Bleach RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Paket Lastiği ile oynuyoruuum!

2 posters
YazarMesaj
Darren' o Clousou
İnsan
Darren' o Clousou

Erkek
Ruh Hali : Paket Lastiği ile oynuyoruuum! Geveze10

Karakter
Zanpakutou:
Paket Lastiği ile oynuyoruuum! Left_bar_bleue85/100Paket Lastiği ile oynuyoruuum! Empty_bar_bleue  (85/100)

Paket Lastiği ile oynuyoruuum! Empty
MesajKonu: Paket Lastiği ile oynuyoruuum!   Paket Lastiği ile oynuyoruuum! Icon_minitimeC.tesi Mayıs 19, 2012 8:32 am

Birkaç ay önce ruyalarıma giren o eşşek suratlı canavar hala aklımdan çıkmıyordu... Habire arkadaşlarımın arkasından terbiyesiz el hareketleri yapıp onların ağzını yüzünü dağıtmak istiyordum. Neden böyle olduğumu inanın bilmiyoum... Fakat bildiğim şeylerin başında gelen şeyleri arasındaki şeyler sanırım şu şeylerdi: ''Bana biri girmiş!'' Öyle hemen terbiyesiz şekilde anlamayın yahu. İçime kaçmış bir canavar var. Benmi ondan etkilenmişi o mu benden etkilenmişte insafa gelmiş bilemem. Öküz hala içimde! Neyse efendim, size söylemişmiydim? Şu son bir iki haftada evi terk ettim. Hemde 14 yaşındayım! Başlarında çok eğlenceliydi. Ama şu eşşek suratlı canavarlar olmasa daha iyi olacak... Geçelim bunları şimdilik ''aş evi'' ne gidiyorum. Orda yemek yiyeceğim ben. Şimdilik baay baay... ... ... ''BÖÖÖ! Gittim zannettin dimii? Ben seni bırakmam günlüğümü okuyan adam. Bıraakma benii insanlaar kötüü... '' tamam tamam şimdi gerçekten bay bay...
Ogre
Game Master
Game Master
Ogre

Erkek
Nereden : evimdeki bilgisayardan girdiğim gm hesabından
Lakap : Gm
Ruh Hali : Paket Lastiği ile oynuyoruuum! 1562s6u

Karakter
Zanpakutou: Pc klavyesi
Paket Lastiği ile oynuyoruuum! Left_bar_bleue7777777/7777777Paket Lastiği ile oynuyoruuum! Empty_bar_bleue  (7777777/7777777)

MesajKonu: Geri: Paket Lastiği ile oynuyoruuum!   Paket Lastiği ile oynuyoruuum! Icon_minitimeC.tesi Mayıs 19, 2012 8:45 am

Karnının acıkması, hafiften üşüyor olman ve tek kuruşunun bile olmaması... Hepsi senin için bir dez avantaj. Aş evine doğru yürüyorsun. Sokakları bir bir geçerken tek düşündüğün istediğin yere ulaştığında karnının doyacağı. Aynı hızla atıyorsun adımlarını. Aniden düşman bir reiatsu kırıntısı seziyorsun. Hiç bilmediğin ve tanımadığın bir reiatsu. Yanındaysa çok cılız bir enerji ona eşlik etmekte. Yaklaşık 2-3 sokak ilerde olan reiatsuya gidip gitmemek senin elinde. İster aş evine ister sokaklara dalarsın...
Darren' o Clousou
İnsan
Darren' o Clousou

Erkek

Karakter
Zanpakutou:
Paket Lastiği ile oynuyoruuum! Left_bar_bleue85/100Paket Lastiği ile oynuyoruuum! Empty_bar_bleue  (85/100)

MesajKonu: Geri: Paket Lastiği ile oynuyoruuum!   Paket Lastiği ile oynuyoruuum! Icon_minitimeC.tesi Mayıs 19, 2012 9:02 am

