Bleach RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Rik-sensei yeni sınıf

4 posters
YazarMesaj
Hariru
Kararsız
Hariru

Erkek
Ruh Hali : Rik-sensei yeni sınıf Centil10

Karakter
Zanpakutou: Kashido Mirikado
Rik-sensei yeni sınıf Left_bar_bleue85/100Rik-sensei yeni sınıf Empty_bar_bleue  (85/100)

Rik-sensei yeni sınıf Empty
MesajKonu: Rik-sensei yeni sınıf   Rik-sensei yeni sınıf Icon_minitimeC.tesi Ağus. 22, 2009 2:39 pm

Rik yavaşça sınıfın kapısından girdi ve yeni öğrencilere göz gezdirmeye başladı.

"Hepiniz hoş geldiniz."
Hariru
Kararsız
Hariru

Erkek
Ruh Hali : Rik-sensei yeni sınıf Centil10

Karakter
Zanpakutou: Kashido Mirikado
Rik-sensei yeni sınıf Left_bar_bleue85/100Rik-sensei yeni sınıf Empty_bar_bleue  (85/100)

MesajKonu: Geri: Rik-sensei yeni sınıf   Rik-sensei yeni sınıf Icon_minitimeÇarş. Haz. 30, 2010 4:02 pm

Gelmek isteyen varsa gelsin
Akaoni
Gotei 9 FukuTaichou
Gotei 9 FukuTaichou
Akaoni

Erkek

Karakter
Zanpakutou: Crimson Heaven
Rik-sensei yeni sınıf Left_bar_bleue76/100Rik-sensei yeni sınıf Empty_bar_bleue  (76/100)

MesajKonu: Geri: Rik-sensei yeni sınıf   Rik-sensei yeni sınıf Icon_minitimePaz Tem. 04, 2010 4:53 pm

Yep, eee, sensei... (ya da her ne haltsan ondan işte. neysen o değil misin sonuçta?) Joseph selam verdikten sonra oturup sınıf arkadaşlarına göz gezdirdi. bir kaç kişi kendini tanıttıktan ve öğretmeninin anşattıklarını dinledikten sonra "bedava feng shui eğitimi, tam da aradığım şeydi zaten." dedi. Buraya sürülmek yetmemiş gibi öğrenci olmuştu.
Çıkışta hocası ile konuşmaya karar verdi.

OOK: Hariru arkandan hocam, hocam! diye seslendim ki bak bana konuşalım Smile
Hak-kan Yomamura
Gotei 2 FukuTaichou
Gotei 2 FukuTaichou
Hak-kan Yomamura

Erkek
Nereden : İzmir
Lakap : hekeen
Ruh Hali : Rik-sensei yeni sınıf Manyak10

Karakter
Zanpakutou: Enshoku

MesajKonu: Geri: Rik-sensei yeni sınıf   Rik-sensei yeni sınıf Icon_minitimePaz Tem. 04, 2010 5:08 pm

Feng-shui eğitimi mi? Hahaha! OOK: Seslendim arkandan diyeceğine RP 'de seslenebilirdin. RP'de yazdığın harfleri say, levelini belirle. www.lettercount.com Harf saymak için.. Ayrıca bu akdar kısa tutma RP'ni.
http://www.bleachrpg.yetkin-forum.com
Akaoni
Gotei 9 FukuTaichou
Gotei 9 FukuTaichou
Akaoni

Erkek

Karakter
Rik-sensei yeni sınıf Left_bar_bleue76/100Rik-sensei yeni sınıf Empty_bar_bleue  (76/100)

MesajKonu: Geri: Rik-sensei yeni sınıf   Rik-sensei yeni sınıf Icon_minitimePaz Tem. 04, 2010 5:11 pm

OOK: Rp konusunda merak etme sen. Diğer mesajlarımın referans olacağını düşünüyorum. Sınıfa bir kayıt olayım da. İstersen PM ile nedenlerini açıklayayım sana hem yanlış anlaşılma riskini azaltırız böylece.
Hak-kan Yomamura
Gotei 2 FukuTaichou
Gotei 2 FukuTaichou
Hak-kan Yomamura

Erkek
Nereden : İzmir
Lakap : hekeen
Ruh Hali : Rik-sensei yeni sınıf Manyak10

Karakter
Zanpakutou: Enshoku

MesajKonu: Geri: Rik-sensei yeni sınıf   Rik-sensei yeni sınıf Icon_minitimePaz Tem. 04, 2010 5:12 pm

out: Anlaşıldı, tamam.

