Bleach RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Shingetsu Eğitim!

4 posters
YazarMesaj
Kitsune Shuurei
Vekil Shinigami
Vekil Shinigami
Kitsune Shuurei

Erkek
Nereden : Karakura Town
Lakap : HUNTER
Ruh Hali : Shingetsu Eğitim! 2wdygoy

Karakter
Zanpakutou: Shingetsu
Shingetsu Eğitim! Left_bar_bleue90/100Shingetsu Eğitim! Empty_bar_bleue  (90/100)

Shingetsu Eğitim! Empty
MesajKonu: Shingetsu Eğitim!   Shingetsu Eğitim! Icon_minitimePaz Şub. 27, 2011 3:44 pm

Karakura Town'da sabahın erken saatleriydi. Yaraları yeni yeni iyileşmiş olan Kitsune şimdide eğitime gidiyordu. Urahara Shop'un alt katındaki geniş bir alanda yapacaklardı çalışmayı. Oraya daha öncede gitmişti. Ancak her gidişinde içini daha da bir heyecan kaplıyordu. Urahara Kisuke önden yürüyordu. Arkasında ise Kitsune vardı. Urahara Kisuke'nin dediğine göre Urahara, Kitsune'ye güçlerinin ikinci ismini öğretecekti. Aşağısı güneşliydi ancak bir kış gecesi gibi de soğuktu. Esen rüzgar Kitsune'nin saçlarını gözlerinin önüne doğru getiriyordu. O da her seferinde elleri ile saçlarını arkaya atıyordu. Yavaş yavaş sona yaklaşmışlardı. Merdivenler bitmek üzereydi. Etrafına öylece baktı. Her yer kum ve kaya parçaları ile doluydu. Antrenman yapmaya elverişli idi. Urahara Kisuke ve Kitsune sonunda antrenman alanına inmişti. Kitsune sırtındaki kılıcının kabzasına elini attı kılıcının reiatsusunu hissetmeye çalıştı. Sanki reiatsu hissedemiyordu. Hissettiği azcık reiatsuda sanki dışarı çıkmaya çalışıyordu.
-''Hey Urahara-san! Sanki zanpaktoumda garip birşeyler var!''
-''Sen uyurken zanpaktounun ruhunu dışarı çıkardım. 15 dakika içinde tam olarak dışarıda olacak.''
-''Huh! Anlamadım!''
-''Birazdan anlarsın!''
Urahara Kisuke ve Kitsune boş boş bekliyordu. 15 dakika sonra uzaklardan beyaz saçlı, siyah pardesülü 35'li yaşlarda uzun boylu bir adam geliyordu. Kitsune adama bakakaldı. Sanki adam ile onun arasında yakın bir bağ vardı. Birbirlerini çekiyorlardı sanki. Yakınlaşmaya başladıkça görüntü daha da netleşiyordu. Aralarında pek uzak bir mesafe kalmamıştı. Kitsune'nin dikkatini bir şey çekmişti. Adamın elindeki kılıç aynı Shingetsu'ya benziyordu. Kitsune bir süre bu düşüncelere daldı. Kitsune düşünürken Urahara Kisuke araya girdi.
-''İşte bu! Kitsune-san bu adamı ilk defa görüyorsun değil mi? Bu adam senin zanpaktou ruhun!''
Kitsune'nin gözü hiçbirşeyi görmüyordu sanki. Büyülenmiş gibi öylece adama bakıyordu. Bir ara dikkatini topladı ancak hala adama bakıyordu. Urahara Kisuke'nin konuşmasını duymuyordu bile...
Eyvah Admin
Genel Yönetici
Genel Yönetici
Eyvah Admin

Kadın
Nereden : Nereye...
Lakap : Admin
Ruh Hali : Shingetsu Eğitim! Images12

Karakter
Zanpakutou: Yönetim Paneli asddasdasd
Shingetsu Eğitim! Left_bar_bleue9999999/9999999Shingetsu Eğitim! Empty_bar_bleue  (9999999/9999999)

Shingetsu Eğitim! Empty
MesajKonu: Geri: Shingetsu Eğitim!   Shingetsu Eğitim! Icon_minitimePaz Şub. 27, 2011 4:00 pm

-*--*--*-GM-*--*--*-
Ehem peki. Bu bir başlangiç rpsi olmuş. Yani saldirmamişsin. Ben mi saldirtayim bilemedim.

