Bleach RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Katil Doğup Katil Ölmek

+2
Kitsune Shuurei
Knox Bul-Kathos
6 posters
YazarMesaj
Knox Bul-Kathos
Arrancar 12
Knox Bul-Kathos

Erkek
Nereden : İstanbul
Lakap : Knox Bul-Kathos
Ruh Hali : Katil Doğup Katil Ölmek 2urbfqe

Karakter
Zanpakutou:
Katil Doğup Katil Ölmek Left_bar_bleue80/100Katil Doğup Katil Ölmek Empty_bar_bleue  (80/100)

Katil Doğup Katil Ölmek Empty
MesajKonu: Katil Doğup Katil Ölmek   Katil Doğup Katil Ölmek Icon_minitimeÇarş. Şub. 09, 2011 8:17 pm

Kısa olduğunun farkındayım fakat uzatırsam güzel gelişen bu karakter hikayesinin kötü biteceğini düşündüğüm için erken bitirdim.

Not1 : İlk defa internet üzerinden yazılı metinle oynanan bir RP'ye katılma girişiminde bulunuyorum.
Not2 : Diyaloğa yer vermediğim için renklendirme kullanmadım.

Vücudumun ait olduğu yer ki Dünya derler adına, bir titanın kusmuğundan doğdu, bir tanrının kılıcıyla şekillendirildi. Öyle bir yer ki burası dağları yüce titanın kusmuğundan çıkan dumanlar oluşturdu. Sıvılar doldu oyuklara sonrasında göller, denizler vücut buldu. 'Yüce' dediğime bakmayın, aslında yüceliğin yanından bile geçmiyordu bu titan. Hastalıklı yeşil kabarcıklarla dolu derisi, çarpık pislik içindeki dişleri, dudakları ne zaman aralansa her canlının midesini ters yüz etmeye yeterliydi. Bu tadı limon ekşisi olan, kusmuk aromalı yerde yaşamanın nasıl bir şey olduğunu tahmin edebileceğinizi sanmayın. Sizin önünüzde kendimi yere atsam, ağlasam ve anlatsam bile, biri size cehennem sıcak ve korkunçtur diye anlattığında cehennem hakkında ne bilebilirseniz, Dünya hakkında ve yaşadıklarım hakkında da ancak o kadarını bilebilirsiniz. En canlı renkleri getirseniz her yeri onlara boyasanız bile, bir kaç günde solar, pastel tonlara dönüşürdü Dünya'da. Bu pastel renge en büyük dışkı rengini veren canlılar elbetteki insan ırkıydı. Bütün diğer alemlerde 'küfür' sayılan bu kelimeyle hayat bulan ırk, alemlerin en aşağılık ırkı. İki cins yaratıldı insan, bir yanda çüklüler öbür tarafta rahimliler. Ben mi? Ben de elbette o aşağılık insanların bile kendilerinden utanmalarını sağlayacak çüklü bir erkek insanım. Ben doğarken havada vuku bulan fırtına, rüzgar, Zeus'un bile kıskanacağı şimşekler ve gök gürültüsü bundan olsa gerek. Böyle bir varlık dünyaya geldiği için Dünya'nın acı çığlıkları. Bende ileride bütün o fırtınanın boşa olmadığını kanıtlayacaktım, kanıtladım. Bir çok sanat eseri bıraktım ardımdan geriye. Yeni bir kokuşmuş, üzerinde pisliği görünce hemen festival düzenleyen sinekleri eksik olmayan bir sanat akımı başlattım. Her kurbanımı, özür dilerim siz onlara 'kurban' yakıştırmasını yapıyorsunuz benim için onlar aslında sanat eserlerim. Her sanat eserimi üzerinde çalışmaya başlamadan önce yeni muazzam bir eseri daha oluşturacak olmamın tatlı heyecanıyla izlerdim. Onunla bir bütün olur, onun gibi düşünür, her adımını takip eder öyle karar verirdim eserimi nasıl meydana getireceğime. Kusursuz sanatçı Knox Bul-Kathos. Yüzlerce eserinden sonra hata yapan ahmak. Kendi kan gölünde yatıyor ve yaratılışı sorguluyor. Sanat eserleri de bu düşüncelerle ciğerlerini doldurup boğulurken mi nefessiz kalıp, son nefeslerini veriyorlardı acaba? Yüzlerce sanat eserimin bulunduğu krallığıma yol alıyordum sonunda. Önümde diz çökerek mi bekleyeceklerdi beni yoksa beslendiğim kızıl kanlarından bile kızıl ateşlerle bana ızdırap çektirmeye hazır ruhlarla mı? Ruhum bedenimden ayrılırken yine aynı, ben doğarken ki gibi bir fırtına kopuyordu. Lakin bu sefer amacı farklıydı, sevinç kahkahaları atıyordu Dünya. Ardından geldi baygınlık, karanlık, hiçlik. Hiçlik. Knox'un dünyanın gördüğü en büyük sanatçının sonu bu olacaktı demek. Hiçlikte bir hiç olacaktım. Her şey olabilirdim herhangi bir şey fakat ben bir 'hiç' olamazdım ben bundan daha fazlasıydım.
Hiçlik sona erdi ardından. Dışarıdan kendi vücuduma bakıyordum. Aynı kan gölü fakat kan koyulaşmıştı. Bir amip gibi sarmıştı vücudumun etrafını. Renkler daha canlı geliyordu artık gözüme sanki asıl şimdi doğmuştum. Titanın kusmuğundan oluştuğunu sandığım öbür dünya kapılarını bir Tanrının kendi özel ruhundan oluşturduğu bir dünyaya açmıştı sanki. Kapıya doğru yürüdüm. Menteşeleri paslanmış, bir çocuğun bile bir hamlede kapıyı yerinden sökebileceği kadar zayıflamıştı. Tam elimi uzatacak mesafeye geliyorken içimdeki heyecan kelebekleri danslarını hızlandırmışken göğsümdeki bir şeyi fark ettim. Beni eski kabuğuma bağlayan bir zincir. Daha öncede beni tutan ahlak, aile, arkadaş, sevgili,din gibi zincirlerden de kurtulmamış mıydım? Her zaman olduğu gibi bu zincirdende kurtulacak sanatımı bu yeni var oluşumda devam ettirecektim.

