Bleach RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Öncekilerden farklı...

4 posters
YazarMesaj
Hitsuki Lee
Gotei 6 FukuTaichou
Gotei 6 FukuTaichou
Hitsuki Lee

Erkek
Ruh Hali : Öncekilerden farklı... V80s9j

Karakter
Zanpakutou:
Öncekilerden farklı... Left_bar_bleue71/100Öncekilerden farklı... Empty_bar_bleue  (71/100)

Öncekilerden farklı... Empty
MesajKonu: Öncekilerden farklı...   Öncekilerden farklı... Icon_minitimePerş. Tem. 05, 2012 1:05 pm

O gün Rukongai'de her zamankinden daha da güzel bir gündü. Ya da neler olacağını bilmediğim için ben öyle düşünüyordum. Güneşin doğuşu harikaydı. Güneş ışıkları yine herkesi uyandırmak için yola koyuluyorlardı. Normalde kolay kolay uyanmazdım fakat o sabah içimde farklı bir enerji vardı sanki. Aslında her ne kadar enerjik te olsam uyku gözlerimden akıyordu. Bugün sadece gezmek istiyordum. Fakat başka işlerim de vardı. Bu yüzden bu günü tatil olarak geçiremeyecektim . Fakat aklıma bir fikir geldi. Kendi kendime seslendim :''Zaten erken uyandım...hmm...en azından biraz dolaşmak için zamanım vardır herhalde. '' Zanpaktoumu belime doladım ve yavaş adımlarla biraz dolaşmak için yola çıktım. Rukongai sokaklarında yavaş adımlarla ilerliyordum. Her erken uyandığım sabah yaptığım gibi yani. Fakat...bu gün o günlerden daha farklı bir gündü...daha doğrusu...bugün diğerlerinden çok daha farklı bir gündü ve ben yakın bir zaman süreci içinde öğrenecektim.
Bir yandan buraların ne kadar müthiş bir yer olduğunu düşünürken , havadaki adeta beni selamlarmışçasına başımın üzerinde dönen kuşlara bakarak gülümsüyordum. Yaklaşık on...ya da on iki dakika daha aralıksız yürüdüm. Yol kenarına gelmiştim . Tam dönecektim ki orada gözüme bir şey ilişti ve hemen duvarın arkasına attım kendimi. Yavaşça başımı kaydırdım ve ona bir göz attım...bu ...bu bir insandı. Fakakt daha önce buralarda hiç görmemiştim. Eminim ki kimse de onu daha önce buralarda görmemiştir...çünkü kesinlikle bir şeyden emindim...o buraya ait değildi ! Dışardan gelmiş olmalıydı. Herhalde Dünya'dan gelmişti. Onun karşısına çıktım . İkimizde birbirimize bakıyorduk. Yaklaşık iki ya da üç dakika birbirimize baktık. Kendine güvenen biri gibi gözüküyordu. Bana hiç iyi biri gibi gelmiyordu. Zaten bunu da merak etmiyordum. Yavaşça zanpaktoumu yavaşça çektim . Ardından zanpaktoumu ona doğru doğrulttum. Niyetim tek bir soru sormaktı . Ardından bu işi bitirmeyi düşünüyordum. Şöyle dedim : Hey ! seni daha önce Rukongai'de hiç görmedim. Eminim bunun nedeni buralı olmamandır. Söyle bakalım kimsin sen ? Onu yenebileceğimi düşünüyordum. Fakat onun hakkında en ufak bir bilgim bile yoktu.

En son Hitsuki Lee tarafından Cuma Tem. 06, 2012 9:13 am tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Kitsune Shuurei
Vekil Shinigami
Vekil Shinigami
Kitsune Shuurei

Erkek
Nereden : Karakura Town
Lakap : HUNTER
Ruh Hali : Öncekilerden farklı... 2wdygoy

Karakter
Zanpakutou: Shingetsu
Öncekilerden farklı... Left_bar_bleue90/100Öncekilerden farklı... Empty_bar_bleue  (90/100)

MesajKonu: Geri: Öncekilerden farklı...   Öncekilerden farklı... Icon_minitimePerş. Tem. 05, 2012 11:26 pm

OUT: Öncelikle zanjutsu, kidou, hohou gibi statları verde bilelim neyi ne kadar yapabildiğini...

