Bleach RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Acil durum toplantısı!

2 posters
YazarMesaj
Isaac Kurokatsu
Gotei 11 Taichou
Gotei 11 Taichou
Isaac Kurokatsu

Erkek
Nereden : Alaska
Karakter Yaşı : 166/20
Lakap : Kurai
Ruh Hali : Acil durum toplantısı! 1z3x8go

Karakter
Zanpakutou: Okami
Acil durum toplantısı! Left_bar_bleue93/100Acil durum toplantısı! Empty_bar_bleue  (93/100)

Acil durum toplantısı! Empty
MesajKonu: Acil durum toplantısı!   Acil durum toplantısı! Icon_minitimePaz Ocak 20, 2013 10:38 pm

Seireitei'ye girer girmez öncelikle Hikari'yi 11.takım binasına götürüp, iyi olduğundan emin olduktan sonra terim daha soğumadan birinci kaptanın huzuruna doğru yola çıktım. Durum acildi, toplantı şarttı. Yolda gördüğüm hangi takımın mensubu olduğunu bilmediğim iki shinigami'ye;

"Bana kont gespar hakkında bilinen bütün kaynakları getirin, eğer isteklerim geri döndüğümde 11.takım kaptan odasında olmazsa!"

Cümlemin sonunu getirmeye gerek duymadan hızlı adımlarla ilerlemeye devam ettim. Suratımda ki yara geldi aklıma ama bu durumun ciddiyeti için yeterli bir kaynak olabilirdi. Korkak ha, korkak. Evet, haklıydı kaçmıştım. Ama aptal olacağıma korkak olarak bilinmek elbet daha iyidir. Hikari'yi orada bırakıp başka bir yere gidemezdim, orada da dövüşemezdim. En doğrusunu yaptığım şeklinde avutmam içimi biraz rahatlatıyordu. Asıl avuntum Hikari bu olayları görmemişti, onun gözünde bu duruma düşmeyi istemezdim. Konuyu kaptanlara açıklayınca muhtemelen pek iyi sonuçlar almayacağım. Kaptanlık rütbem şu an umrumda değil, bu konuya bir açıklık getirmeliyiz. Kafamda shinigamiler şu an ki gücüyle büyük bir savaşı kaldırabilir mi sorusu vardı. Sanılanın aksine o kadar da ihtişamlı değildik eski günlerde ki kadar. Dünya bile yeterli korunmaya sahip değildi benim gözümde. Umalım da hata yapmış olayım, sadece bir blöf olsun bu. Bir çocuktan kaçmak ciddi şekilde başımı ağrıtıyor! Önüme çıkan bir kaç shinigami'ye;

"Bu gece nöbetçi takviyesi yapılması konusunda kaptanlara haber verin ve hepsi birinci takım binasında toplansınlar!"
Ogre
Game Master
Game Master
Ogre

Erkek
Nereden : evimdeki bilgisayardan girdiğim gm hesabından
Lakap : Gm
Ruh Hali : Acil durum toplantısı! 1562s6u

Karakter
Zanpakutou: Pc klavyesi
Acil durum toplantısı! Left_bar_bleue7777777/7777777Acil durum toplantısı! Empty_bar_bleue  (7777777/7777777)

MesajKonu: Geri: Acil durum toplantısı!   Acil durum toplantısı! Icon_minitimeSalı Ocak 22, 2013 5:52 am

[i]İlk tuttuğun kişi uzun boylu sırım gibi bir delikanlı, omzundan tutmanla birlikte söylediklerini dinleyip ''Yahu beni bulaştırma kont gesparlara annadın mı? Taichoular 4 gündür toplantı yapıyolar zaten o manyak için! Git allasen işim gücüm var benim daha bir dolu ''Kaisei Gan-yaku'' yapıcam zaten Tövbe tövbee...'' Diye söylene söylene gidiyor. Büyük ihtimalle iş okadar ciddiki şuanlık rütbe sistemi konuyla ilgisi olanlardan olmayanlara doğru azalıyor. Her neyse odaya girdiğin de zaten 3-4 kaptanın orada bulunduğunu görüyorsun. Araların da bir beyaz saçlı varki odaya girdiğin anda buram buram reiatsusunu hissettiriyor. (GM alanında npclere bakarsanız kim olduğunu anlarsınız.)
Isaac Kurokatsu
Gotei 11 Taichou
Gotei 11 Taichou
Isaac Kurokatsu

Erkek
Nereden : Alaska
Karakter Yaşı : 166/20
Lakap : Kurai
Ruh Hali : Acil durum toplantısı! 1z3x8go

Karakter
Zanpakutou: Okami
Acil durum toplantısı! Left_bar_bleue93/100Acil durum toplantısı! Empty_bar_bleue  (93/100)

MesajKonu: ?   Acil durum toplantısı! Icon_minitimePerş. Ocak 24, 2013 1:58 am

Out: Konuya başlamadan önce bir hususta sorum olacak. Reiatsu maksimum 30 verilebiliyorken bir başkasının benim reiatsumu bastırması biraz garip değil mi? Kaptan statümü kırmızı yazmak zorunda mı kalayım? Normal shinigamilere gösterilen "dm"likle eşit seviye de olacaksam ne anlamı kalıyor? Ve eşitlik olarak sizden de daha derinlemesine 10 satır rp istiyorum cevap olarak.