Kitsune Shuurei
Vekil Shinigami
Vekil Shinigami
Kitsune Shuurei

Erkek
Nereden : Karakura Town
Lakap : HUNTER
Ruh Hali : Katil Doğup Katil Ölmek 2wdygoy

Karakter
Zanpakutou: Shingetsu
Katil Doğup Katil Ölmek Left_bar_bleue90/100Katil Doğup Katil Ölmek Empty_bar_bleue  (90/100)

MesajKonu: Geri: Katil Doğup Katil Ölmek   Katil Doğup Katil Ölmek Icon_minitimeÇarş. Şub. 09, 2011 10:19 pm

Bir başlangıca göre fena değil ancak biraz eksikleri var gibi azıcık konuşma koyarsan ve biraz daha uzatırsan admin sana hakkettiğin puanı verecektir. Bu dediklerimi yaparsan iyi bir rp puanına sahip olabilirsin. Ama girişini beğendim. Razz
Knox Bul-Kathos
Arrancar 12
Knox Bul-Kathos

Erkek

Karakter
Zanpakutou:
Katil Doğup Katil Ölmek Left_bar_bleue80/100Katil Doğup Katil Ölmek Empty_bar_bleue  (80/100)

MesajKonu: Geri: Katil Doğup Katil Ölmek   Katil Doğup Katil Ölmek Icon_minitimeÇarş. Şub. 09, 2011 10:32 pm

Vaktim olduğunda uzatıcam .. Yanına ilginç bir müttefik geliyor gerçi Knox'un müttefikliği ne kadar güvenilir onu sen düşün (;
Kitsune Shuurei
Vekil Shinigami
Vekil Shinigami
Kitsune Shuurei

Erkek

Karakter
Katil Doğup Katil Ölmek Left_bar_bleue90/100Katil Doğup Katil Ölmek Empty_bar_bleue  (90/100)

