Bleach RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Lee Hitsuki

3 posters
YazarMesaj
Hitsuki Lee
Gotei 6 FukuTaichou
Gotei 6 FukuTaichou
Hitsuki Lee

Erkek
Ruh Hali : Lee Hitsuki V80s9j

Karakter
Zanpakutou:
Lee Hitsuki Left_bar_bleue71/100Lee Hitsuki Empty_bar_bleue  (71/100)

Lee Hitsuki Empty
MesajKonu: Lee Hitsuki   Lee Hitsuki Icon_minitimePtsi Kas. 29, 2010 4:00 pm

Bu iğrenç rp ye 15 ve ya 25 dakika ayırdım ama yazdığım sitede 50 puan aldım.Link verebilirim.

O gün çok ama çok sıradan bir gündü.Ya da Aragorn öyle sanıyordu.Güzel şehirde bir yürüyüş yapıyordu.Yolda giderken garipten gelen tıslamalar duydu.Bu tıslamalar yanındaki çalılıkların arasından geliyordu.Aragorn önce kim var orada diye seslendi ve karşılığını tıslama olarak aldı.Aragorn çok ama çok hızlı bir şekilde kılıcını belinde asılı olan güzel kılıfından çıkardı.Ardından hemen çalıların arasına girdi.Gördüğü şey çok garipti çünkü çalılığın arkası çok deyişik bir yerdi.Sanki evet söylemesi bile korkunç ama Mordor gibiydi.Karanlıktı.Aragorn kılıcını elinde tutarak yavaş ve sakin adımlarla ilerlemeye devam ediyordu.Daha sonra o acı tıslama yeniden duyuldu.Ardından ileriden ayak sesleri gelmeye başladı.Aragorn hemen çürümüş bir ağacın arkasına saklandı.Ayak sesleri orklardan geliyordu ve hepside Aragorn’u görmeden geçip gittiler.Aragorn tam ağacın arkasından geri döndüğünde o acı tıslama devam ediyordu.Aragorn bu sefer dayanamadı ve o tıslamaya doğru ilerledi.Aragorn sesin geldiği yere sakince gidiyordu sesden hiç ama hiç korkmadığı suratından belli oluyordu.Aragorn sese yaklaşıyordu.Ses de artıyordu.Artık sesin nereden geldiği belli olmuştu.Yine bir çalılığın arkasından geliyordu.Aragorn çalıları kaldırdı ve karşısında duran şey belki öğrenmek istemeyeceksiniz ama Aragorn’un karşısunda duran şey bir nazgüldu.Nazgul hemen Morgul bıçağını çıkardı ve Aragorn’a saplamaya çalıştı.Aragorn eyildi.Ardından Nazgul eyilen Aragorn’a bir tekme savurdu.Aragorn yerden zorlukla kalkdı ve nazgülun üzerine kılıcıyla beraber atladı.Niyeti Nazgulun başını ortadan ikiye ayırmaktı.Bu sefer nazgül geri çekilmişti ve Aragorn’un suratına yumruk atmıştı.Aragorn sinirli bir şekilde yerden kalktı ve yine düşmanının üstüne kılıcıyla atladı.Düşman yine çekildi ve Aragorn yeniden yere düştü.Zorlukla ayağa kalktı ve şöyle dedi:Anlaşıldı sende zor kullanacağım.Ardından yandaki sopayı alıp önündeki ateşe soktu.Sopa yanmaya başladı.(Burası Mordor gibi olduğu için ateş bulunabiliyor)Ateşli sopayla düşmanını yaktı.Nazgul kaçmıştı.Aragorn sevindi ve evine döndü.Evine dönerken karşısına bir adam çıktı adam Bree'den gibi gözüküyordu.Aragorn adama şöyle dedi: Bu saatte burada ne işin var?Bree'lisin galiba.Adam Aragorn'a şöyle karşılık verdi:Benim adım Bill Eyrelti Gondor'a meyve sebze taşıyorum.Ardından hızlıca Gondor'a doğru ilerledi.Aragorn dikkatlice gözlerini kısıdığında adamın elindeki meyve sebze poşetinden barut aktığını gördü.Daha