İN:
Sanırım bu Rukongai'ye ikinci gelişimdi. İlk gelişim savaş sırasında olmuştu. Tabi o zaman sokaklarda bir tek insana bile rastlamak zordu. Savaş zamanları böyle olur. Her yer savaş ateşlerinin dumanı ve kan ile doludur. Solunacak temiz hava bulmak zordur çoğu zaman. Fakat Rukongai, burada hala hiç birşey değişmemiş gibi. Yine soluyacak temiz hava yok, insanlar pis evler yıkık dökük. Sanki burası bir fakirhane gibi. Aslında Soul Society'nin dünyadan daha iyi bir yer olması gerekiyor. İnsanların huzur bulmak için geldiği bu yer gerçekten içler acısı. ''Bu arada şuradaki herif bana neden öyle bakıyor ki? Garip bir durummuş gibi bana bakıyor. Acaba bu herif shinigami olmasına rağmen daha önce hiç başka hiç shinigami görmemiş mi?'' Ben bu düşüncelere dalmışken bir anda yanıma geldi ve bana sorular yağdırmaya başladı. ''Hey ! seni daha önce Rukongai'de hiç görmedim. Eminim bunun nedeni buralı olmamandır. Söyle bakalım kimsin sen ?'' Bakışları gerçekten sinirlerimi bozmuştu ve ardından gelen bu saçma soru ile daha da sinirlendim. ''Sersem herif! Buralarda senden başka shinigamilerde var. Arada sırada etrafına bak görmüyor musun ben bir shinigamiyim.'' Bunu söylemiştim ancak reiatsumdan olsa gerek ondan biraz farklıydım. Bana karşı olan tavrı hiç değişmedi. Bakışlar yine aynı bakışlar. Sanki bir şey söylesem üzerime atlayacakmış gibi. O sert ve şaşkın bakışların altında ne yatıyor acaba? diye sormuştum kendime. Ve ardından bombayı patlattım. ''Ayrıca sorularını kendine sakla sana ayıracak zamanım yok.''

OUT: Öncelikle belirtmek isterim ki rplerimi ilahi bakış açısı yerine kişinin gözünden yazıyorum bu yüzden bir karışıklık olmasın. Aklımdan geçenleri İTALİK yazı biçimi ile yazıyorum. Normal olarak yazdıklarımda ise hiçbir oynama yok. Sanırım Hitsuki'nin rengi YEŞİL bende kendime KIRMIZI seçtim. Bu kadar...
Hikari Suzuki
Gotei 2 Taichou
Gotei 2 Taichou
Hikari Suzuki

Kadın
Nereden : Kripton desu*-*
Lakap : Aichou*-*
Ruh Hali : Öncekilerden farklı... 1562s6u

Karakter
Zanpakutou: Shinsei Suzaku da!*-*
Öncekilerden farklı... Left_bar_bleue96/100Öncekilerden farklı... Empty_bar_bleue  (96/100)

MesajKonu: Geri: Öncekilerden farklı...   Öncekilerden farklı... Icon_minitimeCuma Tem. 06, 2012 7:18 pm

Ofisinin arkasındaki sofanın üzerine yığılmış, bir eliyle yüzünü yelliyor, diğer eliyle de yeni atanan asistanı hakkında yazılan raporu okuyordu. Kendisine yardım edecek birinin gelmesi hoşuna gitmişti, bazen yazılacak raporların ve Gizli İstihbarat Birimi'ndeki işlerin arasında kaybolduğunda kendisine yardım edecek tek bir kişi bile bulamamak canını sıkıyordu. Kendisine ve fuku-taichousuna yardım olacak bu taze asistanla tanışmak için sabırsızlanıyordu, böylece onu takım hakkında bilgilendirebilir, işlerin nasıl yürüdüğünü anlatabilir ve... birkaç rapor yazma denemesinden sonra tüm işleri bir süreliğine fuku-taichousuna ve asistanına yıkıp yalnız kalabileceği bir yerlere kaçabilirdi. Ah, ben gerçekten, gerçekten kötü bir kaptanım... Düşündüğü şeyden ötürü biraz suçlululuk duysa da, elinden bir şey gelmiyordu. Uzun bir süredir kendini dinleyememiş, üzerindeki yorgunluğu atamamıştı. Onun gibi biri için bu hayli fazla olmalıydı ki, etrafındakilere sunduğu o sahte gülümseyiş de yavaş yavaş solmaya başlıyordu.

