Bleach RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Başka Bir Bleach RPG

+2
Kitsune Shuurei
Zabaji Ryokotou
6 posters
YazarMesaj
Zabaji Ryokotou
Kararsız
Zabaji Ryokotou

Erkek
Ruh Hali : Başka Bir Bleach RPG Araniy10

Karakter
Zanpakutou: yok
Başka Bir Bleach RPG Left_bar_bleue0/100Başka Bir Bleach RPG Empty_bar_bleue  (0/100)

Başka Bir Bleach RPG Empty
MesajKonu: Başka Bir Bleach RPG   Başka Bir Bleach RPG Icon_minitimeÇarş. Tem. 27, 2011 9:23 am

[Linkleri sadece adminler görebilir.]

Sitedeki REhber bölümünü okuduğunuzda ne kadar kolay ve zevkli olduğunu anlayacaksınız.Bleach RPG'sinde Çığır açıyoruz ve yeni bir sistem oturtuyoruz ! Bütün karakterler boşken yerinizi alın ! İsteyen karakter seçyor isteyen karakter alıyor.
Kitsune Shuurei
Vekil Shinigami
Vekil Shinigami
Kitsune Shuurei

Erkek
Nereden : Karakura Town
Lakap : HUNTER
Ruh Hali : Başka Bir Bleach RPG 2wdygoy

Karakter
Zanpakutou: Shingetsu
Başka Bir Bleach RPG Left_bar_bleue90/100Başka Bir Bleach RPG Empty_bar_bleue  (90/100)

MesajKonu: Geri: Başka Bir Bleach RPG   Başka Bir Bleach RPG Icon_minitimePtsi Ağus. 01, 2011 10:48 pm

Evet arkadaşlar bu sitenin bir GM'i olarak bu siteyi kınıyorum. Hiçbir şekilde yardım beklemeyin benden. Ve yaptığınız gerçekten ayıp rehber bölümünü bile admine ve bana sormadan almışsınız. Yani o sitenin bu siteden bir farkı yok hatta bu ona bin çeker. Ve kim ki bu siteyi bırakıp o saçma sapan çalıntı siteye geçerse bizden değildir bunuda bilsin evet şimdide bombayı açıklıyorum. Bu site haftaya değişiyor. Her şeyi yeni baştan yapıcaz. Ve bir site daha yapıcaz hangisi daha çok beğenilirse ona geçicez. İtirazı olan varsa hiç bu konuya başlık yazmasın. ve bleach rp'yle tanıştığınız ilk siteyide satıcaksanız ayıp size başka lafım yokk...
Kitsune Shuurei
Vekil Shinigami
Vekil Shinigami
Kitsune Shuurei

Erkek

Karakter
Başka Bir Bleach RPG Left_bar_bleue90/100Başka Bir Bleach RPG Empty_bar_bleue  (90/100)

MesajKonu: Geri: Başka Bir Bleach RPG   Başka Bir Bleach RPG Icon_minitimePtsi Ağus. 01, 2011 10:55 pm

-Admin tarafindan mesaj silindi-
Admin: Oğuzhan yine saydirmişsin. Ben küfür etmeden sorunun ne olduğunu yazayim. Sanirim Oğuzhanin sitesinden konu ikonlarını (ç)almişsiniz. -.-
Eyvah Admin
Genel Yönetici
Genel Yönetici
Eyvah Admin

Kadın
Nereden : Nereye...
Lakap : Admin
Ruh Hali : Başka Bir Bleach RPG Images12

Karakter
Zanpakutou: Yönetim Paneli asddasdasd
Başka Bir Bleach RPG Left_bar_bleue9999999/9999999Başka Bir Bleach RPG Empty_bar_bleue  (9999999/9999999)

MesajKonu: Geri: Başka Bir Bleach RPG   Başka Bir Bleach RPG Icon_minitimePtsi Ağus. 01, 2011 11:04 pm

amma saydirmişsin -.- şu rehberler konusunda benimde canim sklmadi değil. Yani. En azindan sorulabilirdi diye düşünüyorum. Ama oraya geçenlere bir şey demiyorum. Sonuçta insanlar özgür iradelidir. Seçimlerini kendileri yapsinlar.
https://bleachrpg.yetkin-forum.com
Hitsuomi Toumaki
Gotei 10 FukuTaichou
Gotei 10 FukuTaichou
Hitsuomi Toumaki