Eski günler nerede kaldı dercesine iç geçirip kapının önüne doğru devam ediyorum. Kapının önüne geldiğimde "bu burnu havada eleman içeride mi?" şokuyla çınlıyor zihnim. Reiatsusunu hissettiğime göre tartışmasız içeride fakat tek başına değil. Neler dönüyor burada? Biraz önce sözlerine aldırış etmediğim veledin konuşması geçiyor aklımdan "4 gündür toplantı?!" Burada adam yerine konmuyor muyum artık! Sinirlenip iki elimde kapıyı ardına kadar açtığımda karşımda oturmuş harıl harıl bir şeyler konuşan dört kaptanla karşılaşıyorum. İ-imkanı yok! Kimse burada bana haber vermemişken neler dönüyor? Birinci takım kaptanın gözlerinin içine bir bakış fırlatıyorum ama o sırada bana bakıp bakmadığı hakkında bir fikrim yok, sesler öylesine artıyor ki kafamın içinde bir lunaparkta bağırarak koşan çocuk sürüsü arasında gibi hissediyorum kendimi. Baş ağrısı dayanılmaz.

"Kaptanların bir isteği var mıdır diye sormaya gelmiştim? Bir de biri bana bu üstümde ki beyaz şeyin ne b.ka yaradığını söylebilir mi? Yürürken kollarıma engel olmak dışında bir etkisi göremez oldum. Ha biraz önce bir velet tarafından saldırıya uğradım, şimdiye kadar gespar ismi hiç kulağıma gelmemiş olmasına rağmen bunun hakkında yapılan aralıksız 4 günlük toplantıdan da haberim yoktu aksi gibi az önceye kadar." İçeri doğru bir kaç adım atıp, bir sigara çıkartıp dudak arama iliştirdikten sonra"Neler dönüyor burada, bir kılıç bile görmeden yüzüme yara aldım. Bir açıklama bekliyorum.

Öylesine sinirlenmiştim ki o an tek yanlış bir hareket bütün hayatımı değiştirmeme yol açabilirdi. Ama önemli olan şu an bu değildi elbet, konuşulan ve tartışılan şeyler kimseyi uyarmadan masadaydı ancak korkulan bu musibet üstümüze neredeyse çökmek üzereydi. Bu bir kaptanın, bir yardımcı kaptanın ve belki daha nice shinigaminin hayatına mal olabilecek bir durumken hiçbir uyarı olmaması. Affedilemez bir yanlış, bir bozukluk, bir hata var burada. İnsanlık için canlarından vazgeçebilecekler tehlikedeyken başta oturanlar bunu umursamadan bir çözüm buluruz edasıyla kimseye haber vermeden, önlem almadan hareket ediyorsa, cümlenin tamamlanmasına bile gerek yoktur. Gözlerim yavaşça etrafı süzdü; odasından çıkmayan, varlığı bile şaibeli kaptan buralarda mı ve hangi kaptanlar bu gizli kapaklı toplantıya dahil diye?.
Ogre
Game Master
Game Master
Ogre

Erkek
Nereden : evimdeki bilgisayardan girdiğim gm hesabından
Lakap : Gm
Ruh Hali : Acil durum toplantısı! 1562s6u

Karakter
Zanpakutou: Pc klavyesi
Acil durum toplantısı! Left_bar_bleue7777777/7777777Acil durum toplantısı! Empty_bar_bleue  (7777777/7777777)

MesajKonu: Geri: Acil durum toplantısı!   Acil durum toplantısı! Icon_minitimePerş. Ocak 24, 2013 7:26 am

Out:

Spoiler:

İn:

İçeri girdiğin de reiatsu düzeyine alışman 20 saniyeni bile almıyor. Her nekadar kaptan dahi olsan, rukongai gibi düşük reiatsu seviyesine sahip biryerden geldikten sonra kaptanların ofisine aniden dalmak insanı biraz tekletiyor. İçeri deminkine nazaran daha iyi baktığın da ise orada kimlerin olduğunu görüyorsun. İşin garibi, aslında odada beyaz saçlı kaptan ve 4 takım kaptanın dan başka kimse yok. Sen de iki kaptana bakarak konuşmaya başlıyorsun, konuşmanın sonuna kadar dikkatle dinliyor seni ikisi de, Konuşman bittiğinde seni yatıştırmak istercesine konuşuyor kaptan. '' Bak Isaac, bizim gibi bir kaptan olabilirsin hatte belki de bizden hiçbir farkın olmayabilir ama kimseye olanlar hakkın da birşey anlatmamızın bir sebebi var. İstersen sana onlardan bahsedeyim ama önce biraz izin verirsen...'' Bu sıra da ellerini birleştiriyor ve ağzından ne olduğu anlaşılmaz birkaç sözcük çıkıyor. Sözleri bittiğindeyse kapının önünde durmakta olan 5. ve 7. takım kaptanlarını görüyorsun. ''Hah tamam şimdi bir toplantı yapıyormuşuz gibi gözüküyoruz.'' diyor Bu sırada gözünü kırpıyor ve sana fısıldayarak diyorki ''Biliyorsun toplantı odasını 5 kişi olmadan kullanamayız. Bu iki ilüzyon kaptan bu işlevi görecek işte...'' Bu sırada 3. takım kaptanına gözü ile işaret veriyor ''haydi anlat'' dercesine...

Acil durum toplantısı!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Geleneksel Site Toplantısı
» Acil Geyik Hattı