Bleach RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Hatsuto'nun Odası

3 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
Kuyaki Hatsuto
Last Quincy
Last Quincy
Kuyaki Hatsuto

Erkek

Karakter
Zanpakutou: Zanpaktoum yok :D
Hatsuto'nun Odası Left_bar_bleue100/100Hatsuto'nun Odası Empty_bar_bleue  (100/100)

Hatsuto'nun Odası Empty
MesajKonu: Hatsuto'nun Odası   Hatsuto'nun Odası Icon_minitimeC.tesi Haz. 20, 2009 10:46 am

Hatsuto ve Shiro Gölet'e varalı bir saat kadar olmuştu.Hatsuto Shiro'yu kendi yatağına yatırmıştı.Shiro uyumaktaydı.Hatsuto bu sırada Biggie'Yi çağırdı."Biggie,gelirken gördüm,bu prototip de neyin nesi?Açıkla bakayım...Belki işimize yarar...

241
Hwang Tae Jeon
Primera Espada
Primera Espada
Hwang Tae Jeon

Kadın
Nereden : Kore.
Lakap : TJ.
Ruh Hali : Hatsuto'nun Odası 9h0yo2

Karakter
Zanpakutou: Gumiho.
Hatsuto'nun Odası Left_bar_bleue90/100Hatsuto'nun Odası Empty_bar_bleue  (90/100)

Hatsuto'nun Odası Empty
MesajKonu: Geri: Hatsuto'nun Odası   Hatsuto'nun Odası Icon_minitimeC.tesi Haz. 20, 2009 11:19 am

Shiro tek gözünü aralar.Yatakta olduğunu görür.Vücudu tamamen sargıdadır.İçiinden''nedir benim sagılardan çektiğim'' der.Biraz ayağa kalkar ve kendine iyileştirme kidousu yapar.Biraz daha iyidir.Önünde Hatsutoyu görür.Bu durum ikinci defa olmaktadır.Hatsutoya borçlu kalmaktan nefret etmektedir.Biraz doğrulur ve Hatsutoya;
-Teşekkür ederim,der inatçı bir tavırla.

366
http://bleach-rpg.turkforumpro.com/
Kuyaki Hatsuto
Last Quincy
Last Quincy
Kuyaki Hatsuto

Erkek

Karakter
Hatsuto'nun Odası Left_bar_bleue100/100Hatsuto'nun Odası Empty_bar_bleue  (100/100)

Hatsuto'nun Odası Empty
MesajKonu: Geri: Hatsuto'nun Odası   Hatsuto'nun Odası Icon_minitimeC.tesi Haz. 20, 2009 11:53 am

Esas ben teşekkür ederim der Hatsuto.Yine yüzünde o pis sırıtışı vardır...Beni yeniden yaşama döndürdün Shiro.Ve Hatsuto doğrulan Shiro'yu tekrar yatağa yatırır."Daha dinlenmen lazım" der ve kapıya doğru yönelir...

214
RP Out:Allasen avatarı değiştir Aizen'e böle diomuşum gibi oluo
Hwang Tae Jeon
Primera Espada
Primera Espada
Hwang Tae Jeon

Kadın

Karakter
Hatsuto'nun Odası Left_bar_bleue90/100Hatsuto'nun Odası Empty_bar_bleue  (90/100)

Hatsuto'nun Odası Empty
MesajKonu: Geri: Hatsuto'nun Odası   Hatsuto'nun Odası Icon_minitimeC.tesi Haz. 20, 2009 12:03 pm

Rp out:Süper bi duygu bizde yaşasak Aizen-Samaaaa.Valla Seireiteideki en yakışıklı ve en güçlü kişi Aizen-Sama

Shiro Hatsutonun dediklerini anlayamamıştı.ne demekti bunlar;
-Beni yeniden yaşama döndürdün Shiro.
Bu lafları pek anlayamamıştı ancak yinede ayağa kalkıp;
-Şu an iyiyim.İyileştirme Kidousu yaptım,dedi ve üstünü giydi.

