Bleach RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Sınıf 1

+2
caine
Eyvah Admin
6 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
Hak-kan Yomamura
Gotei 2 FukuTaichou
Gotei 2 FukuTaichou
Hak-kan Yomamura

Erkek
Nereden : İzmir
Lakap : hekeen
Ruh Hali : Sınıf 1 - Sayfa 2 Manyak10

Karakter
Zanpakutou: Enshoku
Sınıf 1 - Sayfa 2 Left_bar_bleue85/100Sınıf 1 - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (85/100)

Sınıf 1 - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Sınıf 1   Sınıf 1 - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Tem. 02, 2010 4:22 pm

Evet doğru.. Yalnız bizim yaptığımız RP'de şu anki zaman ne? Aizen diye biri var mı? Çizgi filmdeki Espada'lar var mı? Ne durumdayız? Shocked
http://www.bleachrpg.yetkin-forum.com
Hariru
Kararsız
Hariru

Erkek
Ruh Hali : Sınıf 1 - Sayfa 2 Centil10

Karakter
Zanpakutou: Kashido Mirikado
Sınıf 1 - Sayfa 2 Left_bar_bleue85/100Sınıf 1 - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (85/100)

Sınıf 1 - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Sınıf 1   Sınıf 1 - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Tem. 02, 2010 4:43 pm

Farklı bir zaman biz hiç anime karakterlerini kullanmamıştık. Bu arada konuyu dağıtmayalım burası rp yeri.
Misafir
Misafir

Sınıf 1 - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Yeni geldim ve bana birşeyler öğretebilecek bir sensei arıyorum...   Sınıf 1 - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Tem. 02, 2010 5:41 pm

Orochimaru sınıfın kapısına doğru yöneldi. İçeri girmek için hazırlanırken üstündeki siyah çeketinde etkisiyle havanın sıcak olduğunu anladı ve üzerindeki ceketi çıkarıp omzuna attı. Ve alaycı bir ifade ile öğrencilere dönüp ''Hey! Sersemler ben geldim.'' dedi.

261
Hariru
Kararsız
Hariru

Erkek

Karakter

Sınıf 1 - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Sınıf 1   Sınıf 1 - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Tem. 02, 2010 8:13 pm

Rik yeni gelen öğrenciye baktı. Çok geç gelmişti. Dersler bitmek üzereydi ve sınıfa sonradan katılan bir öğrenci daha vardı. Bir de ukala ve kibirli bir havası vardı. İlk girdiği gibi ''Hey! Sersemler ben geldim.'' diyecek kadar kaba biriydi.

"HEY SEN!" Rik sesini yükselterek yeni gelene seslendi.
"Sen nereye girdiğini sanıyorsun?Ya çık dışarı adam akıllı gir ya da bir daha girme!" Rik'in sesi buz kadar soğuk ve sertti. Bu söylediklerinde ne kadar ciddi olduğu yüzünden anlaşılabiliyordu.

out: başka öğrenci kabul edilmeyecek. Yeni sınıf bekleyin
Misafir
Misafir

Sınıf 1 - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Sınıf 1   Sınıf 1 - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Tem. 02, 2010 8:29 pm

''Sizinle laf yarışına girmiyicem'' dedi. Orochimaru ve sınıfı terketti Very Happy

Not: Bir dahaki sınıf ne zaman açılır. Very Happy
Eyvah Admin
Genel Yönetici
Genel Yönetici
Eyvah Admin

Kadın
Nereden : Nereye...
Lakap : Admin
Ruh Hali : Sınıf 1 - Sayfa 2 Images12

Karakter
Zanpakutou: Yönetim Paneli asddasdasd
Sınıf 1 - Sayfa 2 Left_bar_bleue9999999/9999999Sınıf 1 - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (9999999/9999999)

Sınıf 1 - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Sınıf 1   Sınıf 1 - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Tem. 02, 2010 8:50 pm

out:ben sakeden gelirsem sinif 2 ye giderim sanirim yarina kadar bekle. birde 3 4 öğrenci oldumu insan zorlaniyor. Kafayi yiyorsun öğretmen olarak.
https://bleachrpg.yetkin-forum.com
Misafir
Misafir

Sınıf 1 - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Sınıf 1   Sınıf 1 - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Tem. 02, 2010 9:11 pm

