Bleach RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Hatsuto'nun Odası

3 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
Hwang Tae Jeon
Primera Espada
Primera Espada
Hwang Tae Jeon

Kadın
Nereden : Kore.
Lakap : TJ.
Ruh Hali : Hatsuto'nun Odası - Sayfa 2 9h0yo2

Karakter
Zanpakutou: Gumiho.
Hatsuto'nun Odası - Sayfa 2 Left_bar_bleue90/100Hatsuto'nun Odası - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (90/100)

Hatsuto'nun Odası - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Hatsuto'nun Odası   Hatsuto'nun Odası - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Haz. 20, 2009 9:57 pm

Shiro hala gülmektedir.Hatsuto;
-"Suni teneffüs nedir bilmez misin sen?" der.Shiro;
-Suni teneffüs gerektirecek birşey yoktu,der gülerek.Hatsuto;
-"Yeter artık bu kadar!Eve gidelim artık!Uyurken bir şey sayıklamadım değil mi?"
Shiro;
-Ben Uraharada kalıyorum,der gülümseyerek ve ekler;
-Uyurken ağzından ben gittikten sonra ayyaşa döndüğünü kaçırdın sadece,der

361
http://bleach-rpg.turkforumpro.com/
Kuyaki Hatsuto
Last Quincy
Last Quincy
Kuyaki Hatsuto

Erkek

Karakter
Zanpakutou: Zanpaktoum yok :D
Hatsuto'nun Odası - Sayfa 2 Left_bar_bleue100/100Hatsuto'nun Odası - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: Hatsuto'nun Odası   Hatsuto'nun Odası - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Haz. 20, 2009 9:58 pm

Shiro hala gülmektedir.Hatsuto;
-"Suni teneffüs nedir bilmez misin sen?" der.Shiro;
-Suni teneffüs gerektirecek birşey yoktu,der gülerek.Hatsuto;
-"Yeter artık bu kadar!Eve gidelim artık!Uyurken bir şey sayıklamadım değil mi?"
Shiro;
-Ben Uraharada kalıyorum,der gülümseyerek ve ekler;
-Uyurken ağzından ben gittikten sonra ayyaşa döndüğünü kaçırdın sadece,der Shiro
Htsuto donakalır:Tamam neyse der ve ekler
-Bu akşam bizdesin, üçümüz güzel bir yemek yersn...Sonra ben yeşilliye giderim...
Hwang Tae Jeon
Primera Espada
Primera Espada
Hwang Tae Jeon

Kadın

Karakter
Hatsuto'nun Odası - Sayfa 2 Left_bar_bleue90/100Hatsuto'nun Odası - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (90/100)

MesajKonu: Geri: Hatsuto'nun Odası   Hatsuto'nun Odası - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Haz. 20, 2009 10:02 pm

Shiro biraz afallamıştır.Nerden çıktı onun evine gitmek diye düşünür ancak tereddüt etmez.Sonuçta Hatsutoyu herkesden iyi tanır.Onu kıramaz ve;
-Tamam senin evine gidelim,der

174
Kuyaki Hatsuto
Last Quincy
Last Quincy
Kuyaki Hatsuto

Erkek

Karakter
Hatsuto'nun Odası - Sayfa 2 Left_bar_bleue100/100Hatsuto'nun Odası - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: Hatsuto'nun Odası   Hatsuto'nun Odası - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Haz. 21, 2009 8:27 am

-Tamam senin evine gidelim,der Shiro.
Hatsuto cevap verir:"Ev demişken göleti kasediyordum ben...Epeydir eve uğramadığım için bir şey yok pek.Bir kaç yiyecek ve epeyce sake var.Neyse, seni bulduğumdan beri torbalar da Gölette umarım yiyecek bir şeyler almışsındır.
Hatsuto bir yandan gülerek konuşmaktadır.Yanında Shiro vardır.Yavaşça Gölet'e doğru giderlerken konuşmaya devam ederl:
Bir de şimdi yeni Quincy eğitiyoruz...Çocuk prototip bir şeyler yapıyor işi gücü yok...Yemekte o da var.Umarım yaparsın güzel şeyler...
Bu sırada Gölet'e varırlar.Hatsuto göleti evden farksız yapmıştır.Tek belirgin fark,yatak odaları dışında herşeyin dışarıda olmasıdır

653
Hwang Tae Jeon
Primera Espada
Primera Espada
Hwang Tae Jeon

Kadın

Karakter

MesajKonu: Geri: Hatsuto'nun Odası   Hatsuto'nun Odası - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Haz. 21, 2009 9:51 am

