Bleach RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Knox Hideout

+2
Kitsune Shuurei
Knox Bul-Kathos
6 posters
YazarMesaj
Knox Bul-Kathos
Arrancar 12
Knox Bul-Kathos

Erkek
Nereden : İstanbul
Lakap : Knox Bul-Kathos
Ruh Hali : Knox Hideout 2urbfqe

Karakter
Zanpakutou:
Knox Hideout Left_bar_bleue80/100Knox Hideout Empty_bar_bleue  (80/100)

Knox Hideout Empty
MesajKonu: Knox Hideout   Knox Hideout Icon_minitimePaz Şub. 20, 2011 4:00 pm

'Ahhhh puslu bir hava, en sevdiğimden ..' dedi Knox içinden. Ağzı sulanmıştı, gözleri parlamıştı yine.. Zira Knox'un en çok sevdiği zamanlardı puslu havalar. Bir katil için en uygun şartları sağlardı sis. Gene iştahı kabarmıştı Knox'un. Açlık hissi bütün bedenini kemiriyordu. Onun açlığını giderecek tek şey öldürmekti. Tabağında servis edilecek leziz bir Menos'tan daha doyurucu ne olabilirdi ki? Tek şey vardı Knox'un aklında daha fazla istediği.. Yemeğinin üstüne Shinigami kreması.. Bu düşünceyle daha bir kendinden geçti Knox. Gözleri karardı bir an, titredi, tüyleri gökyüzünü göstererek diken diken oldu.. Bu düşüncenin hayata geçeceği zamanlar yavaş yavaş yaklaşıyordu..
Kitsune Shuurei
Vekil Shinigami
Vekil Shinigami
Kitsune Shuurei

Erkek
Nereden : Karakura Town
Lakap : HUNTER
Ruh Hali : Knox Hideout 2wdygoy

Karakter
Zanpakutou: Shingetsu
Knox Hideout Left_bar_bleue90/100Knox Hideout Empty_bar_bleue  (90/100)

Knox Hideout Empty
MesajKonu: Geri: Knox Hideout   Knox Hideout Icon_minitimePtsi Şub. 21, 2011 8:44 pm

O sırada uzaktan bir shinigami Knox'a yaklaşmaya başlamıştı. Ancak yüzünde bir hollow maskesi vardı. Bu bir hollow muydu? Yoksa bir shinigami'mi? Hollow görünümlü shinigami düşmanına yaklaştıkça düşmanı zevkten daha da çıldırıyordu sanki. Aradaki mesafe azalmıştı. 5 yada 6 metrelik bir mesafeden hollow'a seslendi. ''Hey hollow! Seni çok iştahlı gördüm. Beni yemek istediğini adım gibi iyi biliyorum. Ancak bu hiçbir zaman gerçekleşmeyecek. Üzgünüm Hollow! Hayallerini yıktım sanırım!'' Hollow bu sözler üzerine Kitsune'ye daha da iştahlı bir şekilde bakıyordu. ''Artık bir şeyleri açıklığa kavuşturayım.'' dedi ve yüzündeki hollow maskesini çıkarıp yere fırlattı. ''Buraya geldiğime bende çok şaşırdım. Bir grup menos'u takip ediyordum ki garip bir tünele girdim. Tünelden geçerek buraya kadar geldim ve gelir gelmez bir hollow sürüsü ile karşılaştım. Arkadaşlarının gücü bana yetmedi ve acı çekerek can verdiler. Bu maskeyide onlardan birinin yüzünden söktüm. Umarım sorun olmamıştır.'' dedi ve hollow'un yüzüne sırıtarak bakıyordu. İçindeki kan damarlarından fışkırma noktasına gelmişti artık. Savaşma istediği mimiklerinden bile belli oluyordu. ''Hey Hollow! İstersen hiç uzatmadan savaşa geçelim. Ancak ben savaş öncesi biraz konuşmayı daha çok seviyorum. Ben Karakura Şehrinin Vekil Shinigami'si Kitsune Shuurei. Ölmeden önce katilini tanımadı istedim sadece.'' dedi ve sırtındaki 1.70 boyundaki zanpaktou'sunu çıkardı. Zanpaktou'sunu rakibine doğru göstererek şöyle dedi. ''Bu zanpaktou'nun en çok sevdiğim tarafı ne biliyor musun? Urahara-san sayesinde zanpaktoumu hiç salmama gerek kalmıyor. Hep shi-kai formunda. Neden biliyor musun? Onu bu hale getirmek için reiatsumun yarısını kullandım. Urahara-san'ın ilginç icatlarından biri işte. Bu zanpaktou seni kestiğinde onun seni kesmesinin verdiği asalet ile öleceksin. O yüzden meraklanma.'' dedi kendinden emin bir şekilde ve zanpaktou'sunun kabzasını tek eliyle kavrayarak keskin olmayan tarafını sırtına koydu ve rakibinin cevabını beklemeye başladı...

