Bleach RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Yasak bölgede küçük bir gezinti...

2 posters
YazarMesaj
Hitsuomi Toumaki
Gotei 10 FukuTaichou
Gotei 10 FukuTaichou
Hitsuomi Toumaki

Erkek
Nereden : İstanbul
Ruh Hali : Yasak bölgede küçük bir gezinti... 2rz3tw5

Karakter
Zanpakutou: Akai fushichō
Yasak bölgede küçük bir gezinti... Left_bar_bleue93/100Yasak bölgede küçük bir gezinti... Empty_bar_bleue  (93/100)

Yasak bölgede küçük bir gezinti... Empty
MesajKonu: Yasak bölgede küçük bir gezinti...   Yasak bölgede küçük bir gezinti... Icon_minitimePerş. Ekim 14, 2010 6:29 pm

Bu gün ne kadar sıkıcı bir gündür. Seireitei’de herkes kâğıt işleriyle uğraşıyor ve hiç kimse antreman bile yapmıyor nasıl bir gündür bu ya. Etrafta dolaş dolaş nereye kadar, resmen sıkıntıdan patladım. Şimdi Rukongai’ye indim de ne değişti, yine sıkıcı bir ortam. Hatta burası daha da beter en azından Seireitei de insanlar sana bir yaratıkmışsın gibi bakmıyor. Burada herkes sanki benden tiksiniyormuş gibi davranıyor ve bu beni resmen sinir ediyor. Kafamı bozarsalar hiç acımadan dalarım da diyemiyorum ki, bir rütbem var ve maalesef buna yakışır bir derecede davranmalıyım. Hatırlıyorum da ilk FukuTaichou olduğumda ne kadar çok sevinmiştim, ama şu an bir Taichou’muz olmadığı için bütün işler benim başıma kalıyor. Bu da gerçekten sinir bozu bir şey keşke Taichou olsam da bu yaptıklarım benim asıl görevim olarak gözükse, şu anki gibi ek iş olarak gözükeceğine. Neyse eğer çalışırsam ve çabalamaya devam edersem illa o da bir gün gerçekleşir.

Etrafımdaki pluslar sanki birden azalmaya başladı ya da ben sıkıntıdan delirmeye başladım. Şimdi fark etimde etrafta pek iç açıcı gözükmüyor, burayı bir elden geçirmek lazım şu ortama bir baksana evlerin çatıları yok. Gerisi de pek sağlam denemez aslında, etrafta yıkık dökük harabeler dışında başka bir şey yok. Bir dakika! Burayı biliyorum ben, burası yasaklanmış bölge olmalı… Ben ne ara buraya kadar geldim, sıkıntı gerçekten kafama vurmuş olmalı yoksa kesin buraya kadar geldiğimi fark ederdim. Burası, eğer doğru hatırlıyorsam, çok uzun zaman önce Hollow’lara karşı yapılmış olan büyük bir savaşa ev sahipliği yapmıştı. Vay be! Burayı önceden hiç görme şansına erişememiştim. Yerlerde hala kan lekeleri var. Şu an burada olmak gerçekten bir onur. Aslında etrafıma bakıyorum da, mekân tam bir korku filminden çıkmış gibi, rüzgârla sallanan gıcırtılı kapılar, harap olmuş evler, yerde kan izleri… Bu savaşa katılmak için neler vermezdim.

Bir dakika! Biri buraya yaklaşmaya başladı, bu reiatsuyu tanımıyorum... İşte bu hiçte iyiye işaret değil hele böyle böyle tekin olmayan bir yerde. Reiatsusu o kadar yüksek değil ama işin kötü yanı çok düşük de değil, ve aynı zamanda reiatsusu hiç de bir shinigamininkine benzemiyor. Galiba birazdan günüm bu iğrenç mototonluğunu yitirecek. "Umarım karşıma çıkcak kişi güzel bir savaş sunabilir bana, yoksa bu sıkıcı günde nasıl eğlenebilirm ki!" dedim yakında olduğunu hissettiğim canlıya doğruyu. Yüzüme çarpık bir gülümseme yerleştirdim ve sağ elimi zanpaktoumun kabzasının üstüne koydum ve beklemeye başladım. İçimden bir ses bugünün gerçekten eğlenceli geçiceğini söylüyordu.

