Bleach RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Franky Gelişim

5 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Kitsune Shuurei
Vekil Shinigami
Vekil Shinigami
Kitsune Shuurei

Erkek
Nereden : Karakura Town
Lakap : HUNTER
Ruh Hali : Franky Gelişim 2wdygoy

Karakter
Zanpakutou: Shingetsu
Franky Gelişim Left_bar_bleue90/100Franky Gelişim Empty_bar_bleue  (90/100)

Franky Gelişim Empty
MesajKonu: Franky Gelişim   Franky Gelişim Icon_minitimeÇarş. Mart 09, 2011 4:12 pm

Öncelikle bu olay adminden izinlidir. Franky arkadaşımız rp puanlatmada kaldığı için akademiye gidecektir. Ancak hollow olduğu için bu başlık altında eğitilecektir. Şunu unutmayın ben bir gm değilim. Adminimiz derslerle meşgul olduğu için buraya ben bakıcam. Wink Geçici GM bu iş için uygun olur. Wink Franky ben GM'lik yapıcam sende burada gelişimini göstereceksin hepimize. Hea en önemlisi puanlamayı ve bitirmeye ben karar vermicem. Admin ne zaman isterse o zaman bitirin dicek ve puan vercek bi şekilde Wink Kolay gelsin ilk rp senin Wink

<<<<!!GM!!>>>>
Naosuke Jin
Gotei 5 FukuTaichou
Gotei 5 FukuTaichou
Naosuke Jin

Erkek
Ruh Hali : Franky Gelişim 2u9qpfc

Karakter
Zanpakutou:
Franky Gelişim Left_bar_bleue88/100Franky Gelişim Empty_bar_bleue  (88/100)

Franky Gelişim Empty
MesajKonu: Geri: Franky Gelişim   Franky Gelişim Icon_minitimePaz Mart 13, 2011 2:50 pm

FranKy Uyandığında Hiç Bir Şey Hatırlamaz Bir Vaziyette Kendisini Garip Bir Yerde Buldu. '' Burasıda Neresi ?'' Dedikten SOnra Ayağı Kalktı Ve Etrafına Bakındı Her Yer Kumdu Aynı Çöl Gibiydi, Başını Havaya Kaldırdığında İse Güneş Olmadığını Gördü Kendinin Neden Bu Yerde Olduğuna Dair En Ufak Bir haberi Bile Yoktu! '' Neresi Burası Her Yer Beyaz, Güneş Yok,Ağaçlar Yapay Gibi... Nerdeyim Ben ? '' Dedikten Sonra Ayaklandı Ve Etrafa Baktı Hiç Bir şey yoktu Etrafta! Hava Siyahtı Ve Hiç Bir Şey Yoktu Bir Kaç Kişi Olabileceği Umudu İle Gezinmeye Başladı '' Kahretsin! Birileri Olmalı Bu Lanet Yerde Birileri Olmalı '' dedikten Sonra Bir Şey Bulma Umudu İle Aramaya Devam Etti Ve Bir Kaç Binaya Benzer Yapıt Gördü '' İŞTE BU! Buldum Sonunda Bu Şeyin İçinde Birileri Olmalı bana Yardım Edebilirler '' Diye Kendi Kendine Söylendi Ve Koşarak O yapıtların Kapısını Aramaya Başladı...
Kitsune Shuurei
Vekil Shinigami
Vekil Shinigami
Kitsune Shuurei

Erkek

Karakter

Franky Gelişim Empty
MesajKonu: Geri: Franky Gelişim   Franky Gelişim Icon_minitimePaz Mart 13, 2011 6:48 pm

