Bleach RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Site Hortlatma (Gm beklenir)

2 posters
YazarMesaj
Lutheas De Horaito
Last Quincy
Last Quincy
Lutheas De Horaito

Erkek
Nereden : Halkın içinden :D
Karakter Yaşı : 22
Lakap : Son Quincy
Ruh Hali : Site Hortlatma (Gm beklenir) Dp8djs

Karakter
Zanpakutou:
Site Hortlatma (Gm beklenir) Left_bar_bleue88/100Site Hortlatma (Gm beklenir) Empty_bar_bleue  (88/100)

Site Hortlatma (Gm beklenir) Empty
MesajKonu: Site Hortlatma (Gm beklenir)   Site Hortlatma (Gm beklenir) Icon_minitimeC.tesi Kas. 12, 2011 7:55 pm

Adım ''Lemitsu''

Bir insanım. Ama hiç bir insanın sahip olamayacağı bir hayat yaşıyorum. Harbiden ciddiyim! Geçenlerde 20ye yakın maskeli canavar öldürdüm. Onlar sizin nenenizin ruhunu yemek istiyordu. Neneniz bana bir teşekkür etsin yani. Başka başka ne yaptım... Ha evet hitsuomi diye bir ilizyonist samuraya yenildim. (Çok pis elime verdi yav.) Bir hafta kendime gelemedim. Yeter ulan yeter dolaşıcam biraz. Hem biraz demlenirim belki kim bilir. Bu arada ben enerji okları atabiliyorum. Merak etmeyin kıçınıza ok atmak gibi bir düşüncem yok. (Acabaaa Very Happy) Tabi burada biraz daha kılıçlı azrail arayacağım. Ne diyorlardı... Şhikimiki'li birşeydi. Eşkişiki değil, Eşşekşiki (ohaa!) Şhinifiki değil! Lanet olsun kusooo! Enee hatırladım Şhinigamiydi. İşte onlardan bulursam. Onlara katılmak istediğimi söyleyeceğim. Neyse ne şimdilik yürümeliydim. Her şeyimi yanıma almıştım zaten. Hala kullanmasını bilmediğim gümüş tüpler, Senrei eldiveni, iki adet yetmişlik Tekirdağ, 4 takım Quincy Suit, meze ve bunları koyduğum sırt çantam. Ahanda hazırım anam. Saat böyle bir 03:00 civarı. Sokak ışıklarıda bizim gereksiz belediye yüzünden çalışmıyor zaten. Her yer bir karanlık bir karanlıkki sormayın. İşte size demek istediğim anladınız değil mi? Böyle hafif egzantrik ve bir okadar ormantik bir görüntü.

(Hehe he şaka yaptım bu gerçek bir rp değildi gerçek rp altta buyrun okuyun:D)

Lanet! Yine Metalica-Fıght Fıre With Fıre ‘ı dinlemişim.(Bilmeden ağzını yüzünü kırdığım herkese özürlerimi sunarım.)Kafamdaki şarkının tadının doruğa ulaşmasını beklerken, Şarkıya eşlik mırıldanmalarım karanlığın uğultusunu hiddetle delip geçiyordu. Kavgada ısınan kaslarım ve karizma akan vücudumdan sızan terlerin müthiş(!) kokusu her yanı sarmıştı. Gözlerimi sımsıkı yumarken, baygın hollowun kafasından(daha doğrusu kafasından geriye kalan) sızan siyah kanın görüntüsünü görmemezlikten gelmiştim. Hissetmemenin olanaksız olduğu apaçıktı. Vücudumun her zerresindeki donukluk sıcaklığa dönüşürken, adımlarımı hızlandırarak dar sokağa yöneldim. Duvar yazıları zifiri karanlığa karışmış, ifadesiz siluetleri andırıyordu. Rüzgârın uğultusunu anlık kesen beden, önüme geçerken, nefes alma ihtiyacıyla ter kokusunu içime çektim. Yaptığım bir suçmuş gibi düşen omuzlarım, birkaç saniye sonra kendini toparlamak zorunda kalmıştı.“Onları ortada bırakmaman daha akıllıca olurdu.”
Merhaba bu benim iç sesim bana sürekli bir şeyleri yapmamamı söyler, E alıştım artık… dudaklarım kenara kıvrılırken, yüzümdeki tebessüm açığa çıkmıştı. Kelimeleri dikkate almayan duruşum kırılarak, geriye yöneldi. Beyaz uzun saçlarım son dansını oynarcasına ağır ama kıvraktı. “Üzgünüm.” Dedim mırıldanırcasına kendi iç sesime. Gözlerimi devirdim. Üzgün olmayan halim, bana ilerleyen adımlarımla birlikte kendini ele veriyordu. “Ama ortada kalacağını sanmam. Bilirsin, birileri mutlaka ortalığı benden sonra toparlayacaktır.” Tonlamamdaki ukalalık gerilimi arttırma çabasına girmişken, gözlerimi etrafta gezdirerek gülümsedim. “Hep böyle mi davranacaksın?” Bizim iç sesin ayakları, girdiği uyuşukluktan çabuk kurtulmuş ve etrafını çevreleme çabasına girişmişti. İrislerim vahşiliğimi ön plana çıkarırken, yüzümdeki gülümsemenin sönmemesi benim için önemli bir hal almıştı… Çünkü genellikle Metalica dinlemezdim değilmi?