Rp out: değişiklik yapılmıştır. bu rp Ryuumaru J.Jack ve benim aramda geçicektir ve gm liğide ece-san yapıcaktır. Şimdiden hepimize iyi rpler Very Happy

En son Hitsuomi Toumaki tarafından Cuma Ekim 15, 2010 7:41 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Ryuumaru J.Jack
Kararsız
Ryuumaru J.Jack

Erkek
Ruh Hali : Yasak bölgede küçük bir gezinti... 1562s6u

Karakter
Zanpakutou: Cuerpo İnmortal (salınım)
Yasak bölgede küçük bir gezinti... Left_bar_bleue60/100Yasak bölgede küçük bir gezinti... Empty_bar_bleue  (60/100)

MesajKonu: Geri: Yasak bölgede küçük bir gezinti...   Yasak bölgede küçük bir gezinti... Icon_minitimeCuma Ekim 15, 2010 7:16 pm

Garganta açılmıştı. İçinden uzun boylu biri çıktı. Maskesi hollow maskesine benziyordu ancak belindeki zanpaktouya benzer kılıçtan dolayı tam bir hollowda denmiyordu. Hollowların genellikle maskeleri olurdu ancak bu maske kırılmıştı. Maskenin bir kısmı kırılmış ve bir kısmıda suratta kalmıştı. Güçsüz ve çelimsiz bir reiatsusu vardı ancak bakışları gayet sertti.

''Yakınlarda bir yerde reiatsu hissediyorum. Bu bir teğmen reiatsusu olabilir. Ancak yakınlarda daha da güçlü reiatsular var. Savaşmak için can atıyorum ancak diğer reiatsular beni endişelendiriyor. Ya diğer shinigamilerde savaşa karışırsa? Ancak buraya boşuna gelmedim. Savaşmak zorundayım. En iyisi şu teğmen reiatsulu adamın yanına gitmek.''

Ryuumaru ellerini her zaman ki gibi cebine soktu ve içinden ''Huh! Onu haklamalıyım yoksa yoluma devam edemem. Huh! Onu kesinlikle haklayacağım.'' dedi ve kahkaha atarak reiatsuya doğru yol almaya başladı...

OUT: Aynen bende editledim buyur bakalım ancak istersen GM gelince devam edelim savaşın devamına...
Hitsuomi Toumaki
Gotei 10 FukuTaichou
Gotei 10 FukuTaichou
Hitsuomi Toumaki

Erkek

Karakter
Yasak bölgede küçük bir gezinti... Left_bar_bleue93/100Yasak bölgede küçük bir gezinti... Empty_bar_bleue  (93/100)

MesajKonu: Geri: Yasak bölgede küçük bir gezinti...   Yasak bölgede küçük bir gezinti... Icon_minitimeCuma Ekim 15, 2010 8:25 pm

Düşmanımın artık bir Hollow olduğuna yüzde yüz emindim. Reiatsusu düzenli bir şekilde yükselmeye ve bana doğru yaklaşmaya başlamıştı. Konsantre olup tam olarak geldiği yönü kavramaya çalıştım, reiatsusu gittikçe arttığı için daha fazla göze çarpıyordu, bu yüzden onun hangi yönden geldiğini anlamak pek de zor olmadı. Küçük bir rüzgâr birden yerdeki tozları havalandırdı. Sanki kader bizim bu savaşı gerçekleştirmemiz gerektiğini söylüyordu. Kolumdaki FukuTaicho olduğumu simgeleyen amblemi biraz gevşettim. Aklımı gereksiz düşüncelerden arındırdım ve yakında gireceğim savaşa konsantre olmaya başladım. Ben de saklamakta olduğum reiatsumum birazını ortaya çıkardım. Bu savaşın hemen bitmesini istemiyordum, sadece biraz eğlenmek istiyordum. Etraftaki en küçük ayrıntıyı hafızama işlemiştim bile, eğer savaşta görmemi engelleyecek bir şey yaparsa bu beni artık pek etkileyemeyecekti. Artık kendimi her türlü savaşa hazır hissediyordum. Parmaklarımı zanpaktoumun kabzasının ucunda gezdirerek, düşmanımın ilk atığını beklemeye koyuldum. Düşmanım kahkaha atmaya başlamıştı,kendine bu kadar güvenmesi beni gerçekten mutlu etti. kKendine güvenen biriyle savaşmak her zaman daha eğlenceli olmuştur...

