Bleach RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Senrei eldiveni Kullanım ve çalışma rpsi (Geçmiş rp)

2 posters
YazarMesaj
Lutheas De Horaito
Last Quincy
Last Quincy
Lutheas De Horaito

Erkek
Nereden : Halkın içinden :D
Karakter Yaşı : 22
Lakap : Son Quincy
Ruh Hali : Senrei eldiveni Kullanım ve çalışma rpsi (Geçmiş rp) Dp8djs

Karakter
Zanpakutou:
Senrei eldiveni Kullanım ve çalışma rpsi (Geçmiş rp) Left_bar_bleue88/100Senrei eldiveni Kullanım ve çalışma rpsi (Geçmiş rp) Empty_bar_bleue  (88/100)

Senrei eldiveni Kullanım ve çalışma rpsi (Geçmiş rp) Empty
MesajKonu: Senrei eldiveni Kullanım ve çalışma rpsi (Geçmiş rp)   Senrei eldiveni Kullanım ve çalışma rpsi (Geçmiş rp) Icon_minitimeC.tesi Şub. 26, 2011 5:22 pm

Hava bugün diğerlerine göre fazla yağmurluydu. Lanet olsun bense etrafta antrenman yapmak için yerler arıyordum eh ne yapalım artık buralarda antrenman yapacağız. Ana lan Quincy’lerin gizli göleti hani sadece Quincy’lerin bildiği yer! Ee tamam orda eğitimimi yapacağım! Söz veriyorum kendime.Şimdi bu gölete varmalı idim…

Uzun ve yorucu bir yürüyüşün ardından, Yanıma Türklerden öğrendiğim bir içki olan Rakı’ yı da getirdim. Üzümün damıtılarak yapılması ile oluşan bu içki bir hayli tesirli ve güçlü olabiliyordu. Tabi bu sana bağlıydı. Eğer suyu az koyup Rakıyı çok koyarsan rakı ağır olur. Rakıyı az suyu çok koyarsan rakı tatlı ve sakinleştirici olur. İşte tesirinin ayarlanabilir olması onu en sevdiğim içkilerden biri yapıyor. Rakıların sevdiğim diğer bir özelliği ise su katınca renginin giysim gibi beyaz olması. Beyaz rengini severim…

(Böyle kısa kısa 6 rp yapıcam uyarmı admin Very Happy )

En son Lemitsu tarafından C.tesi Şub. 26, 2011 7:12 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Lutheas De Horaito
Last Quincy
Last Quincy
Lutheas De Horaito

Erkek

Karakter
Zanpakutou:
Senrei eldiveni Kullanım ve çalışma rpsi (Geçmiş rp) Left_bar_bleue88/100Senrei eldiveni Kullanım ve çalışma rpsi (Geçmiş rp) Empty_bar_bleue  (88/100)

MesajKonu: Geri: Senrei eldiveni Kullanım ve çalışma rpsi (Geçmiş rp)   Senrei eldiveni Kullanım ve çalışma rpsi (Geçmiş rp) Icon_minitimeC.tesi Şub. 26, 2011 6:17 pm

Öncelikle iyi bir meditasyon yapmalıydım. Sonra bir gün boyunca yiyip içmeden sadece reiatsudan ok atmam lazımdı.İşte bunu yapmak için gizli göletin antreman bölümünde olmam gerekiyordu. Antrenman sahasına girer girmez. İçimi bir huzur dalgası kapladı. Şhinigamiler sözde dengeyi sağlamak için ırkımı katletmeden önce burası, şhinigamilerin özel yeri idi.

Çünkü burdaki su diğer yerlere göre doğaüstü bir şifa göstermişti tabi bu biz Quincy' lerin gözünden kaçmamıştı... Burası çok rahatlatıcı bir yerdi gölün o gül gibi kokusu antrenman sahasına yayılmıştı eğitimimi burada yapacağım için çok sevinçliyim. Ve zaten, Senrei eldivenimi alınca gümüş tüplerimide deneyeceğim he he...

En son Lemitsu tarafından C.tesi Şub. 26, 2011 7:23 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Lutheas De Horaito
Last Quincy
Last Quincy
Lutheas De Horaito

Erkek

Karakter
Zanpakutou:

MesajKonu: Geri: Senrei eldiveni Kullanım ve çalışma rpsi (Geçmiş rp)   Senrei eldiveni Kullanım ve çalışma rpsi (Geçmiş rp) Icon_minitimeC.tesi Şub. 26, 2011 6:28 pm

Evet o nemli havada rakı içip antrenmana öyle başlayacaktım. Bardağımın yaklaşık %70 ini rakı ile doldurdum ve %30 da göletten alınmış su ile. Oh Quincy gölünün suyuda bir başka ha. Böyle bir yarım saat içki yani türk rakısı içtim. Sonunda sarhoş olmamak için erkenden rakı içmeyi bıraktım.

Şimdi çalışma vakti idi çırılçıplak kalacak şekilde soyunup. Buz gibi göle atladım. İlk başta üşüsemde zamanla o soğuk göl dizlerimi dondursada senrei eldivenimi almalıydım. Bunu yapacaksın yapacaksın lemitsu' Diye söylenirken. Elime Kōjaku yayımı aldım. Neyapmam gerektiğini biliyordum. Durmadan ateş etmek Derin bir nefes aldım ve yayımla deli gibi ateş etmek için tüm hazırlıklarımı tamamladım.
Lutheas De Horaito
Last Quincy
Last Quincy
Lutheas De Horaito

Erkek

Karakter
Zanpakutou:

MesajKonu: Geri: Senrei eldiveni Kullanım ve çalışma rpsi (Geçmiş rp)   Senrei eldiveni Kullanım ve çalışma rpsi (Geçmiş rp) Icon_minitimeC.tesi Şub. 26, 2011 6:55 pm

3-2-1 Dedim ve ok atmaya başladım. Durmadan daha uzağa atıyordum. Bu derecede kendimi zorlamam ve sınırlarımı aşmam gerekiyordu. Tüm gücümü Kojaku yayıma verdim ve dev bir yay çıkardım. yayım 1.80 rahat vardı. Oklarımın büyüklüğü bacağımın iki katı kadardı. Ama genede bu oklar zorlanmadan atıyordum.

