Bleach RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Akahana Ai & Asa Yuki / Saya Miyobi

2 posters
YazarMesaj
Saya Miyobi
Kararsız
Saya Miyobi

Erkek
Lakap : 'oyuncu'
Ruh Hali : Akahana Ai & Asa Yuki / Saya Miyobi 2wdygoy

Karakter
Zanpakutou: Akahana Ai & Asa Yuki
Akahana Ai & Asa Yuki / Saya Miyobi Left_bar_bleue74/100Akahana Ai & Asa Yuki / Saya Miyobi Empty_bar_bleue  (74/100)

Akahana Ai & Asa Yuki / Saya Miyobi Empty
MesajKonu: Akahana Ai & Asa Yuki / Saya Miyobi   Akahana Ai & Asa Yuki / Saya Miyobi Icon_minitimeCuma Ağus. 03, 2012 12:43 pm

Ad:Akahana Ai & Asa Yuki

Salınmamış Görünüm: http://img54.resimup.net/di/1NEE.png

Zampaktou Tipi:Ateş,kidou

Shikai: Akahana & Asa
Salınım Komutu:Gemu o sutato(start the game)

Saldırıları:3. teknik bir kere kullanıldıktan sonra her kullanıldığında gücü öncekinin 2 katına çıkar.

1-Daiichiji yobo=Kullanıcı, Zanpaktou'yu aşağıdan yukarı doğru sallar ve ateşten bir duvar oluşturur.
Bu duvar gelen herhangi bir fiziksel saldırıyı ya da zanpaktou saldırısını emer ve reiatsuya dönüştürür.
(bu teknik saldırı amaçlı kullanılabilir)(eğer Zanpaktou aşağıdan yukarı doğru sallanırken rakiple temas ederse rakibi yakar ve fiziksel hasar verir)

2-Shiromaru=Saya, kılıçlarını ters tutarak sağdakini ileri soldakini geri doğru sallayıp yan daire şeklinde ateşten bir kafes yollar.
(bu kafes ilk yolandığında rakibin kafası 5 saniyeliğine karışır)-Tekniğin teması halinde rakip, yüksek dereceli bir sıcaklık ile karşılaşacağı için kafası karışır-

3-Kitai=Saya,herhangi bir kılıcıyla, rakibe herhangi bir yerinden (teknik yaparken belirtilir) kesik atar.
Kesik atılan yer, 2.kez kesildiğinde rakibin ensesinde iki kılıç olan bir dövme belirir.
(bu dövme belirdğinde, rakibin hızı %25 azalır.)

4-Daini no eiga=Kullanıcı, sol elindeki kılıcı rakibin sağ koluna batırıp sağdaki kılıcı rakibin boynunun sol tarafına doğru salllar.
Rakibi kestiğinde rakibin ensesinde sadece Hoshimi'nin görebileceği tek kılıç çizili bir dövme oluşur.
(bu dövme oluştuğunda rakibin silahının keskinliği %25 oranında azalır)

Görünüm: https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/549726_3088427829717_300568204_n.jpg
(kılıçlar, karakterin arkasındakilerdir)

Bankai:Akahana Ai & Asa Yuki
(bankai formundayken Hoshimi'nin boğazında ,bileklerinde ve bacaklarında pembe zırhlar oluşur)

Salınım Komutu:Gemu o shuryo(finish the game)

Saldırıları:

0-Rikuesuto=Bu yetenek pasiftir.
Eğer rakip Zanpaktou'ya yarım metreden daha yakınsa yani kullanıcı ile rakip kılıç kılıca savaşıyorlarsa bankai'nin ateşi sayesinde rakibin hızı azalır.

1-Kakaku=Kullanıcı, etrafını bankainin ateşi ile kaplar ve gelen kidou'ları engeller.Bu teknik kullanıldığında kullanıcı, Gönderilen kidou gücüne göre reiatsu kaybeder.
(eğer rakip kullanıcıya kılıcıya saldırmaya kalkışırsa kullanıcının etrafındaki ateş, rakibi yakarak saldırıyı engeller)

2-Yaku=Kullanıcı, sağ kılıcı, sağa doğru savurur ve rakibe yan rulo şeklinde ateş birikimi yollar. Temas halinde rakibi yakar.

3-Daini no pazuru=Kullanıcı, sağ kılıcını zemine saplar ve rakibin altındaki zeminden rakibi üçgen bir hapse almak üzere sıkı şekilde dizilmiş 4 lazer şekli ateş çıkar.
Rakip bundan kurtulmaya çalışırsa omzunu,bacağını,kolunu yaralar ve rakibin saldırı hızı ve kendi hızı 40 saniyeliğine %25 azalır.

4-Kihon-tekina=Kullanıcı, sağ ya da sol kılıcının ucunda küre şeklinde büyü bir ateş topu oluşturur rakibe atar.(bu teknik ard arda kullanlabilir) ateş topunun boyutuna göre reiatsu yer.

