Bleach RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Size bir masal anlatayayim çocuklar,

5 posters
YazarMesaj
Eyvah Admin
Genel Yönetici
Genel Yönetici
Eyvah Admin

Kadın
Nereden : Nereye...
Lakap : Admin
Ruh Hali : Size bir masal anlatayayim çocuklar,  Images12

Karakter
Zanpakutou: Yönetim Paneli asddasdasd
Size bir masal anlatayayim çocuklar,  Left_bar_bleue9999999/9999999Size bir masal anlatayayim çocuklar,  Empty_bar_bleue  (9999999/9999999)

Size bir masal anlatayayim çocuklar,  Empty
MesajKonu: Size bir masal anlatayayim çocuklar,    Size bir masal anlatayayim çocuklar,  Icon_minitimePerş. Ocak 26, 2012 10:34 pm

Masalimizin adi; Chatboxtan geçmişi okuyan admin. Bu Admin'in öyle shirli güçleri varmiş ki tek tik ile chat boxun geçmişini okuyabiliyormuş...

Spoiler:

Ve bu masalin sonunda çikarilacak ders şudur; insanlar gerçekleri kendi hatirlamak istedikleri şekilde konuşur. Kavgacidirlar. Arkanizdan konuşurlar. Gerekli şeyleri gerekli kişilere doğru bir dille belirtmektense birbirleri arasinda gerekirse arkasindan küfrederek yapabilirler.

Ve bu konuyu gördüğünüzdde chatboxta ismi geçen kişiler eminim ki kendimi hakli çikarmak için yaptiğimi düşünecekler. Sonuçta ben de bir insanim hatalarim olabilir. Ama bunu bu şekilde arkamdan konuşularak, küfürler edilerek, kendi Çapinizda eğlenilerek HAK ettiğimi düşünmüyorum. Eğer bu konuyu uzakacaksaniz bu başlik altinda yapinda ben de artik genel değerlendirmeyi yapabileyim bu olanlarin artik iyi mi olduğuna yoksa bu sitedeki bu kavgalarin artik insanlari mutsuz edip, herkese zarar verip, insanlari biktirma noktasina getiren bir şey mi olduğuna.

Eğer sadece zarar verici bir şey ise düşündüğüm gibi, o zaman yapilabilecek en mantikli hareketi hepimiz biliyoruzdur zaten.
https://bleachrpg.yetkin-forum.com
Hitsuomi Toumaki
Gotei 10 FukuTaichou
Gotei 10 FukuTaichou
Hitsuomi Toumaki

Erkek
Nereden : İstanbul
Ruh Hali : Size bir masal anlatayayim çocuklar,  2rz3tw5

Karakter
Zanpakutou: Akai fushichō
Size bir masal anlatayayim çocuklar,  Left_bar_bleue93/100Size bir masal anlatayayim çocuklar,  Empty_bar_bleue  (93/100)

MesajKonu: Geri: Size bir masal anlatayayim çocuklar,    Size bir masal anlatayayim çocuklar,  Icon_minitimeCuma Ocak 27, 2012 7:11 am

veee gene klasik bana patladı..... nese buranın tokatlananı olmaya alıştım ben Smile
Darren' o Clousou
İnsan
Darren' o Clousou

Erkek
Ruh Hali : Size bir masal anlatayayim çocuklar,  Geveze10

Karakter
Zanpakutou:
Size bir masal anlatayayim çocuklar,  Left_bar_bleue85/100Size bir masal anlatayayim çocuklar,  Empty_bar_bleue  (85/100)

MesajKonu: Geri: Size bir masal anlatayayim çocuklar,    Size bir masal anlatayayim çocuklar,  Icon_minitimeCuma Ocak 27, 2012 8:22 am