Erkek
Nereden : İstanbul
Ruh Hali : Başka Bir Bleach RPG 2rz3tw5

Karakter
Zanpakutou: Akai fushichō
Başka Bir Bleach RPG Left_bar_bleue93/100Başka Bir Bleach RPG Empty_bar_bleue  (93/100)

MesajKonu: Geri: Başka Bir Bleach RPG   Başka Bir Bleach RPG Icon_minitimeSalı Ağus. 02, 2011 12:00 am

gene hemen kan davasına çevirmişsiniz olayı yaa Very Happy tamam sitede çalıntılardan oluşan bir site ama hepiniz kendi sitelerinizi oluştururken çalıntı yaptınız... oğuzhan sen vampir siteni oluştururken ikonları fala herşeyini kopyaladın (biliyorum çünkü ben o siteye üyeydim ve ilk onları koyduğunda fark etmiştim ama sesimi çıkarmamıştım) ece sende geçen dedin kidou sayfası için. Yani kısacası hepimiz zamanında çalıntılar yapmışız, eğer bu sizi rahatsız ettiyse ben bizzat site adına özür dilerim. Bunun burdaki birkaç kişinin oraya geçmesinin nedeni bu sitedeki aktif olma sorunu, afedersiniz de eğer bu site tıkırında işleseydi bir rp için nerdeyse 1 ay beklemeseydik yeni site arayışına geçmezdik bizde. Hem hem orda hem burda olmanın sorunu ne onu da anlamış değilim... Hatta aksine bu iki siteyi kardeş site yapıp üye sayısınızı arrtıracak olasılığınız varken. Sizden istediğim bir şey var şu içinde bulunduğumuz Dünya'nın çıkarlar üzerine kurulu olduğunu anlayın artık, eğer bir şey sana zarardan çok yarar sağlıyorsa onu kullanacaksın bu kadar basit. Bunu üzeierek söylüyorum ama skisi gibi onur, gurur falan kalmadı dünyamızda. Bende onurlu bir dünyada yaşamak isterdim ama elimizde çıkarcı dünya var ve sizde bu yüzden kendinizi memnuun edebilmek /rahat bir yaşam sürebilmeniz için bu çıkar olayına alışmanız lazım. İşin özü eğer bu site yenilerse ya da en azından aktiflik bir şekilde artarsa muhteşem olur burda olmaktan onur duyarız. Ama ben şahsen söyleyebilirim ki bu site yenilense bile o diğer siteden vaz geçmem çünkü artık orda da sizin gibi tanıdıklarım onlarla da güzel rpler yapabiliyorum ve ortada iki tarafa da rp yapmayı engelleyecek bir şey göremiyorum... Tabi iki sitenin başındaki kişiler iki siteyi de birleştirmeyi düşünürse ilk yardımın da benden çıkacağını teğmin ederim, çünkü aslında iki sitede diğerlerinin eksikleri var. BU site de deneyim var, diğer sitede aktiflik var. BU iki yeti de karşı tarafta olmayan ve olması gereken yetiler. İşte bu yüzden aynı yukarıda da yazdığım gibi artık çıkar ilişkisi zamanı biraz aklımızı çalıştırıp bundan yararlanmanın zamanı geldi bence. baksanıza önünüzde tam istediğiniz şey duruyor, ama siz gereksiz bir kapışma benim deyişimle kan davası nedeyile yok oraya gidenleri hor görüyosunuz falan, artık büyüyelim ve şu lanet dünyanın toz pempe olmadığını anlayalım lütfen...
Shizu Ishi
Gotei 12 FukuTaichou
Gotei 12 FukuTaichou
Shizu Ishi

Kadın
Ruh Hali : Başka Bir Bleach RPG 2u9qpfc

Karakter
Zanpakutou: Arashi
Başka Bir Bleach RPG Left_bar_bleue88/100Başka Bir Bleach RPG Empty_bar_bleue  (88/100)

