Bleach RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Ne biçim Bi Hayat Bu ?

3 posters
YazarMesaj
Naosuke Jin
Gotei 5 FukuTaichou
Gotei 5 FukuTaichou
Naosuke Jin

Erkek
Ruh Hali : Ne biçim Bi Hayat Bu ? 2u9qpfc

Karakter
Zanpakutou:
Ne biçim Bi Hayat Bu ? Left_bar_bleue88/100Ne biçim Bi Hayat Bu ? Empty_bar_bleue  (88/100)

Ne biçim Bi Hayat Bu ? Empty
MesajKonu: Ne biçim Bi Hayat Bu ?   Ne biçim Bi Hayat Bu ? Icon_minitimeSalı Şub. 15, 2011 2:24 pm

Ölmeden Önce Katil Olan Franky Öldükten Sonra Kendini Bi Hollow Olarak Görür Ve En Başta Kendinden Tiksinir Oldu, Fakat Bu Vücuda Alışması Gerektiği Anladı Ve Artık Alışmaya Başlar Ruh Yiyerek Kendini Doyuracak Olan FranKy Evet! Bu Benim İşim Her Zamanda Öyle Olacaktı Zaten KATİL OLMAK! Dedi Ve İnsan Aramaya Koyuldu,Kendinin Görünmez Olduğundan haberi Yoktu. İlk Başta Korkmuştu Fakat Sonra Görünmediği Anlayınca Rahat Rahat Avlanamaya Başladı Fakat Biri Ona,Shinigamilerden Söz Etmişti Duyduğunda Shinigami? Oda Ne Tatlı mı ? Güçlümü ?. Diye Sordu Fakat Karşındaki Sen Geri zekalı Mısın? Dedi Ve Gerçeği Anlatmaya Başladı Shinigamiler Biz Hollowları yakalayıp Yok Etmek İçin Bizi Arayıp Öldürürler Fakat Onlardan Güçlü Olman Mümkün Arrancar Halinde Onlardan Kat Kat Güçlü Olabalirsin... Bu Ona Cazip Gelmişti Fakat nasıl Olacağını Bilmiyordu, Sıkılıyorum Bu Vücuttan Artık Dedi. Açlık Hissediyordu, Fakat Yemekte İstemiyordu İlk Başta Yaptığı Hataları Anlıyordu Ve Artık Durmaya Çalışıyordu. Bir Gün Ona Bir shinigami Geldi Ve Onu Öldürmeye Çalıştı Fakat Tam O Anda Bir Arrancar Gelip O shinigamiyi Yendi FranKy şaşkına Düştü Kendinin Kaçmak Zorunda Olduğu Lanet Bir Shinigamiyi Biri Gelip Tek Bir Hamlede Yenmişti... Kendine Sorduğunda Nasıl Bu Kadar Güçlü Olabilirsin Dediğinde Arrancar Senin Gibi Bir Eziğe Söyleyemem Bir Gün Güçlendiğinde Ve Hala Arrancar Olamazsan O Zaman Gelip Seni Öldüreceğim Senin Gibi Ezik Birinin Aramızda İşi YOk. Diyerek onu Bi Kaygıya Düşürmüştü Nasıl O Kadar Güçlü Olacaktı Kendi Nasıl Yapacağını Bilmiyordu Eskiden Olduğu Gibi Düşünemiyordu Sadece Açtı! Ve Yiyecek Ruh Ve İnsanları Arıyordu Artık O Ölme Kelimesini Unutmuştu Düşünemiyordu Düşünme Yeteneğini Kayıp Etmişti sadece Hayvanlık yapıyordu. Eskiden Müzik dinlemeyi Severdi Şimdi Hiç Bir Nota Ona Bir Şey Çağrıştırmıyordu Çünkü Kendini Bilmiyordu... Eskiden Kaslı Ve Biraz Kısa Bir Vücudu Vardı Şimdi İse Hayvan Gibiydi Fakat Umursamıyordu... Umursayamıyordu Çünkü Düşünme Yeteneği Yoktu Artık. Eskiden Güzel Kızlara Zaafı Vardı Fakat Şimdi Onlarla Besleniyordu. Artık Gözlerini Açlık Kör Etmişti Az Olsa İçindekini Uyandırmak İstiyor muydu? Bilinmez Ama Öyle Bir Hayvan Olduğunu Bilse Kendini Yok Edecek Kadar Sinirlenebilirdi Fakat Aklı Yavaş Yavaş Canlanıyordu Bir Gün Bayılmıştı aaaa! nerdeyim ben Bu Ne Bunlar Ne ? Artık Düşünüyordu Fakat eski Haline Benzer Bir haldeydi Kendi O yaptıklarının Hiç Birini Hatırlamıyordu Bir Denek Faresi Olmuştu Sanki Onuda Bir Arrancar Yapmışlardı. Artık Düşünüyor Ve Mantıklı Karaklar Verebiliyordu. Fakat Emir Alması Gereken Bir Kişi Vardı. Emir Almayı Gene Sevmiyordu ve Onun Gücünü Hissedince Şaşırdı Bu Ne Güç Kendimi Güçlü Olarak benimsemiştim Fakat Onun Gücü Benimkinin Kaç Kat İlersindeydi Anlamaya Çalıştım Fakat Olmadı Diyerek O Kişiye Kendini Adadı Fakat İçindende Kendimi geliştirisem Belki Onu Yenebilirim Dedi ve O kişiye Doğru Yöneldi Ve Yanına Gitti Oooo Sonunda Uyanmışsın yeni Yardımcım Seninle Çok İşler yapacağız Dedi Ve Onunla Sohbet Etmeye Başladı Birden Belinde Bir Kin Fark etti Bir Katanası Vardı Ve Hoşuna Gitmişti O adamda İçinden Sana Onu Kullanmayı Öğretmedikçe Bir Hiçsin Dedi Ve Onunla Çalışmak İçin Boş Bir Araziye Doğru Gittiler...
Mitsuide Takashi
Gotei 1 FukuTaichou
Gotei 1 FukuTaichou
Mitsuide Takashi

