Bleach RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Rikata Kita

4 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
Hariru
Kararsız
Hariru

Erkek
Ruh Hali : Rikata Kita - Sayfa 2 Centil10

Karakter
Zanpakutou: Kashido Mirikado
Rikata Kita - Sayfa 2 Left_bar_bleue85/100Rikata Kita - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (85/100)

Rikata Kita - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Rikata Kita   Rikata Kita - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Haz. 25, 2009 2:52 pm

Rik zanpaktousunu olduğu yerden aldı ve sırtına astı. Kısa zaman içerisinde zanpaktousu kaybolmuştu.

İlk başlarda Rik hiç bir şey söylemeden çekip gitmeye karar vermişti ama sonra bu hareketinin ne kadar yanlış olduğunu farketti. Sonuçta karşısındaki kişi ne kadar sinir bozucu biri olsa da Rik'in yaralarını iyileştirmişti ve en azından bir teşekkürü hakketmişti.

"Teşekkür ederim." Rik kendini zorlayarak da olsa gülümsedi ve arkasını Shiro'ya dönerek kapıdan çıktı.

477
Hwang Tae Jeon
Primera Espada
Primera Espada
Hwang Tae Jeon

Kadın
Nereden : Kore.
Lakap : TJ.
Ruh Hali : Rikata Kita - Sayfa 2 9h0yo2

Karakter
Zanpakutou: Gumiho.
Rikata Kita - Sayfa 2 Left_bar_bleue90/100Rikata Kita - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (90/100)

MesajKonu: Geri: Rikata Kita   Rikata Kita - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Haz. 25, 2009 2:54 pm

Rikata:
"Teşekkür ederim."

Shiro hala yerdeki bezleri toplarken;
-Çokta umurumda,dedi kısık bir sesle;
-Yaralı olmasaydın sana asla bakmazdım ancak bu benim görevim,dedi

170
http://bleach-rpg.turkforumpro.com/
Hime-Neko
Game Master
Hime-Neko

Kadın
Nereden : Soul Society
Ruh Hali : Rikata Kita - Sayfa 2 1562s6u

Karakter
Zanpakutou: İhtiyacım yok U.U
Rikata Kita - Sayfa 2 Left_bar_bleue100/100Rikata Kita - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: Rikata Kita   Rikata Kita - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Haz. 25, 2009 3:21 pm

Aika shiro'nun odadan çıkmasını sabırla bekledi. o çıkınca onu gülen bir yüzle karşıladı ama aklında "yine" gördüğü o rüya(daha doğrusu kabus) vardı. düşüncelerinden arınmak için kafasını iki yana salladı.
Ne dersin? işin bitince kafamızı dağıtmak için sake cennetine gidelim mi? shiro-taichou??
kafasını iyi dağıtmak istiyordu aika.
354
Hwang Tae Jeon
Primera Espada
Primera Espada
Hwang Tae Jeon

Kadın

Karakter
Rikata Kita - Sayfa 2 Left_bar_bleue90/100Rikata Kita - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (90/100)

MesajKonu: Geri: Rikata Kita   Rikata Kita - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Haz. 25, 2009 3:23 pm

Aika:
Ne dersin? işin bitince kafamızı dağıtmak için sake cennetine gidelim mi? shiro-taichou??

Shiro biraz üzülmüştü :
-Özür dilerim toplantım var bugün gelemeyeceğim,dedi

173
Hime-Neko
Game Master
Hime-Neko

Kadın
Nereden : Soul Society
Ruh Hali : Rikata Kita - Sayfa 2 1562s6u

Karakter
Zanpakutou: İhtiyacım yok U.U
Rikata Kita - Sayfa 2 Left_bar_bleue100/100Rikata Kita - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: Rikata Kita   Rikata Kita - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Haz. 25, 2009 3:41 pm

Sorun yok! başka zaman gideriz birlikte...
Aika da üzülmüştü. shiro'yla birlikte içmek gerçekten eğlenceli oluyordu. artık kendi başına içerdi. belki de böyle daha iyi olurdu.

