Bleach RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Kan Renginde Güller

2 posters
YazarMesaj
kharia
Yeni Üye
kharia

Erkek
Nereden : Ankara
Lakap : Karanlık Kral
Ruh Hali : Kan Renginde Güller 2ih9jpx

Karakter
Zanpakutou:
Kan Renginde Güller Left_bar_bleue100/100Kan Renginde Güller Empty_bar_bleue  (100/100)

Kan Renginde Güller Empty
MesajKonu: Kan Renginde Güller   Kan Renginde Güller Icon_minitimeÇarş. Ağus. 10, 2011 2:52 am

Kharia'nın en sevdiği çiçek güldü. Kanın rengini anlatan o kıpkırmızı güller. Muhteşem bir gül bahçesi vardı Kharia'nın evinde.Güllerini sularken birden gözüne takıldı güllerin dikeni. Neden gül gibi muhteşem bir varlığın bile diken gibi kusuru vardı ki. Neden o muhteşem olamazdı. Neden hiçbir şey muhteşem değildi. Bunları düşündüğü için kendine kızdı ve zanpaktousunu aldı ve çalışmaya başladı.
2 Saat Sonra
Bugünlük bu kadar çalışma yeterdi. Tekrardangül bahçesine döndü, ince ağaç dallarından işlenmiş tahta sandalyesine oturdu, temiz havayı ciğerlerine çekti ve gözleri yavaş yavaş kapanmaya başladı. Birden kendini başka bir mekanda buldu. Burada tüm insanların saçı kızıldı ve hepsinde aynı muhteşem süslü kıyafet vardı. Gülümsüyor ve birbirlerine bakıyorlardı. Onlardan farklı elbiselerimle çok fazla dikkat çekiyordum fakat hiçbiri bana bakmıyordu bile. Tek kelimeyle muhteşemdiler ve kendimi yanlarında çok zavallıca hissediyordum. Hepsinde aslında biraz da küstahça bir gülümseme olduğunu fark ettim. Beni küçümsüyor ve bana bakmak bile onların seviyelerini düşürdüğüne inanıyorlardı bu düşüncüler beynimi doldurmaya başladı. Burası ne kadar mükemmel olsa da buradan ayrılmak istiyordum burası bana göre değildi burası için yeterince mükemmel değildim. Biraz utanıyordum ve biraz da sinirleniyordum. Aniden gözümden kan renginde gözyaşları gelmeye başladı. Tam bu anda o muhteşem insanların elinde katana oluştu ve iğrenç yaratıklara dönüşmeye başladılar. Birden benim elimde de zanpaktoum oluştu. Üzerime geldiler ve bana saldırmaya başladılar. Kenara çekildim ve zanpaktoumu o yaratıklara salladım. Ardından yaratıkların sayısı gittikçe arttı ve vücudumun her yeri yavaşça kesilmeye başladı. En sonunda dizlerimin üzerine çöktüm ve beni öldürmelerini bekledim fakat düşündüğüm şey olmadı. Solmuş sarmaşıklar etrafımı sarmaya başladı ve benim kontrölümü ele geçirmeye başladı. Geriye kalan tüm gücümle zanpaktoumu kendime sapladım.
Gözlerimi açmam ile kafamı rafa çarptım. Korkunç bir kabus görmüş olmalıydım. Birden mükemelliğin sadece fiziksel yollarla olmayacağını anladım. Mükemmelliğin bir diğer aşaması ruhtan geçiyordu. Bu ruhu yakalayabilir miydim? Elimden geleni yapacak ve gerçekten mükemmel olacaktım. Sonunda amacımı bulmuştum. Tekrardan sürahiyi elime aldım ve güllerimi sulamaya devam ettim.
Eyvah Admin
Genel Yönetici
Genel Yönetici
Eyvah Admin

Kadın
Nereden : Nereye...
Lakap : Admin
Ruh Hali : Kan Renginde Güller Images12

Karakter
Zanpakutou: Yönetim Paneli asddasdasd
Kan Renginde Güller Left_bar_bleue9999999/9999999Kan Renginde Güller Empty_bar_bleue  (9999999/9999999)

Kan Renginde Güller Empty
MesajKonu: Geri: Kan Renginde Güller   Kan Renginde Güller Icon_minitimeÇarş. Ağus. 10, 2011 9:32 pm

ben bu rpyi değerlendirebilirim ama büyük ihtimalle kalir. çünkü çok kisa. Uzatmaniz ya da değiştirmeniz için size iki gün daha veriyorum. Bu sirada diğer örnek rpleri inceleyebilirsiniz ve evet, bu mesajiniza edit atarak yeni bir rp yazabilirsiniz.
https://bleachrpg.yetkin-forum.com

Kan Renginde Güller
1 sayfadaki 1 sayfası