Bleach RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Hitsuki Lee Akademi...

2 posters
YazarMesaj
Kitsune Shuurei
Vekil Shinigami
Vekil Shinigami
Kitsune Shuurei

Erkek
Nereden : Karakura Town
Lakap : HUNTER
Ruh Hali : Hitsuki Lee Akademi... 2wdygoy

Karakter
Zanpakutou: Shingetsu
Hitsuki Lee Akademi... Left_bar_bleue90/100Hitsuki Lee Akademi... Empty_bar_bleue  (90/100)

Hitsuki Lee Akademi... Empty
MesajKonu: Hitsuki Lee Akademi...   Hitsuki Lee Akademi... Icon_minitimeSalı Tem. 05, 2011 9:57 am

OUT: Hitsuki Admin'den duyduğuma göre akademiye kalmışsın yarına kadar seninle ben ilgilenicem yarından sonra işim var çünkü. Döndüğümde tekrar ilgilenirim belki. Neyse işte ben GM'lik yapıcam daha doğrusu hocalık mı desdem ne desem Smile işte sende Rp yazıcaksın biraz olsun kendini geliştirdiğinde yeniden rp yazmak için bir hak tanınıcak sana fazla gerilme çok uzun sürmez Smile Başarılar...

GM:
Hoca sınıfın içinde yeni öğrencinin gelmesini bekliyordu ve bir anda sınıfın kapısı açıldı. Gelen kişi yeni öğrenci miydi?

OUT: Başla bakalım sınıfa gir derse başlayalım Smile
Hitsuki Lee
Gotei 6 FukuTaichou
Gotei 6 FukuTaichou
Hitsuki Lee

Erkek
Ruh Hali : Hitsuki Lee Akademi... V80s9j

Karakter
Zanpakutou:
Hitsuki Lee Akademi... Left_bar_bleue71/100Hitsuki Lee Akademi... Empty_bar_bleue  (71/100)

MesajKonu: Geri: Hitsuki Lee Akademi...   Hitsuki Lee Akademi... Icon_minitimeCuma Ocak 27, 2012 11:01 am

Lee o gün heyecanlıydı. İlke kez akademiye gidecekti. Bu yüzden sabah erken saatte uyanıp akademinin yolunu tuttu. Hemen akademiden mezun olmak istiyordu. Bu düşünceyle ilerlerken bir an kendi kendine şöyle dedi: ''Dur bakalım Lee daha yeni başlıyoruz. Mezun olmayı şimdilik unut !''Böyle düşünürken akademiye geldiğini fark etti . İlk başta akademiyi biraz dolaştı ardından sınıfına girdi.Hocası ona bakıyordu. Lee konuşmaya başladı :

Benim adım Lee...Hitsuki Lee.

Hoca Lee'nin gözünde iyi biri gibi gözüküyordu.

OUT: Hala derse girmeya hakkım vardır diye düşünerek başladım. Smile
Kitsune Shuurei
Vekil Shinigami
Vekil Shinigami
Kitsune Shuurei

Erkek
Nereden : Karakura Town
Lakap : HUNTER
Ruh Hali : Hitsuki Lee Akademi... 2wdygoy

Karakter
Zanpakutou: Shingetsu
Hitsuki Lee Akademi... Left_bar_bleue90/100Hitsuki Lee Akademi... Empty_bar_bleue  (90/100)

MesajKonu: Geri: Hitsuki Lee Akademi...   Hitsuki Lee Akademi... Icon_minitimeCuma Ocak 27, 2012 11:09 am

Sana ders vereceğim ancak akşam 8 de online olunca fakat adminden de bir izin almak lazım =) onunla ben görüşürüm. fakat bu şeilde rp yazarak bir yere varmazsın sana daha farklı bir eğitim vereceğim... =) iyi bir rp yazarı olacaksın...

Hitsuki Lee Akademi...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Akademi Sistemi
» ---HİTSUKİ LEE---
» Hitsuki Lee
» Hitsuki Lee
» hitsuki lee