Orochimaru bu sefer kapıyı çalar içeri girdi ve 1 kaç saat önce yaptığı terbiyesizliği düzeltmek için elinde bir demet çiçek vardı.
''Hocam bunlar sizin için'' diyerek gülümsedi. Very Happy
''Birkaç saat önce sınıfa yeni girdiğimde sizin huzurunuzda sersem demiştim'' dedi.
''Bunun için tüm sınıftan ve Sizden çok çok özür diliyorum'' dedi.
Ve sınıftan ayrıldı.
Not: Alta harf sayısını yazıyorum ama bu özürü yanlış anlıyıpta rp kazanmak için yaptığımı sanmayın sadece gelenek diye yazıyorum yoksa bu mesaj sizden özür dilemek içindi hocam. Very Happy

541
Kitsune Shuurei
Vekil Shinigami
Vekil Shinigami
Kitsune Shuurei

Erkek
Nereden : Karakura Town
Lakap : HUNTER
Ruh Hali : Sınıf 1 - Sayfa 2 2wdygoy

Karakter
Zanpakutou: Shingetsu
Sınıf 1 - Sayfa 2 Left_bar_bleue90/100Sınıf 1 - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (90/100)

Sınıf 1 - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Yeni geldim ve bana birşeyler öğretebilecek bir sensei arıyorum...   Sınıf 1 - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Tem. 03, 2010 10:11 am

Amidamaru kapıyı tıklayıp. İçeri girdi. Bu iş tam annesinin gurur duyacağı bir işti. Annesi ölürken son sözü. ''Okulunu bitir.'' olmuştu. Amidamaru annesine bir söz vermişti. O sözü tutmalıydı. O yüzden buraya gelmişti. Bunaltıcı bir sıcak vardı. Ve sınıfa son gelmeninde etkisiyle amidamaru'yu ter bastı. Gerçekten çok heyecanlıydı. Bir yandan korkuyordu,ama annesine bir söz vermişti. Yere doğru bakıyordu. Sanki hocadan utanır gibi. Çok çekingen davranıyordu. Hocanın ona ne siyeceğini bile bilmiyordu. Ama aklına annesi geldi ve o çekingenliği birden üzerinden attı. Başını kaldırdı ve içinde şu sözler geçiyordu. ''Anne seni utandırmayacağım.'' Annesiyle arasında ayrı bir bağ vardı Amidamaru'nun. Bu bağ annesi ölse bile kopmamıştı. Onun hep yanında olduğunu biliyordu. Ve içeriye doğru bir adım atarak ''Hocam sanırım biraz geç kaldım. Bunun için sınıfın huzurunda sizden özür dilerim.'' diyerek beklemeye başladı.

921
Hariru
Kararsız
Hariru

Erkek

Karakter

Sınıf 1 - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Sınıf 1   Sınıf 1 - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Tem. 03, 2010 11:31 am

"Off off neden her zaman geç gelenler olmak zorunda ki..." Rik geç gelenleri pek sevmezdi. Eğer bir iş yapılacaksa tam zamanında orada olmak gerekirdi. Bir işi başarılı şekilde yapabilmek için gereken bir şeydi bu.

"Siz ikiniz. Bu sınıfa son alınan iki kişisiniz. Eğer sıkı şekilde çalışmazsanız mezun olamayacaksınız. Geç gelmenizin cezası olarak gününüzün yirmi dört saatini burada geçireceksiniz." Rik dilenen özürleri duymamış gibi davrandı. Ukala ve saygısız giren öğrenciye bir ders vermeyi düşündü ama sonuçta hatasını kabullenmişti. Bu ders meselesini sonraya bırakmaya karar verdi.
"Şimdi kidou ile başlayacağız. Kılıç eğitimini daha sonra da alabilirsiniz. Sınıftakiler kidou eğitimine yeni başladı onları yakalayabilirsiniz. Kidou büyülerini genel olarak ikiye ayırmak mümkündür:
Bağlayıcı büyüler (Bakudou)
Yokedici büyüler (Hadou)
Size birer tane göstereceğim. İlk olarak onlarla başlayın ve ikiniz beraber başladığınız için birlikte çalışabilirsiniz."

