 2011 1:59 pm

teşekkür etmeye gerek yok, her zaman bir arkadaş olarak yanında ve yanınızda olmanın benim için önemini bilirsin barışcım. ben de bu eylemi gerçekleştirirken daha fazla orta yol bulmayı isterdim. fakat sanırım bende önceki tartışmanın aleviyle oğuzhanın üzerine gittim biraz. ben de hazır konusu açılmışken buradan özür dilemek isterim kendisinden. ayrıca önceki aramızda geçen diyalog için de özür dilediğimi belirtmek isterim. sonuçta hepimiz burda birer üyeyiz ve rplerimizde birbirimizin arkasını kollayacağımız durumlar gelebiliyor. kimseye düşmanlık beslemek istemem. en azından arkadaş olamasak da karakterlerimizin birbirini kollayabilmesini isterim ki açılan bu 4. savaş da zevkli geçsin Smile
Kitsune Shuurei
Vekil Shinigami
Vekil Shinigami
Kitsune Shuurei

Erkek

Karakter
Af dilemeye geldim, affa layık olmasam da... Left_bar_bleue90/100Af dilemeye geldim, affa layık olmasam da... Empty_bar_bleue  (90/100)

MesajKonu: Geri: Af dilemeye geldim, affa layık olmasam da...   Af dilemeye geldim, affa layık olmasam da... Icon_minitimeC.tesi Haz. 04, 2011 4:14 pm

senden e özür diliyim o zaman Razz Very Happy Neye bu kadar özür yeter savaşa bakalım biz Razz
Akaoni
Gotei 9 FukuTaichou
Gotei 9 FukuTaichou
Akaoni

Erkek

Karakter
Zanpakutou: Crimson Heaven
Af dilemeye geldim, affa layık olmasam da... Left_bar_bleue76/100Af dilemeye geldim, affa layık olmasam da... Empty_bar_bleue  (76/100)

MesajKonu: Geri: Af dilemeye geldim, affa layık olmasam da...   Af dilemeye geldim, affa layık olmasam da... Icon_minitimeC.tesi Haz. 04, 2011 4:17 pm

herkes özrünü diledi mi? Güzel. Hadi kardeş kardeş savaşa gidin bakalım.

Kitsune, eğer istersen mail adresim falan sitede var, telefon numaramı da verebilirim yardıma ihtiyaç duyduğun bir şey olursa.

Hadi şimdi kardeş kardeş savaşın
Hitsuomi Toumaki
Gotei 10 FukuTaichou
Gotei 10 FukuTaichou
Hitsuomi Toumaki

Erkek
Ruh Hali : Af dilemeye geldim, affa layık olmasam da... 2rz3tw5

Karakter
Zanpakutou: Akai fushichō
Af dilemeye geldim, affa layık olmasam da... Left_bar_bleue93/100Af dilemeye geldim, affa layık olmasam da... Empty_bar_bleue  (93/100)

MesajKonu: Geri: Af dilemeye geldim, affa layık olmasam da...   Af dilemeye geldim, affa layık olmasam da... Icon_minitimeC.tesi Haz. 04, 2011 4:19 pm

hadi bakalım akaoni haklı madem eski kardeş modumuza döndük hadi savaşaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Very Happy
Eyvah Admin
Genel Yönetici
Genel Yönetici
Eyvah Admin

Kadın
Nereden : Nereye...
Lakap : Admin
Ruh Hali : Af dilemeye geldim, affa layık olmasam da... Images12

Karakter
Zanpakutou: Yönetim Paneli asddasdasd
Af dilemeye geldim, affa layık olmasam da... Left_bar_bleue9999999/9999999Af dilemeye geldim, affa layık olmasam da... Empty_bar_bleue  (9999999/9999999)

MesajKonu: Geri: Af dilemeye geldim, affa layık olmasam da...   Af dilemeye geldim, affa layık olmasam da... Icon_minitimeC.tesi Haz. 04, 2011 8:40 pm

eheh xD bu konunun mutlu bitmesine sevindim.
https://bleachrpg.yetkin-forum.com
Kitsune Shuurei
Vekil Shinigami
Vekil Shinigami
Kitsune Shuurei

Erkek

Karakter

MesajKonu: Geri: Af dilemeye geldim, affa layık olmasam da...   Af dilemeye geldim, affa layık olmasam da... Icon_minitimePaz Haz. 05, 2011 7:08 pm

Ben mutlu değilim -.- ne zmaan gm'lik ypcan?

Af dilemeye geldim, affa layık olmasam da...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Barış , Oğuzhan, Ece geri geldim ben olum siz napıyosunuz
» Sınıf 1