<<<<!!GM!!>>>>
Hmmm! Dur bakalım. O bir kaç binaya benzer yapıta koştukça o senden uzaklaşmış gibi görünüyor. Sen bu durumdan sıkılıyorsun ama bıkmıyorsun. Nerede olduğun konusunda hiçbir fikrin yok. Bu sırada karşına bir hollow çıkıyor. Bu en düşük seviye bir hollow ancak sen ondan daha düşük seviyedesin. Sana doğru bakıyor ve ''Merhaba çömez!'' diyor ve kahkahalar içinde kalıyor. Birbirinize baka kalıyorsunuz ve hollow ilk saldırı hakkını sana veriyor. Bakalım nasıl öldüreceksin... Razz (Başta fazla mı yüklendim ne? o_O )
Naosuke Jin
Gotei 5 FukuTaichou
Gotei 5 FukuTaichou
Naosuke Jin

Erkek

Karakter
Zanpakutou:

Franky Gelişim Empty
MesajKonu: Geri: Franky Gelişim   Franky Gelişim Icon_minitimePaz Mart 13, 2011 7:20 pm

Koştukça Binalar Ondan Dahada Uzaklaşıyor Gibi Geliyordu Ama Bıkmayan FranKy Koşmaya Devam Etti Ve Sürekli Koştu. Bir Müddet Sonra Karşısına Bir Hollow Çıktı Ve '' Merhaba Çömez!'' dedi Bu Konuşma FranKy'i Kışkırtmıştı '' Bu Ucube Benden Yüksek Seviyede mi ? Daha Ne Olduğunu Bilmeyen Biri için Çok Yüksekte '' Dedi Ve Ne Olacağını Görmek İçin bekledi '' Hadi saldır Sana Bi Şans Vereceğim Bakalım Ne Yapacaksın '' dedi Ve FranKy '' Olan Olsun Sıkıldım Zaten '' dedi Ve Ona Saldırmak İçin Harekete Geçti. Zıpladı Ve Kafasına Doğru Bir Tekme Salladı Sonrada Denge Sağlayıp Yumruk Yağdırmaya Başladı Elinde Ne Silah, Ne Kılıç Ne de Bir Alet Vardı Çıplak Elle Vuruyordu O Ucubeye ve Ne Olacağını Görmek İçin Geri Çekildi...
Kitsune Shuurei
Vekil Shinigami
Vekil Shinigami
Kitsune Shuurei

Erkek

Karakter

Franky Gelişim Empty
MesajKonu: Geri: Franky Gelişim   Franky Gelişim Icon_minitimePaz Mart 13, 2011 8:19 pm

<<<<!!GM!!>>>>
Öncelikle hollow'a hiçbir şey olmuyor. Dumanlar arasından çıkıp sana dönüyor ve ''Hey! Hadi ama yapabildiğinin en iyisi sadece bu mu?'' diyor. Ardından ''Sana bir şans vermiştim. Ama o şansı teptin. Şimdi gerçek saldırıyı göreceksin.'' Hollow sonido kullanarak üzerine geliyor ve sana bir cero sallıyor. Bu cero basit ve güçsüz bir cero. Ancak seni biraz zorlayacaktır. Çıplak el ile durduramassın bunu unutma -.- Hadi kolay gele...
Naosuke Jin
Gotei 5 FukuTaichou
Gotei 5 FukuTaichou
Naosuke Jin

Erkek

Karakter
Zanpakutou:

Franky Gelişim Empty
MesajKonu: Geri: Franky Gelişim   Franky Gelişim Icon_minitimePtsi Mart 14, 2011 1:34 pm

Dumanlar arasından Çıkan hollow'a Bir Şey Olmadığını Gören FranKy Şaşkınlıklar İçerisinde '' Bu Pislik Ne Böyle Lanet Olası Senin Gibi Bir Ucubeye Kaybedemem '' dedikten sonra Hollow'un Ona Dediklerini Dinlemeye Çalıştı ''Hey! Hadi ama yapabildiğinin en iyisi sadece bu mu?'' diyordu ve Ardından ''Sana bir şans vermiştim. Ama o şansı teptin. Şimdi gerçek saldırıyı göreceksin.'' Hollow sonido kullanarak FranKy'nin Üstüne Doğru Geliyor Ve Bir Cero Atıyor '' Bunu Çıplak Elle Durduramam Lanet Olsun '' Diyor Ve Sanki İçinden '' Sende AT! '' Diyor Şaşkın Olan FranKy '' Kim Dedi Onu ? '' Diyor Ve Hollowa Dönüyor Git Gide Yaklaşan Hollow Onu Korkutuyordu '' Sende Bir Cero At Yoksa Öleceksin '' Diyor Bakakalan FranKy '' Lanet Olsun AL Sana '' Diyor Ve Onun Kadar AZ Güçte Bir Cero ATeşliyor Başka Bir Çaresi Olmadığını Biliyordu Bu Tek Çaresiydi
Kitsune Shuurei
Vekil Shinigami
Vekil Shinigami
Kitsune Shuurei

