Bleach RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Choujou Kunshin rp puanlatma

2 posters
YazarMesaj
Choujou Kunshin
Gotei 1
Gotei 1
Choujou Kunshin

Erkek
Ruh Hali : Choujou Kunshin rp puanlatma Gevsek10

Karakter
Zanpakutou: Suzaku
Choujou Kunshin rp puanlatma Left_bar_bleue80/100Choujou Kunshin rp puanlatma Empty_bar_bleue  (80/100)

Choujou Kunshin rp puanlatma Empty
MesajKonu: Choujou Kunshin rp puanlatma   Choujou Kunshin rp puanlatma Icon_minitimePerş. Kas. 18, 2010 12:35 pm

Ayağa kalkmaya çalışırken tökezledi, dengesini kaybetti. Düşmemek için evin duvarına yaslandı. Aldığı darbenin etkisiyle düşünce başını çarpmış, afallamıştı. Yere bakıyordu. Başını kaldırıp ailesinin içinde olduğu dehşeti görmek istemiyordu. Nasıl olmuştu? Nasıl gelmişlerdi? Hiçbir cevabın anlamı kalmamıştı. Kendini zorlayarak doğruldu. Düşmanının karşısına dikildi. Karşısındaki hollow kendisinden 10 kat daha büyüktü. Aynı zamanda hızlıydı da. Ailesini korumak için bu hollowu geçmeliydi. Çığlıkları duyabiliyordu. Derin bir nefes aldı. Havada ağır bir kan kokusu vardı. Birden midesi ağzına geldi. Yere düşmemek için kendini zorladı. Konsantre oldu. Kararlıydı. Tekrar doğruldu ve dimdik bir şekilde zanpaktousunu iki eliyle kavradı ve düşmanına doğrulttu. Hollowun karşısındaki yorgun, umutsuz kişi uzaklaşmış yerine yeni bir kişi gelmişti. Cesur, güçlü, korkusuz, öfkeli... Haru Kunshin

Rakibine doğru bir hamle yaptı. Fakat bunu düşünmeden yapmıştı. İçini kaplayan öfke düşünmesini engelliyordu. Amaçsız hamleler yapıyordu. Hollow bu saldırıları rahatlıkla atlatıyordu. Haru son olarak yerden 10-15 m yüksekliğe zıpladi ve düşmanına doğru bir hamle yaptı. Amacı düşmanının sağ omzuna saldırıyormuş gibi yapıp gövdesine büyük bir darbe indirmekti. Hollow sağ omzuna doğru gelen hamleyi engellemek için biraz yana çekildi. Bu tam da Haru'nun istediği şeydi. Hızlı bir hamleyle hollowun göğsüne doğru yöneldi. Fakat hesaplayamadığı bir şey vardı. Hollow göğsüne doğru gelen shinigamiye doğru ağzını açtı ve cerosunu şarjladı. Haru bunu düşünememişti. Ceroyu görünce olduğu yerde kaldı. Kıpırdayamıyordu. Ölüm artık gelmişti. Yapabileceği hiçbir şey yoktu. Ailem... Annem, babam, kız kardeşim... Koruyamadım. Hiçbirini koruyamadım. Çaresizim. Ölüm beni yakaladı. Neden biz? Neden benim ailem? NEDEEENNNN? Hollowun cerosu şarjlanmış ve tam güçle üzerine doğru geliyordu. O sırada kız kardeşi Hana önünde belirdi. Abisini korumak için cero karşısında kendini siper etmişti. Haru önünde yavaş yavaş yok olan kardeşini izliyordu. Abisini korumak için korkmadan ceronun önüne atlamış bir kız... Haru birden bağırmaya başladı:
- HANAAAA!!!!
Hana abisine bakarak:
-Abi annemi koru.
Suratında bir tebessümle yok oldu.