Erkek
Nereden : İzmir
Lakap : East-Kun
Ruh Hali : Ne biçim Bi Hayat Bu ? 117zjpj

Karakter
Zanpakutou: Isuka
Ne biçim Bi Hayat Bu ? Left_bar_bleue85/100Ne biçim Bi Hayat Bu ? Empty_bar_bleue  (85/100)

MesajKonu: Geri: Ne biçim Bi Hayat Bu ?   Ne biçim Bi Hayat Bu ? Icon_minitimeSalı Şub. 15, 2011 2:58 pm

Çok kısa olmuş gibi :S
http://animeturkiye.forummum.com
Naosuke Jin
Gotei 5 FukuTaichou
Gotei 5 FukuTaichou
Naosuke Jin

Erkek

Karakter
Zanpakutou:
Ne biçim Bi Hayat Bu ? Left_bar_bleue88/100Ne biçim Bi Hayat Bu ? Empty_bar_bleue  (88/100)

MesajKonu: Geri: Ne biçim Bi Hayat Bu ?   Ne biçim Bi Hayat Bu ? Icon_minitimeSalı Şub. 15, 2011 3:03 pm

Aklıma Fazla Gelmedi Very Happy
Daha FAzla Saçmalayamazdım xD
Naosuke Jin
Gotei 5 FukuTaichou
Gotei 5 FukuTaichou
Naosuke Jin

Erkek

Karakter
Zanpakutou:

MesajKonu: Geri: Ne biçim Bi Hayat Bu ?   Ne biçim Bi Hayat Bu ? Icon_minitimeSalı Şub. 15, 2011 3:08 pm

Ne Zaman Belli Olur Acaba Bu _
Mitsuide Takashi
Gotei 1 FukuTaichou
Gotei 1 FukuTaichou
Mitsuide Takashi

Erkek
Nereden : İzmir
Lakap : East-Kun
Ruh Hali : Ne biçim Bi Hayat Bu ? 117zjpj

Karakter
Zanpakutou: Isuka
Ne biçim Bi Hayat Bu ? Left_bar_bleue85/100Ne biçim Bi Hayat Bu ? Empty_bar_bleue  (85/100)

MesajKonu: Geri: Ne biçim Bi Hayat Bu ?   Ne biçim Bi Hayat Bu ? Icon_minitimeSalı Şub. 15, 2011 3:13 pm

Admin ne zaman isterse
http://animeturkiye.forummum.com
Naosuke Jin
Gotei 5 FukuTaichou
Gotei 5 FukuTaichou
Naosuke Jin

Erkek

Karakter
Zanpakutou:

MesajKonu: Geri: Ne biçim Bi Hayat Bu ?   Ne biçim Bi Hayat Bu ? Icon_minitimeCuma Şub. 18, 2011 4:55 pm

[b]Bakarmısınz Bi ?
Eyvah Admin
Genel Yönetici
Genel Yönetici
Eyvah Admin

Kadın
Nereden : Nereye...
Lakap : Admin
Ruh Hali : Ne biçim Bi Hayat Bu ? Images12

Karakter
Zanpakutou: Yönetim Paneli asddasdasd
Ne biçim Bi Hayat Bu ? Left_bar_bleue9999999/9999999Ne biçim Bi Hayat Bu ? Empty_bar_bleue  (9999999/9999999)

MesajKonu: Geri: Ne biçim Bi Hayat Bu ?   Ne biçim Bi Hayat Bu ? Icon_minitimeCuma Şub. 18, 2011 8:58 pm

Öncelikle bir şey söylemeliyim. Tek sorun kisa olmasi değil kesinlikle.
-Renklendirme 3/10
Yapmişsin ama çok yanliş bir biçimde.
-Betimleme 5/20
Betimleme yoktu ki. SAdece konuşma ve olay anlatimi vardi.
-Akıcılık 5/20
okunmasi çok zordu. Kelime tekrari çok fazlaydi.
-İmla 0/20
bunu aşağida anlaticağim.
-Kurgu 15/20
-evet torpil xD- Bleach kurgusuydu ama puan kirdim çünkü çok klasikti
-Uzunluk. 5/10

evet şimdi genel bir açiklama yapmam gerek. Ama onunyenine senin rpni düzeltip yolluyorum. Arada parantez içindekiler benim düşüncelerimdir.

Spoiler:
https://bleachrpg.yetkin-forum.com

Ne biçim Bi Hayat Bu ?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» İkinci Hayat