Bleach RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Teknikler için bir soru.

2 posters
YazarMesaj
Lucian Godfrey
Gotei 2
Gotei 2
Lucian Godfrey

Erkek
Nereden : Soul Society
Ruh Hali : Teknikler için bir soru. 2ih9jpx

Karakter
Zanpakutou: Hansho Suru
Teknikler için bir soru. Left_bar_bleue79/100Teknikler için bir soru. Empty_bar_bleue  (79/100)

Teknikler için bir soru. Empty
MesajKonu: Teknikler için bir soru.   Teknikler için bir soru. Icon_minitimeÇarş. Tem. 04, 2012 3:18 pm

Şimdi shinigamiler için özel olan teknikler vardı örneğin kidolar şimdi tamam güzel numaralarını vermişsiniz ama benim anlamadığım sona doğru gittiğimizde 30+ kidoular var şimdi eğer kido puanım 30 ise onları yapabilir miyim? sonuçta 30+ olunca içinde 30'da var genede bundan emin olmak istedim.Biraz saçma bir soru ama.

İkinci sorum ise Hohou ve Zanjutsu teknikleri için numara verilmemiş onlar nasıl olacak?
Eyvah Admin
Genel Yönetici
Genel Yönetici
Eyvah Admin

Kadın
Nereden : Nereye...
Lakap : Admin
Ruh Hali : Teknikler için bir soru. Images12

Karakter
Zanpakutou: Yönetim Paneli asddasdasd
Teknikler için bir soru. Left_bar_bleue9999999/9999999Teknikler için bir soru. Empty_bar_bleue  (9999999/9999999)

Teknikler için bir soru. Empty
MesajKonu: Geri: Teknikler için bir soru.   Teknikler için bir soru. Icon_minitimePerş. Tem. 05, 2012 3:12 pm

hohou ve zanjutsu için genel puani daha yüksek olanin daha hizli olduğunu ve daha iyi kiliç kullandiğini düşünebilirsiniz, reiatsuda olduğu gibi. Kidou 30 üstüler, eğer sadece kidouda yoğunlaşirsaniz, (ve diğer kidoulari biliyorsaniz) kullanabileceğiniz tekniklerdir.
https://bleachrpg.yetkin-forum.com

Teknikler için bir soru.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Zanpaktou hakkında bir soru
» Zanjutsu hakkında bir soru
» Sormak istediğim birkaç soru var