Kardeşinin ölümü Haru'nun aklını başına getirdi. Yere indi. Öfkesinin yerini sorumluluk hissi almıştı. Hollowa döndü. Ve ağzından şu sözler döküldü:
-Küle çevir, Kaminari(yıldırım)
Gökyüzü bir anda kara bulutlarla kaplandı. Şimşekler çakmaya başladı. Birkaçı zanpaktousunun ucunda birleşti. Yaydığı reiatsu yerde çatlaklar oluşturdu. İki katlı evin duvarları büyük bir sarsıntıyla yıkıldı. Bahçedeki ağaçlar oluşan rüzgarın etkisiyle bir sağa bir sola sallanmaya başladı. Yaprakların oluşturduğu hışırtı çığlık seslerini bastırdı. Haru zanpaktousunu hollowa doğrultarak tekrar bağırdı:
-Yıldırım mızrağı...
Zanpaktousunun ucundan büyük bir yıldırım fırladı. Hollow daha ne olduğunu anlayamadan göğsünün sol tarafında bir yarık açılmıştı. Haru'nun saldırısı hollowu devirmişti. Haru şimdi Hana'nın söylediğini düşündü "Abi annemi koru" Koruyacağım Hana.

Arkasını döndü ailesini en son gördüğü yere doğru baktı. Fakat sadece 6 aç hollowun yerde yatan iki bedenin başına üşüşüp yediğini gördü. Haru bir anda boşluğa düştü. Başaramamıştı. Ailesini koruyamamıştı. Hayatı bir anda anlamsızlaştı. Düşünme kabiliyetini kaybetmişti. Sayı üstünlüğüne rağmen parmağını hollowlara doğrultarak bağırdı:
-Hadou No.33, Soukatsui
Parmağının ucundan kıvılcımlar saçarak bir şimşek fırladı ve bir hollowu yere devirdi. Bu olay diğerlerinin de dikkatini çekmişti. Hepsi Haru'nun üzerine doğru gelmeye başladı. Haru kalan son gücüyle hollowlara doğru atıldı. Zıplayarak bir hollowun kafasını ortadan ikiye ayırdı. Sonra dönerek ikinci hollowun kolunu kesti. Tam o sırada hollowlarda birisi arkasında belirdi ve Haru'ya ağır bir darbe indirdi. Toprağa çarpıp seken Haru kendine gelemeden diğer bir hollow tarafından yakalandı. Yakalandığı sırada zanpaktousunu düşürdü. Artık kidou kullanacak gücü kalmamıştı. Çaresizce hollowun elinden kaçmaya çalıştı. Fakat hollow o kaçmaya çalıştıkça daha fazla sıkıyor daha çok acı çekmesini sağlıyordu. Haru kaçamayacağını anladı ve ölümüne boyun eğdi. Alnından kan akıyordu. Vücudundaki tüm kemikler kırılmıştı. Bilincini kaybetmek üzereydi. Hayatı gözlerinin önünde belirdi. Kardeşleri, annesi, babası, zanpaktousuyla ilk tanışması, shinigami okuluna kabul edilmesi, ilk kestiği hollow... Hepsi gözünün önünden hızlıca geçti ve yerini şu düşüncelere bıraktı. Anne, baba, Hana sizi koruyamadım. Lütfen beni affedin. Sizin yanınıza geliyorum. Ve Choujou sıkı çalış ve intikamımızı al... Ve Haru Kunshin hayata veda etti.