MesajKonu: Geri: Başka Bir Bleach RPG   Başka Bir Bleach RPG Icon_minitimeSalı Ağus. 02, 2011 7:43 am

ya yapmayın etmeyin ya. çalma çırpma olayına bişey diyip oraları karıştırmak istemiyorum. ama gerçekten ben sadece bu sitede rp yapıyorum diyen biri var mı aranızda? ben bleach rpg'yle bu sitede tanışmadım açıkcası. başka bi siteye üye olduk diye defolun gidin denilirse sanırım burda herkes bişeyler söyler. sanırım biz diyebilirim şu konuda barışın adına da konuşarak; aynı karakterleri alma sebebimiz, kafamızda bi kurgu vardı, burda yapamadık, bunu orda devam ettirmekti. aslında ben orda yazarken bu siteden bağımsız kalmadım hiç. olur da bir gün siteleri birleştirme kararı alırsanız evet bizim için de iyi olur Smile sonuçta tek başımıza rp yapamıyoruz. başka bi sitedeyiz diye de bu kadar parlamanın anlamı yok. artık kim bilir daha kaaaaaçç sitede karşılıklı yazıyoruz da haberimiz yok Smile o yüzden, oğuzhancım sakin olma sırası şimdi de sende. küfür etmeyelim birbirimize. sonuçta ufak tefet tartışmaları unutuyoruz, tekrar bir araya gelip sırtımızı birbirimize yaslıyoruz. karşılıklı bişeyler paylaşıyoruz. yani sonuçta ortada beraber geçirilen bi zaman var....
Kitsune Shuurei
Vekil Shinigami
Vekil Shinigami
Kitsune Shuurei

Erkek

Karakter

MesajKonu: Geri: Başka Bir Bleach RPG   Başka Bir Bleach RPG Icon_minitimeSalı Ağus. 02, 2011 8:44 am

Tm o zaman ne haliniz varsa görün benden bu kadar işi bırakıyorum! Aktiflik size bağlı birşeydir ayrıca siz ne kadar çok online olursanız aktiflik artar. Tamam ben eceye'de söyledim. Sende biraz hatayı kendinde ara dedim. Ama hata hem ecede hem sizde! Neyse ben söyliceğimi söyledim. Şimdi kendi bleach rpg sitemi yeniden düzenliyorum. Bundan sonra tüm bleach rpg sitesi olanlarla rakibim. Benden bu kadar!
Shizu Ishi
Gotei 12 FukuTaichou
Gotei 12 FukuTaichou
Shizu Ishi

Kadın

Karakter
Başka Bir Bleach RPG Left_bar_bleue88/100Başka Bir Bleach RPG Empty_bar_bleue  (88/100)

MesajKonu: Geri: Başka Bir Bleach RPG   Başka Bir Bleach RPG Icon_minitimeSalı Ağus. 02, 2011 8:48 am

şuanda gerçekten çok basit bişeyi çok büyütüyosun. kimsenin online olmayı bıraktığı yok. şuanda hata neden hem ecede hem bizde oldu bir anda onu da anlamış değilim. savaş sıramızı bekliyoruz. geldiği gün yazıyoruz zaten şuanda daha farklı ne yapabiliriz sitede? oyunlarda da varız sohbette de savaşta da. farklı olan beklentin ne ?
Kitsune Shuurei
Vekil Shinigami
Vekil Shinigami
Kitsune Shuurei

Erkek

Karakter

MesajKonu: Geri: Başka Bir Bleach RPG   Başka Bir Bleach RPG Icon_minitimeSalı Ağus. 02, 2011 8:51 am

Artık sizden hiçbi beklentim yok. Ben artık size rakibim rp yazmak istiyosan bnm sıramı alabilirsin ben bırakıyorum!
Shizu Ishi
Gotei 12 FukuTaichou
Gotei 12 FukuTaichou
Shizu Ishi

Kadın

Karakter

MesajKonu: Geri: Başka Bir Bleach RPG   Başka Bir Bleach RPG Icon_minitimeSalı Ağus. 02, 2011 9:09 am

saçmalama. neyin rakipliği bu? köşe başındaki bakkala rakip market mi açıyosun? rakip gözüyle bi siteye neden bakıyosun ki onu da anlamıyorum. rpg türk'te rakip mi bütün bu olaya? saçmalama o yüzden lütfen savaşa dön ve yap rpni.
Hitsuomi Toumaki
Gotei 10 FukuTaichou
Gotei 10 FukuTaichou
Hitsuomi Toumaki

Erkek

Karakter
Başka Bir Bleach RPG Left_bar_bleue93/100Başka Bir Bleach RPG Empty_bar_bleue  (93/100)

