Bleach RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Bir istekten ziyade siteyi canlı tutma girişimi aslında...

4 posters
YazarMesaj
Kitsune Shuurei
Vekil Shinigami
Vekil Shinigami
Kitsune Shuurei

Erkek
Nereden : Karakura Town
Lakap : HUNTER
Ruh Hali : Bir istekten ziyade siteyi canlı tutma girişimi aslında... 2wdygoy

Karakter
Zanpakutou: Shingetsu
Bir istekten ziyade siteyi canlı tutma girişimi aslında... Left_bar_bleue90/100Bir istekten ziyade siteyi canlı tutma girişimi aslında... Empty_bar_bleue  (90/100)

Bir istekten ziyade siteyi canlı tutma girişimi aslında... Empty
MesajKonu: Bir istekten ziyade siteyi canlı tutma girişimi aslında...   Bir istekten ziyade siteyi canlı tutma girişimi aslında... Icon_minitimePerş. Ocak 26, 2012 12:01 pm

Merhabalar. Beni aşağı yukarı herkes tanıyor sanırım sitede artık kendimi tanıtmama gerek yok sanırım. Ben siteyi canlandırma konusunda bir fikir buldum. Tatil boyunca açık olacak sitemiz okullar açıldığında kapanacak. Ancak en azından hafta sonra bir saatlik hadi onuda geçtim yarım saatlik bir boşluk bulup siteyle ilgilenebiliriz. Mesela herkesin ortak boş olduğu bir saatte girebiliriz ve rp yapabiliriz. Rp yapmasak bile bir göz atabiliriz siteye. Ama rp yapmak asıl amacımız tabiki de. Adminimiz meşgul ise bile ben bu sitenin 2.GM'i olarak site ile ilgileneceğime söz veriyorum. Sizinde aynı şeyi yapacağınıza da kefil oluyorum. Sonuçta bu işi yardımlaşarak halledebiliriz. En azından az da olsa bu kadar üye sayısını yaza kadar taşıyalım. Yazın zaten tekrar bu site canlanacak. Ancak bizim görevimiz Bleach RPG'yi o zamana kadar en üstte tutabilmek. Bu durumu anlayacağınıza inanıyor ve hepinize teşekkür ediyorum...
Mitsuide Takashi
Gotei 1 FukuTaichou
Gotei 1 FukuTaichou
Mitsuide Takashi

Erkek
Nereden : İzmir
Lakap : East-Kun
Ruh Hali : Bir istekten ziyade siteyi canlı tutma girişimi aslında... 117zjpj

Karakter
Zanpakutou: Isuka
Bir istekten ziyade siteyi canlı tutma girişimi aslında... Left_bar_bleue85/100Bir istekten ziyade siteyi canlı tutma girişimi aslında... Empty_bar_bleue  (85/100)

MesajKonu: Geri: Bir istekten ziyade siteyi canlı tutma girişimi aslında...   Bir istekten ziyade siteyi canlı tutma girişimi aslında... Icon_minitimePerş. Ocak 26, 2012 2:08 pm

Ya na okul falan fark etmiyor ben her türlü girerim kardeş yanındayım.
http://animeturkiye.forummum.com
Kitsune Shuurei
Vekil Shinigami
Vekil Shinigami
Kitsune Shuurei

Erkek

Karakter
Bir istekten ziyade siteyi canlı tutma girişimi aslında... Left_bar_bleue90/100Bir istekten ziyade siteyi canlı tutma girişimi aslında... Empty_bar_bleue  (90/100)

MesajKonu: Geri: Bir istekten ziyade siteyi canlı tutma girişimi aslında...   Bir istekten ziyade siteyi canlı tutma girişimi aslında... Icon_minitimePerş. Ocak 26, 2012 5:50 pm

Yanımda olacağınızın farkındayım ancak ece, barış ve onun gibi üyeleride anlamaya çalışalım onlarda sonuçta geleceklerini düşünüyor hepimiz gibi. Onların geleceklerine zarar vermeden yapmalıyız bunu. Bencilce değil. Bu sadece senin benim kararım değil herkesin ortak kararı olmalı en azından tatilden sonra hafta sonları yarım saat yada bir saat kadar girmemiz yeterli olacak. Siteyi kaybetmeyelim bence her hafta sonuda demiyorum ayrıca mümkün olduğunca girseniz yeter...
Eyvah Admin
Genel Yönetici
Genel Yönetici
Eyvah Admin

Kadın
Nereden : Nereye...
Lakap : Admin
Ruh Hali : Bir istekten ziyade siteyi canlı tutma girişimi aslında... Images12

Karakter
Zanpakutou: Yönetim Paneli asddasdasd
Bir istekten ziyade siteyi canlı tutma girişimi aslında... Left_bar_bleue9999999/9999999Bir istekten ziyade siteyi canlı tutma girişimi aslında... Empty_bar_bleue  (9999999/9999999)

MesajKonu: Geri: Bir istekten ziyade siteyi canlı tutma girişimi aslında...   Bir istekten ziyade siteyi canlı tutma girişimi aslında... Icon_minitimePerş. Ocak 26, 2012 6:04 pm

Ben hafta sonlari girmem. Beğernirsen boş bir cuma olabilir o da sanirsam her hafta olmaz ikinci dönem için .-.
https://bleachrpg.yetkin-forum.com
Kitsune Shuurei
Vekil Shinigami
Vekil Shinigami
Kitsune Shuurei