Uzun boylu adam karşisindaki shinigamiye acir gibi bir bakiş atti. Sonra Urahara dönüp kafasinla bir işaret yapti. Urahara gülümsedi ve "Yare, yare... Ben aranizdan çekilsem daha iyi olcak." dedi. Geniş alanda yürüdü. O sirada Uzun boylu adam zanpaktouyu çekip Kitsune ye yönelti. Bu savaşin başladiği anlamine geliyordu.
https://bleachrpg.yetkin-forum.com
Kitsune Shuurei
Vekil Shinigami
Vekil Shinigami
Kitsune Shuurei

Erkek

Karakter
Shingetsu Eğitim! Left_bar_bleue90/100Shingetsu Eğitim! Empty_bar_bleue  (90/100)

Shingetsu Eğitim! Empty
MesajKonu: Geri: Shingetsu Eğitim!   Shingetsu Eğitim! Icon_minitimePaz Şub. 27, 2011 4:57 pm

Mesafe kısaldıkça Kitsune'nin heyecanı daha da artıyordu. Uzun boylu adam yakından daha da uzun boyluydu. Yakınlaştıkça suratındaki ifade daha da belirginleşiyordu. Artık aralarında sadece 2-3 metrelik bir mesafe vardı. Uzun boylu adamın suratındaki ifade karşısındakini küçümsermiş gibiydi.
-''Hey Shingetsu! Adın Shingetsu değil mi? Niye bana öyle bakıyorsun?''
Shingetsu hiç konuşmadı sadece öylece Kitsune'ye doğru bakmaya devam etti. 30 saniye kadar Kitsune'ye baktıktan sonra Urahara Kisuke'ye dönerek kafası ile bir işaret yaptı.
-''Ben sizi eniyisi rahat bırakayım.'' dedi ve boş bir alana doğru ilerlemeye başladı. Bulunduğu yerden 20-25 metre ilerledikten sonra bir kaya gördü bu kayanın büyüklüğü rahat 3 katlı bir bina kadar vardı. Bunlar olurken Shingetsu kılıcını çemişti bile. Bu hareketin savaş için hazırlık olduğu belliydi...

OUT: Edit attım artık gm lik yapabilirsin...
Eyvah Admin
Genel Yönetici
Genel Yönetici
Eyvah Admin

Kadın

Karakter
Shingetsu Eğitim! Left_bar_bleue9999999/9999999Shingetsu Eğitim! Empty_bar_bleue  (9999999/9999999)

Shingetsu Eğitim! Empty
MesajKonu: Geri: Shingetsu Eğitim!   Shingetsu Eğitim! Icon_minitimePtsi Şub. 28, 2011 4:27 pm

ben sana ilk saldiri hakkini vermişim. Sen hiçbir şey yapmamişsin bu sefer xD

-*--*--*-GM-*--*--*-
Ehem evet. O halde zanpaktou ruhun saldiriya geçiyor. Önden geliyor ve zanpaktousunu salliyor. Ve bunu gayet yavaş ve normal yapiyor. Aslinda kafani kariştirmak için bu saldiri engellemeni hedefliyor. Daha kiliçşlariniz çarpişmadan flash steple (ruhlar flashstep yapiyormuydu o_O) arkana geçiyor ve kiliçini salliyor. Bir yandan da konuşmasini duyuyorsun "Hadi ama Kitsune. Bundan daha iyi olmalisin."
Kitsune Shuurei
Vekil Shinigami
Vekil Shinigami
Kitsune Shuurei

