Bleach RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Selam asdfghjk(Burası en 10 karakter sınırı için yazıldı)

+5
Akaoni
Shizu Ishi
Hitsuomi Toumaki
Naosuke Jin
Kobayashi Mitsuki
9 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
Kobayashi Mitsuki
Kararsız
Kobayashi Mitsuki

Kadın
Ruh Hali : Selam asdfghjk(Burası en 10 karakter sınırı için yazıldı) - Sayfa 2 Geveze10

Karakter
Zanpakutou:
Selam asdfghjk(Burası en 10 karakter sınırı için yazıldı) - Sayfa 2 Left_bar_bleue82/100Selam asdfghjk(Burası en 10 karakter sınırı için yazıldı) - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (82/100)

Selam asdfghjk(Burası en 10 karakter sınırı için yazıldı) - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Selam asdfghjk(Burası en 10 karakter sınırı için yazıldı)   Selam asdfghjk(Burası en 10 karakter sınırı için yazıldı) - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Tem. 14, 2011 9:45 pm

Hosbulduk... Oha lan, simdi fark ettim de, hosbulduk cok sacma bi cevap. Hos bulan sen ve kim? Di mi yani. Hadi tartisalim.
Shizu Ishi
Gotei 12 FukuTaichou
Gotei 12 FukuTaichou
Shizu Ishi

Kadın
Nereden : İstanbul
Ruh Hali : Selam asdfghjk(Burası en 10 karakter sınırı için yazıldı) - Sayfa 2 2u9qpfc

Karakter
Zanpakutou: Arashi
Selam asdfghjk(Burası en 10 karakter sınırı için yazıldı) - Sayfa 2 Left_bar_bleue88/100Selam asdfghjk(Burası en 10 karakter sınırı için yazıldı) - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (88/100)

Selam asdfghjk(Burası en 10 karakter sınırı için yazıldı) - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Selam asdfghjk(Burası en 10 karakter sınırı için yazıldı)   Selam asdfghjk(Burası en 10 karakter sınırı için yazıldı) - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Tem. 15, 2011 7:37 pm

hoşbuldum derim ben genelde, sanırım bu soruya cevap veremicem o yüzden Very Happy
çok zor geldi Razz

Selam asdfghjk(Burası en 10 karakter sınırı için yazıldı)
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-
» Selam
» Selam
» selam millet
» Soul Society e gitmek için Urahara sandan yardım! (Gm beklenir)
» Selam Pnpalar