Rp out: istersen şimdi devam ettirebilirsin, çünkü daha ikimizde her hangi bir saldırı yapmadık… zaten biz saldırıları yaptıktan sonra gm bunu karar vericek, şu an ortada bişi yokken yazması gerçekten zor…
Ryuumaru J.Jack
Kararsız
Ryuumaru J.Jack

Erkek

Karakter
Yasak bölgede küçük bir gezinti... Left_bar_bleue60/100Yasak bölgede küçük bir gezinti... Empty_bar_bleue  (60/100)

MesajKonu: Geri: Yasak bölgede küçük bir gezinti...   Yasak bölgede küçük bir gezinti... Icon_minitimeC.tesi Ekim 16, 2010 8:19 am

''Evet! Ona gerçekten yaklaştım. Artık onunla karşılaşmam an meselesi. Ona karşı sert görünmeliyim yoksa işim biter. Benden güçlü birine benziyor. Ancak kendime güvenirsem herşeyi yapabilirim. Şimdi onun karşısına çıkıcam.''

Ryuumaru yavaşça yürüyordu. Rakibinin reiatsusu gittikçe artıyordu ve bu rakibinin yakınlarda olduğunu gösteriyordu. Elini zanpaktousunun kabzasına götürdü. Suratındaki endişeli ifadenin yerini birden sinsi bir gülümseme aldı. Artık rakibini az da olsa görebiliyordu. Rakibine yaklaştıkça rakibini daha net görüyordu. Artık aralarındaki mesafe 7-8 metreydi.

''Hey Shinigami! Adım Ryuumaru J.Jack. J.'nin anlamını öğrenmek istiyorsan beni yenmek zorundasın. Bu kadar yolu saçma bir savaş yapmak için gelmedim. Sana düşmanın olarak söz veriyorum ki çok eğlenceli bir savaş geçireceksin. Peki şimdi sen aynı şekilde söz verebilir misin?''
Hitsuomi Toumaki
Gotei 10 FukuTaichou
Gotei 10 FukuTaichou
Hitsuomi Toumaki

Erkek

Karakter

MesajKonu: Geri: Yasak bölgede küçük bir gezinti...   Yasak bölgede küçük bir gezinti... Icon_minitimeC.tesi Ekim 16, 2010 9:35 am

Düşmanımın arkamdan geldiğini biliyordum, ama hiç hareket etmedim. Aramızda 7-8 metre kalınca kendini tanıttı. ''Hey Shinigami! Adım Ryuumaru J.Jack. J.'nin anlamını öğrenmek istiyorsan beni yenmek zorundasın. Bu kadar yolu saçma bir savaş yapmak için gelmedim. Sana düşmanın olarak söz veriyorum ki çok eğlenceli bir savaş geçireceksin. Peki şimdi sen aynı şekilde söz verebilir misin?'' dedi suratında sinsi bir gülümsemeyle. Bunu demesi beni resmen havalara uçurmuştu. Daha başka ne isteye bilirdim ki alışılmış dışı sıkıcı günüm şimdi alışılmış dışı süper bir güne dönüyordu. Bende suratımdaki çarpık gülümsemeyle onun geldiği yöne doğru döndüm ve kendimi tanıttım “Bende 10. Takım teğmeni Hitsuomi Toumaki. İnan ismindeki “J” nin ne anlama geldiği umurumda değil, ama bana güzel ve eğlenceli bir savaş teklif ettiğin için teşekkür ederim. Bende sana bu konu hakkında söz verebilirim, benim bu sıkıcı günümü ilginç bir hale getirdiğin için kafamı bozmadığın sürece seni yok etmeyi düşünmüyorum.” dedim. Sonra fısıldayarak “Sadece biraz eğleneceğiz” dedim ve küçük bir kahkaha attım. Rakibimin kendinden bu kadar emin gözükmesi beni daha da mutlu ediyordu. Uzun zamandan beri bu kadar güçlü bir Hollow’la savaşmamıştım. Bu savaşı ben yapacağım için çok şanslıyım, diğerleri bunu duyunca kesin çok kıskanacak. Eli kendi zanpaktousunun kabzasında geziyordu. Bir zanpaktousu vardı bu beni gerçekten şaşırtmıştı, daha önce hiç zanpaktousu olan bir Hollow’la savaşmamıştım. Ama Seireitei’de bahsedilenlerden dolayı bu tür Hollow’ların özeliklerini ezbere biliyorum diyebilirim. Bende artık zanpaktoumun kabzasıyla oynamayı bırakıp onu kınından çıkardım. Ayaklarımı yere sabitledim, zanpaktoumu iki elimle tutup ona doğru doğrulttum ve gözlerinin içine bakıp “Hadi başlayalım o zaman!” dedim ve ilk hamlesini beklemeye koyuldum…
Ryuumaru J.Jack
Kararsız
Ryuumaru J.Jack