Yok oluyorsun. Ölüyorsun, Hikari.

Kafasındaki sesi duymazlıktan gelmeye çalışırken elini havaya savurdu, şu an kendi benliğiyle savaş vermenin sırası değildi. Gerçekleri gizlemek, üstüne bir örtü serip görmezlikten gelmek, onunla uğraşmaktan daha kolaydı. Bütün bu acizliğini haykırırcasına kınayan vicdanının sesi kulaklarını doldurmaya başlamıştı şimdi de. Hayır, şimdi olmazdı, sırası değildi. Bu yorgunluk ve şu anki ruh hali ile, daha fazlasını kaldırabileceğini zannetmiyordu.

Sonra, tamam mı? Sonra. Beni daha sonra yargıla.

Ancak içindeki ses susmuyordu. Ne kadar aşağılık ve aciz olduğu konusunda söylenip duruyor, adeta bağırıyordu; sanki bütün o aşağılayıcı sözler kanına karışıp vücudunun en ücra köşelerinde bulunan hücrelerine değin ulaşıyordu. Yeniden bir kahkaha yükseldi göğsünde, bu sefer içindeki sesi onaylayan vicdanının yaşlı elleri de boğazına dolanmıştı sanki. Bir an nefes alamadı, nefes borusu düğüm düğüm olmuştu, boğazındaki yumru kakmıyordu bir türlü. Can havliyle ayağa fırlayıp elinde raporu sofanın üzerine attı. Aniden kalktığı için olsa gerek, bir anlık baş dönmesiyle beraber sesler de yavaş yavaş kaybolmuştu. Rahatlık hissi vücuduna çarpan serin bir rüzgar gibi tenine nüfuz ederken derin bir nefes aldı. Bitmişti. Bir sonraki ziyarete kadar özgürdü. Özgürüm... Şimdilik.

Kendisiyle yaşadığı bu küçük münakaşadan sonra tekrar yatabilmesi imkansızdı, sessizlik ve yalnızlığın ruhunu bir daha aynı anda ele geçirmesine izin vermeyecekti. Hafif yalpalaya yalpalaya ofisten çıkıp etrafına bir göz gezdirdi. Kendi dertleriyle boğuşan, oradan oraya koşuşturan veya sadece o anın keyfini çıkarmayı yeğleyip bir köşede oturarak lak lak eden shinigamilere göz gezdirdi. Bütün hepsinin tek ortak noktası shinigami oluşlarıydı, bunun dışında hiçbiri bir diğerine benzemiyordu. Bu duruma gıpta ile baktı Hikari, hepsinin kendine göre bir hedefi vardı. Peki ya kendisinin hedefi neydi? Gotei 2'nin taichousuydu, kendisine yardım edecek yeni biri daha gelmişti ve... Daha az önce bir krizi atlattığı için yine uzun süre rahat edebileceğini umuyordu. Hayattan başka hiçbir gayesi yoktu, bomboş bir insan olmaktan da yine uzun bir süre gocunmayacak, daha doğrusu, gerçeklerin üzerini örtecekti. Ve yine çürük bir tahtaya basıp aşağı düşene dek, körebe oynamaya devam edecekti...