Erkek

Karakter

MesajKonu: Geri: Bir istekten ziyade siteyi canlı tutma girişimi aslında...   Bir istekten ziyade siteyi canlı tutma girişimi aslında... Icon_minitimePerş. Ocak 26, 2012 6:11 pm

cumada olur hiç farketmez bende her cuma yada her hafta sonu demiyorum. Boş olduğun zaman bu herkes için geçerli sen yokken siteye ben bakarım. Ancak sakın silme yada dondurma. Yaza kadar ayakta tutabilirim bu siteyi...
Eyvah Admin
Genel Yönetici
Genel Yönetici
Eyvah Admin

Kadın

Karakter
Bir istekten ziyade siteyi canlı tutma girişimi aslında... Left_bar_bleue9999999/9999999Bir istekten ziyade siteyi canlı tutma girişimi aslında... Empty_bar_bleue  (9999999/9999999)

MesajKonu: Geri: Bir istekten ziyade siteyi canlı tutma girişimi aslında...   Bir istekten ziyade siteyi canlı tutma girişimi aslında... Icon_minitimePerş. Ocak 26, 2012 6:16 pm

Ben dondurmayi düşünüyorum açikcasi. Ara ara girip bakarim. Bana düşüşte gözükürse dondururum. Yaza ne de olsa açilacak. Hem biraz özlersiniz fena mi olur. Razz
Hitsuomi Toumaki
Gotei 10 FukuTaichou
Gotei 10 FukuTaichou
Hitsuomi Toumaki

Erkek
Nereden : İstanbul
Ruh Hali : Bir istekten ziyade siteyi canlı tutma girişimi aslında... 2rz3tw5

Karakter
Zanpakutou: Akai fushichō
Bir istekten ziyade siteyi canlı tutma girişimi aslında... Left_bar_bleue93/100Bir istekten ziyade siteyi canlı tutma girişimi aslında... Empty_bar_bleue  (93/100)

MesajKonu: Geri: Bir istekten ziyade siteyi canlı tutma girişimi aslında...   Bir istekten ziyade siteyi canlı tutma girişimi aslında... Icon_minitimePerş. Ocak 26, 2012 6:18 pm

valla bende boş olduğum her zaman girmeye çalışırım ama YGS/LYS yakınlarında beklemeyin beni Smile siz rp lerinizi yaparsanız ben uygunsam katılırım bonus karakteer olarak yani kurgularda ana yerde olamam ama güzel yan karakter olurum Smile
Kitsune Shuurei
Vekil Shinigami
Vekil Shinigami
Kitsune Shuurei

Erkek

Karakter

MesajKonu: Geri: Bir istekten ziyade siteyi canlı tutma girişimi aslında...   Bir istekten ziyade siteyi canlı tutma girişimi aslında... Icon_minitimePerş. Ocak 26, 2012 6:20 pm

O zaman kabul edilmiştir. =) Zaten hiçbirinizii LYS/YGS zamanı beklemiyorum. Anlayışla karşılıyorum daha öncede yazdım yukarıya biryere bunu =) Sonuçta öncelik geleceğiniz. Ancak o güne kadar ara ara bile girseniz kafidir. Ben site ile ilgilenmeye razıyım =)
Eyvah Admin
Genel Yönetici
Genel Yönetici
Eyvah Admin

Kadın

Karakter

MesajKonu: Geri: Bir istekten ziyade siteyi canlı tutma girişimi aslında...   Bir istekten ziyade siteyi canlı tutma girişimi aslında... Icon_minitimeCuma Şub. 03, 2012 2:24 pm

Yine siteye tek uğrayan ben kaldim? asdsfadsfd
Ya zaten canli olmasini beklemiyorum okul zamani. Tek dileğim yazin güel bir şekilde canlanmasi...
Mitsuide Takashi
Gotei 1 FukuTaichou
Gotei 1 FukuTaichou
Mitsuide Takashi

Erkek
Nereden : İzmir
Lakap : East-Kun
Ruh Hali : Bir istekten ziyade siteyi canlı tutma girişimi aslında... 117zjpj

Karakter
Zanpakutou: Isuka
Bir istekten ziyade siteyi canlı tutma girişimi aslında... Left_bar_bleue85/100Bir istekten ziyade siteyi canlı tutma girişimi aslında... Empty_bar_bleue  (85/100)

MesajKonu: Geri: Bir istekten ziyade siteyi canlı tutma girişimi aslında...   Bir istekten ziyade siteyi canlı tutma girişimi aslında... Icon_minitimeCuma Şub. 03, 2012 3:00 pm

Asdasd zaten işlerini yapsan sorun kalmayacak .-.
http://animeturkiye.forummum.com
Eyvah Admin
Genel Yönetici
Genel Yönetici
Eyvah Admin

Kadın

Karakter

MesajKonu: Geri: Bir istekten ziyade siteyi canlı tutma girişimi aslında...   Bir istekten ziyade siteyi canlı tutma girişimi aslında... Icon_minitimeCuma Şub. 03, 2012 4:05 pm

Turu döndürdüm konuşma rpni yaz sen Razz

Bir istekten ziyade siteyi canlı tutma girişimi aslında...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yeni bir ev iyi olurdu aslında... :D
» Yeni bir ev iyi olurdu aslında... :D
» Birkaç Rp olarak sunucam aslında sadece kısa kurgu açılımları.