Erkek

Karakter

MesajKonu: Geri: Yasak bölgede küçük bir gezinti...   Yasak bölgede küçük bir gezinti... Icon_minitimeC.tesi Ekim 16, 2010 10:13 am

''Lanet olsun! Rakibim hakkında en ufak bir bilgiye bile sahip değilim. Ancak onun hollowlar hakkındaki bilgileri çok fazla. En iyisi savaşırken biraz bilgi toplamak.''

''Hey Shinigami! Gerçekten iyi bir reiatsuya sahipsin. Eğlenceli bir savaş istiyorsun değil mi? O zaman sana istediğini vereceğim.''

Ryuumaru ellerini cebine soktu. Gülümsemesinin yerini sert bakışlar almıştı. Sanki durduğu yere çakılı kalmıştı. Hiç hareket etmiyordu. Yaptığı şey sadece rakibine sert bakışlar atmaktı. Ardından suskunluğunu bozdu ve ''Hey! Bana saldırmayacak mısın? Seni bekliyorum.'' dedi. Bir yandan da içinden rakibini nasıl yenebileceğini düşünüyordu.

''Onu salınımımı kullanarak yenemem. Zanpaktousunun reiatsusu benim salınımımdan daha güçlü görünüyor. Bu işi aklımı kullanarak bitirmeliyim sanırım.''

''Shinigami hadi bana Shi-kai'ni göster...''
Hitsuomi Toumaki
Gotei 10 FukuTaichou
Gotei 10 FukuTaichou
Hitsuomi Toumaki

Erkek

Karakter

MesajKonu: Geri: Yasak bölgede küçük bir gezinti...   Yasak bölgede küçük bir gezinti... Icon_minitimeC.tesi Ekim 16, 2010 10:49 am

Rakibim bana bakarak konuşmaya başladı ve ''Hey Shinigami! Gerçekten iyi bir reiatsuya sahipsin. Eğlenceli bir savaş istiyorsun değil mi? O zaman sana istediğini vereceğim.'' dedi. “ Yaptığın iltifat için teşekkür ederim, aslına bakarsan iyi birine benziyorsun, keşke bir Hollow olmasaydın. Ama o lanet canavarlardan olduğun için şimdi canını yakmak zorundayım." dedim sesimin tonunu sinir bozucu bir şekilde sabit tutarak. Bunu dedikten sonra yüzündeki gülümseme silindi ve sert bir ifade ile ''Hey! Bana saldırmayacak mısın? Seni bekliyorum.'' dedi. Buna karşı tepkim biraz daha sırıtmaktan başka bir şey olmadı tabikide ilk onun saldırmasını bekliyecektim. Karşımdaki düşmanın genel özelliklerini bilsem de gerçek gücü hakkında en ufak bir fikrim yok. Bu yüzden şimdilik savunmada kalmak iyidir. Artık bana saldıracağını düşünürken birden bana ''Shinigami hadi bana Shi-kai'ni göster...'' diye bağırdı. Böyle bir şey demesini beklemiyordum bu beni biraz şaşırttı, ama bunu ona belli etmedim. Yüzüne baktım ve ona sert bir şekilde “İlk başta, bana shikai formuma geçicek değerde olup olmadığını göstermen lazım HOLLOW!” dedim. Artık saldırısını yapmalıydı, heralde onu daha fazla küçük düşüremezdim…
Ryuumaru J.Jack
Kararsız
Ryuumaru J.Jack