Erkek

Karakter

Shingetsu Eğitim! Empty
MesajKonu: Geri: Shingetsu Eğitim!   Shingetsu Eğitim! Icon_minitimePtsi Şub. 28, 2011 6:34 pm

Kitsune tam ilk hamleyi yapacaktı ki Shingetsu ondan önce davrandı ve ilk hamleyi yaptı. Ön taraftan direk olarak geldi ve zanpaktou'sunu salladı. Shingetsu'nun böyle bir hamle yapacağını beklemiyordu. Dolaylı saldırabileceğini düşündü ancak işler düşündüğü gibi gitmedi. Shingetsu'nun yaptığı saldırı önden geldi ve çok ezici güçte bir saldırı idi. Yavaş ve basit bir saldırıydı. Ama gücü gerçekten etkileci idi. Kitsune bu saldırıya son ana kadar dayandı ve Shingetsu'nun saldırsını tam engellemek için kılıcını çekmişken bu sefer Shingetsu onun arkasında belirdi. Shingetsu shunpo kullanmıştı. Shingetsu shunpo ile Kitsune'nin yanından geçerken, Shingetsu'nun sesi bir sinek vızıltısı gibiydi. Kitsune bu saldırıyı engelleyemediği ile kalmıştı. Ama bu sefer daha büyük bir tehlike geliyordu. Tehlike tam olarak arkasında idi. Kitsune saldırının nereden geldiğini farketti ve o yöne doğru döndü. Shingetsu bir saldırı yapacak gibiydi. Kitsune bunu anladı ve saldıryı engellemek için kılıcını kaldırdı. Bu sırada Shingetsu'nun yüzünü bir tebessüm kapladı. "Hadi ama Kitsune. Bundan daha iyi olmalisin." dedi. Kitsune'nin ise cevabı hazırdı. ''Sen benim bir parçamsın Shingetsu! Ben senden daha iyiyim! O yüzden sen benim içimdesin. Eğer aksi olsaydı ben senin içinde olurdum.'' dedi...
Eyvah Admin
Genel Yönetici
Genel Yönetici
Eyvah Admin

Kadın

Karakter

Shingetsu Eğitim! Empty
MesajKonu: Geri: Shingetsu Eğitim!   Shingetsu Eğitim! Icon_minitimePaz Mart 06, 2011 2:24 pm

--*---*---*-GM-*---*---*--
nese saldirisini engelledin. Razz Ama sana çok kizdi. Flsh step ile eski yerine geçti. Seni pek bir hafife aliyor anlayacağin. Sonraki hamlesini düşünürkende sana bakip küçümser bir biçimde gülüyor -vay be Razz - "Hadi ama...Cidden, anlamadin mi?" Diyor ve birkez daha saldiriyor. Yine çok güçlü olmasa da seni geriye atmayi amaçlayan bir saldiri yapiyor.
--cidden biraz sende saldir -.- aklima bişiy gelmiyor.
Kitsune Shuurei
Vekil Shinigami
Vekil Shinigami
Kitsune Shuurei

Erkek

Karakter

Shingetsu Eğitim! Empty
MesajKonu: Geri: Shingetsu Eğitim!   Shingetsu Eğitim! Icon_minitimePaz Mart 06, 2011 2:55 pm