Gözleri beni süzmeyi keserek, tekrar ölü hollowa yöneldi. Devam edecek miydi? Bana acı verdiğini anlayacak kadar zeki bakışlara sahipti. Nedenini sorguladığını sezdiğimi fark edince, bana biraz daha yaklaştı. “Ne demek bu?” Sesimdeki tınılar tatlı bir şekilde karanlığa karışırken, kaşları anlamazlıktan gelerek hafiften oynamıştı. Gülüşüm gözlerime ulaştı.Az önce öldürdüğüm ruhani şeyin aciz hali adeta hoşuma gidiyordu ama bu pek uzun sürmedi. “Birilerinin arkanı toplaması… Sanırım buna alışmışsın.” Gülüşüm sesime de yansırken, gözleri ciddiyetle üzerimde gezindi. Bana vereceği cevap bende büyük bir merak uyandırıyordu. Beni meraklandırmasından nefret ederdim. “Kaybol!’’ diye bağırdım. Sözümü ikiletmedi. Karanlığın içinde gölgelere karıştı…
Eyvah Admin
Genel Yönetici
Genel Yönetici
Eyvah Admin

Kadın
Nereden : Nereye...
Lakap : Admin
Ruh Hali : Site Hortlatma (Gm beklenir) Images12

Karakter
Zanpakutou: Yönetim Paneli asddasdasd
Site Hortlatma (Gm beklenir) Left_bar_bleue9999999/9999999Site Hortlatma (Gm beklenir) Empty_bar_bleue  (9999999/9999999)

MesajKonu: Geri: Site Hortlatma (Gm beklenir)   Site Hortlatma (Gm beklenir) Icon_minitimePaz Kas. 20, 2011 9:27 pm

*--_--*--_--*-GM-*--_--*--_--*
Süslü gm yazsiyla, uzun süren aranin ardindan yine aranizdayim.

Evet, öncelikle bunu sana da önce niye söylemedim bilmiyorum ama, ikinci paragrafta kimden bahsettiğini anlamadim. Birinice kimse geçmiyor sanirsam? İkincide demi kendi kendine konuşuyorsun o_O Yarabbim bir anlasam GMliğini yapacağim ama...

O zaman ben girişi klasik yapiyorum ve sana hollow gönderiyorum. Gökyüzü yariliyor ve az önce öldürdüğün hollwun orada iki tane daha beliriyor. Senin peşindeler. (başlangiç için iki iyi, sonra kurguya göre bakariz) Öncelikle çok güçlü değiller bunu bil (öldür gitsin)
Betimleme istiyorum hollowlar üzerine. İlk hollow, her şey yutabiliyor. Yani silahi ağzi. İkinci hollow ise çoklu saldiri yapabiliyor bir atişta (senin çoklu ok atman gibimsi). Bunlar üzerinden betimlemeyi yap. He birde ilk hamleyi sen yap istiyorum, bir neden de yaz.