Erkek

Karakter

MesajKonu: Geri: Yasak bölgede küçük bir gezinti...   Yasak bölgede küçük bir gezinti... Icon_minitimeC.tesi Ekim 16, 2010 11:11 am

''Aaah! Lanet şey kelime oyunu yapıp duruyor. Demek saldırı görmek istiyorsun haa? O zaman sana istediğini vereceğim. Evet sana istediğini vereceğim shinigami.''

''Hey Shinigami sana rakibim olarak saygı duyuyorum. Diğer lanet hollowlar umrumda değil ve ne yapmaya çalıştıklarıda umrumda değil. Şu ana kadar yaşadıklarım için tanrıya şükrediyorum. Hah! İşin açıkçası bugüne kadar tanrıya şükreden bir hollow gördüğünü zannetmiyorum. Ancak var. Bugüne kadar yaptığım savaşlar için tanrıya şükrediyorum. Hollow olmamın sebebi o yegane kişiyi bulmak. Bu evrendeki en güçlü kişiyi bulmak ve o zamana kadar kendimi geliştireceğim ve ben Hueco Mundo'nun en güçlü Espada'sı olana kadar kendimi geliştireceğim.''

Ryuumaru ani bir sonido ile rakibinin arkasında belirdi ve rakibine sert bir uçan tekme savurdu...

OUT: Karete Kid gibi oldu sanki Very Happy uçan tekme falan...
Hitsuomi Toumaki
Gotei 10 FukuTaichou
Gotei 10 FukuTaichou
Hitsuomi Toumaki

Erkek

Karakter

MesajKonu: Geri: Yasak bölgede küçük bir gezinti...   Yasak bölgede küçük bir gezinti... Icon_minitimeC.tesi Ekim 16, 2010 11:29 am

''Hey Shinigami sana rakibim olarak saygı duyuyorum. Diğer lanet hollowlar umrumda değil ve ne yapmaya çalıştıklarıda umrumda değil. Şu ana kadar yaşadıklarım için tanrıya şükrediyorum. Hah! İşin açıkçası bugüne kadar tanrıya şükreden bir hollow gördüğünü zannetmiyorum. Ancak var. Bugüne kadar yaptığım savaşlar için tanrıya şükrediyorum. Hollow olmamın sebebi o yegane kişiyi bulmak. Bu evrendeki en güçlü kişiyi bulmak ve o zamana kadar kendimi geliştireceğim ve ben Hueco Mundo'nun en güçlü Espada'sı olana kadar kendimi geliştireceğim.'' dediğimde gerçekten şok oldum. Tanrıya inan ve ona şükreden bir Hollow ha kırk yıl düşünsen böyl bir şey olcağaı aklıma gelmezdi. Aslında bunu duyduğuma pek şaşırdım, çünkü hayatım boyunca bütün garip tipler hep beni buldu. Bu artık hayatımın bir parçası gibi bir şey oldu, gariplerle savaşmak. Aslına bakarsan bu bir açıdan benim bu günlerle kadar gelmemi sağlayan neden oldu. Bu tür olaylarla karşılaşmasaydım belki hala akademide ders alıyor olucaktım. hem bu hollow gerçekten daha öncekilere hiç benziyor sanki yoluna ben değilde başka bir hollow çıksa onu da umursamadan yok edicekmiş gibi bir tavrı var. Bacağındaki tendonların kasılmaya başladığını görüyorum, demek hızlı bir şekilde savaşa başlıcaz öyle olsun, hemen zanpaktousunu kullanarak bana saldırcağını sanmıyorum o yüzden aklımda her zamanki gibi süper bir plan var. Bırakıyım o bana gelsin. Kılıcımı tek elime aldım ve aklımda bulunana bakudayı söylemek için hazırlandım, eğer düşündüğümü yapmazsa bu benim için tam bir felaket olabilirddi, ilk saldırıyı karşılayamamak. Düşmanım birden sonidosunu kullanmaya başladı, ben ondan daha hızlı olduğum için yaptığı hareketleri görmekte zorlanmadım, arkamda belirmeden birkaç saniye önce fısıldayarak “Bakudō No.8 Seki!” dedim ve olası saldırının geliceği yere kaldırdım eliimi. Şansıma tahminim doğru çıkmıştı düşmanım şu an bana bir uçan tekme atıyordu ve tekmesi tam bakudamın olduğu yere doğru geliyordu. Bundan kaçması imkansızdı artık tekmesi bakudama çarptı ve aynı güçle geriye doğru uçtu. Ona doğru dönüp “Senden daha iyisini beklerdim, inançlı hollow.” dedim alaycı bir tonla…