OUT: Pat diye daldım ama birinin adım atması gerekiyordu bence GM kullanmamıza gerek yok Gm sadece işi yavaşlatıyor. Ama sen GM istiyosan kullanabiliriz. Merak etme bu arada seni öldürmicem. Sadece biraz eğlenicez ve ben gidicem Very Happy tabi nasıl gideceğimi şu an bilmiyorum bişeyler düşüneceğim...
Hitsuomi Toumaki
Gotei 10 FukuTaichou
Gotei 10 FukuTaichou
Hitsuomi Toumaki

Erkek
Ruh Hali : Knox Hideout 2rz3tw5

Karakter
Zanpakutou: Akai fushichō
Knox Hideout Left_bar_bleue93/100Knox Hideout Empty_bar_bleue  (93/100)

Knox Hideout Empty
MesajKonu: Geri: Knox Hideout   Knox Hideout Icon_minitimePtsi Şub. 21, 2011 8:55 pm

out: gençler bende geleyim mi knox sesin için bi sorun olur mu? eğer ikimiz fazla geliyiriz diye düşünüyosan açık açık söyle lütfen...
Knox Bul-Kathos
Arrancar 12
Knox Bul-Kathos

Erkek

Karakter
Zanpakutou:

Knox Hideout Empty
MesajKonu: Geri: Knox Hideout   Knox Hideout Icon_minitimeSalı Şub. 22, 2011 7:44 am

Knox'un gizlenme yeri sessizliğe bürünmüş olurdu her zaman. Gizli işlerini yürütmek için binbir gece binbir zorlukla inşa etmişti burayı. Lakin çığlık ve böğürtü sesleri yankılanıyordu duvarlarda her zamankinin aksine..'İmkansız olmalıydı, birinin burayı keşfetmiş olması tamamen imkansız olmalıydı. En azından bu kadar erken olmamalıydı..' Knox kendi iradesi dışında gelişen savaşları ve ölümleri sevmezdi. Kendi savaşını kendi seçerdi her zaman. Sesleri duyduğu an uzaklaşmalıydı. Fakat buraya gelen kişilerle yüzleşme isteğini yenemedi. Karşısına görmeyi beklediği en son şey çıkmıştı .. Bir shinigami. Shinigami bir şeyler söylemeye başladı Knox'a fakat onun umrunda değildi. Gelecekte kurbanı olucak shinigami'yi aklına iyice kazımaya çalışıyordu. Tam bu sırada shinigami ilgisini çekicek bir şey söyledi 'Ben Karakura Şehrinin Vekil Shinigami'si Kitsune Shuurei.' kendi kendisini tepside sunmuştu shinigami ona.. Tanımadığı bir rakibe karşı kendine çok güvenli laflar çıkıyordu shinigaminin ağzından. Knox'un asla yapmayacağı bir şey. Zira laflar uçucu eylemler kalıcıydı. Sesleri duyduktan sonra beklemesinin bir sebebi daha vardı Knox'un. Kendi inşa ettiği bu yerde onu alıkoyacak hiçbir şey yoktu. Burası onun dünyasıydı. Hiçbir şey söylemedi Knox. Suratında ufak bir sırıtışla bekledi sadece. Shinigaminin önce ona konuşmak için enerjisini tüketmeye değer biri olduğunu kanıtlaması gerekiyordu. Bunun içinde boş laflardan fazlasına ihtiyacı vardı Knox'un.

Konu Dışı: Elbette gelebilirsin fakat keşke başka bir yerde gerçekleşseydi bu. 'hideout' benim şahsi işlerimi hallettiğim ve sadece güvendiğim insanların bileceği bir yer olmalıydı ama yapıcak pek bir şey yok artık ..(;

Konu Dışı2: Bir de ben bu RP de çok uçuk şeyler yapabilirim emin misiniz? Çünkü kendi inşa ettiğim binadasınız ve ben bu binayı hayal gücüme göre şu an istediğim gibi şekillendirebilirim. Öyle ki bir parmak şıklatmamda üzerinize önceden hapsettiğim binlerce cero bölmelerden fışkırabilir mesela? Bence başka bir yere taşıyalım bunu ..(;
Kitsune Shuurei
Vekil Shinigami
Vekil Shinigami
Kitsune Shuurei

Erkek

Karakter

Knox Hideout Empty
MesajKonu: Geri: Knox Hideout   Knox Hideout Icon_minitimeSalı Şub. 22, 2011 8:05 am