Sırf kendi kıskançlığınız yüzünden başkasının arkasından bukadar konuşmanız ilginç geldi... Daha doğrusu en güçlü olma yarışınızda başka birisi yolunuza çıkınca gerçek kişiliğinize nasıl döndüğünüz. Biliyormusunuz, böyle bir pislik çıkartacağınızı biliyordum. Keşke chatboxta arkamdan ''kıçımdan çıkacak zanpaktoular'' hakkında konuşmayı bıraksanızda doğru dürüst benimle konuşsanız. ''Kardeşim bak buralar biraz imba olmuş düzelt bence.'' falan deseniz yine anlayacağım. Ulan bu saate kadar yeni öğrendim arkamdan ne dediklerinizi... Yine onu geçtim ben imba birşey yaratmışsam neden eceyle konuşuyorsun? bana söyle derdin neyse, eğer aramızda halledemezsek sonra eceye söylersin. Ama yok siz bana imba bir karakter hakkında bir pm bile atmazken. Böyle düşündüğünüzü yüzeme söylemesken, Chatboxta arkamdan istediğiniz kadar bok atmakta özgürsünüz! Buyrun hepinizi dinleyeceğim.
Kitsune Shuurei
Vekil Shinigami
Vekil Shinigami
Kitsune Shuurei

Erkek
Nereden : Karakura Town
Lakap : HUNTER
Ruh Hali : Size bir masal anlatayayim çocuklar,  2wdygoy

Karakter
Zanpakutou: Shingetsu
Size bir masal anlatayayim çocuklar,  Left_bar_bleue90/100Size bir masal anlatayayim çocuklar,  Empty_bar_bleue  (90/100)

MesajKonu: Geri: Size bir masal anlatayayim çocuklar,    Size bir masal anlatayayim çocuklar,  Icon_minitimeCuma Ocak 27, 2012 9:11 am

Aslında chatbox'taki okuyacağını biliyodum ece ancak kimse sana küfür etmedi bunuda bil. tembel ve uyuşuk küfür değildir. attığım pm'de de sana tembel dediğimihatırlıyorum yani bunu yüzünede söyleyebiliyorum. HEr insanın hataları olabilir doğru ancak bizim bir hatamız olduğunda ortalık ayağa kalkarken senin bir hatan olduğunda bundan ufacık birşeymiş gibi bahsetmen kendini ne kadar üste çıkarabildiğinin göstergesi zaten. Sana gelince yeni eleman işte adın her neyse. Senin karakterinin altına yorumda yazdım biraz olsun okuma yazman varsa açıp zahmet edip bir okusaydın. Yani senin arkadandan konuşmadık. Oraya ne yazdıysam arkasındayım. Ve bu bizim en güçlü olma yarışımız değil biz en güçlü olmak isteseydik senin gibi 3-4 karakter birden birleştirir ve onay almayı beklerdik. Ayrıca biz ne dersek diyelim senin bi tarafında olmayacaktı. Çünkü onayı almıştın. Aslında benim kızdığım nokta senin güçlerin değil. Sen bunu zaten en baştan anlayamamışsın. Benim kızdığım nokta senin o kadar güçlü bir karakter yaratıp bunu ilk seferde kabul ettirebilmen. Yada admnin kabul etmesi diyelim. Biz yapsak onay alamazdık ama sen yapınca aldın bu da işin ilginç tarafı tabi. Bak arkadaş ben bu siteye rp yapmaya döndüm. Ancak 3 gündür sadece edit atıyorum zanpaktouma. Yani sen benden daha güçlü olmana rağmen hemen onay aldın ancak ben bir türlü onay alamıyorum ona sinir oluyorum. Anlayacağın sorun senin benden güçlü olman değil sorun senin onay alabilmen benim ise alamamam. Yani sen şu anda boşuna kendini paralıyosun. Ben seninle aramızdaki güç farkını önemsemiyorum. Çünkü iyi rp yapan savaşı kazanır. Kimsenin arkasından konuşmadık. İsteyenin yüzünede söylerim herşeyi...
Darren' o Clousou
İnsan
Darren' o Clousou

Erkek
Ruh Hali : Size bir masal anlatayayim çocuklar,  Geveze10

Karakter
Zanpakutou:
Size bir masal anlatayayim çocuklar,  Left_bar_bleue85/100Size bir masal anlatayayim çocuklar,  Empty_bar_bleue  (85/100)

MesajKonu: Geri: Size bir masal anlatayayim çocuklar,    Size bir masal anlatayayim çocuklar,  Icon_minitimeCuma Ocak 27, 2012 12:05 pm