rp out: sake cennetine.
Hwang Tae Jeon
Primera Espada
Primera Espada
Hwang Tae Jeon

Kadın

Karakter

MesajKonu: Geri: Rikata Kita   Rikata Kita - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Tem. 01, 2009 1:41 pm

Shiro hışımla tedavi merkezinden içeri girdi ve herkese emirler yağdırmaya başladı:
-Bugün Rikata-taichouyu ağırlıyoruz.En iyi odalarımızdan birini hazırlayın.Benim size öğrettiğim tüm yemekleri yapın ve odaya getiri.Hatta bir dakika yemekleri ben hazırlayacağım,dedi ve koşarak mutfağa gitti.İçeride 10 dakikada bir ziyafet masası hazırlamıştı.Hepsini Rikatanın odasına taşıdı.
-Eee ne diyorsun,dedi gülümseyerek
Hariru
Kararsız
Hariru

Erkek

Karakter
Rikata Kita - Sayfa 2 Left_bar_bleue85/100Rikata Kita - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (85/100)

MesajKonu: Geri: Rikata Kita   Rikata Kita - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Tem. 01, 2009 1:51 pm

Rik Shiro'nun hemen arkasından girmişti ve Shiro'nun herkese emirler yağdırmasını izledi.

"Bugün Rikata-taichouyu ağırlıyoruz.En iyi odalarımızdan birini hazırlayın.Benim size öğrettiğim tüm yemekleri yapın ve odaya getiri.Hatta bir dakika yemekleri ben hazırlayacağım" Rik Shiro'nun takımında olmadığı için kendini şanslı saydı ama bu kadar uğraşın kendisi için olduğunu hatırlayınca neşesi zirveye çıktı.

On dakika kadar sonra Rik'in önünde büyük bir ziyafet sofrası vardı ve Rik her şeyin bu kadar çabuk olmasına şaşırmıştı. Rik bir çayı yapmak için bile yarım saat uğraşırdı.

"Nef-..is - gö-görünü....yor...." Rik konuşurken bir yandan da yemeye başlamıştı bile. İki günün açlığı ile görgü kuralları falan umurunda değildi. Sofrayı hazırlayan shinigamiler ters ters Rik'e bakıyordu. Rik bunu farketti.

"Ahhhh ço...k ka-ba...yım:.... Siz de buyurun..." Rik yağlı ağzı ile genişçe gülümsedi.
Rik bunu söylemişti ama birden aklına yemeğin kendisine bile yetmeyeceği gelmişti ve söyledikleri için pişman olmuştu ama yine de bir kere sormuştu ve artık sözünü geri alamazdı bu yüzden sonuna kadar devam ettirmeye karar verdi ve biraz daha geniş gülümsedi.

1182
Hwang Tae Jeon
Primera Espada
Primera Espada
Hwang Tae Jeon

Kadın

Karakter

MesajKonu: Geri: Rikata Kita   Rikata Kita - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Tem. 01, 2009 1:56 pm

Shiro içeri girdi ve hafifçe azarlarcasına
-Sizcede yemek yiyen bir insana böylece bakmak kabalık değilmi?Ayrıca Rikata onlara yemek vermek zorunda değilsin.Onlar en iyi yemeği yiyor,dedi gülümseyerek.Shinigamileri dışarı çıkarttı ve;
-Nasıl olmuş?
Hariru
Kararsız
Hariru

Erkek

Karakter

MesajKonu: Geri: Rikata Kita   Rikata Kita - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Tem. 01, 2009 2:01 pm

"harika ve belki de daha iyi... Ama benim yüzümden kızma onlara. Sanırım benim gibi açını daha önce görmemişlerdir. Gel sn de bir şeyler ye. Biri yer biri bakar kıyamet ondan kopar" Rik ağzında olan lokmasını bitirince konuşmuştu ve yüzünde bir gülümseme vardı.Sözü biter bitmez elinde eti ağzına tıkdı ve tekrar yemeye başladı.