MesajKonu: Geri: Başka Bir Bleach RPG   Başka Bir Bleach RPG Icon_minitimeSalı Ağus. 02, 2011 10:48 am

bak gene ağzımı açtırıcak lan oğuzhan madem diğer siteye karşsın niye bu siteye karşı site açıyosun? İlk başta burdaki birlik-beraberliği savunurken 3 mesaj sonra onu bölücü hareketlere girmişsin.... işte bu yüzden anlamıyorum seni. Benim de kendi sitene girmemi ksıtılamışsın o konu hakkında da söylicem bişi var "UMURUMDA DEĞİL" sen ve senin çocukca hareketlerinden sıkıldım ne istersen yap hayatta başarılar çünkü bu kafayla parlak bir hayatında olmıcak zaten.....
Eyvah Admin
Genel Yönetici
Genel Yönetici
Eyvah Admin

Kadın

Karakter
Başka Bir Bleach RPG Left_bar_bleue9999999/9999999Başka Bir Bleach RPG Empty_bar_bleue  (9999999/9999999)

MesajKonu: Geri: Başka Bir Bleach RPG   Başka Bir Bleach RPG Icon_minitimeSalı Ağus. 02, 2011 1:13 pm

Ben kimseyi kinamiyorum. Evet zamaninda bende başka sitelerden aldim alirkende sahiplerine sordum. Kidoular konusuna gelince onu konuştuk ama o arak değildi çünkü hakan bu sitenin bir üyesiydi ve o kismi gönüllü olarak düzenledi yani barişçin hakan bu siteye senin o siteye yaptiği şeyi yapmişti. Ama bakacak olursaniz çocuk ne mod du ne admin. Bu lafi seni kinamak için değil sadece aklinda kalan yanliş anlamayi düzeltme amaciyla söyledim canim. Ve ikinci olarak 1 AY ne demek. Son rp sini yapan kişi ayin 20sinde yapmiş. Bu da demek oluyor ki 11 12 günlük bir gecikme yaptim ki bir hafta boyunca internetimin olmadiğini sitedeki herkes biliyor. Yine de özür diliyorum ve yeni gmliği okuduysaniz artik kim rp yapiyorsa ona gmlik yapacağimi yazdim. Ama her neyse. Ayrica iki siteyi bir leştirme gibi bir hayal hiçbir zaman var olmamaz. Fark ettiyseniz ikiside yetkin sitesi. Bu durumda net olarak imkansiz diyebilirim database birleşimi gibi bir şey. Yetkinde silinenlerinde geri alinmasi imkansizdir mesela. Ayrica ben oraya gitmenizde ya da bu sitede kalmaniz konusunda bir şey diyemeyeceğim. Yakinda böyle bir şey yapamayacağinizi anlayacaksiniz zaten. Ne yapabilirsiniz ki yapilan rpleri iki yere birden mi atacaksiniz Smile ayni karakterleri açmişsiniz hem de. Ben bir şey demiyorum. Zaten sayaç işliyor. Sadece şu 4. savaşi bekliyorum. Ekstra bir lafta etmeyeceğim üstelikhemen ortaliği karişirip kavga çikariyorsunuz (bariş ve oğuzhan) biriniz bile büyüklük gösterip alttan almiyor. küfür etmek dünyadaki en güzel şey mi sizce? Ya da davranişlari aşağilamak. İkinizide buradan yaptiğiniz hareketler için tebrik ediyorum ve düşünmeye sevk ediyorum.
Knox Bul-Kathos
Arrancar 12
Knox Bul-Kathos

Erkek
Lakap : Knox Bul-Kathos
Ruh Hali : Başka Bir Bleach RPG 2urbfqe

Karakter
Zanpakutou:
Başka Bir Bleach RPG Left_bar_bleue80/100Başka Bir Bleach RPG Empty_bar_bleue  (80/100)

MesajKonu: Geri: Başka Bir Bleach RPG   Başka Bir Bleach RPG Icon_minitimeSalı Ağus. 02, 2011 5:49 pm

Benimde canım çikolata çekti .. Olsada yesek.
Knox Bul-Kathos
Arrancar 12
Knox Bul-Kathos

Erkek

Karakter
Zanpakutou:
Başka Bir Bleach RPG Left_bar_bleue80/100Başka Bir Bleach RPG Empty_bar_bleue  (80/100)

MesajKonu: Geri: Başka Bir Bleach RPG   Başka Bir Bleach RPG Icon_minitimeSalı Ağus. 02, 2011 6:32 pm

O değilde söylemeden geçemiyeceğime karar verdim. Ben olsam Ece'nin yerinde bu başlığı silerdim. Ayıp yahu resmen. Turkcell bayii nin içinde dışardan gelip Avea satmak gibi bir şey. Birde 'aktif bleach rpg' yazılmış yüzsüzce. İstiyorsan bu siteyi tamamen kapatalım oraya gelelim? Yüzsüzlüğün bu kadarı .. Dost siteler başlığı altında açılıyor birde.. Nasıl savunabiliyor bazılarınız bu durumu?

