Bleach RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Ryuichi Kiyoshi RP Puanlatma -

5 posters
YazarMesaj
Ryuichi Kiyoshi
Yeni Üye
Ryuichi Kiyoshi

Erkek
Ruh Hali : Ryuichi Kiyoshi RP Puanlatma -  Psikop10

Karakter
Zanpakutou: Kaki Reijin (Güzel Alev Kadın)
Ryuichi Kiyoshi RP Puanlatma -  Left_bar_bleue100/100Ryuichi Kiyoshi RP Puanlatma -  Empty_bar_bleue  (100/100)

Ryuichi Kiyoshi RP Puanlatma -  Empty
MesajKonu: Ryuichi Kiyoshi RP Puanlatma -    Ryuichi Kiyoshi RP Puanlatma -  Icon_minitimePtsi Tem. 11, 2011 12:23 am

Kiyoshi amcasını hiç sevmezdi çünkü amcası kumarcının ve sarhoşun tekiydi.Annesi ve babası öldüğü için amcasında kalmak zorundaydı.Amcası evde oturup sürekli sake içip yatarken Kiyoshi çalışıp para kazanıyordu.Amcasının tembelliğinden bıkmıştı ve amcasına bir çift laf söylemek istiyordu.Bütün gün iş yerinde, arkadaşlarının yanında, yolda... her yerde kendi kendini amcasına karşı doldurdu.Akşam amcasının tahtaları çürümüş, çatısı akıtan o kücük kulübesinin kapısına geldi ve derin bir nefes aldı.Hızla kapıyı açarak içeri daldı.''Amcaaaa!!!!''diyerek bağırmaya başladı.Amcası evde değildi, o anda arka bahçeden bir bağırma sesi geldi.Hemen arka bahçeye koştu ve geniş yapraklı dut ağacının altında her yeri kana bulanmış olan amcasını gördü.Yanına koştu ama amcası çoktan ölmüştü.Kumar borçlarından dolayı alacaklılarının öldürdüğünü düşündü.Zaten amcasını sevmiyordu ama amcası sonuçta onu evine almıştı o öldüğü için üzülüyordu.Artık önemli olan kalacak yeni bir yer bulmaktı.Babasıyla birlikte bir iki kere ziyarete gittikleri büyükannesi geldi aklına.Büyükannesi Karakura Şehrinde yaşıyordu.Yola koyuldu ve Karakura Şehrine doğru yol almaya başladı.Karakura Şehrine vardığında ilk yaptığı şey büyükannesinin yerini insanlara sormak oldu.Büyükannesini şehirdeki çoğu kişi tanıyordu.Büyükannesi büyük bir yardımseverdi.Büyükannesinin küçük bahçesi güzel çiçeklerle kaplı kulübesine vardığında ayakları reddedilme korkusuyla titremeye başladı.Neyseki sonuç beklediği gibi kötü olmadı büyükannesi onu yanına aldı.Karakura Lisesinde öğrenimine devam etmeye başladı ve küçük bir iş buldu.Orada bir yıl geçirdikten sonra büyükannesinin ölümü gerçekleşti ve büyükannesi mirasını Kiyoshi'ye bıraktı.Kiyoshi Karakura'da yaşamına devam etti.

İnş. Beğenirsiniz...2dk'da Ancak Bu Kadar Oluyor(Uykumda Geldi Saat:03.23)
Eyvah Admin
Genel Yönetici
Genel Yönetici
Eyvah Admin

Kadın
Nereden : Nereye...
Lakap : Admin
Ruh Hali : Ryuichi Kiyoshi RP Puanlatma -  Images12

Karakter
Zanpakutou: Yönetim Paneli asddasdasd
Ryuichi Kiyoshi RP Puanlatma -  Left_bar_bleue9999999/9999999Ryuichi Kiyoshi RP Puanlatma -  Empty_bar_bleue  (9999999/9999999)

MesajKonu: Geri: Ryuichi Kiyoshi RP Puanlatma -    Ryuichi Kiyoshi RP Puanlatma -  Icon_minitimePtsi Tem. 11, 2011 9:16 pm

bu rpyi puanlamam açikcasi. Çünkü bu puanlama için yazilmiş örnek bir rp değil. Siradan bir rp. Bence yenile, tehdit etmiyorum ama gerçekten bu rp geçmez.
https://bleachrpg.yetkin-forum.com
Kitsune Shuurei
Vekil Shinigami
Vekil Shinigami
Kitsune Shuurei

Erkek
Nereden : Karakura Town
Lakap : HUNTER
Ruh Hali : Ryuichi Kiyoshi RP Puanlatma -  2wdygoy

Karakter
Zanpakutou: Shingetsu
Ryuichi Kiyoshi RP Puanlatma -  Left_bar_bleue90/100Ryuichi Kiyoshi RP Puanlatma -  Empty_bar_bleue  (90/100)

MesajKonu: Geri: Ryuichi Kiyoshi RP Puanlatma -    Ryuichi Kiyoshi RP Puanlatma -  Icon_minitimeSalı Tem. 12, 2011 9:31 pm