EDİT: Yakında site yenilenecek, tüm mesajlar silinecek. Karakter, ve zanpaktoularınızın bir kopyalarını alın.
http://www.bleachrpg.yetkin-forum.com
Akaoni
Gotei 9 FukuTaichou
Gotei 9 FukuTaichou
Akaoni

Erkek

Karakter

MesajKonu: Geri: Rik-sensei yeni sınıf   Rik-sensei yeni sınıf Icon_minitimePaz Tem. 04, 2010 5:25 pm

Bakın, düşüncelerinize, inançlarınıza, adetlerinize saygı duyuyorum. Bu sizin işiniz tamam mı? Bununla beraber derslerde devamlılık konusunda sorunlar yaşayabilirim. Bu konuda sizden yardımcı olmanızı istiyorum. Size saygısızlık etmek gibi bir amacım kesinlikle yok, ancak ben kor ateşte belki de magmada dövüldüm su verildikten sonra karardım fırından gümüş rengi çıkmadım. Bu adamlarla bir arada hareket edemiyorum ve açıkçası korkuyorum. Daha yeni yeni ellerinde zampaktou tutmaya başlamış bu çocuklarla bir değilim. Kendini pokemon zannederek camdan atlayan çocuklarla ya da lisede sevdiği çocukla konuşamamak dışında derdi olmayan gençlerden çok daha fazla derdim var.
Ben ölüm tanrısı olduğumda insanken doğduğum topraklarda savaş vardı. S.ktiğminin ingiliz swarı kafalı p.ç kurularını vatanından atmaya çalışırken ölüp o kederle hollowicationa maruz kalmış kaç tane kederli dertli ruh için rukongai kapısını açtım kaç tane tecavüzcü billy boyun cehenneme hapsolmasında önemli rol oynadım sayısını ben bile bilmiyorum. Futbol severseniz şöyle anlatayım size, buradaki olaylar sıradan takımların oynadığı iddiasız bir futbol maçına benziyor; orada ise sanki Celtic deplasmanda Rangers'i yendikten sonra kraliçeye tecavüz etmiş ve bu esnada Rangersliler papayı öldürmüş kadar karışık olaylar vardı. Her ne haltsa, beni bu işlerin içinde fazla tutmazsanız sevinirim. Kabalığımı bağışlayın, dürüstlüğü nezakete hep tercih etmişimdir.

Eğer elimde ise sizin de öyle yapmanızı rica ediyorum.

1495 miş
Eyvah Admin
Genel Yönetici
Genel Yönetici
Eyvah Admin

Kadın
Nereden : Nereye...
Lakap : Admin
Ruh Hali : Rik-sensei yeni sınıf Images12

Karakter
Zanpakutou: Yönetim Paneli asddasdasd
Rik-sensei yeni sınıf Left_bar_bleue9999999/9999999Rik-sensei yeni sınıf Empty_bar_bleue  (9999999/9999999)

MesajKonu: Geri: Rik-sensei yeni sınıf   Rik-sensei yeni sınıf Icon_minitimeSalı Tem. 06, 2010 10:24 am

out: sinifa kayit olmakmi O_o öyle bişiyok ki direk rpye başlarsin bu kadar basit.
https://bleachrpg.yetkin-forum.com

Rik-sensei yeni sınıf
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yeni Sınıf
» yeni sınıf
» Yeni sınıf
» Sınıf 1
» Sınıf 1