Daha güzel bir sitedir belki bilmiyorum fakat böyle çirkin ve bariz bir şekilde üye araklamaya çalışması beni kafadan soğuttu zaten. Yaklaşımı kötü bir kere.. Ben en iyiyim mantığıyla gelmiş mesaj atmış. Ulan ne zamandan beri aktif olan, senin özenip belkide kıskanıp başka bir bleach sitesi açmana sebep olan siteye saygın olsun.

Gelmiş benim sitemde, benim forumumda ahkam kesiyorsun. Mütevazı olsan bir yere kadar çekebilirdinde ı-ıh dayanamadım.

Okudukça sinirleniyorum yazımın devamı yakında gelebilir .. Şimdilik rahatladım. (;
Eyvah Admin
Genel Yönetici
Genel Yönetici
Eyvah Admin

Kadın

Karakter

MesajKonu: Geri: Başka Bir Bleach RPG   Başka Bir Bleach RPG Icon_minitimeSalı Ağus. 02, 2011 10:18 pm

sana düşünce bakimindan katiliyorum utken. Ama konuyu kapama gibi bir haksizliği yapmayacağim her ne kadar o rahatsiz edici başlik benimde gözüme batsa da. Çünkü ben dost siteler diye bir katagori açmiş isem bu demek oluyor ki burada herkesin sitesini tanitma ve paylaşma hakki vardir. Ayrica ben bunu üye çalmak olarakta görmüyorum. O üye bu siteyi birakip o siteye geçme gibi bir amaç güdüyorsa ben o adami kalmasi için israr ederek burada da tutamam.
Kitsune Shuurei
Vekil Shinigami
Vekil Shinigami
Kitsune Shuurei

Erkek

Karakter

MesajKonu: Geri: Başka Bir Bleach RPG   Başka Bir Bleach RPG Icon_minitimeSalı Ağus. 02, 2011 10:24 pm

Bende bleach rpg açtım ama admine sordum önce tanıtabilir miyim diye ve böyle bi terbiyesizlikte yapmadım tamam hatalıyım terbiyesizliğin büyüğü benm ama emek hırsızlığıda yanlış bişey hitsucuğum Wink Sen böyle yaparsan senin yolun benden daha da kötü...
Hitsuomi Toumaki
Gotei 10 FukuTaichou
Gotei 10 FukuTaichou
Hitsuomi Toumaki

Erkek

Karakter

MesajKonu: Geri: Başka Bir Bleach RPG   Başka Bir Bleach RPG Icon_minitimeSalı Ağus. 02, 2011 10:36 pm

bu arda bi yanlış anlaşılma var o site benim falan değil kurucusu da değilim... ve iki saat nelerden bahsettim orda sende bunu anladınya tebrikler Smile neyse ben bu siteye başından beri üyelerle sidik yarışı yapmaya gelmedim ece rahatsız oluyosan kapat, sil bu konuyu. Ben rp lerime geri dönüyorum isterseniz dövün isterseniz sövüm umurumda değil artık bu siteden kimseyle uğraşmıcam sadece giricem rpmi yapıcam çıkıcam
Kitsune Shuurei
Vekil Shinigami
Vekil Shinigami
Kitsune Shuurei

Erkek

Karakter

MesajKonu: Geri: Başka Bir Bleach RPG   Başka Bir Bleach RPG Icon_minitimeÇarş. Ağus. 03, 2011 9:38 am

Çok iyi olur en azından tartışma çıkmaz -.- Sen en iyisi rp yaz çık hatta onuda yapma öteki sitede yap rp'ni -.-
Zabaji Ryokotou
Kararsız
Zabaji Ryokotou

Erkek

Karakter
Başka Bir Bleach RPG Left_bar_bleue0/100Başka Bir Bleach RPG Empty_bar_bleue  (0/100)

