Bleach RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Mikazuki Hikari

2 posters
YazarMesaj
Mikazuki Hikari
Gotei 11 FukuTaichou
Gotei 11 FukuTaichou
Mikazuki Hikari

Kadın
Ruh Hali : Mikazuki Hikari 2w6ro7r

Karakter
Zanpakutou: Hanabi
Mikazuki Hikari Left_bar_bleue73/100Mikazuki Hikari Empty_bar_bleue  (73/100)

Mikazuki Hikari Empty
MesajKonu: Mikazuki Hikari   Mikazuki Hikari Icon_minitimePerş. Ocak 17, 2013 10:34 pm

Korkunç, korkunç, korkunç, korkunç...

Çok korkunçtu, çok korkmuştu. Onu kimse kurtaramazdı. Kurtarmamıştı da. Başına ne gelmişti? En son yemek mi yapıyordu? Camları mı siliyordu? Yerleri mi süpürüyordu? Ağlamasını bir türlü durduramıyordu. Vücudunu titretecek, ağlamasını engelleyemeyecek kadar ne olmuştu? Ayağa kalkması gerekiyordu. Düzgün düşünmesi için kendine gelmesi gerekiyordu. Ayaklarını hareket ettiremiyordu. Başını kaldırdı. Gözleri fal taşı gibi açık, kaşları kuşkulu bir şekilde çarpıktı. Çevresine baktı. Gözlerini kapatmayı, biraz sakinleşmeyi denedi.

Rüzgar esintisiyle çarpışan sus sesleri. Yaz aylarında evlerinin balkonunda karpuz yiyen insanların iç ısıtan sesleri. Çocuk kahkaları. Zincirlerin olmadı bir dünya.

Duyduğu rahatlık hissiyle gözlerini açtı. Ayağa kalktı. Emin adımlarla yürümeye başladı. "Artık nerede olduğumu biliyorum. Zincirlerim yok. Maskem yok. Başkaları için değil kendim için yaşayacağım. Bana yapılanı unutup yoluma bakacağım. Kendim olacağım!" Çok büyük olmayan bir göletin yanında durmuştu. Yansımasına baktı. Üstü başı pis kir içindeydi. Değişecekti. Üzerindekileri çıkardı. Sirkeledi, temiz kokması için çiçeklerin arasında bir yere koydu. Göletin içine girdi. Yüzme bilmiyordu ama kendini suya bıraktı. Suyu yatak gibi kullanıp düşüncelere daldı.

"Buraya nasıl geldiğim artık önemli değil. Buraya geldim. Geçmişim önemli değil." Vücudunu saran suyun verdiği rahatlığı hissetti. Gülümsedi. Çok güzel görünüyordu. Değişecekti.

Gözlerini açtığında nerede olduğunu bilmiyordu. Su onu sürüklemişti. Eşyalarının olduğu yerden çok uzaklaşmıştı. Dehşete kapıldı. Çırpınmaya çalıştı, çırpındıkça su yutuyordu. "Burada bitemez. Daha, daha değişeceğim. Burada sona ermesine izin veremem." diye düşündü içinden. Kuvvetli bir çığlık attı "AAAAAAAAAAAAAAAAAA" Çevresinden yükselen gücü hissetti. Bir güç onu yukarı kaldırıyordu."AAAAAAAAAAAAAAAAAA" Bağırmayı kesti, kendine geldi. Gözlerini açtı, gökyüzündeydi. Paniğe kapıldı, çalılıkların arasına düştü. Vücudunda sıyrıklar oluştu ama ağır bir yara almamıştı. Toparlandı, ayağa kalktı.

"HahahahaHaahhahHahahahHAahahahaHahahAhaHhh"
"Bu dünya çok eğlenceli!"