Kitsune, hollow'a öylece bakıyordu. Sanki hollow'un bildiği bir şey vardı. Durmadan sırıtıyordu. Kitsune daha fazla dayanamadı ve ona sordu. ''Hey hollow! Bildiğin birşey mi var? Neden sırıtıyorsun?'' dedi ve ardından kılıcını tek eliyle iyice kavrayarak yukarı kaldırdı. ''Burayı seviyorsun değil mi? Seni sinirlendirmek için ne yapmam gerek? Buldum! Burayı yok edebilirim mesela!'' Kitsune havaya kaldırdığı kılıcını ani bir hareketle indirdi. ''Devil Cut Blade!'' bu Kitsune'nin tek ve favori saldırısıydı. Attığı yoğunlaşmış reiatsu karşısında sırıtan hollow'u sıyırdı ve onun arkasındaki duvarı patlattı. ''İşe duvarlardan başlayalım istersen. Bu duvarlardan ne çıkacağı belli olmaz.'' Ardından kılıcını yine tek eliyle tutarak etrafında dönmeye başladı. ''Lanet olsun! Bunu ilk kez deneyeceğim. Acaba başarılı olabilir miyim?'' Kılıcını etrafında döndürürken birden ağzından şu sözcükler çıktı. ''Devil Cut Blade!'' Yağtığı saldırı kılıcının etrafında döndü ve yoğunlaşmış reiatsu Kitsune'nin çevresinde bir halka oluşturdu. Birden Etrafındaki duvarlarıda kesti. ''İşte bu! Artık bu duvarlardan bir şey çıkmayacağına eminim. Şimdi umarım seni biraz sinirlendirmişimdir. Saldır bakalım!'' dedi. Kılıcını yere doğru tek eli ile tutuyordu. ''Hadi sersem saldır artık bana!''

OUT: Gerek yok. Ben her saldırıdan kurtulurum merak etme. Ayrıca duvarlardan birşeyler çıkabileceğini söylemen benim önlem almama neden oldu bir daha saldırılarını söylemessen sevinirim. Very Happy
Knox Bul-Kathos
Arrancar 12
Knox Bul-Kathos

Erkek

Karakter
Zanpakutou:

Knox Hideout Empty
MesajKonu: Geri: Knox Hideout   Knox Hideout Icon_minitimeÇarş. Şub. 23, 2011 8:50 pm

Knox'un yüzündeki sırıtırş kulaklarına daha da çok yaklaştı shinigaminin saldırısından sonra.. Kendi reiatsusuyla şekillendirdiği ve sadece kendi reiatsusuna tepki veren bu yerdeki tuzaklardan kurtulmak için bir kaç duvarı yok etmek yetersizdi. Duvarlar o nasıl isterse öyle yer değiştirir. Hayal gücünde nasıl şekillendirirse öyle oluşurdu. Yerden yeni duvarlar yukarı doğru yükselmeye başladı Knox'un sırıtışındaki alaycılık dahada yüzeye çıkarken. Ardından Knox işaret parmağı shinigamiyi göstererek kolunu yavaş yavaş havaya kaldırdı. Sonra işaret parmağını içe doğru bükerek baş parmağıyla birleştirdi ve parmaklarını şıklattı ağzından şu kelime dökülürken 'Hakai (yok et)'. Arından duvarlardaki bir çok bölmede cero ışıkları belirmeye başladı ve shinigamiye doğru akın etti. Her yönden gelen cerolardan sonra rakibini de koleksiyonuna ekleyeceğini düşünerek o anın tadını çıkardı Knox.
Kitsune Shuurei
Vekil Shinigami
Vekil Shinigami
Kitsune Shuurei

Erkek

Karakter

Knox Hideout Empty
MesajKonu: Geri: Knox Hideout   Knox Hideout Icon_minitimePerş. Şub. 24, 2011 2:41 pm

''Huh! Anladım. Burayı istediğin gibi şekillendirebiliyorsun! Artık yapabilecek tek şey kaldı ölümü beklemek.'' dedi. Kitsune'nin ağzından bu kelimeler dökülürken bir yandan da sırıtıyordu. Yüzündeki anlamsız sırıtma birşey düşündüğünün belirtisiydi. Vücudundan sızan reiatsu miktarı o kadar çoktu ki gelen ceroları reiatsusu ile durdurabilirdi. ''Sanırım burada ölecek kişi ben değilim. Sensin!'' Vücudundan sızan reiatsuyu daha da yoğunlaştırdı. Artık bu ceroları durdurabilirdi. ''Sanırım artık tek bir şansım var! Vücudumdaki reiatsunun yarısından fazlasını senin cerolarını durdurmak için harcadım. Bir yada iki saldırılık bir hakkım kaldı sanırım.'' Kitsune uçarak hollow'un üzerine doğru gidiyordu ve kılıcını iki eliyle düz tuttu. Aralarında sadece 2 metrelik bir mesafe kalmışken birden shunpo'sunu kullandı ve kılıcı hollow'un tam göğsüne saplandı. ''Artık kaçamassın! Reiatsum ile attığın ceroları durduracağım. Ancak sen hem cerolarının etkisinde kalacaksın hemde şimdi yapacağım şeyin etkisine gireceksin. Tabi cerolarını durdurmassan daha çok yara alacaksın!'' Kitsune kılıcını sapladı ve o anda kalan reiatsusu'nu kılıcına aktararak son saldırısını yaptı. ''Kılıcım şu anda içinde ve son saldırımı yaptığımda saldırım içinde patlayacak! Bende onun etkisi altındayım ancak senin içinde olduğu için dışarı çıkarken gücü düşecek yani olan sana olacak!'' ''Devil Cut Blade!!'' dedi ve hollow'un ölümünü yavaşça bekledi.