Görünüm: https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/551090_3090503241601_350895906_n.jpg

------Zanpaktou ruh görünümleri-----

https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/319333_3090706446681_1377599190_n.jpg
(ayakta olan ,Akahana Ai. Oturan ,Asa Yuki)

En son Saya Miyobi tarafından Paz Eyl. 16, 2012 4:00 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 4 kere değiştirildi (Sebep : Linkleri koyabildiğimi fark ettim ve editledim.Teşekkürler :))
Saya Miyobi
Kararsız
Saya Miyobi

Erkek

Karakter
Akahana Ai & Asa Yuki / Saya Miyobi Left_bar_bleue74/100Akahana Ai & Asa Yuki / Saya Miyobi Empty_bar_bleue  (74/100)

MesajKonu: Geri: Akahana Ai & Asa Yuki / Saya Miyobi   Akahana Ai & Asa Yuki / Saya Miyobi Icon_minitimeCuma Ağus. 31, 2012 11:21 pm

Zanpaktou kabul edilicek mi acaba? Bunun için ne zamandır beklyiyorum bilmiyorum Cool
Eyvah Admin
Genel Yönetici
Genel Yönetici
Eyvah Admin

Kadın
Nereden : Nereye...
Lakap : Admin
Ruh Hali : Akahana Ai & Asa Yuki / Saya Miyobi Images12

Karakter
Zanpakutou: Yönetim Paneli asddasdasd
Akahana Ai & Asa Yuki / Saya Miyobi Left_bar_bleue9999999/9999999Akahana Ai & Asa Yuki / Saya Miyobi Empty_bar_bleue  (9999999/9999999)

MesajKonu: Geri: Akahana Ai & Asa Yuki / Saya Miyobi   Akahana Ai & Asa Yuki / Saya Miyobi Icon_minitimePerş. Eyl. 13, 2012 9:25 pm

2-Shiromaru=Saya, kılıçlarını ters tutarak sağdakini ileri soldakini geri doğru sallayıp yan daire şeklinde ateşten bir kafes yollar.
(bu kafes ilk yolandığında rakibin kafası 5 saniyeliğine karışır)
ateşten kafes ile kafa karişikliliğinin bağlantisini anlamadim.

3-bu dövme belirdğinde, rakibin hızı %25 azalır.Ve Ouma Saya, rakibi nerede olursa olsun görebilir
Sildim. Yavaşlamayi anladim ama herkesi göremezsin.

Kitai=Saya, kılıçlarıyla ard arda, rakibe herhangi yerlerinden(teknik yaparken belirtilir) 2 kesik atar.
bu 2 kesik atıldığında rakibin ensesinde iki kılıç olan bir dövme belirir.
bu üçüncü teknik için Soi fonunki gibi bir sınır koymak istiyorum, ayni yere vurulmasi gerektigi gibi (ya da yakin bir yere)

(bu dövme oluştuğunda rakibin silahının keskinliği %50 oranında azalır)
oran shikai için yüksek felen.

1-Kakaku=Kullanıcı, etrafını bankainin ateşi ile kaplar ve gelen kidou'ları engeller.
(eğer rakip kullanıcıya kılıcıya saldırmaya kalkışırsa kullanıcının etrafındaki ateş, rakibi yakarak saldırıyı engeller)
ee kimse saldiramayacak mi? Ayrica bu senden epey reiatsu götürüyor olmali belirtirsen Very Happy

2-Yaku=Kullanıcı, sağ kılıcı, sağa doğru savurur ve rakibe yan rulo şeklinde ateş birikimi yollar. Temas halinde rakibi yakar ve 5 saniyeliğine afallamasına sebep olur.
Sildim. Sersemlemek ve ateş bağintisini kuramadim da, zaten yanarsa cani acir ve durur yani ama bunu saldirida ekstra belirtmeye gerek yok bence...

3-Daini no pazuru=Kullanıcı, sağ kılıcını zemine saplar ve rakibin altındaki zeminden rakibi üçgen bir hapse almak üzere sıkı şekilde dizilmiş 4 lazer şekli ateş çıkar.
Rakip bundan kurtulmaya çalışırsa omzunu,bacağını,kolunu yaralar ve rakibin saldırı hızı ve kendi hızı 40 saniyeliğine %25 azalır.
Rakibi hapise alirsan kendinin de saldiramayacağinin farkindasindir umarim. (Ama kalabilir teknik hoş. Rakip için değil başka işlerde de kullanilabilir eheheh. Kalsin kalsin.)

4-Kihon-tekina=Kullanıcı, sağ ya da sol kılıcının ucunda küre şeklinde büyü bir ateş topu oluşturur rakibe atar.(bu teknik ard arda kullanlabilir)
+ateş topunun boyutuna göre reiatsu yer. (gibi gibi)

---

Edit: bazi düzeltmeleri ben yaptim, sen de diğer söylediklerimi düzeltirsen sevinirim.

----

Edit 2: Çok tekniğin var, hepsini önceden biliyor olman adil değil. Rp içinde öğreneceksin haberin olsun ^^
https://bleachrpg.yetkin-forum.com
Saya Miyobi
Kararsız
Saya Miyobi

Erkek

Karakter

MesajKonu: Geri: Akahana Ai & Asa Yuki / Saya Miyobi   Akahana Ai & Asa Yuki / Saya Miyobi Icon_minitimePaz Eyl. 16, 2012 4:01 pm

Editledim.. Bakalım neler olucak ^^

Akahana Ai & Asa Yuki / Saya Miyobi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Saya Miyobi / Rp
» Reitan Yuki
» Miyobi karakter başvuru