Bleach RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Garganta...

2 posters
YazarMesaj
Ryuumaru J.Jack
Kararsız
Ryuumaru J.Jack

Erkek
Ruh Hali : Garganta... 1562s6u

Karakter
Zanpakutou: Cuerpo İnmortal (salınım)
Garganta... Left_bar_bleue60/100Garganta... Empty_bar_bleue  (60/100)

Garganta... Empty
MesajKonu: Garganta...   Garganta... Icon_minitimeC.tesi Ekim 16, 2010 4:02 pm

Garganta tekrar açılmıştı. Gargantanın içinden yine Ryuumaru çıkmıştı. Sert bakışlarla bakıyordu. Etrafa bir göz attı ve garip bir şey göremedi.

''Aaah! Çok zahmetli bir iş ama buna değecek. En iyisi şu 10.takım teğmenini beklemek. Aslında bakarsan onu yenmem biraz zor. Ancak kendime bir söz verdim. Bu evrendeki en sıkı dövüşçüyü bulunca öleceğim. Bu yüzden ona yenilemem.''

Ryuumaru ellerini cebine sokmuş bir şekilde kenardaki evin duvarına yaslanmış Hitsuomi'yi beekliyordu.

''Aaaah! Hadi shinigami biraz çabuk ol!''

OUT: Hadi bakalım burada devam ediyoruz...
Hitsuomi Toumaki
Gotei 10 FukuTaichou
Gotei 10 FukuTaichou
Hitsuomi Toumaki

Erkek
Nereden : İstanbul
Ruh Hali : Garganta... 2rz3tw5

Karakter
Zanpakutou: Akai fushichō
Garganta... Left_bar_bleue93/100Garganta... Empty_bar_bleue  (93/100)

Garganta... Empty
MesajKonu: Geri: Garganta...   Garganta... Icon_minitimeC.tesi Ekim 16, 2010 5:45 pm

O garip Hollow’u nasıl elinden kaçırdım hala anlamıyorum, acaba gitmesine izin vermekle doğru olanımı yaptım. Neyse ne de olsa bana bir savaş sözü var, umarım yakın zamanda bunu hallederiz, çünkü savaş yapmaya yapmaya paslanmaya başladım. Ellerim cebinde ıslıkla bir bir melodi çalarak yürüyorum, işte şu an yapabileceğin en heyecanlı şey bu. Bir dakika! Bu reiatsu da ne böyle, bu reiatsuyu tanıyorum, bu Ryuumaru J.Jack’in reiatsusu. Ama o Seireitei’de ne arıyor. Daha demin benim yanımdan güçlenmem lazım diye gitmemiş miydi? Resmen delirmiş olmalı, bu yaptığıyle resmen ölüm davetiyesini imzalamış oldu. Seireitei’de benden güçlü bir sürü kişi onu tek bir kılıç darbesiyle yok edebilirler. Ama ben buna izin veremem o lanet Hollow’un bana bir sözü var, benle savaşmadan asla ölemez! Başına bir şey gelmeden hemen onu bulmalıyım, onla bütün gücü hala yerindeyken savaşmak istiyorum. “Koş Hitsuomi koş” dedim kendi kendime.

Ve işte ordaydı, havada elleri cebinde, sanki birini bekliyormuş gibi duruyordu. Acaba beni mi bekliyordu? Acaba neden kararını bu kadar hızlı değiştirmişti? Bunu öğrenmenin tek bir yolu var “Hey, Ryuumaru, lanet olası Hollow senin burada ne işin var hani güçlenecektin? İkimizde şu an beni yenemeyeceğini biliyoruz, git güçlen de gel, seni hemencecik yenmek istemiyorum!” diye bağırdım alaycı bir tonla…

Garganta...
1 sayfadaki 1 sayfası