İlk birkaç dakika birşeyler hissetmesemde arkasından gelen reiatsu dalgası ile tüm dikkatim oraya fırlamıştı. Hissettiğim şey son zamanlarda algılayabildiğim çok güçlü olan reiatsu isimli mavi bir güç. Ama size daha önce belirttiğim gibi eşşek suratlılar var. Bu eşşek suratlılara Hollow deniyor. Ve ruh yiyorlar! Kafalarındada maske var. Boşverin onları siz ben size yaptıklarımı anlatayım... Şimdilik öncelikle son zamanlarda farkettiğim üzere çok güçlüyüm ben, çok ta hızlıydım. Bu sepeple o mavi enerjiyi ayaklarımda toplayarak uzuunca bir sıçrayış gerçekleştirmiştim. Sıçradığım yer ise hemen yanımdaki 2 katlı evdi. Çatısına zıpladıktan sonra koşmaya devam edecek ve ''naruto mod on'' yaparak çatılardan atlaya atlaya gidecektim en yakın reiatsu kaynağına doğru...
Ogre
Game Master
Game Master
Ogre

Erkek

Karakter
Paket Lastiği ile oynuyoruuum! Left_bar_bleue7777777/7777777Paket Lastiği ile oynuyoruuum! Empty_bar_bleue  (7777777/7777777)

MesajKonu: Geri: Paket Lastiği ile oynuyoruuum!   Paket Lastiği ile oynuyoruuum! Icon_minitimeC.tesi Mayıs 19, 2012 3:17 pm

Out: Rp leriniz de gerekli özeni göremediğim için maalesef bu görev sonundaki ödüllerinizde azaltma yapılacaktır.

İn:

Reiatsu kaynağına yeni yeni kazandığın süper insan hızınla yaklaştığında bir insan ruhu görüyorsun. Adam (daha doğrusu ruhu) sana doğru ilerliyor. Göğsünden çıkan zincir çürümüş gibi...
Darren' o Clousou
İnsan
Darren' o Clousou

Erkek

Karakter
Zanpakutou:

MesajKonu: Geri: Paket Lastiği ile oynuyoruuum!   Paket Lastiği ile oynuyoruuum! Icon_minitimePerş. Haz. 07, 2012 9:16 am

Orada bir insan vardı! Göğsündeki halkalardan oluşan zincirin çoğu çürümüştü. Adamın yanına gittim. Yüzüme oldukça sevecen bir bakış yerleştirmiştim. Adamın yanına gitmiştim. Her ergenin bildiği gibi büyüklere anlamadığı şeyler söylerseniz, sizi anlamadıkları halde onayladıklarıydı. (Dedenizin veya nenenizin üzerinde deneyebilirsiniz.) Ruha bakarken aniden gözlerimi kıstım. Suratıma ciddi bir ifade takındım ve adama bakarak konuşmaya başladım. ''Ben II. Galaksi savunucusu, Jako katiliyim. Eğer hastalığınıza tedavi bulamassak (elim ile adamın göğsündeki zinciri işaret etmiştim) sizde bir Jako ya dönüşeceksiniz. Bu durumda sizi öldürecek olmam kaçınılmaz. Fakat şu an hala insan formunuzdasınız. Hayatınız şuan benim için önemli. Sizi öldürmek için gelen canavarı öldürmeye geldim. O bir Jakoydu...'' Sonra reiatsuyu hissetmeye çalıştım. Reiatsunun yoğun geldiği şeye dönerek. Tüm gücümle saldırmak için hazırlanacaktım.
Ogre
Game Master
Game Master
Ogre

Erkek

Karakter

MesajKonu: Geri: Paket Lastiği ile oynuyoruuum!   Paket Lastiği ile oynuyoruuum! Icon_minitimePaz Haz. 24, 2012 2:01 pm

adam söylediklerini duyunca sanki ufak çaplı bir mindfuck geçirmiş gibi oluyor. Önce belli belirsiz durduktan sonra ''Af edersiziniz Jako katili-san. Peşimde bir canavar var eğer sizin dediğiniz jakolardan biriyse lütfen beni ondan korurmusunuz?'' diyor. Adamı bildiğin kekledin ve şuan jako ya mako ya falan inanmış durumda...