Ulan ya ben körüm, yada sen spoileri tam okumamışsın:

Spoiler:

Ve gel gelelim şu onay meselesine. İlk olarak söyleyeceğim şey benimde rp puanlatmam onaylanmadı. Yani kısaca sadece onay almama işi size değil. İkinci olarak. Siz ece hiç kısıtlama yapmadımı bana zannediyorsunuz? Veya bu karakterin bukadar artısının yanında hiç gideri olmayacakmı? İsterseniz size bir kaç kısıtlamadan bahsedeyim. Cerom basit cero olacak yani bu karakter ile asla Gran Ray cero tarzı şeyler yapamayacağım. Hierrom pasif bir özellik değil. Aktive ediliyor, ve aktive edildiği gibi reiatsudan yiyor. Ve siz zannediyormusunuzki hierrom bir hollowunki gibi. Ondan daha güçsüz. Ruh partikülleri kontrolü statınada 20den fazla veremem. (Ki oda çalışılmadığı sürece öğrenilmiş sayılmayacak) Aynı zamanda karakterimin sizin gibi shikaisi ve bankaisi (yada salınımı) olmayacak. Bunlar eceyle karakter kartı hazırlamadan önce konuştuğumuz şeylerdi.

Büyük ihtimalle bunlar zaten sizi tatmin etmeyecek. Ama olsun, yinede ben açıklayabildiğim kadarını açıkladım. Şimdi bu tartışmayı burada bitirmeyi talep ediyorum. Merak etmeyin istediğinizi elde ettiniz karakterim değişecek...
Kitsune Shuurei
Vekil Shinigami
Vekil Shinigami
Kitsune Shuurei

Erkek

Karakter
Size bir masal anlatayayim çocuklar,  Left_bar_bleue90/100Size bir masal anlatayayim çocuklar,  Empty_bar_bleue  (90/100)

MesajKonu: Geri: Size bir masal anlatayayim çocuklar,    Size bir masal anlatayayim çocuklar,  Icon_minitimeCuma Ocak 27, 2012 4:30 pm

Benim için güçlü olman sorun değil diyorum anlasana benim için sorun ecenin sana o kadar kolay onay vermiş olması. En iyisi ece Fullbringer diye bişey açsın ondan ol...
Mitsuide Takashi
Gotei 1 FukuTaichou
Gotei 1 FukuTaichou
Mitsuide Takashi

Erkek
Nereden : İzmir
Lakap : East-Kun
Ruh Hali : Size bir masal anlatayayim çocuklar,  117zjpj

Karakter
Zanpakutou: Isuka

MesajKonu: Geri: Size bir masal anlatayayim çocuklar,    Size bir masal anlatayayim çocuklar,  Icon_minitimeCuma Ocak 27, 2012 4:47 pm

Arkadaşım ben ömrümde böyle kurgu görmedim. Ece senle konuşmuştur. Ben senin arkandan değil Chatbox topluma açık bir yer. Gördüğün gibi görebiliyorsun Arşiv kısmına da girip bakarsın. Sen ayrıca bu kadarını düşünemedin heralde kendi kurguladığın bir hikayenin çıkaracağı sonucunu ? Neyse arkadaş ece senle konuştu sanıyorum. Sana olan sinirim artık geçti ama saçmalamaya devam etme eğer ordaki konuşmalarımız msn olsaydı senin arkandan konuşmuş olurduk. Ama burada seni mağdur olarak görmüyorum bence buradaki mağdur ecedir suçlularda biz. Neyse kavgayı büyütmeyelim.
http://animeturkiye.forummum.com
Kitsune Shuurei
Vekil Shinigami
Vekil Shinigami
Kitsune Shuurei

Erkek

Karakter

MesajKonu: Geri: Size bir masal anlatayayim çocuklar,    Size bir masal anlatayayim çocuklar,  Icon_minitimeCuma Ocak 27, 2012 4:50 pm

Bence de mağdur ece'de bizde çok çektik ama...

Size bir masal anlatayayim çocuklar,
1 sayfadaki 1 sayfası