OUT: Evet bir maceranın daha sonuna geldik. Knox'a beni eğlendirdiği için teşekkür ederim Wink
Knox Bul-Kathos
Arrancar 12
Knox Bul-Kathos

Erkek

Karakter
Zanpakutou:

Knox Hideout Empty
MesajKonu: Geri: Knox Hideout   Knox Hideout Icon_minitimePerş. Şub. 24, 2011 6:07 pm

Out : RP denen şey kim ilk 'ben seni öldürdüm kılıcımı sapladım.' şeklinde cümle kurucak ve kazanıcaktan ibaretse saçmalıkmış kusura bakmayın ..(; Yani benim yazabilecek milyon tane karşı saldırı geliyor aklıma fakat şu an cevap hakkım yokmuş gibi konuşmuş Kitsune. Ben karşı bir şeyler yazamıcak mıyım yani şimdi?
Lukufukazi Chikuzikurin
Gotei 3 FukuTaichou
Gotei 3 FukuTaichou
Lukufukazi Chikuzikurin

Erkek
Nereden : Sakarya/Adapazarı
Lakap : Luku
Ruh Hali : Knox Hideout 2j4sr54

Karakter
Zanpakutou: Koori Suzaku
Knox Hideout Left_bar_bleue72/100Knox Hideout Empty_bar_bleue  (72/100)

Knox Hideout Empty
MesajKonu: Geri: Knox Hideout   Knox Hideout Icon_minitimePerş. Şub. 24, 2011 6:25 pm

Knox Bul-Kathos demiş ki:
Out : RP denen şey kim ilk 'ben seni öldürdüm kılıcımı sapladım.' şeklinde cümle kurucak ve kazanıcaktan ibaretse saçmalıkmış kusura bakmayın ..(; Yani benim yazabilecek milyon tane karşı saldırı geliyor aklıma fakat şu an cevap hakkım yokmuş gibi konuşmuş Kitsune. Ben karşı bir şeyler yazamıcak mıyım yani şimdi?

Bu konuda sana katılıyorum ve kitsunenin burada yanlış yağtığını düşünüyorum. Örneğin sende duvardan ceroları gönderdim ve kitsune öldü diyebilirdin Smile bu tüzden admin kontrolünde rp yapmak bence daha matlıklı o zaman saldııyı yazıyosun sonucu olmadan, sonucuna ve yaranın büyüklüğüne admin karar veriyor.
Kitsune Shuurei
Vekil Shinigami
Vekil Shinigami
Kitsune Shuurei

Erkek

Karakter

Knox Hideout Empty
MesajKonu: Geri: Knox Hideout   Knox Hideout Icon_minitimePerş. Şub. 24, 2011 6:35 pm

Dostum yaptığımız şey rp biliyorsun ki ve rp puanlatmadan 76 ve 72 almış biri gelipte bana kafa tutuyorsa bende rp'yi saçma buluyorum açıkçası Wink Ayrıca ben hiçbir şekilde yanlış birşey yapmadım. Ne senin kararterini oynattım ne de öldü dedim. Ben sadece saldırımı yazdım. Eğer okuma yazma biliyorsanız anlarsınız tabi -.- ayrıca Luku'nun neden böyle dediğinide biliyorum. Seninle olan rp'mizde yine yanlış bişey yapmadım. Sadece saldırdım sen kendin öldün. Beyninizi kullanında biraz karşı koyun şu saldırılara. Ayrıca ben ve hitsuomi ile olan savaşlarımızın hiçbirinde sorun çıkmıyor çünkü adam beynini kullanıyor. Sizde kullanın sizde kurtulun saldırılarımdan. Ayrıca tekrar söylüyorum. Ben sadece saldırımı yaptım yanlış bişey yapmadım... -.-
Knox Bul-Kathos
Arrancar 12
Knox Bul-Kathos

Erkek

Karakter
Zanpakutou:

Knox Hideout Empty
MesajKonu: Geri: Knox Hideout   Knox Hideout Icon_minitimePerş. Şub. 24, 2011 9:47 pm

Knox her zaman olduğu gibi bu savaştada yine galip geleceğini çoktan anlamıştı shinigaminin kendisine olan bu ahmakça güvenini gördükten sonra.. Bu güven onu hata yapmaya zorlamıştı.
Shinigami Knox'un kuklasına kılıcını sapladı ve aceleci davranarak özel saldırısını gerçekleştirdi.Devil Cut Blade. Yaptığı saldırıyı kukla elbette neredeyse hiç hafifletmedi ve bütün etkisine yine shinigaminin kendisi maruz kaldı. Knox'un aktifleştirdiği cerolar ise aynı anda ışığa toplanan sivrisinekler gibi shinigaminin tepesine bindi. Knox yine ağzından dökülecek kelimeleri hak edecek bir rakip bulamamıştı. Knox'un saklanma yeri harap olmuştu ama buna değerdi. Çünkü bu akşam kendine leziz bir shinigami ziyafeti çekmişti.