219
Kuyaki Hatsuto
Last Quincy
Last Quincy
Kuyaki Hatsuto

Erkek

Karakter

Hatsuto'nun Odası Empty
MesajKonu: Geri: Hatsuto'nun Odası   Hatsuto'nun Odası Icon_minitimeC.tesi Haz. 20, 2009 2:46 pm

Hatsuto Shiro'ya doğru geldi ve konuştu:"Beni affedebilecek misin Shiro?Bütün yaptıklarımdan sonra...Ama anla beni...Seni unutmak için yapmıştım...Ama olmadı Shiro....Hatsuto o sırada Shiro'nun eline baktı.Yüzük hala Shiro'nun parmağındaydı.

241
Hwang Tae Jeon
Primera Espada
Primera Espada
Hwang Tae Jeon

Kadın

Karakter

Hatsuto'nun Odası Empty
MesajKonu: Geri: Hatsuto'nun Odası   Hatsuto'nun Odası Icon_minitimeC.tesi Haz. 20, 2009 2:51 pm

Shiro hala o yüzüğü takıyordu.Hatsutoyu unutamamıştı ancak yinede o kadar kolay affedemezdi.Sonuçta hiçbir açıklama yapmadan onu sokakta bırakarak kaçmıştı.En azından Shiro giderken bir açıklama yapmıştı.Shiro uzun zaman boyunca Hatsutonun kapısının önünde beklemiş ancak Hatsuto hiç gelmemişti.Shiro Hatsutoyu affedememişti.
Kuyaki Hatsuto
Last Quincy
Last Quincy
Kuyaki Hatsuto

Erkek

Karakter

Hatsuto'nun Odası Empty
MesajKonu: Geri: Hatsuto'nun Odası   Hatsuto'nun Odası Icon_minitimeC.tesi Haz. 20, 2009 2:57 pm

"Affetmeni beklemiyorum zaten Shiro...Affedilmeyecek şeyler yaptım..Ama senin için yaptım bunu.Sen tehlikeye girmeyesin diye.Yoksa senden kaçmak gibi bir amacım yoktu benim...Biliyorsun senle sonsuza kadar birlikte olmak istiyorum Shiro...Ama şu shinigamilerin lanet kuralları yüzünden..."
Hatsuto Shiro'ya sarıldı.Çok kötüydü...
"Shiro....Ben sensiz ne yaparım...."

367
Hwang Tae Jeon
Primera Espada
Primera Espada
Hwang Tae Jeon

Kadın

Karakter

Hatsuto'nun Odası Empty
MesajKonu: Geri: Hatsuto'nun Odası   Hatsuto'nun Odası Icon_minitimeC.tesi Haz. 20, 2009 3:04 pm

"Affetmeni beklemiyorum zaten
Shiro...Affedilmeyecek şeyler yaptım..Ama senin için yaptım bunu.Sen
tehlikeye girmeyesin diye.Yoksa senden kaçmak gibi bir amacım yoktu
benim...Biliyorsun senle sonsuza kadar birlikte olmak istiyorum
Shiro...Ama şu shinigamilerin lanet kuralları yüzünden..."

Shiro çok şaşırmıştı.Hatsutonun daha önce özür dilediğini görmemişti.Hatsuto Shiro'ya sarıldı ve;
"Shiro....Ben sensiz ne yaparım...."
Shiro;
-Seni affettim,dedi.Sesi biraz soğuktu teğmen olduğundan beri çok değişmişti.Biraz daha güçlü ve daha mükemmelliyatçıydı.Bunu pek sevmiyordu ancak Meiki'yle uğraşabilmek için böyle olması gerekirdi.Yoksa bütün belgeler yarım kalır veya yapılamazdı.Shiro uzun zaman düşününce artık çocuk olmadığının farkına varmış ve artık çoğu olaya bayılmamaktaydı.Shiro Hatsutoya;
-Seni bunalttığım için özür dilerim,dedi.

