Bleach RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Hollow saldırısı!

YazarMesaj
Misafir
Misafir

Hollow saldırısı! Empty
MesajKonu: Hollow saldırısı!   Hollow saldırısı! Icon_minitimeCuma Tem. 02, 2010 7:07 pm

Orochamaru'nun canı biraz sıkkın gibiydi. O yüzden dışarı çıkmak ve birz dolaşma istiyordu. Şu ana kadar hiçbir konuda ustalığı olmayan bu kaşları çatık çocuk çok tehlikeli yerlerde geziyordu. Rukongai'nin sinsi ve acımasız sokaklarındaydı. Burasının güvenli olmadığını oda biliyordu. Ancak kafasına koymuştu bi kere onu yapıcaktı. Bir evin çatısına çıkmış o eşşiz manzarayı seyrediyordu. Derken çok ilginç bir çığlık duydu. Sese doğru koşturuyordu. Ne yaptığının oda farkında değildi. Sadece zanpaktou'sunu çekmiş çılgınca sese doğru gidiyordu. Sonunda sesin geldiği yere varmıştı. Ancak hiçte hoş olmayan şeylerle karşılaşacaktı. Bir Hollow'un orta yaşlı bir bayana saldırdığını gördü. Buna göz yumamazdı. Zanpaktou'sunu hollow'a doğru doğrulttu ve ''Seni yenicem aşağılık hollow''dedi. Zaten söyleyebildiği tek söz o oldu. Ani bir saldırı ile hollow Orochimaru'nun kılıcını 3 metre uzağa savurdu. Orochimaru hollow'un saldırı yaptığını bile görememişti. Çok hızlıydı. Bir kaç saniye sonra sağ omzunda bir sıcaklık hissetti. Hemen elini sağ omzuna götürdü. Bu sıcak madde kan olmalıydı. Hemde kendi kanı. Orochimaru acemiliğinde verdiği etkiyle hollow'a saldırmıştı. Ama bu kadar güçlü olduklarını bilmiyordu. Hollow'ları sadece kitaplarda görmüştü. Daha önce hiçbir hollow'la mücadele etmemişti. Ve bunun sonucundada hayatından olucaktı. Olduğu yere yığıldı. Acaba güçlü bir shinigami onu kurtarmaya gelicek miydi?

1417
Hak-kan Yomamura
Gotei 2 FukuTaichou
Gotei 2 FukuTaichou
Hak-kan Yomamura

Erkek
Nereden : İzmir
Lakap : hekeen
Ruh Hali : Hollow saldırısı! Manyak10

Karakter
Zanpakutou: Enshoku
Hollow saldırısı! Left_bar_bleue85/100Hollow saldırısı! Empty_bar_bleue  (85/100)

Hollow saldırısı! Empty
MesajKonu: Geri: Hollow saldırısı!   Hollow saldırısı! Icon_minitimeCuma Tem. 02, 2010 7:56 pm

Hak-kan sake cennetinden çıkmıştı.. Birçok görev tamamlamıştı, bu aralar boştu. Rukongai sokaklarında başıboş dolanıyordu.. Sonra bir çığlık duydu, çığlık sesi çok yakından geliyordu. Bir flash stepler oraya yaklaştı. Bir çatıya çıktı, orta yaşlı bir bayanın bir hollow saldırısına maruz kaldığını gördü. Kurtarmaya gidecekken düşük Reiatsu'lu, Zanpaktou'sunu doğru dürüst tutmayı bilmeyen, toy bir Shinigami'nin oraya doğru koştuğunu gördü.. Cesur Shinigami, hollow'ların karşısına çıkmıştı. Suratında biraz koorku vardı. Hollow'larla ilk karşılaşması olmalıydı.. Hak-kan bu ilk karşılaşmaya müdahale etmek istemedi. Olayı izlemeye karar verdi.Sonra hollow Shinigami'ye vurdu, kılıcı yaklaşık 4 metre kadar arkaya uçtu.. Korku dolu gözlerle, ölüm korkusuyla, titreyerek hollowa bakarken, Hak-kan bir flashsteple hollow'un karşısına geçti.. Düşük seviyeli olan bu hollow'u tek eliyle rahatlıkla ikiye ayırdı.. Hollow tozlara dönüşürken, Hak-kan Zanpaktou'sunu kınına sokuyordu. Bayan Hak-kan'a teşekkür ederek, korkudan olsa gerek koşarak oradan uzaklaştı. Sonra arkadaki genç Shinigami'ye dönerek;

Ben 1. Takım'dan Hak-kan Yomamura.. Sen hangi takıma üyesin? Bu görünüşünle sanırım daha akademiden bile mezun olmamışsın. Kendini tanıt..

-1259
http://www.bleachrpg.yetkin-forum.com
Misafir
Misafir

Hollow saldırısı! Empty
MesajKonu: Geri: Hollow saldırısı!   Hollow saldırısı! Icon_minitimeCuma Tem. 02, 2010 8:39 pm

''Ben daha hiçbir sınıfa bile kayıt yaptıramadım. O yüzden böyle toy bir görünüşüm var. Adım Ranma Orochimaru Katsuragi. Bu arada beni kurtardığın için teşekkeür ederim Hak-Kan Yomamura. En yakın zamanda bir sınıftan mezun olmayı planlıyorum. Umarım seninle herzaman görüşürüz.'' dedi. Ve ileride duran zanpaktousunu aldı koşarak oradan uzaklaştı.

347

Hollow saldırısı!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hollow Avı
» Görev Hollow Avı 12
» Huge Hollow's
» Hollow Araştırması...
» 13. bölge...hollow uyarısı...