Yorgunluk belirtisi hissetmeden tüm konsantrasyonumu okuma veriyordum. Havadaki reiatsu partikülleri sayesinde çok ama çok rahatttım. Evet durmayacaktım! Durmayacaktım! DURMAYACAĞIM! hollowları ebediyen yok edeceğim. Diye ok atıyordum. İçimde hırs ile harmanlanmış bir güç vardı. Sonsuza kadar ok atabilirim die düşünüyordum. Ama elbet yorulacağımıda biliyordum...
Lutheas De Horaito
Last Quincy
Last Quincy
Lutheas De Horaito

Erkek

Karakter
Zanpakutou:

MesajKonu: Geri: Senrei eldiveni Kullanım ve çalışma rpsi (Geçmiş rp)   Senrei eldiveni Kullanım ve çalışma rpsi (Geçmiş rp) Icon_minitimeC.tesi Şub. 26, 2011 7:10 pm

Durmadan ok atıyordumda abi nereye kadar. Bir yerden sonra insan yorulmaya başlıyordu. Ve bende yavaş yavaş yorulmaya başladığımı hissediyordum elim feci şekilde kızarmıştı ve acıyordu.Neyseki iki elimi birden kullanıyordum. Bu arada feci şekilde elim acıyordu ama bırakmayacaktım ok atmayı.

Elimin ağrısını görmezden gelsemde uzun zamandır ok atıyordum. acıkmıştım, uykum geliyordu, yorulmuştum. Bunların hepsini göz ardı etmek cidden aşırı zor bir işti. Bir süre sonra o kutsal gölün renginin kırmızıya çaldığını farkettim. Elimden hafif hafif kanlar sızıyordu. Ama bukadar ilerlemişken bırakıp tekrar en başa dönemezdim, Dönmeyecektimde! Quincy onuru adına SENREİ ELDİVENİNDE UZMANLAŞACAĞIM!
Lutheas De Horaito
Last Quincy
Last Quincy
Lutheas De Horaito

Erkek

Karakter
Zanpakutou:

MesajKonu: Geri: Senrei eldiveni Kullanım ve çalışma rpsi (Geçmiş rp)   Senrei eldiveni Kullanım ve çalışma rpsi (Geçmiş rp) Icon_minitimeC.tesi Şub. 26, 2011 7:22 pm

Acıkmam, uykumun gelmesi ve yorulmam. Bunlar elimdeki acı ve kana karşılık hiç birşeydi. Eğer Quincy onuru üzerine yemin etmeseydim bu eğitimi bırakırdım. Ama bir Quincy onuru üüstüne yemin ettiğinde onu hiç bir şey durduramazdı. Elim artık ağrımıyordu hatta değil elim kolum düşecekmiş gibi hissediyordum.

Ama yavaş yavaş yayım şekillenmeye ve iplerle eldivenime bağlanmaya başlıyordu. Kojaku adlı yayım enerjiden meydana geliyordu, bu yay ise katıydı. Yeni yay ile ok attığımda oklarımın daha hızlı ve daha güçlü olduğunu farkettim. Daha fazla güç! Bu işime geliyordu tabi. Artık çok güçlenmiştim. Son kez bağırdım:
-QUİNCY ONURU ADINA! ASLA GÜÇLENMEKTEN VAZGEÇMEYECEĞİM!

Rpm bitti.
Lukufukazi Chikuzikurin
Gotei 3 FukuTaichou
Gotei 3 FukuTaichou
Lukufukazi Chikuzikurin

Erkek
Nereden : Sakarya/Adapazarı
Lakap : Luku
Ruh Hali : Senrei eldiveni Kullanım ve çalışma rpsi (Geçmiş rp) 2j4sr54

Karakter
Zanpakutou: Koori Suzaku
Senrei eldiveni Kullanım ve çalışma rpsi (Geçmiş rp) Left_bar_bleue72/100Senrei eldiveni Kullanım ve çalışma rpsi (Geçmiş rp) Empty_bar_bleue  (72/100)

MesajKonu: Geri: Senrei eldiveni Kullanım ve çalışma rpsi (Geçmiş rp)   Senrei eldiveni Kullanım ve çalışma rpsi (Geçmiş rp) Icon_minitimeC.tesi Şub. 26, 2011 7:54 pm

değişik birşey olmuş rakı falan Very Happy
Lutheas De Horaito
Last Quincy
Last Quincy
Lutheas De Horaito

Erkek

Karakter
Zanpakutou:

MesajKonu: Geri: Senrei eldiveni Kullanım ve çalışma rpsi (Geçmiş rp)   Senrei eldiveni Kullanım ve çalışma rpsi (Geçmiş rp) Icon_minitimeC.tesi Şub. 26, 2011 11:00 pm

Saol türkiyeyede geldi de ama harbiden rakı güzeldir Very Happy

Senrei eldiveni Kullanım ve çalışma rpsi (Geçmiş rp)
1 sayfadaki 1 sayfası