Bleach RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Amacımız en güçlü olmak değil...

3 posters
YazarMesaj
Kitsune Shuurei
Vekil Shinigami
Vekil Shinigami
Kitsune Shuurei

Erkek
Nereden : Karakura Town
Lakap : HUNTER
Ruh Hali : Amacımız en güçlü olmak değil... 2wdygoy

Karakter
Zanpakutou: Shingetsu
Amacımız en güçlü olmak değil... Left_bar_bleue90/100Amacımız en güçlü olmak değil... Empty_bar_bleue  (90/100)

Amacımız en güçlü olmak değil... Empty
MesajKonu: Amacımız en güçlü olmak değil...   Amacımız en güçlü olmak değil... Icon_minitimeCuma Ocak 27, 2012 11:05 am

Bu siteye geldiğimizden beri Bana, Mitsuade'ye ve Hitsuomi'ye bir damga vurulmuştur gidiyor. EN GÜÇLÜ OLMAK İSTİYORLAR. Hayır biz en güçlü olmak istemiyoruz. Bizim amacımız tam bir düzen sağlamak olsa gerek ki bazı kişilerin yapmadıklarını ve söylemediklerini bile biz söylemek zorunda kalıyoruz ve bunun sonucunda da bencil damgası yiyoruz. Ayıptır! Herkes kendine gelsin bi silkelensin. Zaten sitenin en güçlüsü belli. Ne diye uğraşalım ki en güçlü olmak için. Bu siteye ilk geldiğimde her şey daha farklıydı. Ancak bazı şeyleri öğrendikçe bazı kişileri tanıdıkça anladım. Bazıları var ki bazı kişilere kul köle oluyor resmen. (Bunun daha farklı bir tabiri vardır ancak seviyeyi düşürmemek için kullanmıyorum) Ve biz bunları dile getirince de ya BAN yemekle tehtid ediliyor yada ''başka siteye gidin o zaman!'' gibi laflarla korkutuluyoruz. Bizim amacımız düzen sağlamak sitenin içine sıçmak değil! Ancak siz kalın kafalılar bunu bir türlü anlamıyorsunuz. Gerek ben adminin gerekse diğer üyelerin tarafından oldum zaman zaman 2.GM olmama rağmen. Kim doğru yolda ise onun tarafındaydım. Daha önceki bleach rpg sitesi olayında senin tarafında olmuştum ece. Çünkü o zaman sen haklıydın. Sana hak vermiştim. Şimdi ise biz haklıyız sende bize hak ver ve artık değiştir şu huylarını. Bizi suçlamaktan vazgeçin. Hiçbirimiz suçlu değiliz. Ne siz yanlış yaptığınız için suçlusunuz ne de biz doğru yolu gösterdiğimiz için. Biz her zaman doğru yoldayız. Sizde bize katılmak isterseniz buyrun biz her zaman affetmeye veya barışmaya razıyız. Ancak şu günlerde az üye sayımız var. Onları da bölünerek kaybetmeyelim. Sizden tek isteğim bizi anlamanız. Biz güç istemiyoruz. Biz rp yapmak, saygı görmek ve düzeni sağlamak istiyoruz. Umarım bizi anlarsınız teşekürler...
Mitsuide Takashi
Gotei 1 FukuTaichou
Gotei 1 FukuTaichou
Mitsuide Takashi

Erkek
Nereden : İzmir
Lakap : East-Kun
Ruh Hali : Amacımız en güçlü olmak değil... 117zjpj

Karakter
Zanpakutou: Isuka
Amacımız en güçlü olmak değil... Left_bar_bleue85/100Amacımız en güçlü olmak değil... Empty_bar_bleue  (85/100)

MesajKonu: Geri: Amacımız en güçlü olmak değil...   Amacımız en güçlü olmak değil... Icon_minitimeCuma Ocak 27, 2012 4:37 pm