rp out: merak etme karete kid e de çözümlerimiz var Very Happy

En son Hitsuomi Toumaki tarafından C.tesi Ekim 16, 2010 12:26 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Ryuumaru J.Jack
Kararsız
Ryuumaru J.Jack

Erkek

Karakter

MesajKonu: Geri: Yasak bölgede küçük bir gezinti...   Yasak bölgede küçük bir gezinti... Icon_minitimeC.tesi Ekim 16, 2010 11:58 am

Ryuumaru ellerini açtı ve rakibini alkışlamaya başladı. ''Heyy! Bravo shinigami. Saldırımı geri püskürtmeyi başardın. Ancak sana karşı yapabilecek pek bişeyim yok sanırım. Beni yoketmeye ne dersin? Burada bekliyorum shinigami beni yok et artık. Sanırım bugüne kadar bana yaşattıklarından dolayı tanrıya şükretmeye başlamalıyım. Hadi öldür artık beni.''

Ryuumaru ellerini havaya kaldırdı ve gökyüzüne doğru bakarak '' Tanrım bugüne kadar yaptığım savaşlardan ve yaşadıklarımdan dolayı sana şükran duyuyorum.'' dedi. Arkasını döndü ve ellerini tekrar cebine soktu. Yüzü yere dönüktü ve ''Artık yapabileceğim pek bişey yok.'' dedi...
Hitsuomi Toumaki
Gotei 10 FukuTaichou
Gotei 10 FukuTaichou
Hitsuomi Toumaki

Erkek

Karakter

MesajKonu: Geri: Yasak bölgede küçük bir gezinti...   Yasak bölgede küçük bir gezinti... Icon_minitimeC.tesi Ekim 16, 2010 12:26 pm

Bana dönüp ''Heyy! Bravo shinigami. Saldırımı geri püskürtmeyi başardın. Ancak sana karşı yapabilecek pek bişeyim yok sanırım. Beni yoketmeye ne dersin? Burada bekliyorum shinigami beni yok et artık. Sanırım bugüne kadar bana yaşattıklarından dolayı tanrıya şükretmeye başlamalıyım. Hadi öldür artık beni.'' dediğinde şok oldum, şaka falan yapıyor olmalı. Daha sadece bir kere saldırdı ve bundan daha güçlü bir şekilde saldırabileceğini biliyorum, niye böyle cümleler sarf ediyor? Neden onu öldürmemi istiyor, daha 5 dakika önce iyi bir savaş için söz veren kişi o değil miydi? '' Tanrım bugüne kadar yaptığım savaşlardan ve yaşadıklarımdan dolayı sana şükran duyuyorum.'' Delirmek üzereyim galiba şimdi de tanrıya şükretmeye başladı. Bu işin sonu nereye gidiyor böyle? ''Artık yapabileceğim pek bişey yok.'' Ne demek yapabilecek pek bir şeyi yok, daha savaşa bile başlamadık ki! Bu bir numara olmalı, benim dikkatimi dağıtıp açık vermemi sağlayacak bir numara olmalı bu. Yoksa neden onu öldürmemi istesin ki, hani dünyadaki en güçlü kişiyi arıyordu bu kadar kolay pes etmeyecektir herhalde. Bunu anlamanın tek bir yolu var, “Hadou No.54 Haien!” dedim ve kidomu onun hemen yanında duran harabe eve gönderdim, ev yanarak kül oldu sonra hollowun gözlerine bakarak sert bir ifadeyle “Bana bak daha demin bana güzel bir savaş yapacağımıza dair söz verdin, bu kadar kolay bundan kurtulamazsın. Şimdi bana hemen yapabileceğin en güçlü saldırını yap! Evet, doğru duydun en güçlüsünü istiyorum! Ve hemen kendine gel şu yaptığın aptal şükretme seremonisine kes ve savaşa odaklan. Buradan ikimizden biri savaşamayacak duruma gelene kadar buradan hiç kimse gitmeyecek o kadar!” diye bağırıp, zanpaktoumu ona doğru yönelttim. Ayaklarımla yeri sıkıca kavrayıp onun hamlesini beklemeye başladım…
Ryuumaru J.Jack
Kararsız
Ryuumaru J.Jack