Erkek

Karakter

Franky Gelişim Empty
MesajKonu: Geri: Franky Gelişim   Franky Gelişim Icon_minitimePtsi Mart 14, 2011 4:33 pm

<<<<!!GM!!>>>>
Hollow'a attığın cero tutuyor. Ancak tabikide hollow hasar almıyor. Çünküm attığın cero diğer hollowun cerosuna çarpıyor. İkisi başbaşa gelince patlıyor falan filan. Duman oluyor etraf. Diğer hollow bir saldırı daha peşinde dumanları kullanarak kendini gizliyor ve üzerine üzerine geliyor. Sen farketmiyorsun. Ancak farkedebilirsin tabi mantıklı bir cevabın varsa. Yakın zamanlarda özel gücünü aktive edecek gibi. Razz
Naosuke Jin
Gotei 5 FukuTaichou
Gotei 5 FukuTaichou
Naosuke Jin

Erkek

Karakter
Zanpakutou:

Franky Gelişim Empty
MesajKonu: Geri: Franky Gelişim   Franky Gelişim Icon_minitimePtsi Mart 14, 2011 4:41 pm

Attığı Cero'nun Tuttuğunu Görüp Azda Olsa Sevinen FranKy '' işte Sonunda! '' dedikten Sonra Aslında Tutmadığını Görüyor İki Cero Çarpışıp Bir Duman Oluşturmuştu Ve Diğer Hollow Kendini Dumanların İçine Gizlemişti Hollow'un Zıplaması İle Havada Bir Değişiklik Oluyordu Ve Onun Üzerine Üzerine Geldiğini Farkediyordu '' Ne yapmalıyım ? Eğer Böyle Giderse Öleceğim! En Azından Deneyerek Ölmeliyim '' dedikten Sonra Hollow'un Geldiği Yöne Doğru Zıpladı Ve Hollow'Un Üstünden Geçerek Saldırıya Hazırlandı Bu Son Saldırısı Olabilirdi En Güçlü Saldırısını Yapmaya Çalışacaktı. Ya Ölecekti Ya KAzanacaktı '' Buraya Kadar! Ya Olacak Ya Olmayacak Ne Olacağını Görelim '' Dedi Ve Yapabileceği En Güçlü Cero'yu Hazırlamaya Başladı Ve Zaman Geçerken Hollow'a Doğru Nişan Aldı Ve '' Hadi Bakalım Beni Yarı Yolda Bırakma!'' Dedi Saldırsını Ateşledi...
Kitsune Shuurei
Vekil Shinigami
Vekil Shinigami
Kitsune Shuurei

Erkek

Karakter

Franky Gelişim Empty
MesajKonu: Geri: Franky Gelişim   Franky Gelişim Icon_minitimePtsi Mart 14, 2011 5:52 pm

<<<<!!GM!!>>>>
Öncelikle kaç rp yaptık ama bir değişme yok 3.tekilde yaz sen en iyisi. Ve benm yazdığım rpleri bir incele nasıl yazdığıma dair bişiler bulabilirsin. Sonracııma birde reklendir şu yazıları.