Amaam, bu saate iğrenç oldu, bir türlü aklima bir şey gelmedi. Shot me. =_=
Aklina daha iyi bir şey gelirse sanirsam yarin 5 dk açacağim, yaz ona göre değiştiririz.
https://bleachrpg.yetkin-forum.com
Lutheas De Horaito
Last Quincy
Last Quincy
Lutheas De Horaito

Erkek
Nereden : Halkın içinden :D
Karakter Yaşı : 22
Lakap : Son Quincy
Ruh Hali : Site Hortlatma (Gm beklenir) Dp8djs

Karakter
Zanpakutou:
Site Hortlatma (Gm beklenir) Left_bar_bleue88/100Site Hortlatma (Gm beklenir) Empty_bar_bleue  (88/100)

MesajKonu: Geri: Site Hortlatma (Gm beklenir)   Site Hortlatma (Gm beklenir) Icon_minitimePtsi Kas. 21, 2011 12:04 pm

''ÖLDÜRDÜMKİ BEN! ÖLDÜRDÜMKİİ! YOHAHAHAAA! ÖLDÜR...düm...ki...'' Hass... Diye yarıda kesmiştim zevk çığlıklarımı. Düşünün birkere az önce devasa bir canavarı öldürüyorsunuz, Şimdide o canavarın yerine yüzüne sıçılmış iki cenavar daha geliyor. Cenavarlardan birisi... Kusooo! ''O ağız ne lan öyle! Ospu şojuuu içine girerim lan ben o azğın!'' Denilecek bir ağza sahipken. Diğeri sadece kollardan oluşmuş gibi... İkiside yaklaşık 2.30 boylarında. İkisininde ağızlarının, benim karizmatik vücudumu görünce suyu aktı.(İlk hollowun ağzından çıkan dev dalgadan dolayı caponlardan özür diliyorum.) ''Sie ulan kami-sama nın yovarlak hollowları!'' İlk saldırıyı benim yapmam gerekiyordu sanırım. Ayaklarımda enerji biriktiriyorum. Anlık adımımı en ufak saldırıda kullanmayı planlıyordum çünkü. Bu sıradada ıpad2 hızında çalışan beynim. İki hollowunda özelliklerini anlamıştı sanırsam. İlk hollow koca ağzıyla saldırı yiyor, İkincisi ise kollarından bala atıyor galiba.

(Çözüm yolu1)
İki hollowada birtane ok çak mıhla ezoları.

(Çözüm yolu2)
İlk hollow muhtemelen saldırımı yiyecek. O yüzden bende ona çoklu saldırı yapmalıyım 9 adet ok!
İkinci hollow' a ise tek bir güçlü ok atmalıyım. Çok zekiyim Ovv Yeş! uu beybii.

Çözüm iki kazandı
Eyvah Admin
Genel Yönetici
Genel Yönetici
Eyvah Admin

Kadın
Nereden : Nereye...
Lakap : Admin
Ruh Hali : Site Hortlatma (Gm beklenir) Images12

Karakter
Zanpakutou: Yönetim Paneli asddasdasd
Site Hortlatma (Gm beklenir) Left_bar_bleue9999999/9999999Site Hortlatma (Gm beklenir) Empty_bar_bleue  (9999999/9999999)

MesajKonu: Geri: Site Hortlatma (Gm beklenir)   Site Hortlatma (Gm beklenir) Icon_minitimePtsi Kas. 21, 2011 2:56 pm

Out: öncelikle düzgün yaz, ikincisi kurgu nasil gitsin şinci, üçüncüsü Gm benim, ben karar veririm <.< , 4. küfür etmeyi birak, 5.si beşleme olsun diye dedim sdsdsdf.
https://bleachrpg.yetkin-forum.com

Site Hortlatma (Gm beklenir)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Soul Society e gitmek için Urahara sandan yardım! (Gm beklenir)
» Site ölü mü ?!
» Site Kuralları
» Site renkleri
» Geleneksel Site Toplantısı