Rik bir tane kukla aldı ve karşısına geçti.
"Hadou no ichi shou!" kukla altı metre uzağa fırladı.
"Bu ilkiydi şimdi diğerine geçelim. Sen ukala çocuk kendini hazırla." Rik hazırlanması için biraz süre tanıdı.
"Bakudou no ichi sai!" Rik'in sözleriyle karşısındakinin elleri sırtında birleşti ve karşısındaki yere diz çöktü. Rik fazla uzatmadan kidouyu kırdı.
"Hadi çalışmaya başlayın. Eğer diğerlerine yetişemezseniz mezun olamazsınız! HADİ!!!" Rik arkasını döndü ve diğer öğrencilerle ilgilenmeye başladı.
Kitsune Shuurei
Vekil Shinigami
Vekil Shinigami
Kitsune Shuurei

Erkek

Karakter
Sınıf 1 - Sayfa 2 Left_bar_bleue90/100Sınıf 1 - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (90/100)

Sınıf 1 - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Sınıf 1   Sınıf 1 - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Tem. 03, 2010 11:50 am

Amidamaru hocasının gösterdiği Kidou'ları yapmayı deniyicekti. Hey!Ukala çocuk ilk olarak ben başlıyorum dedi. İlk olarak ''Bakudou'yu'' deniyicekti. Orochimaru'nun karşısına geçti.
"Bakudou no ichi sai!" dedi. Galiba işe yaramıştı. Orochimaru ikinci kez Bakudou ile bağlanmıştı. Renji fazla uzatmadı ve Bakudou'yu bıraktı. Bir kez daha deniyicekti. Ama Hadou'yu Orochimaru'nun üzerinde deniyemezdi. Yara alabilirdi. O yüzden bir kukla üzerinde denemeye karar verdi.
"Hadou no ichi shou!" kuklayı hocası kadar uzağa fırlatamadı. En fazla 2 metre gitmişti. Ama yinede başarmıştı. Şimdi sıra Orochimaru'daydı.

611
Misafir
Misafir

Sınıf 1 - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Sınıf 1   Sınıf 1 - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Tem. 03, 2010 11:59 am

Orochimaru altta kalamazdı. Hemen bir Bakudou ile onu bağladı. Ama aklına daha sinsice bir fikir gelmişti. Kukla yerine Renji'ye Hadou uygulayacaktı. Bakudou'yu bıraktı. Ve ani bir saldırı ile ''Hadou no ichi shou!'' dedi. Renji buna karşı koyabilirmiydi. İçinden bunlar geçerken renji bir anda 3 metre geriye fırladı. Ve kolu hafif sıyrılmıştı ve kanıyordu. Özür diliyordu. Acaba renji özrünü kabul edicekmiydi.

413
Kitsune Shuurei
Vekil Shinigami
Vekil Shinigami
Kitsune Shuurei

Erkek

Karakter

Sınıf 1 - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Sınıf 1   Sınıf 1 - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Tem. 03, 2010 12:05 pm

Renji'nin gözleri doldu. Ağlıyıcak gibiydi. Ancak aklına birden annesi geldi. Ve gözlerini silerek ayağa kalktı. Artık gözleri dolmuyordu. Gözlerinde kahramanca bir ifade vardı sanki. Cebinden bir mendil çıkartarak kanayan kolunu sildi. Ve Orochimaru'ya bakarak. ''Özür dilemene gerek yok. Ben biraz ileri gittim sanırım.'' dedi. Artık koluda kanamıyordu. Orochimaru'ya bakarak gülümsedi. Ve içinden ''Artık ağlamak yok Renji.'' dedi.

434
Hak-kan Yomamura
Gotei 2 FukuTaichou
Gotei 2 FukuTaichou
Hak-kan Yomamura

Erkek

Karakter

Sınıf 1 - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Sınıf 1   Sınıf 1 - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Tem. 03, 2010 1:27 pm

Hak-kan ağır adımlarla sınıfa girdi.. Gülümseyerek etrafına baktı. Akademideki anıları aklına gelmişti.. Gerçi akademide onu eğiten bir hoca olmamıştı. Buradaki herkes düzenli bir şekilde çalışmalarını sürdürüyordu.. Oysa akademide bilinçsizce kılıç tokuşturmuştu. Etrafta yapılan bir sürü kidou vardı.. Evet.. Kidou. Hak-kan'ın zayıf noktası buydu. Zaten buraya da kidou öğrenmeye gelmişti.. İçeriye iyice baktığında burasıyla Rikata-sama'nın ilgilendiğini gördü. Yanına doğru gitti..
Merhaba efendim! İzninizle sizden kidou eğitimi almak için geldim.