MesajKonu: Geri: Katil Doğup Katil Ölmek   Katil Doğup Katil Ölmek Icon_minitimePerş. Şub. 10, 2011 10:06 am

müttefik derken? Ben miyim o müttefik eğer ben isem kusura bakma shinigami olcam ben admini bekliyom xD Ama yinede seninle savaşırız... Wink
Lukufukazi Chikuzikurin
Gotei 3 FukuTaichou
Gotei 3 FukuTaichou
Lukufukazi Chikuzikurin

Erkek
Nereden : Sakarya/Adapazarı
Lakap : Luku
Ruh Hali : Katil Doğup Katil Ölmek 2j4sr54

Karakter
Zanpakutou: Koori Suzaku
Katil Doğup Katil Ölmek Left_bar_bleue72/100Katil Doğup Katil Ölmek Empty_bar_bleue  (72/100)

MesajKonu: Geri: Katil Doğup Katil Ölmek   Katil Doğup Katil Ölmek Icon_minitimeCuma Şub. 11, 2011 7:37 pm

değişik bir rp olmus hoşuma gitti, o çüklü insan ve rahimli insan olayıda değişik Very Happy
Knox Bul-Kathos
Arrancar 12
Knox Bul-Kathos

Erkek

Karakter
Zanpakutou:

MesajKonu: Geri: Katil Doğup Katil Ölmek   Katil Doğup Katil Ölmek Icon_minitimeCuma Şub. 11, 2011 8:11 pm

'çüklü ve rahimli' olayını önceden okuduğum bir kitaptan esinlendim (; Çok hoşuma gitmişti benimde..
Knox Bul-Kathos
Arrancar 12
Knox Bul-Kathos

Erkek

Karakter
Zanpakutou:

MesajKonu: Geri: Katil Doğup Katil Ölmek   Katil Doğup Katil Ölmek Icon_minitimePaz Şub. 13, 2011 7:57 pm

RP'nin puanlanması için düzeltmelerimi yapmamı mı bekliyorsun sevgili Admin? Öyle ise eğer özel mesaj ile bildirirsen ilgilenicem bu konuyla (;
Kitsune Shuurei
Vekil Shinigami
Vekil Shinigami
Kitsune Shuurei

Erkek

Karakter

MesajKonu: Geri: Katil Doğup Katil Ölmek   Katil Doğup Katil Ölmek Icon_minitimePaz Şub. 13, 2011 8:07 pm

yaw babacım sen düzeltmeni yapıcaksan yap. Bu admin tembelin teki dicem o da bana sensin tembel dicek ama bilmiyo ki kendisi tembelin önde gideni...
Eyvah Admin
Genel Yönetici
Genel Yönetici
Eyvah Admin

Kadın
Nereden : Nereye...
Lakap : Admin
Ruh Hali : Katil Doğup Katil Ölmek Images12

Karakter
Zanpakutou: Yönetim Paneli asddasdasd
Katil Doğup Katil Ölmek Left_bar_bleue9999999/9999999Katil Doğup Katil Ölmek Empty_bar_bleue  (9999999/9999999)

MesajKonu: Geri: Katil Doğup Katil Ölmek   Katil Doğup Katil Ölmek Icon_minitimeCuma Şub. 18, 2011 8:21 pm

evet ben çok tembelim D:
-Renklendirme 0/10
olmadiği için vermiyorum. Kötü olduğu için değil ancak bir rpde az dahi olsa konuşma geçmeli.
-Betimleme 18/20
Süperdi bence xD
-Akıcılık 20/20
Bir şey demiyorum
-İmla 16/20
"Bu pastel renge en büyük dışkı rengini veren canlılar elbetteki insan ırkıydı." elbette ki
"Bir çok sanat eseri bıraktım ardımdan geriye." Birçok.
-Birde arada çok zaman değişmesi olmuş. Rpde olmamali normalde. Her şeyi absürd dursa da '-di' ile yaziyoruz.
"Her zaman olduğu gibi bu zincirdende kurtulacak..." zincirden de
Ekstra bir hayta görmedim ancak şurada düşüklük var gibi:
"Her kurbanımı, özür dilerim siz onlara 'kurban' yakıştırmasını yapıyorsunuz benim için onlar aslında sanat eserlerim. "
laf tamamlanmamiş gibi duruyor. Bazi cümlelerin cidden kafami kariştirdi.
-Kurgu 16/20
Kurgu tamamen senin mi? Yani titanin kusmai filan xD. Güzeldi ama şu çüklü rahimli insanlarin hangi kitaptan olduğunu merak ettim.
-Uzunluk. 6/10
Kisaydi. İki kati kadar filan olmaliydi en az.