İN: Ehem! Öncelikle hollow senin nerede olduğunu farkedebiliyor. Çünkü reiatsu algısı yüksek. Nerede olduğunu farkediyor ve sana güçlü bir cero sallıyor. Dumanlar kayboluyor. Hollow'un görünümü iğrenç ve pislik bişey. (Tarifi sana bırakıyorum sen nasıl tarif etmek istersen öyle tarif et.) Hollow'u tam olarak önünde görüyorsun. ve korkuyorsun (Haliyle Razz ) Ardından hollow sana küçük bir bilgilendirme yapıyor. ''Hey! Sende benim gibisin biliyorsun değil mi? İğrenç pislik bir hollowsun. Hollowların en önemli özelliği nedir biliyor musun? Burada bulunduğum sürece öğrendiğim yegane şey. Salınım. Hollowlar kazandığı deneyim ve güçleri basit bir katanaya aktarırlar. İşte bu yüzden hollow sınıfları oluşmuştur.'' diyor. ve ardından salınımını gösteriyor. Bu bir salınımdan çok özel güç len Razz Evet evet özel güç. Çünkü o basit bir hollow. Gücünü sana gösteriyor. ''Wakeru!'' Bu güç seni etkisi altına alıyor. Bu nasıl bir güç olsun ehem! Evet buldum. Bu güç sayesinde kendini 4 parçaya bölüyor. Böylece 4 kişi oluyorlar. Klon yani Razz Gerisi sana kalmış. Atıl kurt! Razz
Naosuke Jin
Gotei 5 FukuTaichou
Gotei 5 FukuTaichou
Naosuke Jin

Erkek

Karakter
Zanpakutou:

Franky Gelişim Empty
MesajKonu: Geri: Franky Gelişim   Franky Gelişim Icon_minitimePtsi Mart 14, 2011 6:04 pm

Hollow Franky'inin yerini gözlemliyor ve ona güçlü bir Cero sallıyor. Dumanlar Ortadan Kalkıyor Ve Franky hollow'u Tam Karşısında Görüyor Ve İğreniyor. İğrenç, Çirkin, Göğsünde Bir Delik Ve Sanki Kafasında Şapka Olan Biri... Ve Franky'e Küçük Bir Bilgilendirme Yapıyor''Hey! Sende benim gibisin biliyorsun değil mi? İğrenç pislik bir hollowsun. Hollowların en önemli özelliği nedir biliyor musun? Burada bulunduğum sürece öğrendiğim yegane şey. Salınım. Hollowlar kazandığı deneyim ve güçleri basit bir katanaya aktarırlar. İşte bu yüzden hollow sınıfları oluşmuştur.'' diyor. ve ardından salınımını gösteriyor. Ve Salınımdan Sonra 4Tane Kendisinden Ortaya Çıkıyor '' İmkansız!'' Dedikten Sonra Hollow Ona Saldırmadan Önce Kendisinin Saldırması Gerektiğini Anlıyor '' Aynılar Fakat Biri Farklı Olmalı! Reiatsusu Farklı Olmalı'' diyor Ve Onun Sahip Olduğu Reiatsu'yu Algılamaya Çalışıyor '' İŞTE!'' Dedikten Sonra Ona Bir Cero Sallıyor...
Kitsune Shuurei
Vekil Shinigami
Vekil Shinigami
Kitsune Shuurei

Erkek

Karakter

Franky Gelişim Empty
MesajKonu: Geri: Franky Gelişim   Franky Gelişim Icon_minitimeSalı Mart 15, 2011 8:30 pm

<<<<!!GM!!>>>>
Şu ana kadar yaptığın rp'lerden gördüğüm kadarı ile hiçbir değişiklik yok. -.- Senden ricam bnm rp'lerimi okuyarak yaz lütfen. Eet neyse konuya dönelim.

