Bleach RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Mitsuide Takashi

2 posters
YazarMesaj
Mitsuide Takashi
Gotei 1 FukuTaichou
Gotei 1 FukuTaichou
Mitsuide Takashi

Erkek
Nereden : İzmir
Lakap : East-Kun
Ruh Hali : Mitsuide Takashi 117zjpj

Karakter
Zanpakutou: Isuka
Mitsuide Takashi Left_bar_bleue85/100Mitsuide Takashi Empty_bar_bleue  (85/100)

Mitsuide Takashi Empty
MesajKonu: Mitsuide Takashi   Mitsuide Takashi Icon_minitimePaz Eyl. 05, 2010 7:44 am

Takashi şirketten çıkmış evine gidiyordu. Tam birkaç blok kalmıştı ki arabasının önünde ne görsün yerde yatan bir ceset ama onu asıl endişelendiren şey yerdeki ceset değil cesedin başında sessizce bekliyen adamdı. Takashi hafif hafif yaklaşıyordu fakat hafiften korkuyordu. Cesede yaklaştığında yüzünü görmek için kendisine doğru çevirmek istedi fakat eli içinden geçince şok oldu ve ani bir refleksle geri giderken yere düştü. Cesedin başında bekleyen adam

Neden korkuyorsun ki nasıl olsa senin cesedin.

Hayır imkânsız bak ben yaşıyorum.

Adam cesedin kafasını çevirdikten sonra Takashi kendi yüzünü görünce çok beyni donmuş gibi hisseti ve korkudan dona kaldı. Dilini yutmuş gibi hiç ses çıkarmadan yere yığıldı. Her şey onun için çok fazla bir şekilde karmaşık haline gelmişti. Artık her şey bitmişti onun için yinede sakinleşip parmağını oradaki kişiye doğru uzatıp

Peki sen kimsin? Ayrıca eğer o yerde yatan benim cesedimse ben neyim ?

Ben seni almaya gelen Shinigami’ im sen ise Ruh'sun

Peki, nasıl öldüm ve beni nereye götüreceksin bana ne olacak ?

Ölünce ne oluyor sen bilmiyor musun hiç ?

Bilmiyorum o yüzden soruyorum ya zaten

Shinigami hiçbir şey demeden Takashi' ye uzandı. Takashi korkudan kımıldayamamıştı. İçten içe kaçmak istese de vücudu kımıldatamadı. Shinigami Takashi’ i aldı omzuna koydu ve boş eliyle acayip bir ayin yapıp bir kapı açtı ve kapıdan içeri girip gittiler. Takashi ise şaşkınlık ve merak içinde izledi. Kapıdan geçtiklerinde uzun garip bir koridordaydılar. Takashi

- Bırak beni kendim yürüyebilirim.

diye haykırdıysa da nafileydi. Shinigami konuşmadan yürümeye devam etti. Yolculuk sırasında oluşan renkler iyice başını döndürdüyse de en sonunda gördüğü durgun ve nashoş ışıkla geçişin tamamlanmak üzere olduğunu anladı ve biraz daha ilerlediklerinde koridorun sonunda kapıyı gördü. Kapıyı açıp dışarıya çıktılar. Çıktıklarında Takashi boşluktan ve o boşluk üzerinde süzülen devasa adadan başka bir şey göremedi. Takashi bu duruma çok şaşırmıştı çünkü hiçbir ada boşlukta süzülemez ki zaten bu güne kadar boşlukta görmemişti ya zaten. Çok uzaktan devasa bir ada gibi görünen yere yaklaşınca aslında milyonlarca ada olduğunu anladı Takashi. Bir adaya vardıklarında Shinigami konuşmaya ve her şeyi açıklamaya başladı…

Burası “‘MİLYON RUH ADALARI’ olarak adlandırdığımız adaları kapsar. Burada iyilik ve kötülük
sınıfları olarak ayrılan adalar vardır...

Peki, ben hangi adadayım bu görünüşe bakılacak olursa iyi adalardan birindeyim

Sayılır. Biraz zor görevler var.

Görev mi ? Ne görevi ? Adada beni neler bekliyor ?

Sana verilen görevler getireceksin Ada dendiğine bakma 2 ülke kapasitesi vardır. Adayı bende bilmiyorum pek zaten ada pek yaşayan olmadı sadece 1 kişi oldu diğerlerinin fosilleri çıkmak üzere,

Shinigami devam etti ;

Ayrıca bu adada diğer adalardan sürgün edilmiş azılı varlıklar bulunmakta ve bunlar da genelde yüksek rütbeli oluşturmakta.” Shinigami Takashi’ yi yere bıraktı ve “Benim görevim burada sona eriyor. Bundan sonra sana eşyalarını, ödüllerini ve görevlerini başka biri verecek ilk görevin onu bulmak yanımızda akan nehrin en ucunda o bulunmakta yeni hayatında başarılar.

Takashi

— Bekle daha sormam gereken şeyler var.

dedi ama arkasını döndüğünde Shinigami gitmişti ve artık Takashi ilk macerasına doğru atılmıştı. Üstündeki elbise ve elindeki tek mızrakla nehir boyunca ilerlemeye başladı.

Bu benim karakterimin gerçek hikayesi daha fazlasıda var ama sıkmayalım insanları grin
http://animeturkiye.forummum.com
Eyvah Admin
Genel Yönetici
Genel Yönetici
Eyvah Admin

Kadın
Nereden : Nereye...
Lakap : Admin
Ruh Hali : Mitsuide Takashi Images12

Karakter
Zanpakutou: Yönetim Paneli asddasdasd
Mitsuide Takashi Left_bar_bleue9999999/9999999Mitsuide Takashi Empty_bar_bleue  (9999999/9999999)

Mitsuide Takashi Empty
MesajKonu: Geri: Mitsuide Takashi   Mitsuide Takashi Icon_minitimeSalı Eyl. 07, 2010 11:43 am

-Renklendirme ve düzen 8/10
düzen iyiydi ama renkendirme göz yorucuydu. Uzun okunan renkleri mavi yapmişsin.
-Betimleme 14/20
-Akıcılık 15/20
Söz tekrarlari.
-İmla 16/20
...ceset değil cesedin başında sessizce bekliyen adamdı. --- bekleyen
"Takashi hafif hafif yaklaşıyordu fakat hafiften korkuyordu." --- ???
"...kendi yüzünü görünce çok beyni donmuş gibi hisseti." evet çok beyni donmak.
....gördüğü durgun ve nashoş ışıkla --- nahoş. Ayrica bir işiğin rendi nasil olur da nahoş olur?
-Kurgu 16/20
Birkaç yerde -kanimca- mantikhatasi olmasi dişinda güzeldi. Bleachle pewk alakasizdi ama bunun mangasini yapsak tutar bence.
asdfasdfasd "Shinigami Takashi’ i aldı omzuna koydu." şu sahneyi görmek isterdim. xD adama bak be.
-Uzunluk. 4/10
kisaydi kisaydi kisaydi >.<

puanin:73 o.O doğru olmuştur umarim.
Mezunsun ^^
https://bleachrpg.yetkin-forum.com

Mitsuide Takashi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Mitsuide Takashi
» Mitsuide Takashi