İlk rpne göre iyi Razz ben de eskisi kadar sert puanlamiyorum insanlari.
https://bleachrpg.yetkin-forum.com
Lukufukazi Chikuzikurin
Gotei 3 FukuTaichou
Gotei 3 FukuTaichou
Lukufukazi Chikuzikurin

Erkek
Nereden : Sakarya/Adapazarı
Lakap : Luku
Ruh Hali : Katil Doğup Katil Ölmek 2j4sr54

Karakter
Zanpakutou: Koori Suzaku
Katil Doğup Katil Ölmek Left_bar_bleue72/100Katil Doğup Katil Ölmek Empty_bar_bleue  (72/100)

MesajKonu: Geri: Katil Doğup Katil Ölmek   Katil Doğup Katil Ölmek Icon_minitimeC.tesi Şub. 19, 2011 5:09 pm

terikler kox güze bir puan almışsın, ben de şu kitabı merak ettim gerçekten
Knox Bul-Kathos
Arrancar 12
Knox Bul-Kathos

Erkek

Karakter
Zanpakutou:

MesajKonu: Geri: Katil Doğup Katil Ölmek   Katil Doğup Katil Ölmek Icon_minitimePaz Şub. 20, 2011 2:34 am

Evet kurgu bana ait fakat fantastik kurguyla iç içe olanlar bilir ki bu tarz anlatımlara çok rastlanır.. Kitabın ismini hatırlayamıyorum şu an..;( Bu arada masaüstü role playing deneyimim oldukça fazla .. İnternet üzerinden ilk deneyimim.
Akaoni
Gotei 9 FukuTaichou
Gotei 9 FukuTaichou
Akaoni

Erkek

Karakter
Zanpakutou: Crimson Heaven
Katil Doğup Katil Ölmek Left_bar_bleue76/100Katil Doğup Katil Ölmek Empty_bar_bleue  (76/100)

MesajKonu: Geri: Katil Doğup Katil Ölmek   Katil Doğup Katil Ölmek Icon_minitimeCuma Mayıs 27, 2011 7:27 pm

anam masa üstü rpci gelmiş hoş geldin. Arsız bir convention canavarıyımdır ben de, haftada da iki oyun oynarım. Bu arada wizards of istanbul toplantılarına katılıyor musun?
kiyoshi mamoru
Gotei 2 FukuTaichou
Gotei 2 FukuTaichou
kiyoshi mamoru

Kadın
Ruh Hali : Katil Doğup Katil Ölmek Images12

Karakter
Zanpakutou: sasori

MesajKonu: Geri: Katil Doğup Katil Ölmek   Katil Doğup Katil Ölmek Icon_minitimeCuma Mayıs 27, 2011 10:05 pm

Knox hoşgeldin Cool bizim savaşa gelsene sitede çok adjulas yoook. Very Happy
Knox Bul-Kathos
Arrancar 12
Knox Bul-Kathos

Erkek

Karakter
Zanpakutou:

MesajKonu: Geri: Katil Doğup Katil Ölmek   Katil Doğup Katil Ölmek Icon_minitimeCuma Mayıs 27, 2011 10:31 pm

Akaoni demiş ki:
anam masa üstü rpci gelmiş hoş geldin. Arsız bir convention canavarıyımdır ben de, haftada da iki oyun oynarım. Bu arada wizards of istanbul toplantılarına katılıyor musun?

Aslına bakarsan masaüstü RP den uzaklaşalı çok oldu yaklaşık 1,5 yıl. 'Wizards of istanbul' nedir onun hakkında bile hiçbir fikrim yok az sonra google dan araştıracağım ;p Ara sıra özlemini çeksem de iş hayatım, okul hayatım ve müzik hayatımdan dolayı hiç vaktim yok . Ama sitedeki istanbullular olarak One Shot bir oyun düzenleyelim denirse seve seve gelirim. Gayet keyifli olabilir (;

Katil Doğup Katil Ölmek
1 sayfadaki 1 sayfası