Shingetsu bir shunpo ile tekrar eski yerine geçmişti. Kötü bakışları onun kızgın olduğunun göstergesiyddi belli ki. Ancak bir yandan da hafife alıyordu sanki. ''Ne yani? Beni hafife mi alıyor? Sanki bişey düşünüyor gibi!'' ''Hadi ama... gerçekten anlamadın mı?'' ''Hey Shingetsu! Üzgünüm ama sana bişey söylemek zorundayım. Sen ve ben birbirimize bağlıyız. Bu yüzden senin ne düşündüğünü bilebilirim.'' Shingetsu bunları duymuştu. Kızgın bakışları onun Kitsune'ye saldıracağını söylüyordu sanki. Öylede oldu. Shingetsu ikinci kes kılıcını sımsıkı tuttu ve Kitsune'ye saldırdı. Bu sefer ki saldırı biraz daha güçlüydü. Kitsune refleks olarak kılıcını kaldırsada çok geçti ve saldırı güçlüydü. Shingetsu'nun bu saldırısı Kitsune'yi birkaç metre geriye atmıştı. ''Heeey! Bu saldırının beni durdurabileceğini mi sanıyorsun? Şimdiye kadar bana ağır yara verebilecek bir saldırı yapmadın! Sadece benimle oyun oynadığını düşünmemi istiyorsun değil mi? Ama o kadar basit değil! Bilerek yapıyorsun değil mi? Üzgünüm ama cevabını bekleyemiyeceğim belki savaş sırasında söylersin. Kazanmam gereken bir güç varda!'' Kitsune kılıcını tek eliyle diklemesine havaya kaldırdı ve indirirken ağzından sadece üç sözcük döküldü. ''Devil Cut Blade!'' Bu saldırının onu öldüreceğini o da zannetmiyordu. Ama en azından biraz yara alabilirdi...
Eyvah Admin
Genel Yönetici
Genel Yönetici
Eyvah Admin

Kadın

Karakter

Shingetsu Eğitim! Empty
MesajKonu: Geri: Shingetsu Eğitim!   Shingetsu Eğitim! Icon_minitimeÇarş. Mart 09, 2011 5:04 pm

-*-*-*-GM-*-*-*- (az süslü gm yazisi.)
Saldirin başarili ama adam saldirindan daha hizli Razz
Önce köt bir kahkaha atiyor sonra başini sana çevirmeden "Hadi ama... O saldiri benim. Bunu bilmiyor musun? Onunla bana yara açabileceğini mi düşünmüştün." Diyor.
Flash step kullanaran bir anda senin etrafinda bir çember oluşturuyor ve her yerde beliriyor. Önce sağ tarafinda gözüküp "Zanpaktoun senden daha mi güçlü?" diyor kahkaha atarak. Sonra kayboluyor. etrafindaki bu çemberin daraldiğini fark ediyorsun. Kaçman anlamsiz. Bu çemberle seni kovalayacaktir. :p sonra arkanda beliriyor. "Gerçekten. Sahibim olduğunu mu saniyorsun." Bir saldiri yapacak gibi oluyor ama yeniden kayboluyor. Çember iyice daralmiş durumda. Bir kaç kere daha belirip seni şüpheye düşürüyor. "Evet, zihinlerimiz bağli, bu nedenle ben de seninkileri biliyorum Kitsune."

out: amma ezdim seni muhahahaha...
Kitsune Shuurei
Vekil Shinigami
Vekil Shinigami
Kitsune Shuurei

Erkek

Karakter

Shingetsu Eğitim! Empty
MesajKonu: Geri: Shingetsu Eğitim!   Shingetsu Eğitim! Icon_minitimeÇarş. Mart 09, 2011 5:57 pm