839
Kuyaki Hatsuto
Last Quincy
Last Quincy
Kuyaki Hatsuto

Erkek

Karakter

Hatsuto'nun Odası Empty
MesajKonu: Geri: Hatsuto'nun Odası   Hatsuto'nun Odası Icon_minitimeC.tesi Haz. 20, 2009 3:10 pm

Seni affettim,Seni bunalttığım için özür dilerim,dedi.
Hatsuto bu sözleri söyleyenin Shiro olduğunun farkındaydı...Affetmişti Shiro ama sesi çok soğuk çıkıyordu...Sorun benden ise yakında düzelir diye içinden geçirdi Hatsuto ve Shiro'ya fısıldadı...
"Bunaltmak ne demek sen olmasan ben yaşayamazdım Shiro..." der ve ekler "Shiro biraz orman yürüyüşü yapalım mı?"

362
Hwang Tae Jeon
Primera Espada
Primera Espada
Hwang Tae Jeon

Kadın

Karakter

Hatsuto'nun Odası Empty
MesajKonu: Geri: Hatsuto'nun Odası   Hatsuto'nun Odası Icon_minitimeC.tesi Haz. 20, 2009 3:17 pm

Shironun bacaklarına ve vücüduna yaptığı iyileştirme kidousu etkisini gösteriyordu.Ayağa kalkar ve üstünü giyer.Kıyafetleri bile eskisi gibi çocuksu değildir.Shiro artık bir kadın olmuştur.Eskisi gibi çocukça davranışlar gösteremektedir.Sorumluluklarının farkına varmıştır.Görevleri vardır.Bunlardan biri Karakuradaki hollowları temizlemektir.Ancak şimdilik hollow olmadığını düşünür.Ve Hatsutoya elini uzatır.
-Kendi başıma yürüyebileceğimi sanmıyorum,der sahte bir gülümsemeyle.

480
Kuyaki Hatsuto
Last Quincy
Last Quincy
Kuyaki Hatsuto

Erkek

Karakter

Hatsuto'nun Odası Empty
MesajKonu: Geri: Hatsuto'nun Odası   Hatsuto'nun Odası Icon_minitimeC.tesi Haz. 20, 2009 3:27 pm

Shiro, seni birçok kişiden daha iyi tanıyorum...Ve sana şunu demek istiyorum:Gerçekten içinden gülmek geliyorsa gül

Ardından Hatsuto uzatılan eli geri çevirmez ve Shiro'yu elinden tutup kaldırır.Ardından şemsiyesini alır.Shironun elinden tutar ve dışarı çıkarlar.Dışarı çıktıklarında seslenir:
"Biggie bir saate geliyoruz!!!"
Ardından şemsiyeyi açar,biraz ilerideki tepeciğe yürürler...Tepeciğe geldiklerinde Hatsuto bankı gösterir:
"Shiro oturalım hadi,kimsenin olmadığı bu ormanda böyle oturup başbaşa kalmak çok güzel olacağa benziyor..."

542
Hwang Tae Jeon
Primera Espada
Primera Espada
Hwang Tae Jeon

Kadın

Karakter

Hatsuto'nun Odası Empty
MesajKonu: Geri: Hatsuto'nun Odası   Hatsuto'nun Odası Icon_minitimeC.tesi Haz. 20, 2009 3:40 pm

''Shiro, seni birçok kişiden daha iyi tanıyorum...Ve sana şunu demek istiyorum:Gerçekten içinden gülmek geliyorsa gül''
Haklıydı.Artık Shiro gülmeyi bile unutmuştu.Kısa bir süre sonra tepeye varmışlardı.Burası çok güzel bir yerdi.Karakura ayaklarının altındaydı.Bir süre sonra Hatsuto;
"Shiro oturalım hadi,kimsenin olmadığı bu ormanda böyle oturup başbaşa kalmak çok güzel olacağa benziyor..."
Shiro Hatsutoyu ilk defa bu şekilde görmekteydi.Kendisi gibi Hatsutoda değişmişti.Shiro Hatsutonun bu halini daha çok sevmişti.Shiro;
-Elbetteki,dedi kısık bir sesle.Yol boyunca yürümek onu yormuştu.Bacakları hala yaralıydı ancak yaptığı kidou yüzünden acısını hissetmiyordu Shiro.Buda onun için daha iyi oluyordu.