Fazla vakit kaybetmemek adına shunpo ile gotei 2'ye ayrılmış bölgeden uzaklaştı. Havaların güzel oluşu nedeniyle çoğu shinigami keyif yapıyordu, bu da her an bir taichou veya fuku-taichouya rastlayabileceğini gösteriyordu. Açıkçası şu an, kimse ile konuşabilecek durumda değildi, yahut kimsenin onu böyle görmesini istemiyordu, en iyisi Rukongai'ye kaçmaktı. Bu düşünce ile shunposunu kullanarak ilerlemeye devam etti. Doğu kapısına gitmiş, yüksek duvarların üzerinde yürüyordu. Kendi sessizliği onu alıp rukongai'nin hayat dolu, varoş kesimlerine yönlendirmiş, diğer ruhların sesini duyurmuştu. Hala duvarın üstünde kalmayı yeğleyen Hikari, en azından bir saattir yürüyor olmalıydı; aslında bu kadar uzak bir mesafeden hala bu kadar net başka sesler duyabiliyor olmasına şaşırmıştı, ayrıca giderek daha fazla hissettiği reiatsu yoğunluğu da burada başka birilerinin daha olduğuna işaret ediyordu. Bir süre daha yürüdüğünde reiatsuların iki farklı kişiden geldiğini ayırt edebilmişti, ayrıca bunlardan birini de gayet iyi tanıyor olmasına rağmen diğeri hakkında en ufak bir fikri dahi yoktu. Reiatsuların kaynağı olan kişileri görebildiğinde yürümeyi kesti, tanıdığını düşündüğü reiatsu konusunda haklıydı. 'Hitsuki fuku-taichou....' İyi de, onun burada işi neydi ki? Ve diğer reiatsu... Bu bir, insan shinigami miydi? Kafası karışmıştı, fakat olayın içine de dalmak istemedi. Hitsuki fuku-taichou zampaktousunu yabancıya yönelttiğine göre bir şeyden şüphe etmiş olmalıydı. Bir başkasının savaşına karışmak, o kişinin onurunu zedelerdi. Eğer aralarında bir savaş başlarsa, araya giremezdi; belki birinin hayatını kurtarabilirdi, fakat onurunu öldürürdü. Bu yüzden yabancının yapacağı hamlenin ne olacağını bekledi, fakat düşündüğünün aksine, Hitsuki fuku-taichouya karşılık olarak kendi zampaktousunu çekmemişti. Biraz daha yaklaşmaya karar verip görünebileceği bir yere kadar ilerledi. Duvarların üzerine oturup bacak bacak üstüne attı ve başını ellerinin arasına aldı. 'Oi oi, misafirimize zampaktounu çekerek mi hoşgeldin diyorsun, Hitsuki fuku-taichou?' Aşağıda karşılıklı duran iki kişinin dikkatlerini üzerinde topladığında gülümsedi. 'Arkasından gelecek birilerinin olup olmadığını öğrenip, sonra onunla istediğini yapabilirdin.' Konuşurken yabancıyı işaret edip hafifçe sırıtmıştı. Hitsuki fuku-taichou ile birbirilerini tanırlardı, ufak bir şakadan alınmayacak biriydi. Gizli İstihbarat Birimi'nin başında olduğundan dolayı da beklenmedik misafirleri ölmelerinden önce tanımaya hakkı vardı. Üzerinde haorisi bulunmuyordu, bu yüzden kaptan olduğu yalnız reiatsusu ile anlaşılabilirdi. Oturduğu yerden yabancıyı ve fuku-taichouyu süzdü, bugün eğlenceli geçebilirdi.
Hitsuki Lee
Gotei 6 FukuTaichou
Gotei 6 FukuTaichou
Hitsuki Lee

Erkek
Ruh Hali : Öncekilerden farklı... V80s9j

Karakter
Zanpakutou:
Öncekilerden farklı... Left_bar_bleue71/100Öncekilerden farklı... Empty_bar_bleue  (71/100)

MesajKonu: Geri: Öncekilerden farklı...   Öncekilerden farklı... Icon_minitimePtsi Tem. 09, 2012 10:49 am

