Bleach RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

İkinci Hayat

2 posters
YazarMesaj
Lutheas De Horaito
Last Quincy
Last Quincy
Lutheas De Horaito

Erkek
Nereden : Halkın içinden :D
Karakter Yaşı : 22
Lakap : Son Quincy
Ruh Hali : İkinci Hayat Dp8djs

Karakter
Zanpakutou:
İkinci Hayat Left_bar_bleue88/100İkinci Hayat Empty_bar_bleue  (88/100)

İkinci Hayat Empty
MesajKonu: İkinci Hayat   İkinci Hayat Icon_minitimePaz Şub. 13, 2011 7:30 am

İkinci Hayat

Kurgu:Lemitsu Hollow oluyor

Mekân:Karakura Town

Zaman:Öğle

Sanırım öncelikle size nasıl öldüğümü anlatmalıyım değimli? Bencede öyle, işte başlıyorum. Geçmişim çok puslu, ne pek bir şey hatırlıyorum, nede çok şey…

Ben Karakura şehrindeki RHİNHEART ailesindeyim (Çok güçlü bir Yakuza.) Görevim, patronum olan Himura’ yı korumak. Buradan sonrasını size olayı yaşıyormuşçasına anlatacağım. Benim hakkımda yeteri kadar şey biliyorsunuz herhalde.

-Lemitsu arabaya bin alışverişe gidiyoruz!

-Peki patron!

-Adamlarıda çağır zira piyonlar önemlidir.

-Peki patron!

Lemitsu hemen önünde duran yeşil düğmeye, kendinden emin bir şekilde bastı. Radyo ise hafif bir ‘klik’ sesi çıkararak arabanın içinde kayboldu. Radyonun gitmesi ile oluşan boşluğu ise orta boy bir televizyon doldurdu. Lemitsu patronuna saygılı bir ses tonuyla sordu:

-Patron onlar piyonsa ben satrançta hangi taş oluyorum?

-Sen, Lemitsu sen ‘at’ sın yani kendi saflarının engeline maruz kalmayan tek satranç taşı…

-Teşekkür ederim patron

Lemitsu ani bir frenle durdu. Buram buram yosun tutmuş, kötü kokan ve şehir çöplüğünün hemen yanında duran bu fabrikaya girmek istemiyordu. Ayrıca alana girer girmez. Takım elbiseli kalabalığı görmüştü. Hepsinin yüzü sinekkaydı traş ve sıkı bağlanmış kravat ile süslenmişti. Bu rakip yakuza’ idi Lemitsu iki adet normaline göre uzun ve siyah tandou’ sunu yanına aldı. 9 mm’ lik tabancasını da yanına alınca hazırdı. Alana, her zaman ilk olarak Yakuza liderleri girerdi. Lemitsu, patronunun ateş hattına girerkenki yüzünü görünce o zamana kadar hiç böyle bir ciddiyet görmediğini fark etti.

Ah lanet olsun. Hemen ilerde su tankerinin tepesinde, birer keskin nişancı duruyordu. Lemitsu ’nun bir saniye bile bekleyecek veya düşünecek zamanı yoktu. Kendine en doğru gelen şeyi yaptı. Tandou ‘sunun birini keskin nişancıya birini ise rakip yakuza liderine fırlattı.

İkisi’de ölmüştü. Fakat nerden olduğunu bilemediği lanet olası bir kurşun kendisine’ de isabet etmişti…
Uyandığında etraf kan gölü içindeydi. Ama nasıl olabilir? Başından vurulduğunu çok iyi ve net hatırlıyordu. Ve bu soluk renkte neydi? Neden bu göğsündeki zincir tandoularına bağlıydı? Bekle bir saniye! Göğsündeki zincirmi! Neler oluyordu Lemitsu hiçbir şey anlamıyordu. Bir dakika Lemitsu ölmüştü!!

PAT!

Duvarı Lego gibi kırıp geçen ve yüzünde maske olan bu yaratık’ ta neyin nesi idi! Diye düşündü Lemitsu. Yaratığın vücudu devasa bir böceğe benziyordu. Arka arkaya ağza alınmayacak küfürler eden Lemitsu ise, kaçmanın yollarını arıyordu.

PAT!

-Al işte hayatım daha garipleşemez diyordum! Diye tekrar düşündü Lemitsu. Ne yani siyah kimono giymiş kılıçlı bir kız çokta garip değildir. Aaa evet evet kılıcı ile konuşuyo şimdide ne güzel! Ne? Kılıcı parladımı!
Lemitsu kendine doğru arkadan gelen maskeli ağzı fark edememişti. Ağız Lemitsuya doğru ilerlerken Lemitsu kendisine zincirle bağlanmış olan tandou' larını eline almıştı bile. Anında tandou' larını yaratığın kendisine doğru gelen ağzına sapladı. Yaratık acı verici bir şekilde çığlık attı. Bu arada Kimonolu kızda kılıcından mor bir ışın çıkarıp. Diğerini halletmişti.