Oğuz bazı yerlerde haklısın ama biz suçsuz değiliz demeyi pek doğru bulmuyorum. Adam gibi sakince bunları tartışmak yerine argo ile ağır bir dille konuştuk. Ancak dediğin gibi amacımız en güçlü olmak değil. En güçlü olmaya çalışsam şu an ki zampaktoumdan katlarca yüksek bir şey yapardım. Ama şunu da kabul edelim suçsuz değiliz.
http://animeturkiye.forummum.com
Kitsune Shuurei
Vekil Shinigami
Vekil Shinigami
Kitsune Shuurei

Erkek

Karakter
Amacımız en güçlü olmak değil... Left_bar_bleue90/100Amacımız en güçlü olmak değil... Empty_bar_bleue  (90/100)

MesajKonu: Geri: Amacımız en güçlü olmak değil...   Amacımız en güçlü olmak değil... Icon_minitimeCuma Ocak 27, 2012 4:44 pm

Hah doğru dedin aslında bunu öğlen acele ile yazdım dershaneye yetişcem diye ondan bazı yerlerde hata olabilir. =) Evet bizde suçluyuz ortalığı karıştırdık ancak çokta ağır laflar etmedik hele ki eceye beni bilirsiniz eceye saygı duyarım arkadaşımdır. Onun hakkında kullanabileceğim en kötü söz tembel, uyuşuk falandır ancak onun haricinde bizden kimse eceye doğrudan küfür etmemiştir bunuda bil ece. Sen hepimizin arkadaşısın ancak arkadaşlarında bir sabrı bir seviyesi olabilir. Bir yere kadar dayanır sonra patlar. Biz senden özür dileriz ve seninde aynı davranışı sergileyeceğinden eminiz...
Eyvah Admin
Genel Yönetici
Genel Yönetici
Eyvah Admin

Kadın
Nereden : Nereye...
Lakap : Admin
Ruh Hali : Amacımız en güçlü olmak değil... Images12

Karakter
Zanpakutou: Yönetim Paneli asddasdasd
Amacımız en güçlü olmak değil... Left_bar_bleue9999999/9999999Amacımız en güçlü olmak değil... Empty_bar_bleue  (9999999/9999999)

MesajKonu: Geri: Amacımız en güçlü olmak değil...   Amacımız en güçlü olmak değil... Icon_minitimeCuma Ocak 27, 2012 5:27 pm

Öncelikle ben kendi yaptiklarimi küçük şeyler gibi gösterip sizinkileri abartmiyorum Oğuzhan. Ben sadece kendi hatalarimi kabullenebiliyorum. Bunu dişinda her olayda doğrudan sizin üçünüzü şuçladiğim da yok ki, nasil oluyorsa her olayin içine dahil olmayi başariyorsunuz.
Eklemek istediğim bir diğer şey ise, ben kimseyi ban atmakla tahdit etmedim, yediysen de geçmiş zamanlarda yaptiklarini tartişabiliriz. Belki unutmuş olabilirsin. Kimseyi bir diğer siteye de defolmasini söylemedim ancak zamaninda insanlar ayrildi. Bunlarinda nedenleri tartişilabilir. Ben size benim sitemde rp yapmayin dediğimi de hatirlamiyorum, dediysem bile bu konuda ayip etmişim, sitenin kendinisine de saygisizlik etmişim. Ayrica kimseye, senin tabirinle, KUL olmadim. Kimse için kendimi alçatacak biri de değilim; eğer ki gözünde hala öyle isem demek ki beni gerçektende tanimamişsin.
Bu konuyu daha fazla uzatmak istemiyorum. Sadece bu söylediklerimi belirtmek istedim. Turu döndürmek istiyorum. Rpnin devam etmesini istiyorum.
https://bleachrpg.yetkin-forum.com
Kitsune Shuurei
Vekil Shinigami
Vekil Shinigami
Kitsune Shuurei

Erkek

Karakter

MesajKonu: Geri: Amacımız en güçlü olmak değil...   Amacımız en güçlü olmak değil... Icon_minitimeCuma Ocak 27, 2012 5:32 pm

sen yine yanlış anladın ben senin için söylemedim o kelimeyi bazıları senin kul kölen oluyor onu belirtmek istedim ama sen yine yanlış anladın neyse özür dileriz bizde rp nin devam etmesini istiyoruz...

Amacımız en güçlü olmak değil...
1 sayfadaki 1 sayfası