Bak sana bir GM tavsiyesi adminin tavsiyelerini dinle gerçekten Razz ben zamanında çok dinledim aşağı yukarı ilk geldiğim günden 1000 kat fazla iyi yapıyorum rpleri ama tabiki hala eksiklerim var biraz kafa yor uzun süre düşün öyle yaz Razz
Kobayashi Mitsuki
Kararsız
Kobayashi Mitsuki

Kadın
Ruh Hali : Ryuichi Kiyoshi RP Puanlatma -  Geveze10

Karakter
Zanpakutou:
Ryuichi Kiyoshi RP Puanlatma -  Left_bar_bleue82/100Ryuichi Kiyoshi RP Puanlatma -  Empty_bar_bleue  (82/100)

MesajKonu: Geri: Ryuichi Kiyoshi RP Puanlatma -    Ryuichi Kiyoshi RP Puanlatma -  Icon_minitimeÇarş. Tem. 13, 2011 8:12 am

Ya, adminimiz cok tembel. Veya bana yapiyo bunu. Rp'm uzun diye okumadi, ama bu rpyi yazildigi gun okudun. Kufrederim ha :@
Kitsune Shuurei
Vekil Shinigami
Vekil Shinigami
Kitsune Shuurei

Erkek

Karakter
Ryuichi Kiyoshi RP Puanlatma -  Left_bar_bleue90/100Ryuichi Kiyoshi RP Puanlatma -  Empty_bar_bleue  (90/100)

MesajKonu: Geri: Ryuichi Kiyoshi RP Puanlatma -    Ryuichi Kiyoshi RP Puanlatma -  Icon_minitimeÇarş. Tem. 13, 2011 9:17 am

Ece doğru diyo lan çocuk arada bir şu rp'leri oku
Mitsuide Takashi
Gotei 1 FukuTaichou
Gotei 1 FukuTaichou
Mitsuide Takashi

Erkek
Nereden : İzmir
Lakap : East-Kun
Ruh Hali : Ryuichi Kiyoshi RP Puanlatma -  117zjpj

Karakter
Zanpakutou: Isuka
Ryuichi Kiyoshi RP Puanlatma -  Left_bar_bleue85/100Ryuichi Kiyoshi RP Puanlatma -  Empty_bar_bleue  (85/100)

MesajKonu: Geri: Ryuichi Kiyoshi RP Puanlatma -    Ryuichi Kiyoshi RP Puanlatma -  Icon_minitimeÇarş. Tem. 13, 2011 10:43 am

harbi hee ece tembel dedimmi kızıyon seni l6'cı seni Very Happy
http://animeturkiye.forummum.com
Eyvah Admin
Genel Yönetici
Genel Yönetici
Eyvah Admin

Kadın
Nereden : Nereye...
Lakap : Admin
Ruh Hali : Ryuichi Kiyoshi RP Puanlatma -  Images12

Karakter
Zanpakutou: Yönetim Paneli asddasdasd
Ryuichi Kiyoshi RP Puanlatma -  Left_bar_bleue9999999/9999999Ryuichi Kiyoshi RP Puanlatma -  Empty_bar_bleue  (9999999/9999999)

MesajKonu: Geri: Ryuichi Kiyoshi RP Puanlatma -    Ryuichi Kiyoshi RP Puanlatma -  Icon_minitimeÇarş. Tem. 13, 2011 12:31 pm

l6 mmi u beybi *-* kiminki kaldi ki? Herkesinkini puanladim bunu puanlamiyorum çünkü fazla kisa. Editlesin diye bekliyorum ._. ne istiyosunuz ki anlamadim...
https://bleachrpg.yetkin-forum.com
Mitsuide Takashi
Gotei 1 FukuTaichou
Gotei 1 FukuTaichou
Mitsuide Takashi

Erkek
Nereden : İzmir
Lakap : East-Kun
Ruh Hali : Ryuichi Kiyoshi RP Puanlatma -  117zjpj

Karakter
Zanpakutou: Isuka
Ryuichi Kiyoshi RP Puanlatma -  Left_bar_bleue85/100Ryuichi Kiyoshi RP Puanlatma -  Empty_bar_bleue  (85/100)

MesajKonu: Geri: Ryuichi Kiyoshi RP Puanlatma -    Ryuichi Kiyoshi RP Puanlatma -  Icon_minitimeÇarş. Tem. 13, 2011 1:57 pm

http://animeturkiye.forummum.com
Kitsune Shuurei
Vekil Shinigami
Vekil Shinigami
Kitsune Shuurei

Erkek

Karakter

MesajKonu: Geri: Ryuichi Kiyoshi RP Puanlatma -    Ryuichi Kiyoshi RP Puanlatma -  Icon_minitimeÇarş. Tem. 13, 2011 2:28 pm

Ayrıca Franky'nin kide daha puanlanmamış mezuniyet rp si yazmış o kadar onuda puanlamamışsın

Ryuichi Kiyoshi RP Puanlatma -
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ryuichi Kiyoshi
» Ryuichi Kiyoshi Zanpaktou Formu
» kiyoshi mamoru
» Fumetsu Ryuichi-Puanlama
» Kiyoshi Kenshin