Lemitsu tandoğularını yaratığın çürümüş etinden çekerken, belli belirsiz bir zevk duymuştu. Bu arada yaratığın çığlığını duyan diğer çürümüş kafalarda duvarları kıra kıra geldiler. Pek fazla savaşamadı Lemitsu. Hollowlar, Kimonolu kızı gözünün önünde yediler. Sıra Lemitsu' daydı Ama bukadar çabuk pes etmeyecekti. Siyah kimonolu kızın o çift dişli kılıcını aldı. Ama kılıç Lemitsunun eline geçer geçmez, kimonolu kızın geldiğindeki basit kılıcına dönüştü... 4 hollow aynı anda lemitsuya saldırıp yediler. Bu yüzden lemitsuda artık hollowları yiyor. Kendiside bir hollow olsada bu birşey değiştirmedi. Zaten açlığını bastırıyor bu durum.

Lutheas De Horaito
Last Quincy
Last Quincy
Lutheas De Horaito

Erkek
Nereden : Halkın içinden :D
Karakter Yaşı : 22
Lakap : Son Quincy
Ruh Hali : İkinci Hayat Dp8djs

Karakter
Zanpakutou:
İkinci Hayat Left_bar_bleue88/100İkinci Hayat Empty_bar_bleue  (88/100)

İkinci Hayat Empty
MesajKonu: Geri: İkinci Hayat   İkinci Hayat Icon_minitimePaz Şub. 13, 2011 7:16 pm

Birisi bakabilirmi lütfen Very Happy
Eyvah Admin
Genel Yönetici
Genel Yönetici
Eyvah Admin

Kadın
Nereden : Nereye...
Lakap : Admin
Ruh Hali : İkinci Hayat Images12

Karakter
Zanpakutou: Yönetim Paneli asddasdasd
İkinci Hayat Left_bar_bleue9999999/9999999İkinci Hayat Empty_bar_bleue  (9999999/9999999)

İkinci Hayat Empty
MesajKonu: Geri: İkinci Hayat   İkinci Hayat Icon_minitimeCuma Şub. 18, 2011 10:10 pm

-Renklendirme 7/10
Hepsini yeşil yapmişsin. Az konuşma var diye yapmişsin. Gerçi yeşil çok göz yormuyor ama anlatimin uzun olduğu yerlerde gri ya da beyazi seçerim genelde. Görüntü açisindan.
-Betimleme 14/20
Çok vardi diyemeyeceğim. Ama iyi bir rpydi.
-Akıcılık 16/20
Öncelikle bir şeyden hoşlanmadiğimi belitmeliyim. Önce birinci ağizdan şimdiki zamanla başladin. Sonra ilahi göz dediğimiz -üçüncü şahistan- anlattin. di'li zamana dönmüştün (rpler onunla yapilir zaten. Ama en sonda mantik hatasi olmasin diye yine bir zaman şaşirmasi yaşamişsin. xD anlaşilan biraz karişmiş. Bu ayni zamanda bir imla hatasidir. Ama bunun dişinda fazladan bir şey yok.
-İmla 10/20
"Adamlarıda çağır zira piyonlar önemlidir." da ayri.
"Lemitsu hemen önünde duran yeşil düğmeye, kendinden emin bir şekilde bastı." --> virgül geresiz.
"Ayrıca alana girer girmez. Takım elbiseli kalabalığı görmüştü. "
"Hepsinin yüzü sinekkaydı traş ve ..." tıraş
"Sanırım öncelikle size nasıl öldüğümü anlatmalıyım değimli? " word de yazmişsin yakaladim xD
"İkisi’de ölmüştü."
"Göğsündeki zincirmi! " "Göğsündeki zincir mi?"
"! Neler oluyordu Lemitsu hiçbir şey anlamıyordu." "Neler oluyordu? Lemitsu hiçbir şey anlamıyordu."
"Duvarı Lego gibi kırıp geçen ve yüzünde maske olan bu yaratık’ ta neyin nesi idi!Diye düşündü Lemitsu. " ... bu yaratik da neyin nesi idi? ... He bir de neyin nesi idi diye düşünülmez. 'Bu yaratik da neyin nesi?' diye düşündü. Ya da diye düşündüyü silmelisin.
"Ne yani siyah kimono giymiş kılıçlı bir kız çokta garip değildir. " Anlamadim bu cümleni Very Happy
"Aaa evet evet kılıcı ile konuşuyo şimdide ne güzel! Ne? Kılıcı parladımı! " 'Aaa... Evet, evet, kılıcı ile konuşuyor. Şimdi de... Ne güzel! Ne? Kılıcı parladı mı!?'
"Kendiside bir hollow olsada bu birşey değiştirmedi." 'Kendisi de bir hollow olsa da bu bir şey değiştirmedi.'
-Kurgu 18/20
Bleacle bulunan kurgulari severim. Ama özellikle şu önceki insan hayatin güzel olmuş.
-Uzunluk. 8/10

^^ iyi rpler
https://bleachrpg.yetkin-forum.com

İkinci Hayat
1 sayfadaki 1 sayfası