Erkek

Karakter

MesajKonu: Geri: Yasak bölgede küçük bir gezinti...   Yasak bölgede küçük bir gezinti... Icon_minitimeC.tesi Ekim 16, 2010 2:13 pm

“Hadou No.54 Haien!” Hitsuomi'nin yaptığı kidou Ryuumaru'nun yanından geçmişti ve biraz ilerisindeki harabe bir eve denk getirdi.

''Hey Shinigami! Üzgünüm. Bitti artık. Gitmek zorundayım.''

Ryuumaru Garganta'yı açtı ve içine girerek yavaşça yürümeye başladı. Garaganta kapanıyordu ve kapanmadan önce arkasını döndü ve ''Elbet bir gün tekrar karşılaşacağız shinigami. O zamana kadar kendini geliştirmeye devam et. Sana söz veriyorum ki bende devam edicem.''
Hitsuomi Toumaki
Gotei 10 FukuTaichou
Gotei 10 FukuTaichou
Hitsuomi Toumaki

Erkek

Karakter

MesajKonu: Geri: Yasak bölgede küçük bir gezinti...   Yasak bölgede küçük bir gezinti... Icon_minitimeC.tesi Ekim 16, 2010 2:51 pm

''Hey Shinigami! Üzgünüm. Bitti artık. Gitmek zorundayım.'' dedi ve hiç de şaka yapar gibi bir tarafı yoktu, şimdi o ciddi ciddi savaşımızı daha başlamadan bitirecek ve kafasına göre çekip gidecekti. Benimle dalga geçiyor falan herhalde, hangi aklı başında insan böyle güzel bir savaşı geri çevirebilir ki? Birden Garagantayı ve içine doğru yürümeye başladı, şaka falan yapmıyor beni burada sap gibi bırakıyor. “Hey, nereye gittiğini sanıyorsun hemen buraya gel ve şu lanet savaşımızı yapalım!” diye arkasından bağırdım ama o beni takmadı bile. ''Elbet bir gün tekrar karşılaşacağız shinigami. O zamana kadar kendini geliştirmeye devam et. Sana söz veriyorum ki bende devam edicem.'' Bu cümlesini de sarf ettikten sonra aslında benden kaçmadığını bunun gerekliği olduğu birden kafama dank etti. Çünkü ikimizde o böyle bir durumdayken onun yenemeyeceğinin farkındaydık. Zanpaktoumu kınına soktuktan sonra, garangantanın kapanmasına çok az kalmışken "Merak etme kendimi geliştireceğim, ama sende aynısı yapsan iyi olur yoksa bir dahaki karşılaşmamızda seni bu kadar kolay bırakmayacağım.” diye fısıldadım arkasından. İsmi bir dahaki karşılaşmamıza kadar artık aklımdan hiç çıkmayacaktı. Onu hep bekleyecektim. Etrafta benden başka kimse kalmayınca kendi kendime "Bir dahaki seferi merakla bekliyor olucağım Ryuumaru J.Jack.” dedim çarpık gülümsemeyle ve arkamı dönüp Seireitei’ye doğru yürümeye başladım…

Yasak bölgede küçük bir gezinti...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Gezinti
» Küçük bir öneri...
» Küçük bi çarpışma...
» Birkaç küçük fikrim var...
» Küçük bir tıme-skip/Kiyoshi