Bleach RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Hueco Mundo'da tehlikeli oyunlar

5 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
kiyoshi mamoru
Gotei 2 FukuTaichou
Gotei 2 FukuTaichou
kiyoshi mamoru

Kadın
Ruh Hali : Hueco Mundo'da tehlikeli oyunlar  - Sayfa 2 Images12

Karakter
Zanpakutou: sasori
Hueco Mundo'da tehlikeli oyunlar  - Sayfa 2 Left_bar_bleue80/100Hueco Mundo'da tehlikeli oyunlar  - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (80/100)

Hueco Mundo'da tehlikeli oyunlar  - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Hueco Mundo'da tehlikeli oyunlar    Hueco Mundo'da tehlikeli oyunlar  - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Şub. 06, 2012 3:48 pm

OUT:ben yazıyorum bekleyiiiin

Elimde kılıç bekliyordu. Kum fırtınası dindiği için etrafı daha rahat görüryordu. Karşısında duran kişiye bir kez daha baktı. Bayaz saçlı uzun boylu ve mavi gözlü bir erkekti. Görünüş olarak hiç de fena sayılmazdı. Hemen kırık bir maske bulmak için bakındı ancak bulamadı. Belki de tehlikeli değildir diye düşündü. Derin bir nefes aldı. Ama hemen rahatlıyamazdı henüz gerçekten dost muydu yoksa düşman mı olduğunu bilmiyordu? Ne yapacağını bilmeden elinde kılıçla öyle durdu. Beklemek sinirlerini bozmaya başlamıştı. Ne yapıyordu bu adam neden hiçbir şey söylemiyordu. Amacı saldırmak mıydı yoksa yardım etmek mi? Tam arkasını dönüp gitme kararı almayı düşünüyordu ki bu adamın yere yığıldığını fark etti. Beyaz kumların içinde yere yığılmıştı. Neler oluyordu? Ne yapacağını bilemeden gene olduğu yerde kaldı. Belki de yardım çağırmalıydı. Evet kidoyu kullanarak etraftaki diğer shinigamilerle haberleşebilirdi. İsteksizce mırıldanarak elindeki kılıca daha sıkı sarıldı. İçinde bir korku oluşmuştu. Ürperdi ve boğazındaki tükürük birikintisini yuttu. Nesin sen diye düşündü içinden. Kimsin? O sırada yere yığılı bedenin yavaşça kalmakta olduğunu gördü. Kendinden emin ve yavaş attığı adımlar gerçekçi değildi kuklayı andırıyordu. Sanki karşında duran adamın vücudu usta bir kuklacı tarafından yönetiliyor gibiydi. Ürpertici. Bütün tüylerinin ürperdiğini hissetti ve daha çok gerildi. Artık emindi. Karşısında duran adam her kimse kesinlikle düşmandı ve ona saldırmayı düşünüyordu. Bu düşünceler içinde arkasında karşısındaki adam birden önünde belirdi. O sinirli gözlerini daha net görebiliyordu. Ama gözlerinde bir farklılık vardı. Onu ilk gördüğünde gözlerinin mavi olduğuna yemin edebilirdi şimdi ise gözleri kırmızıydı. Gözlerinin rengi mi değişmişti. Ama nasıl? Neyse gözlerinin rengi çok da önemli değildi asıl önemli olan hızıydı. Ne kadar da hızlı diye düşündü. Sanırım benden daha hızlı olabilir. Gelir gelmez de
_Ölmek için hazırlan shinigami dedi kendinden emin ve sinirli bir ses tonuyla ardından da
_GATSUGAAA diye haykırdı. Bu sefer hızlı olmalıydı çünkü saldırı güçlüye benziyordu ve yaralanmayı bile göze alamazdı. Şu anda ona saldırmayı düşünemezdi tek yapabileceği savunmaydı.
_Bakudō No. 39 Enkosen! Diyerek haykırdı. Bu kendini korumada az da olsa ona yardımcı olmuşta ama saldırının gücünden yine da savrulmuştu. Gene beyaz kuma sert bir şekilde düşerek acı ve sinirden haykırdı. Bu karşısında duran shinigami bozması yaratıktan nefret etmeye başlamıştı. Ayrıca kılıç kullanımından hala shinigami olabileceğini düşünüyordu. Bir shinigaminin ona saldırmış olması içindeki nefreti arttırdı. Artık korku hissetmiyordu tek hissettiği sinir ve öldürme isteğiydi. Hızlıca ayağa kalkarak
_Hadou No.88 Hiryugekizokushintenraiho! Diye haykırdı.
_ Bundan kurtul da görelim dedi sinirle. Sonra da tekrar saldırı pozisyonuna geri döndü. İçinden bir ses ki,do saldırısını küçümseyeceğini söylüyordu ama bu küçümsenecek bir saldırı değildi. Çıkan şimşeklere bakarak rakibinin ne kadar yara alacağını düşündü ve son saldırıyı savuştururken bileğinde oluşan yaraya dikkatlice baktı. Umarım benden daha çok yara alırsın yoksa seninle daha çok uğraşırım dedi içinden.
Out2: ktunnelden açtığın için renklendirme yapamadım k.bakmayın
Mitsuide Takashi
Gotei 1 FukuTaichou
Gotei 1 FukuTaichou
Mitsuide Takashi

