Bleach RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Lütfen herkes okusun.

2 posters
YazarMesaj
Jigou Argonaut
Yeni Üye
Jigou Argonaut

Erkek
Nereden : İzmir

Karakter
Zanpakutou:
Lütfen herkes okusun. Left_bar_bleue100/100Lütfen herkes okusun. Empty_bar_bleue  (100/100)

Lütfen herkes okusun. Empty
MesajKonu: Lütfen herkes okusun.   Lütfen herkes okusun. Icon_minitimePaz Mart 10, 2013 8:12 am

Öncelikle merhaba.

Şimdi bildiğiniz ya da bilmediğiniz üzere Bleach Mangasında bir olaylar bir olaylar. 0. takım geldi vs. vs. -Spoiler verme lan diyenler için kestim-
Şahsen ben bu arkadaşların yani 0. takımın açılmasını istemekteyim fakat, Hollowların başları kel mi ? Bizimde Las Noches kralımız olmalı. Ya da Aizen's Army yani Aizen'in Ordusu olarak geçen tayfaya yeni bir isim getirip, onu gerçekleştirebilirsiniz.

Teşkürler.
Ogre
Game Master
Game Master
Ogre

Erkek
Nereden : evimdeki bilgisayardan girdiğim gm hesabından
Lakap : Gm
Ruh Hali : Lütfen herkes okusun. 1562s6u

Karakter
Zanpakutou: Pc klavyesi
Lütfen herkes okusun. Left_bar_bleue7777777/7777777Lütfen herkes okusun. Empty_bar_bleue  (7777777/7777777)

MesajKonu: Geri: Lütfen herkes okusun.   Lütfen herkes okusun. Icon_minitimePerş. Mart 21, 2013 5:34 pm

olmadığını kimse söylemedi ki? Rp içi araştırma yapın karşınıza çıkartalım...
Jigou Argonaut
Yeni Üye
Jigou Argonaut

Erkek

Karakter
Zanpakutou:
Lütfen herkes okusun. Left_bar_bleue100/100Lütfen herkes okusun. Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: Lütfen herkes okusun.   Lütfen herkes okusun. Icon_minitimeCuma Mart 22, 2013 3:28 pm

Karşımıza çıkmasını isteyecek kişi yoktur herhalde ki dediğimi anlamadın galiba. Bizim o seviyeleri elde edebilmemizden bahsediyoruz.
Ogre
Game Master
Game Master
Ogre

Erkek
Nereden : evimdeki bilgisayardan girdiğim gm hesabından
Lakap : Gm
Ruh Hali : Lütfen herkes okusun. 1562s6u

Karakter
Zanpakutou: Pc klavyesi
Lütfen herkes okusun. Left_bar_bleue7777777/7777777Lütfen herkes okusun. Empty_bar_bleue  (7777777/7777777)

MesajKonu: Geri: Lütfen herkes okusun.   Lütfen herkes okusun. Icon_minitimePaz Mart 24, 2013 9:58 am

Jigou Argonaut demiş ki:
Öncelikle merhaba.

Şimdi bildiğiniz ya da bilmediğiniz üzere Bleach Mangasında bir olaylar bir olaylar. 0. takım geldi vs. vs. -Spoiler verme lan diyenler için kestim-
Şahsen ben bu arkadaşların yani 0. takımın açılmasını istemekteyim fakat, Hollowların başları kel mi ? Bizimde Las Noches kralımız olmalı. Ya da Aizen's Army yani Aizen'in Ordusu olarak geçen tayfaya yeni bir isim getirip, onu gerçekleştirebilirsiniz.

Teşkürler.

Şahsen ben buradan senin bir kral isteğini algıladım, bir kral olmak istediğini değil. Eğer ben algıda seçicilik yapıp asıl verilmek istenen mesajı görmüyorsam suç bende kabul ediyorum...

Birde daha karakterinin hiç karşılaşmadığı dolayısı ile hiç bilmediği bir seviyeyi elde etmesi biraz mantıksız gözüceğinden şuanlık izin vermiyorum öyle bir şeye...
Jigou Argonaut
Yeni Üye
Jigou Argonaut

Erkek

Karakter
Zanpakutou:

MesajKonu: Geri: Lütfen herkes okusun.   Lütfen herkes okusun. Icon_minitimeÇarş. Mart 27, 2013 2:36 pm

Şimdi şöyle diyeyim, daha RP'm puanlanmadı. Eğer yeterli bir puan alırsam olmak isterim tabii ama illa ki ben olacağım diye bir şey demedim.

Lütfen herkes okusun.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Lütfen herkes baksın.Önemli! Rpg hakkında
» Lütfen Okuyun!!!
» Bir Bakın Lütfen
» Kaptanlar Baksın Lütfen!!!
» Lütfen Bakın: İmzalar