Birincisi 76'dan çok daha yüksek alabilirdim sadece senin gibi hayatımdaki tek aktivite sadece 5 kişinin aktif olduğu siteye girip RP yapmak olmadığı için pek fazla umursamadım açıkçası.. Zaten yazdığım RP'yi okuyanlar bu umursamaz halime rağmen senden çok daha üstün bir dili kullanma yeteneğine sahip olduğumu görmüştür.
İkincisi Bir RP'nin daha sonuna geldik ve Hollow'un ölümünü bekledi gibi ifadeler kullanıyorsun ve sonra şimdi kıvırmaya çalışıyorsun.
Üçüncüsü Bir RP'nin daha sonuna geldik. Neredeyse beni eğlendirdiğin için teşekkür ederim (;
Lukufukazi Chikuzikurin
Gotei 3 FukuTaichou
Gotei 3 FukuTaichou
Lukufukazi Chikuzikurin

Erkek

Karakter

Knox Hideout Empty
MesajKonu: Geri: Knox Hideout   Knox Hideout Icon_minitimeCuma Şub. 25, 2011 5:29 am

knoxa burda yine katılıyorum, sonuna geldim bitti fln demişsin, ayrıca rpde yüksek veya düşük yapmam önemli değil yaptığın saçmalığı herkez görebilir, bide rpye yeni başlayan birimi bana bunları söylüyor? demişsin, o zman peki hollowken ulqi.. ya shnigamiyken resmen ichigoya özenip karakteri ve zanpaktousunu %90 olarak ona benzeten bir çocukmu burda ahkam kesip beyninizi kullanın diyor? Bizim olan rpde ise senle rp yapılmayacağını anladım ve kendimi öldürdüm o zamanda gerçekten can sıkıcı biri olabileceğini anlamıştım. Ayrıca yeni gelen biri olarak knox ın dilinin senden daha üstün olduğunu bende kabul ediyorum(benm görüşüm) Artık kendini kral falan zannetmeyi bırak.
Knox Bul-Kathos
Arrancar 12
Knox Bul-Kathos

Erkek

Karakter
Zanpakutou:

Knox Hideout Empty
MesajKonu: Geri: Knox Hideout   Knox Hideout Icon_minitimeCuma Şub. 25, 2011 9:47 am

Out : Evet RP'de düşük veya yüksek almak önemli değil. Kitsunee'nin 'beyninizi kullanın' tarzı kendi boyunu çokça aşan aşağılayıcı söylemleri sonrası anlık bir tepkiyle kim kimden üstün tartışmasına kendi kendimi soktuğum için bende pek memnun değilim aslında.
Kitsune Shuurei
Vekil Shinigami
Vekil Shinigami
Kitsune Shuurei

Erkek

Karakter

Knox Hideout Empty
MesajKonu: Geri: Knox Hideout   Knox Hideout Icon_minitimeCuma Şub. 25, 2011 3:29 pm

OUT: Siz şaka mısınız? Size gerçek rp nedir gösterirdim ama uğraşmak istemiyorum şimdi. Bu arada kendi kendinize yaptığınız ben senden üstünüm kavgasınada katılmak istemiyorum. Hadi bakalım knox benm sayemde birini yenebildin. Zaten başkasınıda yenebileceğini düşünmüyorum açıkçası -.- ve ayrıca knox'un dilinin benden iyi olduğunu düşünüyosan sende onun kadar ahmaksın! Karakterimi ichigo'ya ve ulgi'ye benzetmem sana batıyor mu ayrıca ben onuda anlayamadım :S neyse adminim bu kavgayı daha fazla uzatmak istemiyorum. Sen gereğini yaparsın. Sizin gibi zeka seviyesi düşük ahmaklar ile rp yapacağımı düşünen varsa da bunlar kadar ahmaktır. Rp'yi bıraktım. Karakterim öldü. Hadi bu adam kaçar!
Knox Bul-Kathos
Arrancar 12
Knox Bul-Kathos

Erkek

Karakter
Zanpakutou:

Knox Hideout Empty
MesajKonu: Geri: Knox Hideout   Knox Hideout Icon_minitimeCuma Şub. 25, 2011 4:03 pm

Out : Üstünlük muhabbeti her kelimenden oluk oluk akarken ve hala akmaya devam ederken söylediğin sözler çok tutarsız. Örneğin : 'Size gerçek rp nedir gösterirdim ama uğraşmak istemiyorum şimdi.', 'Hadi bakalım knox benm sayemde birini yenebildin.Zaten başkasınıda yenebileceğini düşünmüyorum açıkçası.', ' ve ayrıca knox'un dilinin benden iyi olduğunu düşünüyosan sende onun kadar ahmaksın!'. Kitsune yaşın küçük olduğu için bazı hareketlerine tolerans gösterebilirim. Fakat 20 yaşınada gelsen aynı insan olacağın kanaatindeyim.