''Yaptığım saldırı biraz olsun ona yetişti. Ancak şimdi daha da hızlandı. Lanet olsun! Neden ona yetişemiyorum.'' Shingetsu, Kitsune'ye doğru döndü ve bir kahkaha attı. Ardından konuşmaya başladı. "Hadi ama... O saldırı benim. Bunu bilmiyor musun? Onunla bana yara açabileceğini mi düşünmüştün?" Kitsune sadece Shingetsu'ya doğru baktı. Sadece düşünüyordu. ''Aaah! Onu nasıl yeneceğim. O ismi nasıl öğreneceğim. Hadi ama düşün.'' Kitsune düşünürken Shingetsu saldırıya geçmişti bile. Shingetsu önce bir shunpo ile Kitsune'nin etrafında bir çember oluşturdu. Ardından sağa sola boş boş shunpolar yaparak Kitsune'nin kafasını karıştırmaya çalıştı. "Zanpaktoun senden daha mı güçlü?" Kahkahalar atıyordu. ''Bir saniye çember daralıyor. Lanet olsun!'' Kitsune çemberin daraldığını farketmişti. Shingetsu, Kitsune'ye bir saldırı yapacak gibi duruyor. Ama ardından tekrar kayboluyordu. Shingetsu, Kitsune'ye birden hiç beklemediği birşey söylemişti. "Gerçekten. Sahibim olduğunu mu sanıyorsun?" Kitsune şoka girmiş gibi ona bakıyordu. Hiç bir şey söylemedi sadece yutkundu. Böyle giderse Kitsune daha fazla dayanamayacaktı. "Evet, zihinlerimiz bağli, bu nedenle ben de seninkileri biliyorum Kitsune." Kitsune, Shingetsu'ya doğru baktı. Şoka girmiş gibi bakan yüzü birden değişti. Çember gittikçe daralıyordu. Artık çemberin tamamen kapanmasına ramak kalmıştı. Kitsune'nin suratında anlamsız bir sırıtma oluştu. Shingetsu'ya doğru baktı ve ağzından üç sözcük döküldü. ''Güle güle Shingetsu!'' Çember iyice daraldı. ''Herşeyi anladım. Yaptığın saldırı aslında senin gerçek saldırın. Devil Cut Blade. Benim yapabildiğim saldırı. Ama bu saldırının asıl ismi ile saldırıya yön verebilirsin ve şekilden şekile sokabilirsin. Bu saldırının gerçek özelliği bu değil mi? Eğer bu saldırıya kendimi bırakırsam herşeyi öğrenebileceğime inanıyorum. Doğru muyum sence? Birazdan göreceğiz.'' Çember iyice daralmıştı. Her an Kitsune'yi yutabilirdi...

OUT: Bitirelim artık hem sınav haftasıda yaklaşıyor. Son bir rp daha yapayım bitsin bence...
Lutheas De Horaito
Last Quincy
Last Quincy
Lutheas De Horaito

Erkek
Nereden : Halkın içinden :D
Karakter Yaşı : 22
Lakap : Son Quincy
Ruh Hali : Shingetsu Eğitim! Dp8djs

Karakter
Zanpakutou:
Shingetsu Eğitim! Left_bar_bleue88/100Shingetsu Eğitim! Empty_bar_bleue  (88/100)

Shingetsu Eğitim! Empty
MesajKonu: Geri: Shingetsu Eğitim!   Shingetsu Eğitim! Icon_minitimePtsi Mart 14, 2011 4:15 pm

ya şu konuyu bir an önce tamamlasanız olurmu? soul a gidecez bekliyom kitsuneyi Very Happy
Kitsune Shuurei
Vekil Shinigami
Vekil Shinigami
Kitsune Shuurei

Erkek

Karakter

Shingetsu Eğitim! Empty
MesajKonu: Geri: Shingetsu Eğitim!   Shingetsu Eğitim! Icon_minitimePtsi Mart 14, 2011 4:30 pm

bnm yapabilecek bişeyim yok adminim bi yapsa şu son gmliği hemen atlıcam snn konuya ayrıca çabuk olsun ehliyet sınavım yaklaşıyo daha az gircem -.-
Lutheas De Horaito
Last Quincy
Last Quincy
Lutheas De Horaito

Erkek
Nereden : Halkın içinden :D
Karakter Yaşı : 22
Lakap : Son Quincy
Ruh Hali : Shingetsu Eğitim! Dp8djs

Karakter
Zanpakutou:
Shingetsu Eğitim! Left_bar_bleue88/100Shingetsu Eğitim! Empty_bar_bleue  (88/100)

Shingetsu Eğitim! Empty
MesajKonu: Geri: Shingetsu Eğitim!   Shingetsu Eğitim! Icon_minitimeÇarş. Mart 16, 2011 2:28 pm

Konuyu kirlettiğim için özür ama ece san benim sınavlarım başlayacak iki gün sonra Sad yani şey çabuk olursanız...
Kitsune Shuurei
Vekil Shinigami
Vekil Shinigami
Kitsune Shuurei