MesajKonu: Geri: Başka Bir Bleach RPG   Başka Bir Bleach RPG Icon_minitimeÇarş. Ağus. 03, 2011 10:44 am

Arkadaşım bi karakter başvurusu yaptım bi hafta sonra geldi cevap sonra gelde oyna bu sitede.Saçma sapan konuşmuşsun Kitsune güldürdün beni.Aktif RPG'miz var işte İkiside ortada bizim tek eksiğimiz üye sizinde aktiflik böyle bi durumda dost olmamız gerekirken kavga çıkartıyosunuz tamam silin konuyu.Shizu ve Hitsuomi sizide bulaştırdık kusura bakmayın isterseniz bizim siteyi bırakın özür dilerim ben.
Knox Bul-Kathos
Arrancar 12
Knox Bul-Kathos

Erkek

Karakter
Zanpakutou:

MesajKonu: Geri: Başka Bir Bleach RPG   Başka Bir Bleach RPG Icon_minitimeÇarş. Ağus. 03, 2011 11:19 am

Karakter başvurusu yaptın bir hafta sonra cevap gelince 'mmmm kendi sitemi açıyım' diye mi düşündün ? Yoksa geldiğinden beri zaten ilk amacın kendi sitenin reklamını yapmak mıydı?

Sen bu siteye bok üstüne bok atmaya 'çalışmaya' devam ederken dost olalım lafları nasıl inandırıcı geliyor şu an kulağıma sana anlatamam. Direk kanım kaynadı sana(!) çok sevdim.

Bu boş özür laflarını söyliceğine veya silin konuyu diyeceğine kendin kapatsana? Bıdı bıdı boş konuşmak kolay. Üzgün isen kapat konuyu.

Zabaji Ryokotou
Kararsız
Zabaji Ryokotou

Erkek

Karakter

MesajKonu: Geri: Başka Bir Bleach RPG   Başka Bir Bleach RPG Icon_minitimeÇarş. Ağus. 03, 2011 11:35 am

Öncelikle şöyle diyim ben Bleach'a başlıyalı 1 ay oldu hemen fan sitesi aradım bi tane buldum ama son mesaj 2009'da gönderilmiş o sitede buranın adresi verilmiş hemen buraya geldim heveslice baktım nasıl RPG oynanıyor diye daha önce çok Wrestling RPG oynadım ama bununla alakası yoktu az çok öğrendim ve heveslice karakter başvurusu yaptım ama 1 hafta sonra cevap geldi hevesim kırıldı neyse belki işleri vardır millet tatildedir falan dedim ama site sonralardada aktif olmamaya devam etti.Bende beni Bleach'a başlatan arkadaşımla kendi RPG'mi açtım ve burda aktif olanları oraya çağırıp hem onlardan RPG öğrenmek hemde arkadaş olmak istemiştim.Ama nerden bilebilirdim senin gibi beyinsizlerin çıkıp mal mal yorumlar atacağını.Ben zaten senden veya öbür Kitsune kadar düşük şahsiyetli birinden özür dilemedim.Dünya abla ve Barış abiden özür diledim siz onların seviyesine ulaşamazsınız zaten.Ayrıca konuyu hemen kendim kapatsam yukarda yazdıklarımı nasıl okuyacaklar.Boş laflar konuşacağına keşke az düşünseydin.
Knox Bul-Kathos
Arrancar 12
Knox Bul-Kathos

Erkek

Karakter
Zanpakutou:

MesajKonu: Geri: Başka Bir Bleach RPG   Başka Bir Bleach RPG Icon_minitimeÇarş. Ağus. 03, 2011 1:11 pm

Sevgili insanımsı evlat,

Üstteki post'undan sonra beni sana bir daha cevap verme gereksinimden kurtardığın için teşekkür ederim. Üstte her şeyi çok güzel anlatmışsın. Bu başlık altında son post'um.

Eğer yazdıklarımı anlayamadıysan yazdıklarımın 'anafikri nedir?' sorusunun cevabı: Çağırma üslubun asıl sorunu teşkil eden. Önceden de söylediğim gibi düzgünce çağırsan bir yere kadar çekilebilirsin.

Bizlerden özür dilemediğinin farkında olarak yazdım o mesajı zaten. Bizden özür dileyecek olgunluğa erişmediğini biliyorum karakterinin merak etme. Senin derdin başlığın açık kalması yukarıda yazdıklarını kişisel olarak veya kendi sevgili sitende iletebilirsin sanıyorum.