''Ayrıca sorularını kendine sakla sana ayıracak zamanım yok.'' Suratımda küçük , sinsi bir gülümseme belirmişti bir anda. İlk başta karşımdaki adamı biraz süzdüm . Zanpaktouyu iyi kullanır mı ? iyi dövüşür mü ? Hızlı mıdır ? Neyin nesidir ?...açıkçası onun hakkında hiç ama hiç bir şey bilmiyordum. Aslında bakarsanız o durumda bu boş , gereksiz sorularla kafamı yorma gereği duymuyordum. Çünkü dediğim gibi rakibim hakkında bir bilgim yok. Bu yüzden hızlı davranmalıydım. Bunları düşünene kadar biraz zaman kaybetmiştim bile.Bir anda bir ses işittim.
''Oi oi, misafirimize zampaktounu çekerek mi hoşgeldin diyorsun, Hitsuki fuku-taichou?'' Bir anda başımı yana
çevirdim...orada biri vardı. Daha başımı çevirmeden kim olduğunu anlamıştım aslında. Nedense onu burada gördüğüme şaşırmıştım. İsteğim dışında seslendim : ''Hikari Taichou...'' Suratımdaki gülümseme arttı. Kendimi daha iyi kanıtlamak için bir şanstı. Rakibim hala zanpaktousunu çekmemişti bile. Taichouyu dinlemenin doğru olacağını düşündüm ve savunma duruşuna geçtim. Ardında elimle gözümü kapatan saçlarımı düzelttim ve rakibime şöyle dedim : '' Sana öncelik tanımalıyım sanırım. Önce sen başla. Bana ismini söylesen iyi edersin. Kimle savaştığımı bilmek isterim ''. Ardından gözlerimi ayırmadan ona bakmaya başladım.

Ogre
Game Master
Game Master
Ogre

Erkek
Nereden : evimdeki bilgisayardan girdiğim gm hesabından
Lakap : Gm

Karakter
Zanpakutou: Pc klavyesi
Öncekilerden farklı... Left_bar_bleue7777777/7777777Öncekilerden farklı... Empty_bar_bleue  (7777777/7777777)

MesajKonu: Geri: Öncekilerden farklı...   Öncekilerden farklı... Icon_minitimeSalı Tem. 10, 2012 10:37 am

Hitsuki:

Yeni tanıştığın adamla tartışırken bir ara nefesin kesiliyor. Öyle yüksek bir reiatsu seviyesiyle karşılaşıyorsunki iki ayağının üstünde çöküyorsun istemesende. Bu derece büyük bir reiatsunun sadece bir kaptanın bankai açtığında çıkacağını biliyorsun. İrkiliyorsun haliyle. Reiatsu seviyesi arkandan geliyor gibi...

Kitsune:

Aynı şeyler senin içinde geçerli oluyor. Lakin yüksek reiatsu seviyen sayesinde reiatsu seni hitsuki kadar etkilemiyor. sadece 10- 11 saniye kadar kıpırtısız kalıyorsun. Sonra vüdunun reiatsu seviyesine alıştığını ve en azından yürüyebileceğini fark ediyorsun... Reiatsu seviyesi seninde arkandan geliyor...

Hikari:

Bacak bacak üstüne atmış bir halde ikiliyi izlerken, yüksek reiatsulu birinin sol tarafında belirdiğini fark ediyorsun. Sol tarafına reflex olarak baktığında yüzü gözü birbirine girmiş kanlar içinde birisi ile karşılaşıyorsun. Konuşmaya başlıyor: "Hikari- Taicho, ben 4.Takımın Fukutaicho su Seisyu Kurora. Anlatacaklarım çok acil, tüm Soul Society i ilgilendiren bir durum!" ve burada sesini açık bir tedirginlik bürüyerek sana fısıldıyor. "Tehlikedesiniz! Lüten 4. takım adına beni takip edin. Şu ikisini de isterseniz çağırabilirsiniz." diyor bu sırada elleri Hitsuki ve Kitsune yi gösteriyor.
Kitsune Shuurei
Vekil Shinigami
Vekil Shinigami
Kitsune Shuurei

Erkek

Karakter
Öncekilerden farklı... Left_bar_bleue90/100Öncekilerden farklı... Empty_bar_bleue  (90/100)

