Bleach RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

İlk Görev

2 posters
YazarMesaj
Hwang Tae Jeon
Primera Espada
Primera Espada
Hwang Tae Jeon

Kadın
Nereden : Kore.
Lakap : TJ.
Ruh Hali : İlk Görev 9h0yo2

Karakter
Zanpakutou: Gumiho.
İlk Görev Left_bar_bleue90/100İlk Görev Empty_bar_bleue  (90/100)

İlk Görev Empty
MesajKonu: İlk Görev   İlk Görev Icon_minitimePaz Şub. 22, 2009 4:55 pm

Sakura Normal öğrenciler gibi okula gitmek için yola çıkmıştı . rahatça yürüyüyor ve nazik yapısı sebebiyle etrafa bakıyor ve gülüyordu.herkes onu okulda severdi.yürürken gözüne çok güzel kuşlar çarptı.içinden"ne kadar güzel"diye düşünürken birden kuşlar uçuşmaya başladı.bir hollow sesi duymuştu.ilk defa savaşabileceği için korkuyordu.sese doğru gitmeye başladı ve büyük bir hollow gördü.birden elinden çantası düştü .resmen dili tutulmuştu.etrafına bakıyordu.yardım edecek birilerini arıyordu.ama kimse yoktu.sonunda bu işi kendi halletmesi gerektiğini anladı.yapay ruha bedenini eve götürmesini söyledi.kılıcını shikai olmadan nasıl kullanıp onu yenebileceğini düşünüyordu ama aklına bir fikir.geldi.bu dövüşten yara almadan çıkamayacaığnı biliyordu.sonunda karar verip koşmaya başladı.hollowun arkasına geçip ona bir saldırı yaptı.hollow bu saldırı üzerine arkasına döndü ve şunu duydu"hadou 33:soukatsui"ve Sakura arkasına dönüp baktı gözlerine inanamıyordu.ilk defa bir savaştan başarıyla çıkmıştı.kendine güveni gelmişti.gülmeye ve kahkaha atmaya başladı.sadece kaptan olmayı düşlüyordu gülerken.eğer teğmen olabilirse önemli bir yeri olabilecekti.ama daha shinigami bile değildi.çokdaha çabalayacaktı.sonunda dünyayı hollowlardan kurtaracağına o hollowların birdaha asla pluslara zarar vermesine izin vermeyeceği kararını aldı.evine dönüyordu cama doğru zıpladı içeri girdi yapay ruha seslendi"hey kirara bugün ne oldu" oda sakuraya"buraya geldim ama hiç eğlenmiyorum neden ben hep sen dövüşürken çıkmak zorundayım" sakura:tamam o zman ruhlar kim olursa olsun mutlu olmayı hakkederler dedi.kendi bedenine dönüp yapay ruhu bir tavşana koydusonra Kirara:çok teşekkür ederim iyiki sein gibi birisi benim sahibim.sen çok iyi birisin dedi ve mouseun üstüne çıkıp oyun oynamaya başladı.sakura bugün olanları düşünüyordu.kiraraya:ben biraz uyuycam.kardeşim gelirse konuşma ve hareket etme ne olursa olsun!

harf sayısı:1907
http://bleach-rpg.turkforumpro.com/
Misafir
Misafir

İlk Görev Empty
MesajKonu: Geri: İlk Görev   İlk Görev Icon_minitimeSalı Şub. 24, 2009 12:43 pm

Rp out:Çüş artık la!

Daha kılıç kullanmayı bilmiyosun nasıl hollow kesiosun ya?Nasıl bankaini biliyosun bu nasıl bir mantıktır!Daha takıma girmeden görev yapamassın bile!Silermisin mesajlarını?
Eyvah Admin
Genel Yönetici
Genel Yönetici
Eyvah Admin

Kadın
Nereden : Nereye...
Lakap : Admin
Ruh Hali : İlk Görev Images12

Karakter
Zanpakutou: Yönetim Paneli asddasdasd
İlk Görev Left_bar_bleue9999999/9999999İlk Görev Empty_bar_bleue  (9999999/9999999)

İlk Görev Empty
MesajKonu: Geri: İlk Görev   İlk Görev Icon_minitimeSalı Şub. 24, 2009 1:26 pm

akatsuki haklı -- X.x
önce shinigami akademisinden mezun olman gerek...
https://bleachrpg.yetkin-forum.com
Hwang Tae Jeon
Primera Espada
Primera Espada
Hwang Tae Jeon

Kadın
Nereden : Kore.
Lakap : TJ.
Ruh Hali : İlk Görev 9h0yo2

Karakter
Zanpakutou: Gumiho.
İlk Görev Left_bar_bleue90/100İlk Görev Empty_bar_bleue  (90/100)

İlk Görev Empty
MesajKonu: Geri: İlk Görev   İlk Görev Icon_minitimeSalı Şub. 24, 2009 3:55 pm

ya sorry ben bilmiodum daha yeni başladım bundan sonra dikkat ederim daha yazmaya devam edicem bide bleachın 200 den sonraki bölümlerini nerden izleyebilirim
http://bleach-rpg.turkforumpro.com/
Eyvah Admin
Genel Yönetici
Genel Yönetici
Eyvah Admin

Kadın
Nereden : Nereye...
Lakap : Admin
Ruh Hali : İlk Görev Images12

Karakter
Zanpakutou: Yönetim Paneli asddasdasd
İlk Görev Left_bar_bleue9999999/9999999İlk Görev Empty_bar_bleue  (9999999/9999999)

İlk Görev Empty
MesajKonu: Geri: İlk Görev   İlk Görev Icon_minitimeSalı Şub. 24, 2009 4:24 pm

bak burayıda kilitledim sayma burda yaptıklarını sen ama akademiden mezunolunca yeni başlıkta atarsın burdakileri o zaman sayarsın Wink
https://bleachrpg.yetkin-forum.com

İlk Görev
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Görev Hollow Avı 12
» Görev Dağılımı
» Görev - Choujou Kunshin
» Rukongai 7. Bölge Görev Raporu
» Choujou Kunshin - Görev tablosu