Shiro yanındaki poşetlerde yiyecek olmadığını biliyordu.Çünkü genellikle Meiki için kıyafet ve başka herşeyi almıştı.Hatsuto:
"Ev demişken göleti kasediyordum ben...Epeydir
eve uğramadığım için bir şey yok pek.Bir kaç yiyecek ve epeyce sake
var.Neyse, seni bulduğumdan beri torbalar da Gölette umarım yiyecek bir
şeyler almışsındır.''Shiro bu lafın üstüne hiç yiyecek almadığını farkeder.Hatsuto;
Bir de şimdi yeni Quincy eğitiyoruz...Çocuk
prototip bir şeyler yapıyor işi gücü yok...Yemekte o da var.Umarım
yaparsın güzel şeyler...
Shiro;
-Elbetteki yemek yapabilirim ancak gölette nasıl yiyecekler olduğuna bağlı ama elimden geleni yapmaya çalışırım ,dedi gülümseyerek.Bu sırada Gölet'e varırlar.Hatsuto göleti evden
farksız yapmıştır.Tek belirgin fark,yatak odaları dışında herşeyin
dışarıda olmasıdır.Shiro tezgahın başına geçer ve ne yiyecekler bulunduğuna bakar.Şu an için pek yiyecek malzeme yoktur ancak Shiro bunlarla bile iyi yemek yapmayı bilmektedir.Eline bıçağı alır ve yiyecekleri hızlı bir şekilde kesmeye başlar.Bıçağı iyi kullanmasının sebebi çok fazla kılıç kullanmaktandır.Genellikle işi hollow öldürmek olduğu için kılıcını çok kullanmaktadır.Sebzeleri kestikten sonra.Tencere ve tavaları çıkarır ve yemeği otuz dakika içinde hazırlar.Shiro çok iyi bir aşçıdır.Ölmeden önce babasıyla beraber restorant işletiyordu.O restorant çok meşurdu.Bilmeyen yoktu.Elit bir yerdi.Shiro otuz dakika uğraşmasına rağmen masayı ziyafetlerdeki masalardan farksız bir şekilde donattı.Yemeği yetiştiremeyeceğini düşünüp kendini hızlandırmıştı.Çok hızlı bir şekilde yemeği yaptığı için terlemişti ve gözlükleri buğulanmıştı.İçeri geçip üstünü değiştirdi.Kısa bir elbise giymişti.Uçları fırfırlı ve çok güzel bir elbiseydi.Shiro bu elbiseyi bugün almıştı.İlk defa giyerek dışarı çıktı.

1784
Hwang Tae Jeon
Primera Espada
Primera Espada
Hwang Tae Jeon

Kadın

Karakter

MesajKonu: Geri: Hatsuto'nun Odası   Hatsuto'nun Odası - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Haz. 21, 2009 9:58 am

Rp out:Yemekteyiz-Karakura bikere
Kuyaki Hatsuto
Last Quincy
Last Quincy
Kuyaki Hatsuto

Erkek

Karakter

MesajKonu: Geri: Hatsuto'nun Odası   Hatsuto'nun Odası - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Haz. 21, 2009 2:35 pm

Shiro dışarı çıktığında, Hatsuto onu gördü...Yeni fırfırlı elbisesiyle çok güzel gözükmekteydi...Yemeğin kokusu çok güzeldi...Hatsuto masaya doğru yaklaştı...Shiro'ya doğru eğildi.Yanağına bir öpücük kondurdu.Ardından masaya oturdu...Ve en aç Quincy olarak yemeklere daldı

272
Hwang Tae Jeon
Primera Espada
Primera Espada
Hwang Tae Jeon

Kadın

Karakter

MesajKonu: Geri: Hatsuto'nun Odası   Hatsuto'nun Odası - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Haz. 21, 2009 2:41 pm

Shiro fazla yemek yemezdi ancak olabilecek herhangi bir hollow saldırısına karşı güç toplamalıydı.Bu yüzden azda olsa yemek koydu ve yemeye başladı.Çok az yiyebiliyordu.Yerken çoğunlukla Hatsutonun yemek yemesini seyrederdi.Hayatında onun kadar çok yemek yiyebilen bir insan görmemişti.Ne zaman Hatsutoyu yemek yerken görse şaşkınlık gelirdi Shiroya.Açık havadayken insanın iştahı açılabilirdi ama Hatsuto hep böyle iştahlıydı.Shiro çoktan yemeğini bitrimiş ve Hatsutonun tabakları harici bütün tabakları toplamıştı.Hepsini yıkayıp yerlerine koymuştu.Poşetlerini toplayıp gitmeye hazırlanıyordu.Uraharada onu merak etmiş olabilirdi ayrıca hollowlar Karakurada olabilirdi.Tekrar bir saldırıya karşı hazırlıklı olamlıydı.