MesajKonu: Geri: Öncekilerden farklı...   Öncekilerden farklı... Icon_minitimeSalı Tem. 10, 2012 1:34 pm

‘’Oi Oi, misafirimize zanpaktounu çekerek mi hoş geldin diyorsun, Hitsuki Fuku-Taichou’’. Anlamsız bir şekilde ‘’Hikari Taichou!’’ demesiyle kadının adının Hikari olduğunu anlamıştı ve ötekinin adınında Hitsuki olduğunu. Bu herif gerçekten boş konuşuyordu. ‘’Sana öncelik hakkı tanımalıyım sanırım.’’ dedi ve savunma duruşuna geçti. ‘’Önce sen başla.’’ Bu sırada anlamsız bir sırıtma ile ona bakıyordu. Gerçekten sinir bozucu bir shinigamiydi. ‘’Bana ismini söylesen iyi edersin. Kiminle savaştığımı bilmek isterim.’’ Kılıcını hala çekmemişti. Bu sefer aynı anlamsız gülümsemeyi o yaptı ve ardından ‘’Beni yenersen sana adımı söylerim.’’ dedi. Böyle bir yerde savaşma fikri gerçekten saçmalıktı. Diğer kaptanlarda buraya toplanırsa onun sonu olurdu. Bu işi olabildiğince çabuk bitirmeliydi. Kılıcına elini attı. Ancak henüz çekmemişti. ‘’Bu da neyin nesi lannn! Bacaklarım kıpırdamıyor. Böyle bir reiatsuyu daha önce hissetmemiştim. Bu bir kaptanın reiatsusu mu?’’ Bacakları 10 – 11 saniye kadar kıpırtısız kalmıştı. Sonra zar zor ayağa kalkabildi. Ancak vücudu buna ayak uydurmuştu artık. Sonra yarım kalan işini halletmeye koydu kendini. Zanpaktousunu sırtından çıkarıp eline aldı. Bu sırada ortaya biraz fazla reiatsu çıkmış olmalıydı ki sert bir rüzgar esti. ‘’Hala benimle savaşmak istiyor musun peki?’’ Cevabını beklemeden zanpaktousunu yere sapladı. Gerçekten büyük bir zanpaktouydu. Zanpaktouya benzer bir yanı yoktu bile denebilirdi. Kabzası olmayan büyük bir kılıç gibi duruyordu. Kılıcı yere saplanmış durumda dururken. Hızla onun yanında belirdi ve karın boşluğuna bir yumruk savurdu. Karın boşlukğuna aldığı darbe ile öne doğru eğilmişti ki bu sırada sol eli ile de alttan bir aparkat ile onu geriye doğru atmıştı. Kılıcı ile bir hamle yapmamıştı bile. ‘’Şimdi tekrar soruyorum benimle savaşmak istiyor musun?’’
Ogre
Game Master
Game Master
Ogre

Erkek

Karakter
Öncekilerden farklı... Left_bar_bleue7777777/7777777Öncekilerden farklı... Empty_bar_bleue  (7777777/7777777)

MesajKonu: Geri: Öncekilerden farklı...   Öncekilerden farklı... Icon_minitimePtsi Tem. 16, 2012 2:05 pm

Hikari Suzuki farklı bir konudan devam edecektir. Sıra şuan Hitsuki dedir.
Ogre
Game Master
Game Master
Ogre

Erkek

Karakter

MesajKonu: Geri: Öncekilerden farklı...   Öncekilerden farklı... Icon_minitimeC.tesi Tem. 21, 2012 9:02 am

Kitsune:

Yaptığın kombo son derece başarılı oluyor, boşluğuna attığın yumruk ile attığın aparkat Hitsukinin alt dudağı patlıyor ve kıçının üstüne sert bir şekilde düşüyor. Bu sırada etraftaki plus ların hepsi etrafınıza toplanmış. Hikari-Taicho dan eser yok...