Bütün bu yaşadıkları ona çok komik ve eğlenceli gelmişti. Yüzünde eğlenceye, mücadeleye, zorbalığa hazır bir ifade vardı. Yeni dünyanın kendi dünyanın tanrısı olabilirdi artık. Kimse onu durduramazdı! "Sonunda zincirlerim kırıldı."
Kıyafetlerini buldu. Giymeden önce tekrar suya girip yıkandı. Sıyrıkları acıyordu. Ama hiç bir yeri kanamıyordu. Düşüşe hala şaşırıyordu. Suda çok kalmadı yaralarını acıtıyordu. Biraz kurudu sonra elbiselerini giydi. Sudaki yansımasına baktı yüzünde herhangi bir sıyrık oluşmamıştı. Bu iyiydi.
Gölete girmeden önce hiç düşünmediği bir şey aklına geldi. Onu gören olmuş muydu? Etraf ağaçlarla çevriliydi. Birileri var mı diye çevresine baktı. Küçük bir çocuk ona bakıyordu. Bir kaç dakika ne yapacaklarını bilemez halde karşılıklı bakıştılar. Sonra çocuk koşarak uzaklaştı.
Çocuğun gittiği yolu takip ederek seslerini duyduğu köye ulaşmayı düşündü. Yeni bir başlangıç için, yeni bir gelecek için. Burada tanıdığı ilk insanı kovaladı. Ardından koştu. Çocuğa tek kelime etmedi. "Dur, kaçma" demedi. Sadece onun arkasından koştu.

"Kendimi bu dünyaya adayacağım. Hayattayken yapamadığım her şeyi yapacağım. Güzel giyinip, güzel arkadaşlıklar edineceğim. Kim bilir belki de birini seveceğim. Daima yanımda olacak birini... Daha önce hissetmediğim duyguları hissetmek istiyorum. İçimde kalan ne varsa yapmak istiyorum. Başarılı, saygın biri olsam ne güzel olurdu. İnsanlar bana imrenerek baksa, benim gibi olmak isteseler. Gerçek beni bulabilecek miyim acaba? Düşünecek vaktim hiç olmadı. Kendimle barışabilecek miyim? Her neyse. Zamanım bol bundan sonra. Sadece kendime sorumluluğum var."

Eyvah Admin
Genel Yönetici
Genel Yönetici
Eyvah Admin

Kadın
Nereden : Nereye...
Lakap : Admin
Ruh Hali : Mikazuki Hikari Images12

Karakter
Zanpakutou: Yönetim Paneli asddasdasd
Mikazuki Hikari Left_bar_bleue9999999/9999999Mikazuki Hikari Empty_bar_bleue  (9999999/9999999)

Mikazuki Hikari Empty
MesajKonu: Geri: Mikazuki Hikari   Mikazuki Hikari Icon_minitimePerş. Ocak 17, 2013 10:57 pm

-Renklendirme 8/10
-Betimleme 15/20
-Akıcılık 16/20
-İmla 18/20
-Kurgu 10/20
-Uzunluk. 6/10

73/100

Genel olarak, ben renklendirme de tek kişiye tek renk taraftariyim, tabi sizinkinde pek konuşan olmamiş. Bunun dişinda, bir iki imla hatasi vardi, kelime tekrari bulunuyordu. Büyük yazmak yerine onu da betimleme ile anlatsaydiniz güzel olabilirdi. Betimlemelerde ise sadece hareketler anlatilmiş. Halbuki duyguyu aktarabilirdiniz. Uzunluk en büyük problemdi sanirim.
Kurgu da epey eksikti, yani zaten anlatilan şey hayattan çok kisa bir parça olduğu gibi bir olay da yoktu.
Tüm olumsuzlardan sonra şunu belirtmeliyim ki, en çok beğendiğim kisim son kismi oldu, kendi kendine konuştuğu, düşündüğü kisim. Keşke rpnizi doğrudan birinci gözden anlatsaymişsiniz diye iç geçirmedim değil; zira o şekilde daha iyi yaziyorsunuz gibi geldi son paragrafi okuduktan sonra.
https://bleachrpg.yetkin-forum.com

Mikazuki Hikari
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Mikazuki Hikari
» ~Suzuki Hikari~
» Hikari Suzuki
» Hikari Suzuki
» Nakahara Hikari