Bleach RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Şikayetleriniz, Önerileriniz, Sorularınız! RP IN

2 posters
YazarMesaj
Ogre
Game Master
Game Master
Ogre

Erkek
Nereden : evimdeki bilgisayardan girdiğim gm hesabından
Lakap : Gm
Ruh Hali : Şikayetleriniz, Önerileriniz, Sorularınız! RP IN 1562s6u

Karakter
Zanpakutou: Pc klavyesi
Şikayetleriniz, Önerileriniz, Sorularınız! RP IN Left_bar_bleue7777777/7777777Şikayetleriniz, Önerileriniz, Sorularınız! RP IN Empty_bar_bleue  (7777777/7777777)

Şikayetleriniz, Önerileriniz, Sorularınız! RP IN Empty
MesajKonu: Şikayetleriniz, Önerileriniz, Sorularınız! RP IN   Şikayetleriniz, Önerileriniz, Sorularınız! RP IN Icon_minitimeCuma Mayıs 11, 2012 12:16 pm

Rp içi; şikayetlerinizi, önerilerinizi ve sorularınızı bu başlık altında belirtin lütfen. Boş yere konu açmaya, Ö.M. atmaya falan kalkmayın. Ayrıca özel olarak konuşmak istediğiniz konular için bu msn hesabını kullanın:

İşte msn adresim:
ogre_gm@hotmail.com
ASDfasdf asdfasdf
Adjuchas

Erkek
Ruh Hali : Şikayetleriniz, Önerileriniz, Sorularınız! RP IN Kara10

Karakter
Zanpakutou:
Şikayetleriniz, Önerileriniz, Sorularınız! RP IN Left_bar_bleue70/100Şikayetleriniz, Önerileriniz, Sorularınız! RP IN Empty_bar_bleue  (70/100)

MesajKonu: Geri: Şikayetleriniz, Önerileriniz, Sorularınız! RP IN   Şikayetleriniz, Önerileriniz, Sorularınız! RP IN Icon_minitimeCuma Mayıs 11, 2012 1:41 pm

Ogre
Game Master
Game Master
Ogre

Erkek

Karakter
Şikayetleriniz, Önerileriniz, Sorularınız! RP IN Left_bar_bleue7777777/7777777Şikayetleriniz, Önerileriniz, Sorularınız! RP IN Empty_bar_bleue  (7777777/7777777)

MesajKonu: Geri: Şikayetleriniz, Önerileriniz, Sorularınız! RP IN   Şikayetleriniz, Önerileriniz, Sorularınız! RP IN Icon_minitimeCuma Mayıs 11, 2012 3:53 pm

Şimdi bakıyorum da, abi birkere ilk olay bana aşırı saçma geldi. Öldürme şeklini alacak adam rplerinde bunu alışkanlık haline getirip halledebilir. Yani ilk olayı zaten rplerinde biter. İkinci olarak hollowların güçleri imba yapma işi bana kalmaz. Onaylamalara karışmıyorum malesef. Ama zaten sitede bankai si olan adam yok onuda anca +rp puanı alarak yapabilirler. Eee hollowların elleri armut toplamıyor değilmi ? Güçlenmek onların pençesinde. Çok avlan çok güçlen ikinci salınımı al...
ASDfasdf asdfasdf
Adjuchas

Erkek
Ruh Hali : Şikayetleriniz, Önerileriniz, Sorularınız! RP IN Kara10

Karakter
Zanpakutou:
Şikayetleriniz, Önerileriniz, Sorularınız! RP IN Left_bar_bleue70/100Şikayetleriniz, Önerileriniz, Sorularınız! RP IN Empty_bar_bleue  (70/100)

MesajKonu: Geri: Şikayetleriniz, Önerileriniz, Sorularınız! RP IN   Şikayetleriniz, Önerileriniz, Sorularınız! RP IN Icon_minitimeC.tesi Mayıs 12, 2012 8:10 am

Peki, ölüm şekli saçma ama yinede haklı değilmiyim ? Hem yanlış bilmiyorsam sitede 4 tane Hollow var. Aktif olan 2 tane var. Biz ne yapacağız savaşlarda ? Bence 2. bölüm uygulanmalı.
Ogre
Game Master
Game Master
Ogre

Erkek

Karakter

MesajKonu: Geri: Şikayetleriniz, Önerileriniz, Sorularınız! RP IN   Şikayetleriniz, Önerileriniz, Sorularınız! RP IN Icon_minitimeC.tesi Mayıs 12, 2012 11:56 am

Af edersiniz ama bu bana biraz ''hazıra konmak'' gibi geliyor. Güçlenmek oyuna başlarken alınacak birşey değildir, Rp sırasında uzun uğraşlar sonucunda olur. Yani ben pek savunmuyorum imba güçleri. Eğer hakediyorsan rplerinde bunu gösterir, hakkın olan imbaları alırsın. İyi günler dilerim... Bu arada bu sorunu çözdüğümüzü umuyorum öyle değil ise bu olay karşılıklı konuşmaya dönecek. Başka bu konuyla ilgili diyeceğin şeyler varsa ö.m. yada msn adresimden bana ulaşabilirsin.

Şikayetleriniz, Önerileriniz, Sorularınız! RP IN
1 sayfadaki 1 sayfası