Kitsune insanların düşüncelerine saygı duymayı öğrenmen gerekiyor. Lukufukazi benim yazılarımı daha çok beğenebilir. Bir insan rock dinlemeyi diğeri rap dinlemeyi tercih edebilir. Herkesin kendi fikirleri ve düşünceleridir.

Kitsune zeka seviyemin düşük olduğunu ve ahmak olduğumu nereden çıkardın? Hangi davranışlarımdan? Bunu açıklamanı istiyorum. Ben sana hakaret etmeme rağmen senin bir çok ahmakça davranışına örnek verebilirim.

Kitsune inan bana benim sana cevap veriyor olmam ve seninle bir tartışmanın içine girmem bile senin için değerli olmalı. Bence artık biraz büyüyüp söylediklerimden ders çıkarmalısın. Ben art niyetli hiçbir davranış yapmadım. Söylediklerimin hepsi objektif şeylerdi.

Ve Kitsune 'Size gerçek rp nedir gösterirdim ama uğraşmak istemiyorum şimdi.' demişsin. Fakat ben buna pek inanmıyorum. İstesen de istemesen de ölmek durumundasın. Yine yukarda RPmizi okuyan herkes eminim bana hak verecektir.
Knox Bul-Kathos
Arrancar 12
Knox Bul-Kathos

Erkek

Karakter
Zanpakutou:

Knox Hideout Empty
MesajKonu: Geri: Knox Hideout   Knox Hideout Icon_minitimeCuma Şub. 25, 2011 4:07 pm

Out : Diğer kullanıcılarda haksız olduğumu düşündükleri yerleri yazarlarsa sevinirim. Eğer bir yanlış yapıyorsam o konuda seve seve geri adım atabilirim.

Yukarıda yanlışlıkla 'hakaret etmeme rağmen' yazmışım .. Düzeltme : hakaret etmememe rağmen olucak.
Lukufukazi Chikuzikurin
Gotei 3 FukuTaichou
Gotei 3 FukuTaichou
Lukufukazi Chikuzikurin

Erkek

Karakter

Knox Hideout Empty
MesajKonu: Geri: Knox Hideout   Knox Hideout Icon_minitimeCuma Şub. 25, 2011 5:40 pm

Kitsune Shuurei demiş ki:
OUT: Siz şaka mısınız? Size gerçek rp nedir gösterirdim ama uğraşmak istemiyorum şimdi. Bu arada kendi kendinize yaptığınız ben senden üstünüm kavgasınada katılmak istemiyorum. Hadi bakalım knox benm sayemde birini yenebildin. Zaten başkasınıda yenebileceğini düşünmüyorum açıkçası -.- ve ayrıca knox'un dilinin benden iyi olduğunu düşünüyosan sende onun kadar ahmaksın! Karakterimi ichigo'ya ve ulgi'ye benzetmem sana batıyor mu ayrıca ben onuda anlayamadım :S neyse adminim bu kavgayı daha fazla uzatmak istemiyorum. Sen gereğini yaparsın. Sizin gibi zeka seviyesi düşük ahmaklar ile rp yapacağımı düşünen varsa da bunlar kadar ahmaktır. Rp'yi bıraktım. Karakterim öldü. Hadi bu adam kaçar!

"Siz şaka mısınız? Size gerçek rp nedir gösterirdim ama uğraşmak istemiyorum şimdi. Bu arada kendi kendinize yaptığınız ben senden üstünüm kavgasınada katılmak istemiyorum. Hadi bakalım knox benm sayemde birini yenebildin. Zaten başkasınıda yenebileceğini düşünmüyorum açıkçası"

Senin bu hallerine psikolojide Narsisizm deniyor. Sitede senden küçük olmasına rağmen gerçekten daha olgun insanlar var.

ve ayrıca knox'un dilinin benden iyi olduğunu düşünüyosan sende onun kadar ahmaksın!

Burada gerçekten saçmaladığını düşünüyorum o yorumu yazarken parantez için benim görüşüm diye belirttim. Açıklamak gerekirse knoxun rplerinde sanki bir yünan mitolojisi kitabı okuyormsum gibi hissediyorum o yüzden rpleri hoşuma gidiyor dili daha değişik güzel bir şekilde kullanıyor "bence".