709
Kuyaki Hatsuto
Last Quincy
Last Quincy
Kuyaki Hatsuto

Erkek

Karakter

Hatsuto'nun Odası Empty
MesajKonu: Geri: Hatsuto'nun Odası   Hatsuto'nun Odası Icon_minitimeC.tesi Haz. 20, 2009 4:04 pm

Hatsuto,Shiro'nun oturmasını bekledi.Ardından oturdu..."Shiro, Matsuda ile Sayu evleniyor, düğünlerine benle gelmek ister misin?"
Hatsuto konuyu biraz değiştirmek istiyordu...Havadan sudan konuşmak Shiro'yu rahatlatabilirdi...Zaten epeyce yorgun olmalıydı...Hatsuto Shiro'nun başını göğsüne yasladı,Shiro'ya doğru kafasını eğdi...Böyle yanayanayken daha rahattı Hatsuto...
Ardından Hatsuto şemsiyesini fırlattı...
İkisi yanyana yağmurda ıslanmaya başaldılar.
Hatsuto döndü ve sordu:"Gelecek misin?"

492
Hwang Tae Jeon
Primera Espada
Primera Espada
Hwang Tae Jeon

Kadın

Karakter

Hatsuto'nun Odası Empty
MesajKonu: Geri: Hatsuto'nun Odası   Hatsuto'nun Odası Icon_minitimeC.tesi Haz. 20, 2009 4:08 pm

Shiro şaşırmıştı.Hatsuto Matsudayı pek sevmemesine rağmen düğününe gidecekti.Aslında Sayu ile Matsudayı evlenirken görmek isterdi.Daha önce hiç düğün görmemişti.Hoş olabileceğini düşündü.Hatsuto'ya;
-Olur,dedi neşeli bir sesle.Shiro yağmurdan sırılsıklam olmuştu.Orada Karakuraya bakıp hollow olup olmadığına baktı tek gözüyle.

329
Kuyaki Hatsuto
Last Quincy
Last Quincy
Kuyaki Hatsuto

Erkek

Karakter

Hatsuto'nun Odası Empty
MesajKonu: Geri: Hatsuto'nun Odası   Hatsuto'nun Odası Icon_minitimeC.tesi Haz. 20, 2009 4:47 pm

Hatsuto Shiro'yu kendine daha da yasladı..."Yağmurda ıslanmak bir problem değil senin için, değil mi?Bence böyle ıslanmak daha güzel....Senle birlikte..."
Hatsuto doğruca Karakura'Ya bakar...Ardından Shiro'ya döner:
"Soul Society deyken beni düşündün mü?Ben seni bir dakika bile unutamadım...."
Ardından Shiro'nun saçlarını okşamaya devam eder Hatsuto....

355
Hwang Tae Jeon
Primera Espada
Primera Espada
Hwang Tae Jeon

Kadın

Karakter

Hatsuto'nun Odası Empty
MesajKonu: Geri: Hatsuto'nun Odası   Hatsuto'nun Odası Icon_minitimeC.tesi Haz. 20, 2009 5:01 pm

Shiro Soul Societydenyken Hatsutoyu pek düşünememiştir.Çoğunlukla Meikiyle uğraşıyordu.Hatsutoyu düşünmeye pek vakti olmamıştı.Shiro;
-Aslında seni düşünmeye pek vaktim olmadı.Çok işim vardı.Daha öncede gördüğün gibi teğmenim,dedi

230
Kuyaki Hatsuto
Last Quincy
Last Quincy
Kuyaki Hatsuto

Erkek

Karakter

Hatsuto'nun Odası Empty
MesajKonu: Geri: Hatsuto'nun Odası   Hatsuto'nun Odası Icon_minitimeC.tesi Haz. 20, 2009 5:05 pm

-Aslında seni düşünmeye pek vaktim olmadı.Çok işim vardı.Daha öncede gördüğün gibi teğmenim
Böyle demişti Shiro

Olsun , der Hatsuto....
Sen beni düşünmesen de ben seni düşünüyordum ya...O bana yeter..... der Hatsuto.
Bu açık sözlülük,Hatsutonun hoşuna gitmiştir ama bir yandan da kırılmıştır...
Hatsuto konuşuru:
Değdi mi bari teğmen olduğuna ?

