Bleach RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Selam Eski Rp Sitemin tartışmasını açıyorum...

+2
Kobayashi Mitsuki
Kitsune Shuurei
6 posters
YazarMesaj
Kitsune Shuurei
Vekil Shinigami
Vekil Shinigami
Kitsune Shuurei

Erkek
Nereden : Karakura Town
Lakap : HUNTER
Ruh Hali : Selam Eski Rp Sitemin tartışmasını açıyorum... 2wdygoy

Karakter
Zanpakutou: Shingetsu
Selam Eski Rp Sitemin tartışmasını açıyorum... Left_bar_bleue90/100Selam Eski Rp Sitemin tartışmasını açıyorum... Empty_bar_bleue  (90/100)

Selam Eski Rp Sitemin tartışmasını açıyorum... Empty
MesajKonu: Selam Eski Rp Sitemin tartışmasını açıyorum...   Selam Eski Rp Sitemin tartışmasını açıyorum... Icon_minitimePerş. Haz. 30, 2011 10:54 am

Selam gençler Sitede birkaç bilen kişi var ancak yeni gelen üyeler bilmiyor bunu Smile Neyse konuya dalıyorum. Vampire1800 rpg yi tekrar açmaya karar verdim Smile Hepiniz mutlu olmuşsunuzdur buna umuyorum ki ancak bir hafta kadar yapım aşamasında olcak ancak sonra bomba gibi döneceğine emin olabilirsiniz. Bugünden itibaren başlıyorum yardım etmek isteyen bu konudan bana ulaşabilir. Gelgelelim asıl konuya tartışmaya açtım bu konuyu çünkü kimin gelip gelmiceğini bilmiyorum. Sizce yeniden açmalı mıyım? Tartışma konumuz bu Smile Hadi bakalım kolay gelsin Hitsuomi senden yardım bekliym lan Smile
Kobayashi Mitsuki
Kararsız
Kobayashi Mitsuki

Kadın
Ruh Hali : Selam Eski Rp Sitemin tartışmasını açıyorum... Geveze10

Karakter
Zanpakutou:
Selam Eski Rp Sitemin tartışmasını açıyorum... Left_bar_bleue82/100Selam Eski Rp Sitemin tartışmasını açıyorum... Empty_bar_bleue  (82/100)

MesajKonu: Geri: Selam Eski Rp Sitemin tartışmasını açıyorum...   Selam Eski Rp Sitemin tartışmasını açıyorum... Icon_minitimePerş. Haz. 30, 2011 12:32 pm

Ben gelmem mesela. Vampirlerden falan nefret etmeye başladım Alacakaranlık'tan sonra.
Hitsuomi Toumaki
Gotei 10 FukuTaichou
Gotei 10 FukuTaichou
Hitsuomi Toumaki

Erkek
Nereden : İstanbul
Ruh Hali : Selam Eski Rp Sitemin tartışmasını açıyorum... 2rz3tw5

Karakter
Zanpakutou: Akai fushichō
Selam Eski Rp Sitemin tartışmasını açıyorum... Left_bar_bleue93/100Selam Eski Rp Sitemin tartışmasını açıyorum... Empty_bar_bleue  (93/100)

MesajKonu: Geri: Selam Eski Rp Sitemin tartışmasını açıyorum...   Selam Eski Rp Sitemin tartışmasını açıyorum... Icon_minitimePerş. Haz. 30, 2011 1:40 pm

bu da sorumu lan tabiki açıcaksın ve bende tabiki yardım edicem hatırlatıyım bende orda admindim Very Happy şöyle söyliyim o sitenin tekrar aktifleşmesi için herşeyi yaparım, orda baya hızlı ilerleyip güzel rpler yapabiliyorduk, güzel günlerdi Smile işte bu yüzden o günlere geri dönmek için ben varım!!!!!!!!!!!!! Wink
Kitsune Shuurei
Vekil Shinigami
Vekil Shinigami
Kitsune Shuurei

Erkek

Karakter
Selam Eski Rp Sitemin tartışmasını açıyorum... Left_bar_bleue90/100Selam Eski Rp Sitemin tartışmasını açıyorum... Empty_bar_bleue  (90/100)

MesajKonu: Geri: Selam Eski Rp Sitemin tartışmasını açıyorum...   Selam Eski Rp Sitemin tartışmasını açıyorum... Icon_minitimePerş. Haz. 30, 2011 2:07 pm

Yanlız bi dk vampir dışında yeni ırklar gelcek onuda belirtiym Smile Neyse hitsu saol kardeşim ben tasarıma başlıyorum Smile
Kitsune Shuurei
Vekil Shinigami
Vekil Shinigami
Kitsune Shuurei

Erkek

Karakter

MesajKonu: Geri: Selam Eski Rp Sitemin tartışmasını açıyorum...   Selam Eski Rp Sitemin tartışmasını açıyorum... Icon_minitimePerş. Haz. 30, 2011 2:13 pm

Naruto RPG'de var ayrıca belki onu canlandırırım Smile
Hitsuomi Toumaki
Gotei 10 FukuTaichou
Gotei 10 FukuTaichou
Hitsuomi Toumaki

Erkek

Karakter
Selam Eski Rp Sitemin tartışmasını açıyorum... Left_bar_bleue93/100Selam Eski Rp Sitemin tartışmasını açıyorum... Empty_bar_bleue  (93/100)

MesajKonu: Geri: Selam Eski Rp Sitemin tartışmasını açıyorum...   Selam Eski Rp Sitemin tartışmasını açıyorum... Icon_minitimePerş. Haz. 30, 2011 2:59 pm

naruto ya yardım edemem ama biliyosun vampir VS. avcılar da her zaman destek için yanındayım benden bişi istersen buraya bir pm atman yeterli Smile
Kobayashi Mitsuki
Kararsız
Kobayashi Mitsuki