719
Kuyaki Hatsuto
Last Quincy
Last Quincy
Kuyaki Hatsuto

Erkek

Karakter

MesajKonu: Geri: Hatsuto'nun Odası   Hatsuto'nun Odası - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Haz. 21, 2009 3:26 pm

Hatsuto Shiro'ya döndü,yemeğini bıraktı:"Gitmek mi istiyorsun?Gideceksen git ancak unutma Karakura'ya bir saldırı olursa ben de senin yanındayım, o yüzden endişelenmene gerek yok,lütfen bu akşam burada kal Shiro...Sana yalvarıyorum...Seni bir akşam daha göreyim..."

265
Hwang Tae Jeon
Primera Espada
Primera Espada
Hwang Tae Jeon

Kadın

Karakter

MesajKonu: Geri: Hatsuto'nun Odası   Hatsuto'nun Odası - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Haz. 21, 2009 3:30 pm

Rp out:Sil lan benim imzamı heyyt

Hatsuto;
"Gitmek mi istiyorsun?Gideceksen git ancak
unutma Karakura'ya bir saldırı olursa ben de senin yanındayım, o yüzden
endişelenmene gerek yok,lütfen bu akşam burada kal Shiro...Sana
yalvarıyorum...Seni bir akşam daha göreyim..."

Shiro;
''Artık hollowlar benim için çocuk oyuncağı.Pek bir sorun yok.Ancak hava kararıyor.Akşam vakti beni sokakta görseler ne derler?Çünkü ben Karakuraya daha sonra da geleceğim'' der gülümseyerek.

435
Kuyaki Hatsuto
Last Quincy
Last Quincy
Kuyaki Hatsuto

Erkek

Karakter

MesajKonu: Geri: Hatsuto'nun Odası   Hatsuto'nun Odası - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Haz. 21, 2009 3:32 pm

Shiro;
''Artık hollowlar benim için çocuk oyuncağı.Pek bir sorun yok.Ancak hava kararıyor.Akşam vakti beni sokakta görseler ne derler?Çünkü ben Karakuraya daha sonra da geleceğim'' der gülümseyerek.
Hatsuto Shiro'ya doğru gelir ve fısıldar:
"Yarın dönersin Karakura'ya lütfen burada kal"
Hwang Tae Jeon
Primera Espada
Primera Espada
Hwang Tae Jeon

Kadın

Karakter

MesajKonu: Geri: Hatsuto'nun Odası   Hatsuto'nun Odası - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Haz. 21, 2009 3:36 pm

Hatsuto Shiro'ya doğru gelir ve fısıldar:
"Yarın dönersin Karakura'ya lütfen burada kal"
Bu lafın üzerine Shiro pek tereddüt etmez ancak Hatsutoyu tekrar bunaltmak ve Hatsutoya yıkıntı olmak istemiyordu.Shiro Hatsutoyu özlemişti.Bu yüzden pek tereddüt etmeyip;
-Tamam öyleyse,dedi havaya bakarak.

302
Kuyaki Hatsuto
Last Quincy
Last Quincy
Kuyaki Hatsuto

Erkek

Karakter

MesajKonu: Geri: Hatsuto'nun Odası   Hatsuto'nun Odası - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Haz. 21, 2009 3:39 pm

pek tereddüt etmeyip;
-Tamam öyleyse,dedi havaya bakarak.
Hatsuto Shiro'ya tekrar sarılır...Shiro'ya söyler:"Şlalenin oraya çıkalım mı...Güzel bir manzara..." der ve cevabını beklemeden Shiro'yu tutup şelaleye doğru götürmeye başlar
Hwang Tae Jeon
Primera Espada
Primera Espada
Hwang Tae Jeon

Kadın

Karakter

MesajKonu: Geri: Hatsuto'nun Odası   Hatsuto'nun Odası - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Haz. 21, 2009 3:45 pm

Hatsuto Shiro'ya tekrar sarılır...Shiro'ya
söyler:"Şelalenin oraya çıkalım mı...Güzel bir manzara..." der ve
cevabını beklemeden Shiro'yu tutup şelaleye doğru götürmeye başlar.Shiro tek kelime bile söyleyemeden şelaleye çıkarlar.Tam o sırada Shiro taşa takılır ve tam düşerken gözlüğü uçar ve yere düşer.Shironun gözlüğü kırılmıştır.Bu yüzden Shiro etrafını pek görememektedir.Kolu kanamıştır.Ağacın dibine oturur ve kendine iyileştirme kidousu yapmaya başlar.