İN:
Cero'n tutuyor. Ancak atladığın bişey var. Bu hollowun özel gücü sadece 4 ayrı klon oluşturmak değil ayrıca bu klonların reiatsularınıda değiştirmek. Yani sen farkına varmadan reiatsuları değiştiriyor. Böylece hangisinin gerçek olduğunu anlayamıyorsun. Bu sırada hollow yine konuşuyor. ''Hangimiz gerçek sadece ben bilebilirim.'' diyor. Ardından 4 klon ve asıl hollow çok güçlü bir cero topu topluyor ve ardından sana atıyor. (Lan birazda sen saldır bulamıyorumbişiler. Sen saldır birazda...) -.-
Naosuke Jin
Gotei 5 FukuTaichou
Gotei 5 FukuTaichou
Naosuke Jin

Erkek

Karakter
Zanpakutou:

Franky Gelişim Empty
MesajKonu: Geri: Franky Gelişim   Franky Gelişim Icon_minitimeÇarş. Mart 16, 2011 4:13 pm

- Gerçek Hollow'u Bulduğunu Sanmıştı Fakat Hollow Hemen Klonlarınında Reiatsularını Değiştirmişti ''Lanet Olası Canavar Neden Ölmüyor. Bana Saldırdığında Ne Yapacağım ? Bir Tanesi Karşısında Zor Duruyorum Dört Tanesine Ne Yapacağım ? Dedikten Sonra Hollow Onu Bilgilendiriyordu ''Hangimiz gerçek sadece ben bilebilirim'' Dedi Ve Hemen Ardırdan Dördü Birlikte Cero Topluyorlardı Ve Franky'e Atmak İçin Hazırlanıyorlardı '' Lanet Olsun Öleceğim Hemen Bir Şeyler Yapmalıyım Dedi Ve Onlar Ateşlemeden Gidip Dört Hollow'unda Arasında Daldı Ve Ortaya Bir Cero Patlatmak İçin Hazırlandı Fakat Bu Onuda Öldürmüş Olacaktı Size Yenilmektense Kendimi Parçalamayı Tercih Ederim Dedi Fakat Aklına Bir Şeyler Gelmişti Ve Birisinin Göğsünde Patlatmak İstedi Fakat Bilmiyordu Kimin Gerçek Olduğunu...
Lanet Olası Bu Son Şansım Ne Olacaksa Şimdi Olsun Dedi Ve En Çok Kimin Konuştuğunu Düşünmeye Çalıştı Fakat Hepside Konuşuyordu En baştaki Gibi Ortaya Atıldı Ve Ceroyu Patlatmaya Ramak Kala Tam Güçte Olmasa Ortaya Bir Cero Topu Atıp Ordan Kaçmıştı Ne Olacağını Merak Ediyordu... Beni Yarı Yolda Bırakma!
Kitsune Shuurei
Vekil Shinigami
Vekil Shinigami
Kitsune Shuurei

Erkek

Karakter

Franky Gelişim Empty
MesajKonu: Geri: Franky Gelişim   Franky Gelişim Icon_minitimePerş. Mart 17, 2011 5:29 pm

.....:::::GM:::::.....
Öncelikle yeni rp ayzma tarzın güzel ancak uzun yaz birazda Very Happy
İçinden bir ses duyuyorsun. ''Artık beni aktive et!'' diye. Ardından hollowlar cerolarını ateşliyor. Oradan kurtulmak için onu kullanmalısın artık. O ses tekrar sesleniyor. ''Hadi salınımını aktive et artık!'' Artık hazırsın salınımın için. Öldür onları.

OUT:
Hea bunu yapabiliyorsun ancak sınıfı geçtiğini sanma admin ne zaman geçtin derse o zaman geçeceksin Razz
Naosuke Jin
Gotei 5 FukuTaichou
Gotei 5 FukuTaichou
Naosuke Jin

Erkek

Karakter
Zanpakutou:

Franky Gelişim Empty
MesajKonu: Geri: Franky Gelişim   Franky Gelişim Icon_minitimePerş. Mart 17, 2011 7:07 pm