sonra anladı ki adam aslında Mordor için çalışan bir sahtekarmış.Gondor'u patlatmaya çalışakmış.Aragorn hemen adamı yakalamak için peşinden ilerledi.Adamı yakaladı ve ona şöyle dedi: Alçak senin bir hain olduğunu baştan tahmin etmeliydim dedi. Kılıcını çekip adamın boynuna dayadı.Adam,beni öldürme diye yalvarmaya başladı.Aragorn kılıcını kılıfına koydu.Adamın suratına çok ama çok sert bir yumruk attı.Adamın yanağı şişti ve kıpkırmısı oldu.Sonra adam barutu da alıp koşarak kaçtı.Aragorn Gondor'u kurtardığı için mutlu bir şekilde evine döndü. Aragorn evine geldiğinde yatağına uzandı ve düşünmeye başladı. Aklına savaştığı nazgül geldi. Neden Gondor yakınlarında Mordor askerleri dolaşıyordu ki ? Aragorn ilk başta pek bir anlam veremedi. Fakat sonra askerlerin Gondor tarafına geldiğini düşününce....İçinde kötü bir his oluştu.Çünkü Mordor'un Minas Thrith savaşından sonra Gondor'u ele geçirmeye geleceğini herkes biliyordu. İşte...Yakında savaş başlıyor demekti bu. Aragorn ayağa kalktı. İnsanlara savaş için haber vermesi gerekiyordu. Hemen koşarak şehrin ana kulesine çıktı. Her şehrin ana kulesinde bir meşale ve büyük odun parçalrı vardı. Aragorn işte o gün kendi yaşadığı küçük şehrin kulesindeki dalları yakmıştı. Şehrin yöneticileri dahil herkes sokağa dökülmeye başlamıştı. Herkes bağrıyordu. Gecenin bir vaktinde ayağa kalkmak gerçekten insanın sinirini bozan bir şeydi ! Aragorn bağırdı: Beni dinlemelisiniz ! İlk başta kimsenin dikkatini çekmemişti Aragorn'un bağırışı. Fakat Aragorn bir kaç kere aynı kelimeyi söylemeye devam edince herkes ona baktı.Aragorn konuşmaya başladı: Bu gün bir nazgül'ün canını okudum ! Fakat önemli olan bu değil ! Malesef ardından Gondor tarafına gelen askerler gördüm. Malesef savaşamadım. Saklandım ! Fakat önemli olan bu da değil. Önemli olan şu ki...Bütün Gondor halkı Mordor'un bir kez daha saldıracağını bilir ! Şimdi...Kim bu savaşta benle Gondor için savaşacak ! Fakat kimse Aragorn'a inanmamıştı. Herkes güldürme beni gibisinden şeyler söyleyip evlerine dağlıyorlardı. Mordor'un bir kez Gondor'u alamayacakları için şimdide saldırmaya çekineceklerini düşünüyordu.Fakat yinede herkesin içinde bir saldırı daha olacağı hissi vardı. Aragorn'un dediği gibi herkes ikinci saldırının olacağını düşünüyordu aslında.Fakat dediğim gibi...İçlerinde Mordor'un savaşmaktan çekindiği gibi bir his de vardı.Günler geçti...Bir gün şehrin gözcüleri etrafı gözetlerken büyük bir ordunun geldiğini görürler.Gelen ordunun Mordor olduğunu anlayıp bağırırlar: Mordor saldırıyor !Hazırlık için vakit kalmadığından savaş başlar.Aradan yıllar geçer.Savaş Mordor galibeyitiyle sonuçlanmıştır. Mordor o şehirden başlayım bütün Gondor'u ele geçirir. Bazı yaşayan Gondor'lu insanlar ise Elf diyarına göç etmiştir. Bu savaş artık bir Gondor efsanesi olmuştur. Gondor'lu insanların Aragorn hakkında bildikleri son şey bir kaç kelimedir. Aragorn o kelimelerden sonra öldürülmüştür.O kelimeler ise şunlardır:

onları uyarmıştım !

En son Hitsuki Lee tarafından C.tesi Haz. 18, 2011 11:10 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Eyvah Admin
Genel Yönetici
Genel Yönetici
Eyvah Admin

Kadın
Nereden : Nereye...
Lakap : Admin
Ruh Hali : Lee Hitsuki Images12

Karakter
Zanpakutou: Yönetim Paneli asddasdasd
Lee Hitsuki Left_bar_bleue9999999/9999999Lee Hitsuki Empty_bar_bleue  (9999999/9999999)

Lee Hitsuki Empty
MesajKonu: Geri: Lee Hitsuki   Lee Hitsuki Icon_minitimePtsi Kas. 29, 2010 5:04 pm

bir şey demeyeceğim ama gerçekten çok kisa. Puanlamiyorum ama iyi düşün bence daha uzununu yazabilirsin.
https://bleachrpg.yetkin-forum.com
Hitsuki Lee
Gotei 6 FukuTaichou
Gotei 6 FukuTaichou
Hitsuki Lee

Erkek

Karakter
Zanpakutou:

Lee Hitsuki Empty
MesajKonu: Geri: Lee Hitsuki   Lee Hitsuki Icon_minitimePtsi Kas. 29, 2010 5:11 pm

Bunun devamını getirsem olur mu ?
Hitsuki Lee
Gotei 6 FukuTaichou
Gotei 6 FukuTaichou
Hitsuki Lee

Erkek

Karakter
Zanpakutou:

Lee Hitsuki Empty
MesajKonu: Geri: Lee Hitsuki   Lee Hitsuki Icon_minitimeC.tesi Haz. 18, 2011 10:18 pm

rp'mi editledim şimdi puan alabilir miyim ?
Eyvah Admin
Genel Yönetici
Genel Yönetici
Eyvah Admin

Kadın

Karakter
Lee Hitsuki Left_bar_bleue9999999/9999999Lee Hitsuki Empty_bar_bleue  (9999999/9999999)

Lee Hitsuki Empty
MesajKonu: Geri: Lee Hitsuki   Lee Hitsuki Icon_minitimePerş. Haz. 23, 2011 6:23 pm

not: su anda puanlama yapamiyorum. O yüdem sonra halledecegim ama istiyorsan savasa katilabilirsin.
Hitsuki Lee
Gotei 6 FukuTaichou
Gotei 6 FukuTaichou
Hitsuki Lee

Erkek

Karakter
Zanpakutou:

Lee Hitsuki Empty
MesajKonu: Geri: Lee Hitsuki   Lee Hitsuki Icon_minitimePerş. Haz. 23, 2011 10:04 pm

Teşekkürler. Fakat ben akademiye mi kalacağım...Öünkü öyle ise savaşa katılamam sanırım.
Hitsuomi Toumaki
Gotei 10 FukuTaichou
Gotei 10 FukuTaichou
Hitsuomi Toumaki

Erkek
Nereden : İstanbul
Ruh Hali : Lee Hitsuki 2rz3tw5

Karakter
Zanpakutou: Akai fushichō
Lee Hitsuki Left_bar_bleue93/100Lee Hitsuki Empty_bar_bleue  (93/100)

Lee Hitsuki Empty
MesajKonu: Geri: Lee Hitsuki   Lee Hitsuki Icon_minitimePerş. Haz. 23, 2011 10:39 pm

ece şey demeye çalışmış seni almanyadan dönünce değerlendirecekmiş bu süre zarfında istersen savaşa katılabilirsin demiş. yani ne olacağın kesin değil Very Happy ve savaştayken rp puanlanırsa ve düşük alırsan seni savaştan atmaz merak etme Very Happy
Hitsuki Lee
Gotei 6 FukuTaichou
Gotei 6 FukuTaichou
Hitsuki Lee

Erkek

Karakter
Zanpakutou:

Lee Hitsuki Empty
MesajKonu: Geri: Lee Hitsuki   Lee Hitsuki Icon_minitimeCuma Haz. 24, 2011 1:06 am

Tamam o zaman.
Eyvah Admin
Genel Yönetici
Genel Yönetici
Eyvah Admin

Kadın

Karakter

Lee Hitsuki Empty
MesajKonu: Geri: Lee Hitsuki   Lee Hitsuki Icon_minitimeCuma Haz. 24, 2011 6:51 pm

oha o kadarr kötü degilim
Hitsuki Lee
Gotei 6 FukuTaichou
Gotei 6 FukuTaichou
Hitsuki Lee

Erkek

Karakter
Zanpakutou:

Lee Hitsuki Empty
MesajKonu: Geri: Lee Hitsuki   Lee Hitsuki Icon_minitimeCuma Haz. 24, 2011 8:01 pm

Hadi bakalım puanı bekliyoruz. Very Happy
Eyvah Admin
Genel Yönetici
Genel Yönetici
Eyvah Admin

Kadın

Karakter

Lee Hitsuki Empty
MesajKonu: Geri: Lee Hitsuki   Lee Hitsuki Icon_minitimePtsi Tem. 04, 2011 9:54 pm

ya sorun şu ki gramer olarak çok yanliş ve kötü yani. Kötülemek gibi olmasin. Kurgu çok ilginç bence bu ektsra bir arti ama yaziş tarzinda ve gramerinde sorun var. O nedenle puan olaylarina hiç girmeyeceğim. Akademiye gönderiyorum seni. Umarim bu sefer daha iyi olur ._. ...
Bu arada savaştan çikarmiyorum ama shikai açamayacaksin. Zaten denk hollowlar gönderirim o konuda endişende olmasin. Savaş bitene kadar kalabilirsin. Ve savaş ile akademiyi ayni anda yapabilirsin.

Lee Hitsuki
1 sayfadaki 1 sayfası