336
Hwang Tae Jeon
Primera Espada
Primera Espada
Hwang Tae Jeon

Kadın

Karakter

MesajKonu: Geri: Rikata Kita   Rikata Kita - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Tem. 01, 2009 2:02 pm

Shiro biraz şaşırmıştı.
-Ben yemeyeceğim çünkü hergün yemek yiyorum.Sen kaç gündür yemek yemedin,dedi gülümseyerk
Hariru
Kararsız
Hariru

Erkek

Karakter

MesajKonu: Geri: Rikata Kita   Rikata Kita - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Tem. 01, 2009 2:05 pm

"Yaklaşık olarak iki gündür. İşler o kadar yoğun ki acıktığımı bile anlamamışım. İki güdnür sadece çay içiyorum. bir yudum bile su içmedim. sana ne kadar teşekkür etsem azdır. Sen olmasan yakında benim masada kağıtlar arasında kemiklerimi bulurdunuz."

Rik Shiro'ya bakmamıştı bile sadece yemeğine odaklanmıştı.

314
Hwang Tae Jeon
Primera Espada
Primera Espada
Hwang Tae Jeon

Kadın

Karakter

MesajKonu: Geri: Rikata Kita   Rikata Kita - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Tem. 01, 2009 2:13 pm

Shiro kahkahalara boğulmuştu
-Nasıl yaşadığını çok merak ediyorum.Sen sefimisin kaptanmı hahahah.Birşeye ihtiyacın olursa kelebek yolla ben sana yemek yollarım dedi gülümseyerek
Hariru
Kararsız
Hariru

Erkek

Karakter

MesajKonu: Geri: Rikata Kita   Rikata Kita - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Tem. 01, 2009 2:16 pm

"Teşekkürler. Sen olmassan ne yapardım bilmiyorum." Rik gülümsedi.

Kısa süre sonra sofrada dağ gibi bulaşık oluşmuş ve biraz bile yemek kalmamıştı. Hatta Rik son kalan tabağı sıyırmayı yeni bitirmişti.

"Ohhhhhh doydum sonunda. Rik sırttını sandalyeye dayamıştı ve yüzünde hiç görülmemiş bir gülümseme vardı.

321
Hwang Tae Jeon
Primera Espada
Primera Espada
Hwang Tae Jeon

Kadın

Karakter

MesajKonu: Geri: Rikata Kita   Rikata Kita - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Tem. 01, 2009 2:17 pm

Shiro shinigamilere seslendi;
-Bu tabakları buradan alabilirmisiniz acaba? edr demez bütün shinigamiler tabakları götürmüştü.
-Sen yat dinlen ben diğer hastaları ziyarete gidiyorum,dedi gülümseyerek
Hariru
Kararsız
Hariru

Erkek

Karakter

MesajKonu: Geri: Rikata Kita   Rikata Kita - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Tem. 01, 2009 2:19 pm

"Peki tekrar teşekkür ederim ama görevimin başına dönsem iyi olur." Rik zanpaktousunu sırtına astıkdan sonra kapıdan dışarı çıktı ve doğru on ikinci takım ofisine yoneldi.

179
Eyvah Admin
Genel Yönetici
Genel Yönetici
Eyvah Admin

Kadın
Nereden : Nereye...
Lakap : Admin
Ruh Hali : Rikata Kita - Sayfa 2 Images12

Karakter
Zanpakutou: Yönetim Paneli asddasdasd
Rikata Kita - Sayfa 2 Left_bar_bleue9999999/9999999Rikata Kita - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (9999999/9999999)

MesajKonu: Geri: Rikata Kita   Rikata Kita - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Tem. 22, 2009 12:40 pm

OUT: noluyo yha yemek varsa bende geliyim XD
https://bleachrpg.yetkin-forum.com
Hwang Tae Jeon
Primera Espada
Primera Espada
Hwang Tae Jeon

Kadın

Karakter

MesajKonu: Geri: Rikata Kita   Rikata Kita - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Tem. 22, 2009 12:42 pm

Var var beleş güzelde yapıolar bekleriz Meiki-san

Rikata Kita
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-
» Rikata Kita
» Rikata Kita
» Rikata Kita
» Rikata Kita
» Rikata shikai