345
Hwang Tae Jeon
Primera Espada
Primera Espada
Hwang Tae Jeon

Kadın

Karakter

Hatsuto'nun Odası Empty
MesajKonu: Geri: Hatsuto'nun Odası   Hatsuto'nun Odası Icon_minitimeC.tesi Haz. 20, 2009 5:17 pm

Hatsuto:
-Sen beni düşünmesen de ben seni düşünüyordum ya...O bana yeter..... der ve ekler,
-Değdi mi bari teğmen olduğuna ?
Shiro bu lafla Hatsutonun ne ima etmek istediğini pek anlayamamıştır ancak cevap verir.
Shiro;
-Artık seireiteide daha fazla söz sahibiyim.Normal shinigamilerin giremediği alanlara girebiliyorum.Teğmen arkadaşlarım var,dedi biraz düşünerek.

365
Kuyaki Hatsuto
Last Quincy
Last Quincy
Kuyaki Hatsuto

Erkek

Karakter

Hatsuto'nun Odası Empty
MesajKonu: Geri: Hatsuto'nun Odası   Hatsuto'nun Odası Icon_minitimeC.tesi Haz. 20, 2009 5:34 pm

Hatsuto konuşur:
Arkadaşlar iyidir...Ama bir şeyi unutma...Rütben arttıkça insanlar sana daha fazla kin besler,daha fazla sırtından bıçaklayacak zaman ararlar.Ancak eğer iyi bir dostun varsa da onun sana olan iyilikleri de daha da artar....
Hatsuto Shiro'ya döner:
Islanmış halinle daha güzelsin...

299
Hwang Tae Jeon
Primera Espada
Primera Espada
Hwang Tae Jeon

Kadın

Karakter

Hatsuto'nun Odası Empty
MesajKonu: Geri: Hatsuto'nun Odası   Hatsuto'nun Odası Icon_minitimeC.tesi Haz. 20, 2009 5:47 pm

Shiro Hatsutonun filozof gibi konuşmasına şaşırmıştır.
Arkadaşlar iyidir...Ama bir şeyi unutma...Rütben
arttıkça insanlar sana daha fazla kin besler,daha fazla sırtından
bıçaklayacak zaman ararlar.Ancak eğer iyi bir dostun varsa da onun sana
olan iyilikleri de daha da artar....dedi Hatsuto.
Shiro döndü ve:
-Sendemi bana kin besliyorsun? der biraz üzüntülü bir şekilde.
Hatsuto sonra şu sözleri söyler;
-Islanmış halinle daha güzelsin...
Shiro beyaz saçlarından akan suyu gördü ve başını hafifçe salladı.Gökyüzü güneşliydi ancak yağmurluydu.Shiro kafasını salladığında su tanecikleri etrafa dağıldı ve güneşte parıl parıl parlıyordu.Shiro ıslanmıştı ancak hafa sıcaktı.Bu yüzden biraz serinlemiş oldu.Parmaklarını saçlarının arasında gezdirerek saçındaki suları akıtıp taradı.Sonra Hatsutoya baktı ve elini Hatsutonun başına uzattı.Hatsutonun saçlarında elini gezdiriyordu.İlk defa Hatsutonun saçlarının bu kadar uzun olduğuna dikkat etmişti.Saçları siyah ve kirpi gibiydi.Bir anda Hatsutoya dikkatli bakınca onun çok sevimli bir tipi olduğunu farkeder.Gözlüklerini düzelterek Hatsutonun yüzüne dikkatle bakar.Siyah ve kirpi gibi dikili saçları vardır.Yüzü çok sevimlidir.Gözleri eladır.Küçük bir ağzı vardır.Küçük ve sevimli bir burnu vardır.Kaşları ince ve uzundur.Aslında Hatsutonun sinirli gibi duran bir yüzü vardır ancak çok sevimlidir.İlk defa Hatsutoya bu kadar dikkatli bakar Shiro.O an Hatsutoya ikinci kez aşık olur.Hatsutonun sanat eseri gibi kusursuz olduğunu düşünmektedir