Hitsuki:

İlk yumruktan sonra gözlerin kapanıyor ve suratında hissetiğin yumruk ile birlikte arkaya doğru düşüyorsun. Canın acıyor ama kalkabilecek durumasın.

out: Hitsuki Lee isimli kullanıcı uyarı mesajı atmama rağmen rpsini yazmadığı ve konuda bulunan diğer üyeleri beklettiği için 2 - (eksi) puanı almıştır. Sıra Kitsune-Hitsuki-Gm şeklinde devam edecektir.
Ogre
Game Master
Game Master
Ogre

Erkek

Karakter

MesajKonu: Geri: Öncekilerden farklı...   Öncekilerden farklı... Icon_minitimeSalı Tem. 24, 2012 9:07 am

Lee yerde donmuş bir biçimde, Kitsune ise ayakta ağaç gibi donmuş vaziyette beklerken devriye gezen shinigamilerin biri sizi fark ediyor. Bulunduğunuz tarafa dönerek. "HOOOP! Kavga etmeyin!" diye uyarı veriyor.

out: Kitsune Shuurei' de yukarıdaki mesajımda belirttiğim sebeplere rağmen rp sini yazmadığı için benden 2 adet - (eksi) kazanmıştır.
Kitsune Shuurei
Vekil Shinigami
Vekil Shinigami
Kitsune Shuurei

Erkek

Karakter

MesajKonu: Geri: Öncekilerden farklı...   Öncekilerden farklı... Icon_minitimeSalı Tem. 24, 2012 7:27 pm

Attığı yumruklar rakibini sersemletmişti. Rakibine baktığında ise kıçının üstüne oturmuş bir vaziyette duruyordu. Alt dudağı patlamıştı ve kanıyordu. Etrafına baktığında ise o kaptan kadından eser yoktu. Sanki toz olup uçmuştu. ''Acaba nereye gitti? Daha 5-6 saniye önce buralardaydı. Bu kadar hızlı olamaz. Ama ben yine tetikte olmalıyım ne yapacağı belli olmaz.'' Bu düşünceler Kitsune'nin içini kemiriyordu resmen donmuş bir biçimde duruyordu. Sanki rakibinin ona saldırmasını bekliyordu. Ona saldırı hakkı vermemeliydi. Ne de olsa o bir teğmen düzeyindeydi ondan güçlü olmasa da onu birkaç vuruşta yere serebilirdi. Ona şans tanımamalıydı. Ancak bir yandan da Kaptanı düşünüyordu. ''Acaba yanına gelen o adam kimdi? Ondan ne istiyordu?'' Sonunda düşüncelerden arınmış saldırmaya açıktı. Kılıcını eline aldı ve ''Kusura bakma yapacak birçok işim var.'' dedi. Ardından alçak bir sesle kelimeyi söyledi. ''Gatsuga!'' Saldırı sert ve hızlı bir şekilde Hitsuki'ye doğru gidiyordu...
Ogre
Game Master
Game Master
Ogre

Erkek

Karakter

MesajKonu: Geri: Öncekilerden farklı...   Öncekilerden farklı... Icon_minitimeCuma Tem. 27, 2012 11:11 am

Kitsune: Tüm hamlelerin başarılı oluyor ve attığın getsuga ile hitsukiyi daha yerden kalkamadan yere mıhlıyorsun tekrar. Devriye gezen shinigamiler ikinizi ayırıyor ve seni hitsukinin ters yönüne doğru ilerletiyor. Son gördüğünde hitsukinin bilinci kapalı.

Hitsuki: Donmuş gibi kalıyorsun. Göğsündeki yaradan kan akarken birde üst üste okadar saldırı yemek sana bir bayılma kazandırıyor. Tedavi merkezinde 2 adet 10 satırlık rp yapmadan iyileşmemiş sayılacaksın + iyileşmeden başka rp yapamayacaksın.

Konu pasiflikten kilitli. Her seferinde belki yazar diye 3 günden fazla beklemek zorunda değilim sizi. Konunuza Gm istiyorsanız bende pasiflik istemiyorum...

Öncekilerden farklı...
1 sayfadaki 1 sayfası