Tam Olarak Neler Olduğunu Bilmiyordu Fakat Bir Şeyler Yapmazsa Neler Olacağı Ortaydı Ölecekti! Tam Umudunu Kaybederken '' Artık Beni Aktive Et '' Diye Bir Ses Duydu. '' Sende Kimsin ? Oda Neydi ? '' Şaşkın Bir Halde Bu Kelimeleri Söylüyordu Fakat Bir Şeyler Yapması Gerektiğinin Farkındaydı Gene O Ses Ona Sesleniyordu '' Hadi Salınımını Aktive Et Artık! ''. Franky neler olcağını Bilmiyordu Fakat Başka Yapacak Bir Şeyi Yoktu İçindeki Gücü Dışarı Salmayı Başarmalıydı '' HAAAAAAAAAAAAAAA!'' Diye Bağırdıktan Sonra Etrafta Birden Bir Duman Oluşmuştu. Duman Onu İçine Almıştı Değişiyordu Farklı Bir Şekle Bürünüyordu Sanki Farklı Biri Onun Gücünü Aşırı Bir Derecede Arttırıyordu Ve Artık Dönüşümü Tamamlanmıştı Ve İçinden Biri Sanki Onun Yerine '' Cerberus! '' Demişti Fakat Sanki O Bunun Nedemek Olduğunu Bile Bilmiyordu Tek Bildiği Gücünün Kat Kat Arttığıydı Ve Şeklide Değişmişti Cerberus Normalde üç Başlı Bir Köpekken Franky Sadece Siyah Bir Elbise İçinde Siyah Bir Kask Takıyor Gibiydi Onu Andırıyordu Siyah Bir Elbise Giyiyordu Artık Ve Güçlenmişti Ve Ağzından Şu Sözler Dökülüyordu '' Seni Geberteceğim Pislik! Bana Çömez Demiştin Değil mi ? sana Onları Bir Bir Ödeteceğim '' Dedi Ve Onların Hangisinin Gerçek Olduğunu Umursamıyarak Bir Cero Attı Onların Hepsini Öldürmek İstiyordu...
Eyvah Admin
Genel Yönetici
Genel Yönetici
Eyvah Admin

Kadın
Nereden : Nereye...
Lakap : Admin
Ruh Hali : Franky Gelişim Images12

Karakter
Zanpakutou: Yönetim Paneli asddasdasd
Franky Gelişim Left_bar_bleue9999999/9999999Franky Gelişim Empty_bar_bleue  (9999999/9999999)

Franky Gelişim Empty
MesajKonu: Geri: Franky Gelişim   Franky Gelişim Icon_minitimeCuma Mart 18, 2011 5:31 pm

out: öncelikle noktalama işaretlerine halen dikkat etmiyorsun. Bir iki cümleyi arada nokta koymadan yaziyorsun. Çoğu kelimeyi büyük başlattiğinda gözümden kaçmadi. Sadece cümle başini ve özel isimleri büyük yaz.
https://bleachrpg.yetkin-forum.com
Kitsune Shuurei
Vekil Shinigami
Vekil Shinigami
Kitsune Shuurei

Erkek

Karakter

Franky Gelişim Empty
MesajKonu: Geri: Franky Gelişim   Franky Gelişim Icon_minitimeCuma Mart 18, 2011 9:00 pm

.....:::::GM:::::.....
Saldırın tutuyor. Ve rakibi 3 metre geriye atıyor. Hollowun kendisine isabet etmedi. Klona geldi. Ancak çok güçlü değil onu yenmek için daha iyisini yapmalısın. Wink Sonracııma hollow özel gücünü aktive etmişti. 4 tane klonu ile beraber sana saldırıyordu. Şimdi işler değişti. Razz Hollow klonların sayısını istediği kadar arttırabiliyor. Hollow klonlarını arttırıyor. Sana doğru bakıyor. ve tüm klonlar sana doğru dönüyor. Ortadasın tek başına cero için hazırlanıyor hollow. 30 tane klonun cerosunu nasıl durduracaksın. Razz P.tesi gününe kadar yokum! -.-
Naosuke Jin
Gotei 5 FukuTaichou
Gotei 5 FukuTaichou
Naosuke Jin

Erkek

Karakter
Zanpakutou:

Franky Gelişim Empty
MesajKonu: Geri: Franky Gelişim   Franky Gelişim Icon_minitimePtsi Mart 21, 2011 9:32 pm

Klon ayısını 30'a çıkaran hollow, 30 tane cero hazırlıyordu ''Bu salınım bana sadece güç kazandırmadı! hızımıda arttırdı...''. 30 Tane Cero ona ardı ardına Değecek Ve Eğer Bu Olucak Olursa Ölecekti. Ama FranKy'nin Ölmeye niyeti Yoktu. Dediği Gibi Hızı Değiş mişmiydi ? ''Seninle uğraşmaktan yoruldum! senin hayatın burada sona erecek! Demişti ve hollow'a doğru bakmıştı,30 tane hollow'un ateş Etmesini Bekliyordu '' 30 Tane. Hepsi ateş edince bir boşluk olacak ve ben o boşluktan yararlanıp onun işini bitirmeliyim! Demişti. Hollow artık hazırdı ve saldıracaktı. Tam olarak ateş ettiği zaman Franky için büyük bir fırsat olacaktı. Franky hazırdı fakat onu bekliyordu ''Hadi seni pislik! bekliyorum. Demişti. Artık hollow ateşlemişti 30 tane cero'yu Franky İŞTE! Diyerek bir anda hollow'ların tepesinde belirdi ve bir cero'da o attı onların ortasına bu kolay olmuştu çünkü 30 tane klon onu çevreliyordu. Neler olacağını görmek için havada kalmayı tercih etti...
Mitsuide Takashi
Gotei 1 FukuTaichou
Gotei 1 FukuTaichou
Mitsuide Takashi

Erkek
Nereden : İzmir
Lakap : East-Kun
Ruh Hali : Franky Gelişim 117zjpj

Karakter
Zanpakutou: Isuka
Franky Gelişim Left_bar_bleue85/100Franky Gelişim Empty_bar_bleue  (85/100)

Franky Gelişim Empty
MesajKonu: Geri: Franky Gelişim   Franky Gelişim Icon_minitimeSalı Mart 22, 2011 10:56 am

out: Kendi yazı renginle hollowun kini değişik yaparsan daha güzel olur. Birde betimleme yaparsan hazır olucağına inanıyorum (Betimleme eksikliği bende de var.)
http://animeturkiye.forummum.com
Naosuke Jin
Gotei 5 FukuTaichou
Gotei 5 FukuTaichou
Naosuke Jin

Erkek

Karakter
Zanpakutou:

Franky Gelişim Empty
MesajKonu: Geri: Franky Gelişim   Franky Gelişim Icon_minitimeSalı Mart 22, 2011 2:46 pm

ouT: Teşekkür Ederim Kardeş Sağol Bilgilendirdiğin İçin...
Kitsune Shuurei
Vekil Shinigami
Vekil Shinigami
Kitsune Shuurei

Erkek

Karakter

Franky Gelişim Empty
MesajKonu: Geri: Franky Gelişim   Franky Gelişim Icon_minitimePerş. Mart 24, 2011 3:43 pm

___GM___:
Hollowlar senin ortada olmadığını görüyor ama artık çok geç attıkları cerolar birbirlerine geliyor ve klonlar yok oluyor. Artık hiç reiatsusu kalmamış olan hollow yavaş yavaş yok oluyor. (Nasıl yok olduğunu rp'nde görmek istiyorum. BETİMLEME İLE BİRLİKTE.) Ardından sen yola koyuluyorsun. Koşarak gidiyorsun. Gökyüzü ve hueco mundo'daki kumların birleştiği bir çizgi var ilerde. Ufuk çizgisi gibi bişey. İşte o çizgide bir adet karartı var. Bu bir hollow. (Hollowu betimle ve onun nasıl bişey olduğuna sen karar ver.) İlk saldırı hakkını sana bırakıyorum. Wink
Naosuke Jin
Gotei 5 FukuTaichou
Gotei 5 FukuTaichou
Naosuke Jin

Erkek

Karakter
Zanpakutou:

Franky Gelişim Empty
MesajKonu: Geri: Franky Gelişim   Franky Gelişim Icon_minitimeCuma Mart 25, 2011 2:50 pm

Hollow, FranKy'nin ortada olmadığını fark ediyor, fakat artık çok geç! Franky ortadan kaybolmuştu attıkları cero bir birlerine değiyor ve hollow yok olmaya başlıyor. ''Beni hafife almamalıydın! Bu senin yok olmana sebep oldu! '' Demişti. Hollow Toz olmaya başlamıştı. yavaş yavaş toz oluyordu, etrafa yayılıyordu, reiatsusu kayboluyor ve evrenden siliniyordu... Franky yola devam edecekti koşarak gidiyordu ilerde, gök yüzü ile Hueco Mundo' daki kumların birleştiği bir yer görüyordu. Ufuk çizgisi gibiydi ve oraya daha yaklaştıkça orada bir şey olduğunu gördü '' HOLLOW?'' Demişti. Orda bi hollow vardı. Bu her hollow gibi bir deliği olan, maskesi olan bir hollow'du fakat diğer hollowlardan daha uzundu ve siyahtı... Gene mi ? Salınım yapmış halimle beni yenebilir mi acaba ? Diyen Franky ona doğru koştu Ve bir cero attı o deliğe doğru attı... içinde ne olduğunu göremeyecek kadar karanlıktı....
Naosuke Jin
Gotei 5 FukuTaichou
Gotei 5 FukuTaichou
Naosuke Jin

Erkek

Karakter
Zanpakutou:

Franky Gelişim Empty
MesajKonu: Geri: Franky Gelişim   Franky Gelişim Icon_minitimeÇarş. Mart 30, 2011 5:14 pm

ouT: kardeş ne zaman yazacaksın? uzun zamandır bekliyorum.
Kitsune Shuurei
Vekil Shinigami
Vekil Shinigami
Kitsune Shuurei

Erkek

Karakter

Franky Gelişim Empty
MesajKonu: Geri: Franky Gelişim   Franky Gelişim Icon_minitimePerş. Mart 31, 2011 1:54 pm

ssınav haftası üzgünüm birazdan çıkmam lazım yarın geometri sınavım var. O yüzden p.tesi ye kadar beklemelisin...
Kitsune Shuurei
Vekil Shinigami
Vekil Shinigami
Kitsune Shuurei

Erkek

Karakter

Franky Gelişim Empty
MesajKonu: Geri: Franky Gelişim   Franky Gelişim Icon_minitimePtsi Nis. 18, 2011 6:20 pm

..::..GM..::..
Attığın cero tutmuyor. Çünkü ceron çok güçsüz. O uzun hollowun farklı bir gücü var. ağzından attığı cerolar 10 metre çapında bir yumruk olarak görünüyor. Çok yavaş ancak çok güçlü. Ceroyu sana doğru atıyor. O 10 metrenin içindesin. Kaçman için tek şansın hızlı olmak.

NOT: Üzgünüm uzun zamandır yoktum. Geri döndüm devam edelim. Hea bu arada şimdi yazdığım rp'de sanırım sonido öğrenmelisin Wink Haydi iyi şanslar...
Hitsuomi Toumaki
Gotei 10 FukuTaichou
Gotei 10 FukuTaichou
Hitsuomi Toumaki

Erkek
Nereden : İstanbul
Ruh Hali : Franky Gelişim 2rz3tw5

Karakter
Zanpakutou: Akai fushichō
Franky Gelişim Left_bar_bleue93/100Franky Gelişim Empty_bar_bleue  (93/100)

Franky Gelişim Empty
MesajKonu: Geri: Franky Gelişim   Franky Gelişim Icon_minitimeSalı Nis. 19, 2011 4:58 pm

gençler bende katılabilirmiyim rpnize biliyorum bundan puan falan verilcek ama napıyım çok sıkıldım burda tek başıma Very Happy

Franky Gelişim
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» Mezuniyet: FranKy
» FranKy Karakter Yaratma..