Karakterimi ichigo'ya ve ulgi'ye benzetmem sana batıyor mu ayrıca ben onuda anlayamadım :S

Şöyle bir eskiye dönersek benim zanpaktoum hakkında bi lafın vardı "hem savunma hem saldırı yapması saçma değilmi" diye bende sana "uraharanında aynı şekil bir zanpaktosu var" dediğimde "bleach karakterlerine benzamemiz saçma olur ozaman ichigoyu düşün başkahraman o olursak herkezi yeneriz" demiştin fakat daha sonra bir Adjuchas olmana rağmen çok güçlü bir seviyede olan uliqu... nın saldırısını tam anlamıyla kopyaladın ve karakterini o yaptın daha sonra adminin uyarılırıyla değiştirdin fakat daha sonra shnigami olduğunda yaptığın şey sadece ichigoyu kopyalamaktı bana bleach karakterlerine benzememeliyiz diyen birisinin bunları yapması sadece tutarsız bir kişiliğe sahip olduğunu gösterir.

Sizin gibi "zeka seviyesi düşük" ahmaklar" ile rp yapacağımı düşünen varsa da bunlar kadar ahmaktır. Rp'yi bıraktım. Karakterim öldü. Hadi bu adam kaçar!

Hiç tanımadğın bir insana zeka seviyesi düşük ahmaklar diyebiliyorsuz ama merak etme benimde senin yaşında bir kardeşim var pisikolijini anlıyabiliyorum.Hep ahkam kesip duruyorsun zekanla kurtul,aklını kullan fln fakat onca cerodan sence aklını kullanarakmı kurtuldun? reiatsunun o kadar ceroyu durdurması mantıksız en azından bir kaçından fiziksel hareketlerle kaçıp hafif bir yara alsaydın daha akıllıca olurdu. Sonuç olarak çocuk ruhlu kendini beğenmiş biri olduğunu düşünüyorum sen kral falan değilsin, birileri bunları yüzüne vurunca sinirlendin sanırım.
Kitsune Shuurei
Vekil Shinigami
Vekil Shinigami
Kitsune Shuurei

Erkek

Karakter

Knox Hideout Empty
MesajKonu: Geri: Knox Hideout   Knox Hideout Icon_minitimeC.tesi Şub. 26, 2011 10:10 am

OUT: Tmm uzatmayalım. Bir açıklama yapayım size. Eğer açıklama yetmesse yapacak bişeyim yok. İlk olarak bir djuchas seviyesindesin o yüzden milyonlarca cero atmak abartılı bir kere. Eğer sen böyle yapıyorsan banada bu şekilde saldırı hakkı doğmuş oluyor. Sonuç olarak ikimizde hatalıyız. Luku ile yaptığım rp'de ise ölüp ölmediğini söylemedim kimseye sadece saldırımı yaptım bknz göstereyim. (Bknz: [Linkleri sadece adminler görebilir.] verdiğim linkteki 11. mesaja bakarsan sevinirim. Anlarsın yani yanlış bir şey yapmadığımı. İkimizde hatalıyız Knox fazla uzatmayalım bence ikimizde birbirimizden özür dileyelim boşuna tartışma çıkmasın ve ayrıca göründğümden daha olgunum. Hea bide örnek rp vereyimde aklınızda soru kalmasın Razz
Knox ve Luku'dan özür diliyorum. Sizinde böyle bir adım atmanızı bekliyorum.

İN:
Hollow'un attığı cerolar Kitsune'nin gönderdiği reiatsuya çarpmıştı. Ceroların uyguladığı tahrib gücü Kitsune'nin reiatsusuna çarpmış ve reiatsusunun yarısını bir süpürge misali emmişti. Kitsune kılıcını farkında olmadan hollow'un kuklasına çarpmıştı. Ancak bu çok sürmedi. Kitsune o büyük kılıcını kukladan çıkarmıştı. Zar zor ayakta durabildiği her halinden belliydi. Kukladan çıkardığı kılıcını yere sapladı ve kılıcını bir koltuk değneği gibi kullandı. Hollow'a doğru baktı ve yüzüne anlamsız bir sırıtma yerleştirdi. ''Hey hollow! Sanırım öleceğim. Reiatsum bitti bitecek. Bu işi fazla uzatma!'' Bu sırada garganta açıldı. Garganta'nın içinden çıkan kişi Urahara Kisuke idi. ''Kitsune-san! Sana ihtiyacımız var! Benimle gel!'' Kitsune Urahara Kisuke'ye doğru öylece baktı ve o anda yere yığıldı. Gözlerini açtığında Urahara Kisuke'nin dükkanındaki bir oda da yatıyordu. Odanın kapısı açıldı ve içeri Urahara Kisuke girdi. ''Hey Kitsune-san! Reiatsun tamamen iyileşti yaralarında büyük ölçüde kapandı. Acil olarak Soul Society'ye gitmelisin. Yanlız unutma ki orada seni iyi bir şekilde karşılamayacaklar. Yaptığım araştırmaya göre zanpaktou'nda ilginç bişeyler buldum. Ancak bunu aktif etmeliyiz. Benimle çalışacak mısın?'' Kitsune Urahara Kisuke'ye doğru baktı ve ''Gideceğim Urahara-san! Hadi antrenmanlara başlıyalım.'' dedi. Kitsune yattığı yerden kalkmıştı. ''Yanlız anlayamadığım br şey var. Uzun süredir buradayım. Ailem beni merak etmiyor mu?'' ''Sanırım ailen bir süre seni merak edemeyecek?'' Kitsune, Urahara Kisuke'nin böyle konuşmasını anlayamamıştı. Lafıda fazla uzatmak istemiyordu. Zanpaktou'sunu yerden aldı ve antrenman yapacakları yere doğru yol almaya başladı...
Mitsuide Takashi
Gotei 1 FukuTaichou
Gotei 1 FukuTaichou
Mitsuide Takashi