460
Kuyaki Hatsuto
Last Quincy
Last Quincy
Kuyaki Hatsuto

Erkek

Karakter

MesajKonu: Geri: Hatsuto'nun Odası   Hatsuto'nun Odası - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Haz. 21, 2009 3:49 pm

Shiro tek kelime bile söyleyemeden şelaleye çıkarlar.Tam o sırada Shiro taşa takılır ve tam düşerken gözlüğü uçar ve yere düşer.Shironun gözlüğü kırılmıştır.Bu yüzden Shiro etrafını pek görememektedir.Kolu kanamıştır.Ağacın dibine oturur ve kendine iyileştirme kidousu yapmaya başlar.Hatsuto cebinden bir yapıştırıcı çıkarır ve Shiro'nun gözlüğünü tamir eder...Gözlük eskisi gibidir...Shiro'ya döner :"İyi misin?"
Katsuki_Wii
Quincy
Quincy

Erkek

Karakter
Zanpakutou:

MesajKonu: Geri: Hatsuto'nun Odası   Hatsuto'nun Odası - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Haz. 21, 2009 5:10 pm

Rp out:Shiro istiyosan ben tamir ediyim biggie nin babası gözlükçü. xD

BİR DAHA BÖYLE MESAJ YAZILIRSA UYARI VERDİRİRİM....BEN DAHİL ÜÇÜMÜZ İÇİN GEÇERLİ...ÖNCEKİLERİ SİLDİM HALA DEVAM ETMEYELİM..Bu mesaj editlenmesin..Kuyaki Hatsuto-Moderatör
Hwang Tae Jeon
Primera Espada
Primera Espada
Hwang Tae Jeon

Kadın

Karakter

MesajKonu: Geri: Hatsuto'nun Odası   Hatsuto'nun Odası - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Haz. 21, 2009 5:14 pm

Hatsuto cebinden bir yapıştırıcı çıkarır ve
Shiro'nun gözlüğünü tamir eder...Gözlük eskisi gibidir...Shiro'ya döner
:"İyi misin?"
Shironun canı biraz yanmıştır.Hatsuto gözlüğü yapıştırıp Shiro'ya vermiştir.Shiro gözlüğü eline aldığı an gözlük un ufak olmuştur.Shiro:
-Teşekkür ederim Hatsuto,der gülerek.Canı yanmaktadır ancak Shiro bu durumda bile acısını gözardı etmektedir.Ayağa kalkar ve Hatsutoya elini uzatır;
-Önümü göremiyorum.Bana yardımcı olurmusun? der gülümseyerek.

477
Kuyaki Hatsuto
Last Quincy
Last Quincy
Kuyaki Hatsuto

Erkek

Karakter

MesajKonu: Geri: Hatsuto'nun Odası   Hatsuto'nun Odası - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Haz. 21, 2009 7:01 pm

Shiro gözlüğü eline aldığı an gözlük un ufak olmuştur.Shiro:
-Teşekkür ederim Hatsuto,der gülerek.Canı yanmaktadır ancak Shiro bu durumda bile acısını gözardı etmektedir.Ayağa kalkar ve Hatsutoya elini uzatır;
-Önümü göremiyorum.Bana yardımcı olurmusun? der gülümseyerek.
Hatsuto cevaplar:
-Hiç yarımcı olamayacağım..der ve gülümser.Ardından Shiro'yu kendine çekip sarılır.Yere uzanır...Gökyüzüne bakar...
-Madem göremiyorsun, başbaşa yıldızları izleyelim der sakince...
Hwang Tae Jeon
Primera Espada
Primera Espada
Hwang Tae Jeon

Kadın

Karakter

MesajKonu: Geri: Hatsuto'nun Odası   Hatsuto'nun Odası - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Haz. 21, 2009 7:07 pm

Hatsuto cevaplar:
-Hiç yarımcı olamayacağım..der ve gülümser.Ardından Shiro'yu kendine çekip sarılır.Yere uzanır...Gökyüzüne bakar...
-Madem göremiyorsun, başbaşa yıldızları izleyelim der sakince.
Shiro biraz şaşırmıştır.Sadece boşboş gökyüzüne bakabilmektedir.Shiro:
-Farkındamısın......Yıldızları göremiyorum,der gülümseyerek