1487

Rp out:Shiro Meikiyle uğraşmaktan gözleri bozulmuştur ve gözlük takmaktadır.
Kuyaki Hatsuto
Last Quincy
Last Quincy
Kuyaki Hatsuto

Erkek

Karakter

Hatsuto'nun Odası Empty
MesajKonu: Geri: Hatsuto'nun Odası   Hatsuto'nun Odası Icon_minitimeC.tesi Haz. 20, 2009 6:23 pm

RP Out:O zaman Hatsuto intikam için meikinin yanına damlar XDXD Nese Shiro bu bire bir tipim sölüüm Very Happy

Sana niye kin besleyeyim ki..., der Hatsuto.Sana kin besleyecek olsam tek sebebi,sana kin besleyemem olurdu...Bu da bir paradoks....Neyse böyle konulara girmeyelim de şu güzel yağmurun ve başbaşa olmamızın tadını çıkaralım...
Hatsuto Shiro ona bakarken yavaşça eğilir.Aşağı bakar...
Shiro'ya doğru konuşur
"Bak burada iki bardak ve sake var" der usulca.Hatsuto bankın altına bir mini-dolap koymuştur.
Eğilir,dolaptan sake'i ve bardakları alır,hemen bardaklara doldurur.Birini Shiro'ya uzatır.Kendisi de bardağı bitirir,ardından bardağı fırlatır,şişeden içmeye başlar...
Hatsuto şişeti bitirmiştir...Herşeyi çift görmektedir...Başı döner...Yavaşça kafasını çevirir.Ardından Shiro'yu görür...Nedense bir tek o çift gözükmemektedir...Shiro'ya doğru yaklaşır...Gözlüğüne bakar..."Buğlanmış biraz yağmur yağarken çıkarmalısın" der ve Shiro'nun gözlüğünü çıkarır.Ardından Shiro'yu öper...
Hatsuto sarhoş haliyle daha fazla dengede durmaz ve Shiro'yu öperken üstüne düşer...Hatsuto yavaşça toparlanır ve kalkar..."Özür dilerim Shiro..." der ve Shiro'ya sarılıp uyur...Her zamanki gibi sıkıca sarılmıştır Shiro'ya...Uyumadan önce:"Burada niye sake kalmamış...Matsuda sus artık Shiro gittiğinden beri ayyaşa falan dönüşmedim tamam mı...." diyerek yakın geçmişin hatıralarını sayıklar...

1278
Hwang Tae Jeon
Primera Espada
Primera Espada
Hwang Tae Jeon

Kadın

Karakter

Hatsuto'nun Odası Empty
MesajKonu: Geri: Hatsuto'nun Odası   Hatsuto'nun Odası Icon_minitimeC.tesi Haz. 20, 2009 9:36 pm