O sırada Haru'nun küçük kardeşi Choujou dışarıda arkadaşlarıyla antrenman yapıyordu. Sonra birden havada tehlike kokusu sezdi. İleride kara bulutların toplandığını gördü. Bulutlar tam da evlerinin üzerindeydi. Ardından şimşekler çakmaya başladı ve parlak bir ışık gördü. Bu abisinin zanpaktousu olmalıydı. Telaşla koşmaya başladı. Yerdeki çamur koşmasını zorlaştırıyor, arada bir de kayıp düşmesine neden oluyordu. Koşarken ailesi gözünün önündeydi. Zamanında yetişmeliydi. Fakat zaman onun aleyhine işliyordu. Rüzgarla uçan tozlar gözgörüşünü engelliyor, gözlerinin feci bir şekilde yanmasına neden oluyordu. Bu sırada önündeki ağaç kütüğünü göremeyip takıldı. Yere düşerken dizi bir taşa çarpmıştı. Kanıyordu. Ağlamak istedi ama ağlamamalıydı. Güçlü olmalıydı. Abisi ona böyle öğretmişti. Ayağa kalkıp tekrar koşmaya başladı. Evlerinin üstündeki kara bulutlar dağılmıştı bunu görebiliyordu. Uzun bir koşunun artından eve ulaştı. Ev yıkılmıştı. Yerlerde çatlaklar vardı. Havada ağır bir kan kokusu vardı, yerde ise dev ayak izleri. Dehşete kapıldı, ne yapacağını bilemedi. Etrafta koşup ailesini aramaya başladı fakat hiçbir iz yoktu. Sonunda dizlerinin üstüne çöküp ağlamaya başladı. Ailesi gitmişti. Ama nereye? Neden beni bıraktınız? Neden beni de götürmediniz? Bunları düşünürken sağ omzunda bir el hissetti. Bu bir shinigamiydi. Choujouya ağlamamasını söyledi. Olayın nasıl olduğunu anlattı. Bunun üzerine Choujou:
-NEDEN? NEDEN YARDIM ETMEDİN? NEDEN OLAYLARI SADECE İZLEDİN?
Shinigami bu soruya verecek bir cevap bulamamıştı. Ağzından sadece şu sözler döküldü:
-Korktum...
Eyvah Admin
Genel Yönetici
Genel Yönetici
Eyvah Admin

Kadın
Nereden : Nereye...
Lakap : Admin
Ruh Hali : Choujou Kunshin rp puanlatma Images12

Karakter
Zanpakutou: Yönetim Paneli asddasdasd
Choujou Kunshin rp puanlatma Left_bar_bleue9999999/9999999Choujou Kunshin rp puanlatma Empty_bar_bleue  (9999999/9999999)

MesajKonu: Geri: Choujou Kunshin rp puanlatma   Choujou Kunshin rp puanlatma Icon_minitimeCuma Kas. 19, 2010 6:40 pm

-Renklendirme 10/10
tam puan.
-Betimleme 16/20
Güzeldi savaş olduğu için hiçte fena sayilmazdi ama duygu az kalmişti. Ayrica hollowlarda betimlenebilirdi.
-Akıcılık 17/20
başlarda biraz tekrarlama mi olmuş ne?
-İmla 17/20
"Rüzgarla uçan tozlar gözgörüşünü engelliyor" ayri sanki Very Happy
birde özel adlardan sonr tirnk işareti kullan. "Choujouya ağlamamasını söyledi. "
-Kurgu 10/20
bunu nereye yazsam bilemedim o yüzden kurgudan kirmaya karr verdim. sen burada iki krakteri ilahi göz ile oynatmişsin. oysa rplerde yaalnizca bir tanesine ilahiden bakabilir diğerlerini kendi gözünden gördüğün diğer insanlar (3.göz=düşüncelerini ve hislerini bilememe) şeklinde yazabilirsin. bu nedenle kirdim puanini.
-Uzunluk. 10/10
yeterliydi.

tebrikler
https://bleachrpg.yetkin-forum.com
Choujou Kunshin
Gotei 1
Gotei 1
Choujou Kunshin

Erkek
Ruh Hali : Choujou Kunshin rp puanlatma Gevsek10

Karakter
Zanpakutou: Suzaku
Choujou Kunshin rp puanlatma Left_bar_bleue80/100Choujou Kunshin rp puanlatma Empty_bar_bleue  (80/100)

MesajKonu: Geri: Choujou Kunshin rp puanlatma   Choujou Kunshin rp puanlatma Icon_minitimeCuma Kas. 19, 2010 6:44 pm

göz görüşünü mü yazmışım Very Happy açıkçası sonradan editlemiştim orayı göz olmamalıydı orada Very Happy
tek kişiyi yazacağımı biliyorum sadece geçmişim biraz açıklığa kavuşsun diye yaptım Very Happy
ama beklediğimden yüksek geldi puanım teşekkür ederim Very Happy

Choujou Kunshin rp puanlatma
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Victor Crane Rp Puanlatma
» Ryuumaru Jaga Rp Puanlatma...
» Shinsei J.Jack rp puanlatma..
» Leo Rp puanlatma
» İntihar Düellosu (Rp Puanlatma)