Bleach RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Soul Society e gitmek için Urahara sandan yardım! (Gm beklenir)

2 posters
YazarMesaj
Lutheas De Horaito
Last Quincy
Last Quincy
Lutheas De Horaito

Erkek
Nereden : Halkın içinden :D
Karakter Yaşı : 22
Lakap : Son Quincy
Ruh Hali : Soul Society e gitmek için Urahara sandan yardım! (Gm beklenir) Dp8djs

Karakter
Zanpakutou:
Soul Society e gitmek için Urahara sandan yardım! (Gm beklenir) Left_bar_bleue88/100Soul Society e gitmek için Urahara sandan yardım! (Gm beklenir) Empty_bar_bleue  (88/100)

Soul Society e gitmek için Urahara sandan yardım! (Gm beklenir) Empty
MesajKonu: Soul Society e gitmek için Urahara sandan yardım! (Gm beklenir)   Soul Society e gitmek için Urahara sandan yardım! (Gm beklenir) Icon_minitimePaz Mart 06, 2011 8:14 pm

not: Ben anı tarzında yazıyorum umarım sorun olmaz

Hitsuomi beni yenmişti lan. Neyse zaten ona rakı sözüm vardı, bu sebeple soul societye de giderim. Ağır ağır yürüyordum yüzümde herzamanki gibi Anı Yaşa gülümsemesi ağzımda Omai omai bae! (Basit hemde çok!) tekerlemesi, üstümde aşırı beyaz giysim sırtımda toplamda 30 kilodan fazla 4 valiz (Ki birtane valizim sadece üniformam ve pelerinlerime ayrılmıştı) işte hazırdım urahara sanın dükkanına girdim. Beni gene o sevimli kızla salak kardeşi karşıladı. Urahara san yoku benim onu beklemem gerekiyordu...

1. çantamı açtım rakı, cin, bira, şarap, vodka, ve rom (ne yani azıcık içki getireyim dedim. Tamam tamam biraz fazla nee öyle bakma tamam çok fazla içki getirdim.) Diğer valizimi açtım giyecekler yedek senrei eldivenleri. bisküviler parfümler. Son valizim sadece üniforma ve pelerinle doluydu bu valizi açma gereği duymadım.

Yaklaşık bir saat falan geçtikten sonra takunya şapka geldi. Yanına gittim: Hooy Urahara-san beni soul societye götüüür !

Gm san bekliyorum.

En son Lemitsu tarafından Salı Mart 08, 2011 3:28 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi (Sebep : Gm beklenir yazdım)
Kitsune Shuurei
Vekil Shinigami
Vekil Shinigami
Kitsune Shuurei

Erkek
Nereden : Karakura Town
Lakap : HUNTER
Ruh Hali : Soul Society e gitmek için Urahara sandan yardım! (Gm beklenir) 2wdygoy

Karakter
Zanpakutou: Shingetsu
Soul Society e gitmek için Urahara sandan yardım! (Gm beklenir) Left_bar_bleue90/100Soul Society e gitmek için Urahara sandan yardım! (Gm beklenir) Empty_bar_bleue  (90/100)

MesajKonu: Geri: Soul Society e gitmek için Urahara sandan yardım! (Gm beklenir)   Soul Society e gitmek için Urahara sandan yardım! (Gm beklenir) Icon_minitimePaz Mart 06, 2011 8:46 pm

OUT: olm beraber gitmiyo muyuz lan? :S
Lutheas De Horaito
Last Quincy
Last Quincy
Lutheas De Horaito

Erkek
Nereden : Halkın içinden :D
Karakter Yaşı : 22
Lakap : Son Quincy
Ruh Hali : Soul Society e gitmek için Urahara sandan yardım! (Gm beklenir) Dp8djs

Karakter
Zanpakutou:
Soul Society e gitmek için Urahara sandan yardım! (Gm beklenir) Left_bar_bleue88/100Soul Society e gitmek için Urahara sandan yardım! (Gm beklenir) Empty_bar_bleue  (88/100)

MesajKonu: Geri: Soul Society e gitmek için Urahara sandan yardım! (Gm beklenir)   Soul Society e gitmek için Urahara sandan yardım! (Gm beklenir) Icon_minitimePtsi Mart 07, 2011 1:23 pm

Bu konuya girersin yazarız işte sen pat diye dalcan içeri msn ni açsan dicemde açmıyonki Very Happy

Soul Society e gitmek için Urahara sandan yardım! (Gm beklenir)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Urahara ve Quincy
» Site Hortlatma (Gm beklenir)
» Soul'a ilk geliş...
» Yardım !(Gerçekten zamanın varsa)
» Teknikler için bir soru.