Hatsuto;
-Sana niye kin besleyeyim ki..., der Hatsuto.Sana
kin besleyecek olsam tek sebebi,sana kin besleyemem olurdu...Bu da bir
paradoks....Neyse böyle konulara girmeyelim de şu güzel yağmurun ve
başbaşa olmamızın tadını çıkaralım...
"Bak burada iki bardak ve sake var" der usulca.Hatsuto bankın altına bir mini-dolap koymuştur.
Eğilir,dolaptan
sake'i ve bardakları alır,hemen bardaklara doldurur.Birini Shiro'ya
uzatır.Kendisi de bardağı bitirir,ardından bardağı fırlatır,şişeden
içmeye başlar...
Hatsuto şişeti bitirmiştir...Herşeyi çift
görmektedir...Başı döner...Yavaşça kafasını çevirir.Ardından Shiro'yu
görür...Nedense bir tek o çift gözükmemektedir...Shiro'ya doğru
yaklaşır...Gözlüğüne bakar..."Buğlanmış biraz yağmur yağarken
çıkarmalısın" der ve Shiro'nun gözlüğünü çıkarır.Ardından Shiro'yu
öper...
Hatsuto sarhoş haliyle daha fazla dengede durmaz ve Shiro'yu
öperken üstüne düşer...Hatsuto yavaşça toparlanır ve kalkar..."Özür
dilerim Shiro..." der ve Shiro'ya sarılıp uyur...Her zamanki gibi
sıkıca sarılmıştır Shiro'ya...Uyumadan önce:"Burada niye sake
kalmamış...Matsuda sus artık Shiro gittiğinden beri ayyaşa falan
dönüşmedim tamam mı...." diyerek yakın geçmişin hatıralarını sayıklar...

Shiro bu sözlere çok şaşırmıştır.Hatsutonun gerçekten onu özlemişti.Shiro gittiğinden beri çok içmiştir.Shiro buna çok üzülmüştür.Hatsuto'yu sevmektedir.Keşke Hatsuto ona gitmeden önce amacını söylese olaylar bu şekilde olmazdı diye düşünür.Hatsutoya bakar ve onun çok sarhoş olduğunu görür.Hatsuto hafiften uyuklamaya başlamıştır.Shiro kendisi gittikten sonra Hatsutonun kendini çok hırpaladığını düşünür.Artık ona kızmayacaktır.Çünkü o da üzülmüştür.Bazı davranışlar yüzüne ikiside acı çekmiştir.Shiro Hatsutonun başını kucağına koyar ve yağmurun altında Hatsutoyla beraber uyurlar

1792
Kuyaki Hatsuto
Last Quincy
Last Quincy
Kuyaki Hatsuto

Erkek

Karakter

Hatsuto'nun Odası Empty
MesajKonu: Geri: Hatsuto'nun Odası   Hatsuto'nun Odası Icon_minitimeC.tesi Haz. 20, 2009 9:49 pm

Hatsuto yavaşça gözlerini aralar...Nerde olduğuna bakar...Tepesinde Shiro'nun kafası vardır....Bir anda sıçrar....Bğoulmak üzeredir...Bir yandan öksürürken bir yandan bağırmaktadır,aynı zamanda da güler "Shiro niye benim kafam yukarı bakıyorr!!!!!!!!Boğulacaktım!Su girmiş ağzımdan!
Hatsuto nefes alamaz ve bayılır....

318
Hwang Tae Jeon
Primera Espada
Primera Espada
Hwang Tae Jeon

Kadın

Karakter

Hatsuto'nun Odası Empty
MesajKonu: Geri: Hatsuto'nun Odası   Hatsuto'nun Odası Icon_minitimeC.tesi Haz. 20, 2009 9:51 pm

Shiro Hatsutoya kahkaha atar ve onu ayağa kaldırıp sırtına vurur ve Hatsuto öksürmeye başlar.Uyurken Hatsutonun ağzı bu kadar nasıl açılabilir diye düşünür gülerek.Bir insan bu kadarda olamaz der.

196
Kuyaki Hatsuto
Last Quincy
Last Quincy
Kuyaki Hatsuto

Erkek

Karakter

Hatsuto'nun Odası Empty
MesajKonu: Geri: Hatsuto'nun Odası   Hatsuto'nun Odası Icon_minitimeC.tesi Haz. 20, 2009 9:54 pm

Shiro Hatsutoya kahkaha atar ve onu ayağa kaldırıp sırtına vurur ve Hatsuto öksürmeye başlar.Bir insan bu kadarda olamaz der.

Hatsuto bir anda cevap verir:"Suni teneffüs nedir bilmez misin sen?"Ardından Shiro'yu kaldırır."Yeter artık bu kadar!Eve gidelim artık!Uyurken bir şey sayıklamadım değil mi?"

301

Hatsuto'nun Odası
1 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
 Similar topics
-
» Biggie'nin odası.