Ay neyse bu mesajı bile yazmamam gerekirdi kendi kendini aşağılayan son post'undan sonra.

Hitsuomi Toumaki
Gotei 10 FukuTaichou
Gotei 10 FukuTaichou
Hitsuomi Toumaki

Erkek

Karakter

MesajKonu: Geri: Başka Bir Bleach RPG   Başka Bir Bleach RPG Icon_minitimeÇarş. Ağus. 03, 2011 2:07 pm

beyler sakin olun aranızda kaç yaş var farkındamısınız, karşı tarafı kendinizle eşit tutmayın lütfen. neyse bence herkes artık yiceği lafı yedi, anlaması gerekeni anladı diye düşünüyorum hadi artık şu sitenin gerçek amacına dönelim. fark ettiniz mi bilmiyorum ama şu son zamanlarda sitede rp den çok tartışma oluyor.. hadi sepeti koluna büyük küçük genç yaşlı herkes rp sine....
Eyvah Admin
Genel Yönetici
Genel Yönetici
Eyvah Admin

Kadın

Karakter

MesajKonu: Geri: Başka Bir Bleach RPG   Başka Bir Bleach RPG Icon_minitimeÇarş. Ağus. 03, 2011 5:34 pm

Zabaji Ryokotou demiş ki:
Arkadaşım bi karakter başvurusu yaptım bi hafta sonra geldi cevap sonra gelde oyna bu sitede.Saçma sapan konuşmuşsun Kitsune güldürdün beni.Aktif RPG'miz var işte İkiside ortada bizim tek eksiğimiz üye sizinde aktiflik böyle bi durumda dost olmamız gerekirken kavga çıkartıyosunuz tamam silin konuyu.Shizu ve Hitsuomi sizide bulaştırdık kusura bakmayın isterseniz bizim siteyi bırakın özür dilerim ben.
Sadece yanlişini düzelteyim.
[Linkleri sadece adminler görebilir.]
Ben 2 gün sonra cevap vermişim ama senin düzeltmen 1 hafta sürmüş. Erken düzenleme yapsaydin ben de erkenden onayi verirdim.
Eyvah Admin
Genel Yönetici
Genel Yönetici
Eyvah Admin

Kadın

Karakter

MesajKonu: Geri: Başka Bir Bleach RPG   Başka Bir Bleach RPG Icon_minitimeÇarş. Ağus. 03, 2011 6:35 pm

Öneclikle yaş farki konusuna gelirsek burada asil saygili olmasi gereken hem daha küçük hem de daha deneyimsiz olanlardir. Her kes kendi yieceği lafi yedi ama hala anlacaklarini halen tam olarak algilamamişlar. Neyse zaten aradaki fark bazilarinin bizim yaptiğimizdan farkli olarak doğrudan hakaret etmesinden anlaşiliyor. Bizz bunu kimsenin ne yüzüne vuracak ne de ayni laflari ona tekrarlayacak kadar alçalmadik. Başkalarinin kompleksleri yüzünden kendi seviyemizi düşürmeyiz. Zaten bazi arkadaşlarin kompleks yaptiği açikça ortada, aktif olmadiğini söyledikleri sitede reklam yapip olayi bu kadar büyütmeleri bunu açikliyor zaten. Madem site durgundu aktif olan bir sürü site var oralarda reklam yapilabilirdi. Eğer asil amaç üye çalmak değil de üye toplamak olsaydi tabi. Herneyse. Sizin çikarlar üzerine kurulmuş dünyaniz erken büyüme çabasindan başka bir şeyde değil zaten. Olgunluk yaşindan büyük davranmak değil yaşina göre davranabilmektir. Belki bir gün bir karakter sahibi olup da bunu anlayabilecek olgunluğa geldiğinizde bizim dünyamizin toz pembe değil de şerefli bir dünya olduğunu anlayabilirsiniz.
Ben bu başliği silecek ya da kapatacak kadar korkak biri değilim. Bir sorunu olan varsa bunu herkesin içinde yapacağina ulaşabileceği bir sürü yer var. İlla ben seviyemi daha da düşürmek istiyorum diyen arkadaşlar varsa yeniden kilidi açarim böylece reklamlarina devam ederler.
Ama şimdilik başliğa kilit atiyorum.

Başka Bir Bleach RPG
1 sayfadaki 1 sayfası