Erkek
Nereden : İzmir
Lakap : East-Kun
Ruh Hali : Knox Hideout 117zjpj

Karakter
Zanpakutou: Isuka
Knox Hideout Left_bar_bleue85/100Knox Hideout Empty_bar_bleue  (85/100)

Knox Hideout Empty
MesajKonu: Geri: Knox Hideout   Knox Hideout Icon_minitimeC.tesi Şub. 26, 2011 12:55 pm

Urahara Kisuke diye biri yok lan :S
http://animeturkiye.forummum.com
Knox Bul-Kathos
Arrancar 12
Knox Bul-Kathos

Erkek

Karakter
Zanpakutou:

Knox Hideout Empty
MesajKonu: Geri: Knox Hideout   Knox Hideout Icon_minitimeC.tesi Şub. 26, 2011 1:27 pm

Out : Özür dilemene gerek yoktu yahu.. Sadece şu agresif tavrından sıyrılman yeterliydi bence yinede sağol. Sende kusura bakma bende bu kadar sert çıkmamalıydım.
Lukufukazi Chikuzikurin
Gotei 3 FukuTaichou
Gotei 3 FukuTaichou
Lukufukazi Chikuzikurin

Erkek

Karakter

Knox Hideout Empty
MesajKonu: Geri: Knox Hideout   Knox Hideout Icon_minitimeC.tesi Şub. 26, 2011 3:26 pm

Ben bizim rpmizde saldırının sonucunu yazdığını söylemedim oradaki şu laflarına sinir olduğumu belirtmek istemiştim: "seni zaten öldürmeyi planlıyodum asıl amacım hitsuomi ile bir rp yapmaktı sen arada kaynadın" gibi laflarndı

Ve knox ın da dediği gibi şu tavırlarından vaz geçsen yeterdi
Kitsune Shuurei
Vekil Shinigami
Vekil Shinigami
Kitsune Shuurei

Erkek

Karakter

Knox Hideout Empty
MesajKonu: Geri: Knox Hideout   Knox Hideout Icon_minitimeC.tesi Şub. 26, 2011 5:17 pm

tmm vazgeçtm ve Urhara Kisuke var lo :S O zaman niye Urahara Shop var ki? :S Neyse ben özür diliyimde. Razz
Mitsuide Takashi
Gotei 1 FukuTaichou
Gotei 1 FukuTaichou
Mitsuide Takashi

Erkek
Nereden : İzmir
Lakap : East-Kun
Ruh Hali : Knox Hideout 117zjpj

Karakter
Zanpakutou: Isuka
Knox Hideout Left_bar_bleue85/100Knox Hideout Empty_bar_bleue  (85/100)

Knox Hideout Empty
MesajKonu: Geri: Knox Hideout   Knox Hideout Icon_minitimeC.tesi Şub. 26, 2011 7:52 pm

Bnm bildiğim urahara sadece shop urahara yönetmiyor devir alanlar var eski konularda öyle
http://animeturkiye.forummum.com
Eyvah Admin
Genel Yönetici
Genel Yönetici
Eyvah Admin

Kadın
Nereden : Nereye...
Lakap : Admin
Ruh Hali : Knox Hideout Images12

Karakter
Zanpakutou: Yönetim Paneli asddasdasd
Knox Hideout Left_bar_bleue9999999/9999999Knox Hideout Empty_bar_bleue  (9999999/9999999)

Knox Hideout Empty
MesajKonu: Geri: Knox Hideout   Knox Hideout Icon_minitimeC.tesi Şub. 26, 2011 10:31 pm

ben bilemiyorum yani o_O
aranizda çözdünüz umarim ki...
:W
Kilit bu konuya.
https://bleachrpg.yetkin-forum.com

Knox Hideout
1 sayfadaki 1 sayfası