Erkek
Nereden : İzmir
Lakap : East-Kun
Ruh Hali : Hueco Mundo'da tehlikeli oyunlar  - Sayfa 2 117zjpj

Karakter
Zanpakutou: Isuka
Hueco Mundo'da tehlikeli oyunlar  - Sayfa 2 Left_bar_bleue85/100Hueco Mundo'da tehlikeli oyunlar  - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (85/100)

MesajKonu: Geri: Hueco Mundo'da tehlikeli oyunlar    Hueco Mundo'da tehlikeli oyunlar  - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Şub. 07, 2012 3:35 pm

Out : [color:2cb1=***] "" şeklinde idi sanırım ki -buda yaza kadar son rplerdi .-. tabii kendi aranızda yapabilirsiniz hala
http://animeturkiye.forummum.com
kiyoshi mamoru
Gotei 2 FukuTaichou
Gotei 2 FukuTaichou
kiyoshi mamoru

Kadın

Karakter
Zanpakutou: sasori
Hueco Mundo'da tehlikeli oyunlar  - Sayfa 2 Left_bar_bleue80/100Hueco Mundo'da tehlikeli oyunlar  - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (80/100)

MesajKonu: Geri: Hueco Mundo'da tehlikeli oyunlar    Hueco Mundo'da tehlikeli oyunlar  - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Şub. 10, 2012 5:09 pm

Out: ya biz burda yazalım kağan ece gelcek yaza kadar bitti diye bir şey yok ki
Mitsuide Takashi
Gotei 1 FukuTaichou
Gotei 1 FukuTaichou
Mitsuide Takashi

Erkek
Nereden : İzmir
Lakap : East-Kun
Ruh Hali : Hueco Mundo'da tehlikeli oyunlar  - Sayfa 2 117zjpj

Karakter
Zanpakutou: Isuka
Hueco Mundo'da tehlikeli oyunlar  - Sayfa 2 Left_bar_bleue85/100Hueco Mundo'da tehlikeli oyunlar  - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (85/100)

MesajKonu: Geri: Hueco Mundo'da tehlikeli oyunlar    Hueco Mundo'da tehlikeli oyunlar  - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Şub. 11, 2012 9:37 pm

Out: Gomen bu aralar pek bir girmiyordum "ğ" yok u.u Ayrı rp yapabiliriz ama bu başlığa devam edemeyiz sanırsam .-.
http://animeturkiye.forummum.com
Eyvah Admin
Genel Yönetici
Genel Yönetici
Eyvah Admin

Kadın
Nereden : Nereye...
Lakap : Admin

Karakter
Zanpakutou: Yönetim Paneli asddasdasd
Hueco Mundo'da tehlikeli oyunlar  - Sayfa 2 Left_bar_bleue9999999/9999999Hueco Mundo'da tehlikeli oyunlar  - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (9999999/9999999)

MesajKonu: Geri: Hueco Mundo'da tehlikeli oyunlar    Hueco Mundo'da tehlikeli oyunlar  - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Şub. 17, 2012 4:10 pm

.-. ben bekliyorum. bu başlik yaza kadar açik durur isteyen devamlar felen
https://bleachrpg.yetkin-forum.com
Kitsune Shuurei
Vekil Shinigami
Vekil Shinigami
Kitsune Shuurei

Erkek
Nereden : Karakura Town
Lakap : HUNTER
Ruh Hali : Hueco Mundo'da tehlikeli oyunlar  - Sayfa 2 2wdygoy