Erkek

Karakter

Shingetsu Eğitim! Empty
MesajKonu: Geri: Shingetsu Eğitim!   Shingetsu Eğitim! Icon_minitimeSalı Mart 22, 2011 5:34 pm

Admin neredeyse bir ay olcak hadi bitir artık şu rpyide başka bir rpye başlıcam soul a gitcez daha hadi hacı
Mitsuide Takashi
Gotei 1 FukuTaichou
Gotei 1 FukuTaichou
Mitsuide Takashi

Erkek
Nereden : İzmir
Lakap : East-Kun
Ruh Hali : Shingetsu Eğitim! 117zjpj

Karakter
Zanpakutou: Isuka
Shingetsu Eğitim! Left_bar_bleue85/100Shingetsu Eğitim! Empty_bar_bleue  (85/100)

Shingetsu Eğitim! Empty
MesajKonu: Geri: Shingetsu Eğitim!   Shingetsu Eğitim! Icon_minitimeÇarş. Mart 23, 2011 10:32 am

Sınav haftası beklemen lazım .d.d
http://animeturkiye.forummum.com
Eyvah Admin
Genel Yönetici
Genel Yönetici
Eyvah Admin

Kadın

Karakter

Shingetsu Eğitim! Empty
MesajKonu: Geri: Shingetsu Eğitim!   Shingetsu Eğitim! Icon_minitimePaz Mayıs 01, 2011 7:06 pm

-*-*-*-GM-*-*-*- (az süslü gm yazisi.)
Zanpaktoun dibinde beliriyor. "Gözünü aç." sonra bir anda kaybolup biraz daha uzakta "Gerçeği gör" Yeniden arka dibinde "Uyuşuk olma." bir kez daha... "Gücünü göster." Sonra tam çemberin daraldiği son dakikada yok oluyor. 4 5 metre uzaktikla direk olarak karşinda beliriyor. Elinde seninkiyle ayni kiliç ama metal değil, sadece parlak. sana doğru koşuyor ve kilici salliyor. "Shuurei!!!"
Kitsune Shuurei
Vekil Shinigami
Vekil Shinigami
Kitsune Shuurei

Erkek

Karakter

Shingetsu Eğitim! Empty
MesajKonu: Geri: Shingetsu Eğitim!   Shingetsu Eğitim! Icon_minitimePtsi Mayıs 02, 2011 2:27 pm

Shingetsu ard arda yapılan saldırılardan sonra ölümcül saldırıyı yapıyor. Kitsuneye doğru geliyor. Kitsune içinden aynı kelimeleri tekrarlıyor. ''Daha değil! Daha değil! Daha değil!'' Shingetsu Kitsune'ye yaklaşmıştı. ''Anladım'' dedi Kitsune. Plastik kılıcın onu kesmesine izin vermişti. ''Şimdi!'' Shingetsunun kılıcı kitsunenin üzerinde kaldı. Kitsune o kılıcı tuttu. Shingetsunun gücü sanki tamamen ondaydı. ''Geliyorum!'' Kitsune kendi kılıcı ile shingetsu'ya saldırdı. ''Gatsuga!'' Kılıcı tutunca shingetsunun aklındakiler bile kitsuneye geçmişti. Saldırı Shingetsuya doğru gidiyordu. Kitsune bu saldırıyıda öğrendi ve artık Soul Society'ye gitmeye hazırdı...
Eyvah Admin
Genel Yönetici
Genel Yönetici
Eyvah Admin

Kadın

Karakter

Shingetsu Eğitim! Empty
MesajKonu: Geri: Shingetsu Eğitim!   Shingetsu Eğitim! Icon_minitimePtsi Mayıs 02, 2011 6:16 pm

Eferin. RP bitmiştir.
Razz
sana benden bir +3 bea. çok bekledin bu rpyi bitirebilmek için xD

Shingetsu Eğitim!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» eğitim salonu
» Zanpaktou Shingetsu
» Shingetsu Zanpaktou!
» Shiro-Aika eğitim