327
Kuyaki Hatsuto
Last Quincy
Last Quincy
Kuyaki Hatsuto

Erkek

Karakter

MesajKonu: Geri: Hatsuto'nun Odası   Hatsuto'nun Odası - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Haz. 21, 2009 7:10 pm

Sadece boşboş gökyüzüne bakabilmektedir.Shiro:
-Farkındamısın......Yıldızları göremiyorum,der gülümseyerek...
Hatsuto bir anda kalakalır:
-O taichou'dan bu sefer intikam alacağım der gülerek....Gözlerini bu kadar mı bozdu
Hwang Tae Jeon
Primera Espada
Primera Espada
Hwang Tae Jeon

Kadın

Karakter

MesajKonu: Geri: Hatsuto'nun Odası   Hatsuto'nun Odası - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Haz. 21, 2009 7:13 pm

Hatsuto bir anda kalakalır:
-O taichou'dan bu sefer intikam alacağım der gülerek....Gözlerini bu kadar mı bozdu.
Shiro;
-Taichounun suçu yok.Sadece görevimi yaptım,der gülümseyerek.Boş bakışını hala sürdürmektedir.Etrafında ne olduğunu bile görememektedir

255
Kuyaki Hatsuto
Last Quincy
Last Quincy
Kuyaki Hatsuto

Erkek

Karakter

MesajKonu: Geri: Hatsuto'nun Odası   Hatsuto'nun Odası - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Haz. 21, 2009 7:31 pm

Shiro;
-Taichounun suçu yok.Sadece görevimi yaptım,der gülümseyerek.Boş bakışını hala sürdürmektedir.Etrafında ne olduğunu bile görememektedir
Hatsuto o zaman senin gözlüğü tamir ettirmek lazım der,Shiro'yu tutup kaldırır,yavaşça ilerlerler.
Bu sırada bağırır:"Biggie,sabah şu gözlüğü tamir ettir!"
Hwang Tae Jeon
Primera Espada
Primera Espada
Hwang Tae Jeon

Kadın

Karakter

MesajKonu: Geri: Hatsuto'nun Odası   Hatsuto'nun Odası - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Haz. 21, 2009 7:33 pm

Hatsuto o zaman senin gözlüğü tamir ettirmek lazım der,Shiro'yu tutup kaldırır,yavaşça ilerlerler.
Bu sırada bağırır:"Biggie,sabah şu gözlüğü tamir ettir!"
Shiro biraz şaşırmıştır.Biggie yi görememektedir.Nasıl biri olduğunu merak etmektedir çünkü yemekte Hatsutoya bakmaktan ona bakamamıştır.
Shiro;
-Hatsuto nerdeyiz?diye sorar merakla.
338

Rp out:Kör mübarek
Katsuki_Wii
Quincy
Quincy

Erkek

Karakter
Zanpakutou:

MesajKonu: Geri: Hatsuto'nun Odası   Hatsuto'nun Odası - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Haz. 21, 2009 7:36 pm

Biggie yatağında dalmış ve uçarcasına düşünceler arasında gezginlik yaparken "Biggie,Sabah şu gözlüğü tamir ettir!" sözünü duydu.Bu usta'nın sesiydi.Koşarak sesin geldiği tarafa gitti.Yön bilgisi iyiydi.Onları buldu.Bir bayan ile gökyüzünü seyrediyorlardı.Anladığı kadarıyla bayan'ın gözü pek iyi görmüyordu.Bunu yüzüne söylemek kabalık olurdu.Buyüzden;

-Usta dayanamadan soracağım,yanınızdaki bu güzel gözlü bayanda kimdir??

Ardından hatsutonun kulağına eğilerek;
-Sanırım gözlük onun?Değilmi?
dedi.

508
Kuyaki Hatsuto
Last Quincy
Last Quincy
Kuyaki Hatsuto

Erkek

Karakter

MesajKonu: Geri: Hatsuto'nun Odası   Hatsuto'nun Odası - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Haz. 21, 2009 7:41 pm

Hatsuto evet diyerek fısıldadı Biggie nin kulağına yavaşça...
Ardından Biggie'nin eline gözlüğü verdi ve "Yarın sabah Karakura'da tamir etti dedi...Ve de biraz kitaplıktaki kitaplara gözat" diye ekledi...
Ardından Shiro ile yavaşça tepeden indiler

Hatsuto'nun Odası
2 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki
 Similar topics
-
» Biggie'nin odası.