Bu sırada yerin altından fırlayan devasa birşey tam önünüze düşüyor. Gözleri veya burnunun olmadığından eminsin. Kafası sadece ağızdan oluşmuş, tırtıl gibi birşey. Ağzından çıkan siyah ve parlak dili insan ruhuna doğru hareket ediyor ve ona o dili takip eden şey tırtılın vücudu oluyor. Tam üzerine düşmekte olan 7 metrelik bir tırtıl var...
Darren' o Clousou
İnsan
Darren' o Clousou

Erkek

Karakter
Zanpakutou:

MesajKonu: Geri: Paket Lastiği ile oynuyoruuum!   Paket Lastiği ile oynuyoruuum! Icon_minitimePaz Haz. 24, 2012 2:17 pm

Adamı keklemiş, bana inanmasını sağlamış ve adamı güçlü olduğuma inandırmıştım. Yapılacak tek birşey kalıyordu, aslında götüm sıkışmasa kılımı kıpırdatacağım yok ama üzerinize atlayan şey devasa bir tırtıl olunca... Neyse işte o tırtıl benim önüme atlayınca reflex olarak kolumu yukarı kaldırdım. Aslında normal bir kol kaldırma işleminden çok farklıydı bu. Normalde bu hareketin sonucu size birisi silgi falan attığında kendinizi korumak ve silgiyi savuşturmak için yapardınız. Ama ben tamamen hayatımı kurtarmak için uğraşıyordum... Son zamanlarda, vücudumda kullanmayınca birikmeye başlayan reiatsu adlı bir enerji vardı.

Daha önce hiç yapmadığım kadar hızlı bir şekilde bu enerjiyi çağırdım. Adrenalin ile birlikte gelen bu enerji fırtınasını tek bir odak noktasında, kolumda toplamaya başlamıştım. O lanet olası dev tırtıl üstüme doğru son sürat inerken. Tek yapabildiğim sol yumruğumu sıkmak ve az sonra deneyeceğim şeyin işe yaramasını dua etmekti. Bacaklarım kımıldamıyor kanım sanki damarlarımda akmıyordu, ve her saniye ölümüm bana yaklaşıyordu. Bende tek yapabildiğim şeyi yaptım, aslında tamamen reflexti ama işe yaradı. Vücudumda topladığım tüm reiatsuyu yumruğuma aktarıp canavar doğrulttum ve... yumruk attım!
Ogre
Game Master
Game Master
Ogre

Erkek

Karakter

MesajKonu: Geri: Paket Lastiği ile oynuyoruuum!   Paket Lastiği ile oynuyoruuum! Icon_minitimePaz Haz. 24, 2012 3:08 pm

Üstüne düşmekte olan hollowa yumruğunu geçirmenle birlikte resmen elinde bir patlama gerçekleşiyor. Sen yaklaşık 2 metre geri fırlıyorsun. Hollowun durumu ise daha kötü. Darbenin şiddeti ile resmen kafası içeri gömülüyor. Sen ise resmen yorgunluktan bitmiş durumdasın. Hollowun ölmüş olduğunu çok geç olmadan farkediyorsun. Sonra birşey oluyor tamamen içgüdüsel olarak boğazın kuruyor ve karnın guruldamaya başlıyor. İçindeki hollow tarafı seni az önce öldürdüğün şeyi yemen için zorluyor. Bastırılamaz bir istek bu...
Darren' o Clousou
İnsan
Darren' o Clousou

Erkek

Karakter
Zanpakutou:

MesajKonu: Geri: Paket Lastiği ile oynuyoruuum!   Paket Lastiği ile oynuyoruuum! Icon_minitimeCuma Haz. 29, 2012 8:16 am

Gadasını aldıım ne oluyor bana. Az önce 30 adama vursam, 30 adamında yıkılacağı bir yumruk atmıştım. Ee ben 14 yaşında sivilcelinin tekiyim nasıl böyle birşey yaptım? Aslında önemli olan bu değil. Önemli olan az önce Jakolar la falan kandırdığım ihtiyarın kanmış olmasıydı. Bu arada neden bilmiyorum yazıyı okuyan kişi, benim karnım böyle o iğrenç sümük kıvamında salyalar akan pis hollowa çok pis kabarmıştı. Böyle ne bileyim sanki önümde mis gibi yep yeni tantuni vardı. Hemde tavuklusu! Neyse yaşlı adam döndüm ve ''Bunu görmek istemessin. O bir jako ve ben onu özümsemeliyim...'' dedim. Sonra hollowa döndüm, parmaklarım la boğazını deldikten sonra etinden sızan siyah kanı tüm susuzluğumu giderecek bir ilaç gibi çektim içime.

Hollowun etini sanki bir biftekmiş gibi. Sanki annemin yaptıkları gibi yedim. O sırada ihtiyar umrumda değildi. Tek bildiğim bana güç veren bu nimetin ne olduğunu keşke daha önceden bulmuş olaydım sözüydü. Çok garip aslında, bu hollow birsürü insan yemiş. Bende o hollowu yiyerek birsürü insan yemiş oluyorum değilmi? Yani umarım öyle değildir.
Ogre
Game Master
Game Master
Ogre

Erkek

Karakter

MesajKonu: Geri: Paket Lastiği ile oynuyoruuum!   Paket Lastiği ile oynuyoruuum! Icon_minitimeCuma Haz. 29, 2012 8:27 am

Önce kanı sonraysa eti hazmetmeye başlıyorsun. Bir asalak gibi o hollowu yavaş yavaş bitiriyorsun. Bu sırada içinde bilmediğin bir güç dolmaya başlıyor. Kendini seni neredeyse bayıltacak o yumruktan neredeyse 5-6 tane atacak kadar güçlü hissediyorsun. Hollowu tam bitiriyorsunki arkandan gelen ses ile tüm dikkatin oraya kayıyor. Siyah kimonolu adamın teki sana kılıcını doğrultmuş. Bir yerdeki hollow birikintisine birde sana bakıyor. Yüzünde iğrenmiş bir ifade var, konuşmaya başlıyor:

-Naaptın la sen burada eleman? Kesiimmi lan seni? Ha vurimmi sırtına?!

-Yok yok vurma ona! O jako avcısı bak beni kurtardı o Jakoyla savaştı sonrada onu yidi!

-Yedimii? Veey kami-sama belanı versin. Yenirmi olum o!? Tükür tükür...

Konuşmalar aşşağı yukarı böyle oluyor. Adam kılıcını indirmiş vaziyette. Hemen birşeyler söylemelisin...
Darren' o Clousou
İnsan
Darren' o Clousou

Erkek

Karakter
Zanpakutou:

MesajKonu: Geri: Paket Lastiği ile oynuyoruuum!   Paket Lastiği ile oynuyoruuum! Icon_minitimeCuma Haz. 29, 2012 4:46 pm

Ailevi sebepler nedeni ve sorunuyla karakterimin npc yönetimine girmesini talep ediyorum.
Ogre
Game Master
Game Master
Ogre

Erkek

Karakter

MesajKonu: Geri: Paket Lastiği ile oynuyoruuum!   Paket Lastiği ile oynuyoruuum! Icon_minitimeSalı Tem. 03, 2012 7:59 am

Özel durumunuzu bildiğimden kabul ediyorum. Konu kilitlenmiştir.

Paket Lastiği ile oynuyoruuum!
1 sayfadaki 1 sayfası