Karakter
Zanpakutou: Shingetsu
Hueco Mundo'da tehlikeli oyunlar  - Sayfa 2 Left_bar_bleue90/100Hueco Mundo'da tehlikeli oyunlar  - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (90/100)

MesajKonu: Geri: Hueco Mundo'da tehlikeli oyunlar    Hueco Mundo'da tehlikeli oyunlar  - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Nis. 10, 2012 4:25 pm

''Ne oldu bana? Neredeyim?'' Kitsune kendi iç dünyasına hapsolmuştu. Bedeni ise Hueco Mundo'da değişim geçiriyordu. ''Hey... Kitsune!'' ''Bu ses!'' Kitsune ani bir hareketle arkasına döndü. ''Sen! Shingetsu... Burada ne işin var?'' ''Seninle konuşmamız gerekiyor.'' Kitsune'nin şaşkın surat ifadesinin yerini sinirli bakışlar almıştı. ''Ne hakkında konuşmamız gerekiyor... Shingetsu?'' ''Senin içinde barındırdıkların hakkında...'' Kitsune hiçbirşey söylemedi. Sadece dinliyordu. ''Göğsündeki ''X'' işaretinin nereden geldiğini hiç merak etmedin mi? O bir doğum lekesi değil. O bir hollow yarası. Sen bebekken güçlü bir hollow sana saldırdı. Saldırıyı atlatmıştın ancak o iz bedenine işlendi. Neden biliyor musun? Senin, onun tohumu olacağını düşünüyordu. Ancak güçlerin bu zamana kadar uyanmamıştı. Bu yaşına kadar. Hatta shinigami olurken bile uyanmadı. Çoğu kişide daha erken uyanan bu güçler sende biraz farklı olmalı. Reiatsun onu bastırabiliyor. Fakat şu anda durum farklı. Yaralısın ve reiatsun vücudundan sızıyor. Bu da güçlerini tetikledi. Şimdi kendini topla! Onu yenmelisin. Yoksa bedenini sonsuza kadar kontrol edemezsin...'' Hueco Mundo'da ise oyun devam ediyordu. O shinigami kız Kitsune'nin saldırısını savuşturdu ve karşı saldırı yaptı. ''Hadou No.88 Hiryugekizokushintenraiho!'' Kitsune hollowlaşmaya başlayan sol elini öne doğru uzattı ve kidouyu avucunun içinde yok etti. ''Beni bu şekilde mi yok ediceksin? Gülünç!'' Kitsune sol elini zanpaktousunun üzerinde gezdirdi. Ardında iki eliyle iyice sapını kavradı ve kılıcın etrafında yoğun bir reiatsu biriktiriyordu. ''Zanpaktou'mun üzerindeki barı görüyor musun? Zamanı geldi sanırım. En yüksek seviye.'' ''HENKAN!'' Kılıcın ucu o shinigami kıza bakıyordu. ''Seni hedef alıyorum! Görüşürüz!'' Büyük bir patlama Kitsune'nin hedef aldığı yöne doğru gitti. Olanları sanki yavaş çekimde izliyordu. Ve bir anda o kızın olduğu 10 metrelik bir alan havaya uçtu. Bu sırada Kitsune'nin iç düünyasında olaylar ilginçleşiyordu. ''Kitsune! O gücü zamanı geldiğinde kullanacaksın. Ama şu anda değil. Zamanı geldiğinde öğreneceksin. Ben gidiyorum. Sende artık bedenini kontrol et. Ondan daha güçlüsün. Saf enerji! Çıktığı yere geri sok onu!'' Kitsune kaşlarını iyice çattı. ''HAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!''...
Bu sırada Hueco Mundo'da büyük bir patlamanın yanında bulunan hollow Kitsune ise kılıcını tekrar kaldırdı. ''Getsuga... Tensh.o..u!'' İkinci bir patlama ile kız ölecekti fakat bu sırada...
''Geri döndüm. Pislik hollow!'' Kitsune saldırısını gökyüzüne doğru yaptı. ''Geliyorum küçük kız.'' Kitsune hiç düşünmeden alevlerin içine dalmıştı ve eliyle koyduğu gibi o kızı oradan çıkardı. Kız, Kitsune'nin omzunda baygın bir şekilde yatıyordu. ''Şimdi! Seni iyileştirmenin yollarını arıyalım bakalım...''...

OUT: Katılmak isteyen gelsin...

Hueco Mundo'da tehlikeli oyunlar
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2