Kadın

Karakter
Zanpakutou:
Selam Eski Rp Sitemin tartışmasını açıyorum... Left_bar_bleue82/100Selam Eski Rp Sitemin tartışmasını açıyorum... Empty_bar_bleue  (82/100)

MesajKonu: Geri: Selam Eski Rp Sitemin tartışmasını açıyorum...   Selam Eski Rp Sitemin tartışmasını açıyorum... Icon_minitimePerş. Haz. 30, 2011 3:49 pm

Elf ırkı varsa katılırım, Ona alfım yok, Legolas'ı gördüğümden beri elflere bi sempatim var. Ama vampir ve elf kobinasyonu pek hoş olmuyo. Yine de elf olsun bence.
Hitsuomi Toumaki
Gotei 10 FukuTaichou
Gotei 10 FukuTaichou
Hitsuomi Toumaki

Erkek

Karakter

MesajKonu: Geri: Selam Eski Rp Sitemin tartışmasını açıyorum...   Selam Eski Rp Sitemin tartışmasını açıyorum... Icon_minitimePerş. Haz. 30, 2011 7:56 pm

aslında fena fikir değil ama baştan söyliyim eğer elf ırkınıda açarsak ben adamımı avcıdan elfe kaydırırım Very Happy
Kobayashi Mitsuki
Kararsız
Kobayashi Mitsuki

Kadın

Karakter
Zanpakutou:

MesajKonu: Geri: Selam Eski Rp Sitemin tartışmasını açıyorum...   Selam Eski Rp Sitemin tartışmasını açıyorum... Icon_minitimeCuma Tem. 01, 2011 7:22 am

Elf ol elf. Iyidir.
Kitsune Shuurei
Vekil Shinigami
Vekil Shinigami
Kitsune Shuurei

Erkek

Karakter

MesajKonu: Geri: Selam Eski Rp Sitemin tartışmasını açıyorum...   Selam Eski Rp Sitemin tartışmasını açıyorum... Icon_minitimeCuma Tem. 01, 2011 9:32 am

Tm düşünücm Wink
Shizu Ishi
Gotei 12 FukuTaichou
Gotei 12 FukuTaichou
Shizu Ishi

Kadın
Ruh Hali : Selam Eski Rp Sitemin tartışmasını açıyorum... 2u9qpfc

Karakter
Zanpakutou: Arashi
Selam Eski Rp Sitemin tartışmasını açıyorum... Left_bar_bleue88/100Selam Eski Rp Sitemin tartışmasını açıyorum... Empty_bar_bleue  (88/100)

MesajKonu: Geri: Selam Eski Rp Sitemin tartışmasını açıyorum...   Selam Eski Rp Sitemin tartışmasını açıyorum... Icon_minitimeC.tesi Tem. 02, 2011 4:58 pm

istiyoruz istiyoruz Smile
hepsini görmek istiyorum rp yapmak istiyorum Very Happy çok istiyorum Very Happy
Kitsune Shuurei
Vekil Shinigami
Vekil Shinigami
Kitsune Shuurei

Erkek

Karakter

MesajKonu: Geri: Selam Eski Rp Sitemin tartışmasını açıyorum...   Selam Eski Rp Sitemin tartışmasını açıyorum... Icon_minitimeC.tesi Tem. 02, 2011 10:00 pm

durun lan işim gücüm var ayarlıyz işte Smile
Eyvah Admin
Genel Yönetici
Genel Yönetici
Eyvah Admin

Kadın
Nereden : Nereye...
Lakap : Admin
Ruh Hali : Selam Eski Rp Sitemin tartışmasını açıyorum... Images12

Karakter
Zanpakutou: Yönetim Paneli asddasdasd
Selam Eski Rp Sitemin tartışmasını açıyorum... Left_bar_bleue9999999/9999999Selam Eski Rp Sitemin tartışmasını açıyorum... Empty_bar_bleue  (9999999/9999999)

MesajKonu: Geri: Selam Eski Rp Sitemin tartışmasını açıyorum...   Selam Eski Rp Sitemin tartışmasını açıyorum... Icon_minitimePaz Tem. 03, 2011 6:30 pm

Vampiri açarsan gelirim. Tamamlanmamiş bir baba sorunum vardi xd
ben orayi seviyorum yalniz bir iki ayar çekmek gerek. bu arada Bu vampir sitesi alacakaranlik gibi değildir daha çok savaş üzerinedir Üsttekilere duyurulur...ehem..
https://bleachrpg.yetkin-forum.com
kiyoshi mamoru
Gotei 2 FukuTaichou
Gotei 2 FukuTaichou
kiyoshi mamoru

Kadın
Ruh Hali : Selam Eski Rp Sitemin tartışmasını açıyorum... Images12

Karakter
Zanpakutou: sasori
Selam Eski Rp Sitemin tartışmasını açıyorum... Left_bar_bleue80/100Selam Eski Rp Sitemin tartışmasını açıyorum... Empty_bar_bleue  (80/100)

MesajKonu: Geri: Selam Eski Rp Sitemin tartışmasını açıyorum...   Selam Eski Rp Sitemin tartışmasını açıyorum... Icon_minitimeSalı Ağus. 23, 2011 2:16 pm

Vampiri geri açıyorsanız ben de gelirim ya o site güzeldi cidden ne zaman bitirirsiniz yenileme işini Very Happy

Selam Eski Rp Sitemin tartışmasını açıyorum...
1 sayfadaki 1 sayfası