Bleach RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Kardeşimin doğum günü bugün oluum!

5 posters
YazarMesaj
Lutheas De Horaito
Last Quincy
Last Quincy
Lutheas De Horaito

Erkek
Nereden : Halkın içinden :D
Karakter Yaşı : 22
Lakap : Son Quincy
Ruh Hali : Kardeşimin doğum günü bugün oluum! Dp8djs

Karakter
Zanpakutou:
Kardeşimin doğum günü bugün oluum! Left_bar_bleue88/100Kardeşimin doğum günü bugün oluum! Empty_bar_bleue  (88/100)

Kardeşimin doğum günü bugün oluum! Empty
MesajKonu: Kardeşimin doğum günü bugün oluum!   Kardeşimin doğum günü bugün oluum! Icon_minitimePerş. Haz. 28, 2012 9:09 pm

Selam. Şimdi bu yazıyı zar zor arkadaşımın pc sinden yazdığımı ve büyük ihtimalle siteye birdaha doğru düzgün giremediğimi üzülerek belirtmek durumundayım. Gönül isterdiki, feyyazımın doğum gününü saatlerce muhabbet ederek kutlayalım ama olmuyor işte! Lanet olsun banaa! Neyse işte yazının bu bölümünde feyyaz ile ilgili birşeyler söylemem gerekiyor. Bende tüm içtenliğimle (çokmu abartı oldu la) bu sitedeki ilk ve en sıkı arkadaşımın hatta dostumun doğum gününü kutlar ve bir dahaki doğum gününde geçen seneye bakıp. ''Vay anasını lan ne güzel seneydi!'' demesini sağlayacak bir sene geçirmesini uzuun uzun diliyorum.

Sana doğum günü pastası yok ulen köpekk! Beklemeyin benden öyle şeyler...

Bu arada harbi doğum günün kutlu olsun paşam. Gözünden g.tünden öpüyorum. Görüşürüz...
Ogre
Game Master
Game Master
Ogre

Erkek
Nereden : evimdeki bilgisayardan girdiğim gm hesabından
Lakap : Gm
Ruh Hali : Kardeşimin doğum günü bugün oluum! 1562s6u

Karakter
Zanpakutou: Pc klavyesi
Kardeşimin doğum günü bugün oluum! Left_bar_bleue7777777/7777777Kardeşimin doğum günü bugün oluum! Empty_bar_bleue  (7777777/7777777)

MesajKonu: Geri: Kardeşimin doğum günü bugün oluum!   Kardeşimin doğum günü bugün oluum! Icon_minitimePerş. Haz. 28, 2012 9:12 pm

eksi veresim geldi ama hem sitenin eskilerinden olduğun için hemde doğum günü olduğu için ''bu seferlik'' vermiyorum... Bu arada feyyaz artık her kimse doğum günü kutlu olsun...
Darren' o Clousou
İnsan
Darren' o Clousou

Erkek
Ruh Hali : Kardeşimin doğum günü bugün oluum! Geveze10

Karakter
Zanpakutou:
Kardeşimin doğum günü bugün oluum! Left_bar_bleue85/100Kardeşimin doğum günü bugün oluum! Empty_bar_bleue  (85/100)

MesajKonu: Geri: Kardeşimin doğum günü bugün oluum!   Kardeşimin doğum günü bugün oluum! Icon_minitimeCuma Haz. 29, 2012 8:04 am

Lukufukazi Chikuzirin dimi o feyyaz yani bayağı araştırdım bunun için. İnşallah odur. Herneyse feyyaz abi doğum gününü ben de kutluyorum keşke siteye gelsende rp yapsan...
Hitsuomi Toumaki
Gotei 10 FukuTaichou
Gotei 10 FukuTaichou
Hitsuomi Toumaki

Erkek
Nereden : İstanbul
Ruh Hali : Kardeşimin doğum günü bugün oluum! 2rz3tw5

Karakter
Zanpakutou: Akai fushichō
Kardeşimin doğum günü bugün oluum! Left_bar_bleue93/100Kardeşimin doğum günü bugün oluum! Empty_bar_bleue  (93/100)

MesajKonu: Geri: Kardeşimin doğum günü bugün oluum!   Kardeşimin doğum günü bugün oluum! Icon_minitimeCuma Haz. 29, 2012 1:53 pm

evet feyyaz o Very Happy bari bizde doğum gününü kutlayalım Very Happy doğum günün kutlu olsun genç Smile
Eyvah Admin
Genel Yönetici
Genel Yönetici
Eyvah Admin

Kadın
Nereden : Nereye...
Lakap : Admin
Ruh Hali : Kardeşimin doğum günü bugün oluum! Images12

Karakter
Zanpakutou: Yönetim Paneli asddasdasd
Kardeşimin doğum günü bugün oluum! Left_bar_bleue9999999/9999999Kardeşimin doğum günü bugün oluum! Empty_bar_bleue  (9999999/9999999)

MesajKonu: Geri: Kardeşimin doğum günü bugün oluum!   Kardeşimin doğum günü bugün oluum! Icon_minitimePtsi Tem. 02, 2012 12:13 pm

Buradan duymayacak bile olsan, doğum günün kutlu olsuun!! Very Happy
https://bleachrpg.yetkin-forum.com

Kardeşimin doğum günü bugün oluum!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» --Yorucu bir günü dahada yorucu yapmak--