Bleach RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Savaştan dönüş...

YazarMesaj
Kitsune Shuurei
Vekil Shinigami
Vekil Shinigami
Kitsune Shuurei

Erkek
Nereden : Karakura Town
Lakap : HUNTER
Ruh Hali : Savaştan dönüş... 2wdygoy

Karakter
Zanpakutou: Shingetsu
Savaştan dönüş... Left_bar_bleue90/100Savaştan dönüş... Empty_bar_bleue  (90/100)

Savaştan dönüş... Empty
MesajKonu: Savaştan dönüş...   Savaştan dönüş... Icon_minitimePerş. Ekim 21, 2010 4:23 pm

''Aaah! Lanet olsun. O sefil shinigamiye yenildiğime inanamıyorum. Halbu ki onu yenmek için bir adım öndeydim. Ona bir söz verdim. Güçlenmeliyim. Bir dahaki sefere onun kafa derisini yüzeceğim.'' Hueco Mundo her zaman ki gibi geceydi ve dolunay vardı. Rüzgar estikçe kumlar Shinsei'nin gözüne giriyordu. ''Hey lanet olası Las Noches birgün oraya geleceğim ve en güçlü Espada olup seni ele geçireceğim.'' ''Simbolizando la muerte de las flores de cinco hojas!'' ''Yakında orada olacağım ama önce gitmem gereken başka bir yer var.'' ''La Espada De La Muerte!'' ''Lanet olsun hala çok zayıfım. Oraya hakim olmak istiyorsam daha iyisini yapmalıyım. Hadi bakalım bir kez daha deneyelim.'' Shinsei bu sefer reiatsusunun birazını daha zanpaktousuna aktardı ve ''La Espada De La Muerte!'' saldırısı az öncekinden biraz daha güçlüydü ancak çok az bir farkla. ''Aaaah! Lanet olsun olmuyor. Daha iyisini yapmam gerek. Bir kez daha deniyorum. Bir saniye! Eğer saldırımın bir kısmını bir tarafa, diğer kısmınıda başka bir tarafa gönderirsem daha iyi bir saldırı yaparım.'' Shinsei bu kez reiatsusunu iki parçaya böldü ve gönderdiği saldırı iki parçaya ayrılmıştı. Acak bir farklılık vardı. Saldırısı öncekinden güçsüzdü ancak hızlı ve keskindi. ''İşte bu buldum. Eğer saldırımı iki parçaya ayırırsam rakibim daha fazla zorlanır ve bende son saldırımı yapmak için zaman kazanırım. Peki bu iki saldırımı birbirinden ayırmak için ne yapıcam? Başka bir isim bulmalıyım.'' ''El Segundo Nivel De La Espada De La Muerte!'' ''İşte bu saldırıma bu ismi vereceğim. Son bir kez daha deniyorum.'' ''El Segundo Nivel De La Espada De La Muerte!'' Kılıcından iki ayrı yönde hareket eden saldırılar çıkıyordu. Shinsei'nin artık yeni bir saldırısı vardı. Bekle beni shinigami yakın zamanda yanında olacağım...
Kitsune Shuurei
Vekil Shinigami
Vekil Shinigami
Kitsune Shuurei

Erkek
Nereden : Karakura Town
Lakap : HUNTER
Ruh Hali : Savaştan dönüş... 2wdygoy

Karakter
Zanpakutou: Shingetsu
Savaştan dönüş... Left_bar_bleue90/100Savaştan dönüş... Empty_bar_bleue  (90/100)

Savaştan dönüş... Empty
MesajKonu: Geri: Savaştan dönüş...   Savaştan dönüş... Icon_minitimePerş. Ekim 21, 2010 6:25 pm

''Aaaah! İki saattir çalışıyorum. Artık yola çıksam iyi olacak. Tüm savaşı kaçırmak istemem.'' Shinsei bir Garganta açtı. Öncelikle dünyaya ardından soul society'ye gidecekti. ''Hadi savaşalımm!''

Savaştan dönüş...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 4.savaştan önce...