-572
Hariru
Kararsız
Hariru

Erkek

Karakter

Sınıf 1 - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Sınıf 1   Sınıf 1 - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Tem. 03, 2010 1:32 pm

"Hoş geldin" Rik kocaman bir gülümsemeyle karşıladı.
"Peki başlayalım o zaman. İlk kidoumuz 'bakudou no ichi sai' rakibini kilitlemek için kullanılır. Kendini hazırla üzerind gösterirsem daha iyi anlarsın" Rik biraz bekledikten sonra kidouyu uyguladı ve kısa süre sonra çözdü.
"Sanırım bir kere görmen yeterli. Buradaki herkes bir kere görerek öğrenmeye başladı. Şimdi kendine çalışacak bir takım arkadaşı bul ve çalışmaya başla." Rik desteklercesine eliyle sırtından itekledi ve diğer öğrencilerle ilgilenmeye başladı.
Hak-kan Yomamura
Gotei 2 FukuTaichou
Gotei 2 FukuTaichou
Hak-kan Yomamura

Erkek

Karakter

Sınıf 1 - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Sınıf 1   Sınıf 1 - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Tem. 03, 2010 1:48 pm

Kolaymış. Sanırım bu seviye bir kidouyu hiç zorlanmadan yapabilmem gerekir. Eveeet. Şöyle bir bakalım kiminle çalışabilirim. Heh orda biri var.
Hak-kan boş duran öğrencinin yanına giderek;
Selam, istersen biraz çalışalım. dedi.
Olur. dedi ve hemen;

Hadou no ichi shou!
Hak-kanın kimonosu ve saçları rüzgardan dalgalandı. Bir adım bile geriye gitmedi. Sol eliyle saçını kaşıyıp gülümsedi, Hiç fena değildi. Şimdi bende birşey denemek istiyorum. Kendini hazırla.Genç, İlginç bir duruş aldı, bağırmaya başladı, bahsetmeye deymeyecek bir reiatsu salarak, Hak-kan'ın karşısında garip bir görüntü sergiledi..
Bakadou no ichi, Sai! Genç, elleri sırtında birleşip diz çöktü.. Hak-kan kidou'yu kıracakken;
Sakın yapma! Bundan kendim kurtulacağım! Onuruma dokunma! Hak-kan karşısındaki bu garip görünüşlü gence gülmemek için kendini zor tuttu. Karşısına diz çöküp genci izlemeye başladı. Genç titriyor, ilginç savaş çığlıkları atıyordu.. Sonra ayağa kalktı, kendini yere atıp yuvarlanmaya başladı.. Hak-kan gencin adli dengesinin bozuk olduğunu düşünerek kidou'yu kırdı. Çocuk büyü kbir nefretle Hak-kan'ın suratına baktı ve ona doğru koşarken haykırdı;
Hiç kimse onurumu elimden alamaz, Hurra hurra horraa! Huuaaawhoaa ! Niyaa! Hak-kan hem kidou'sunu tekrar denemek, hemde bu çocuğu zaptetmek için yaptığını tekrarladı.
Bakadou no ichi, Sai! Çocuğa yine aynı şey oldu, Hak-akn arkasına dönüp Rikata-sama'nın yanına gitti.

Sanırım bu kidou'yu yapmayı başardım. Ayrıca sanırım sınıft abir akıl hastası var..

-1693
Kitsune Shuurei
Vekil Shinigami
Vekil Shinigami
Kitsune Shuurei

Erkek

Karakter

Sınıf 1 - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Sınıf 1   Sınıf 1 - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Tem. 03, 2010 6:16 pm

Amidamaru hocanın gelmesini beklerken bir yandanda kuklalar üzerinde kidou çalışıyordu
''Bakadou no ichi Sai!''
''Ahh! Bu kuklanın benden çektiği nedir?'' diye iç geçirdi. Artık canı sıkılmaya başlıyordu. Ve hala aynı şeyleri çalışıyordu. Çalışacak başka birşey de yoktu zaten. Birden annesinin kolyesi aklına geldi. Açıp içindeki resme bakmak istiyordu. hemen bir sandalyeye oturdu. Annesinin resmine bir yandan bakıp bir yandanda içinden ''Seni utandırmayacağım! Anne.'' diyordu. Keşke annesini birkez daha görme şansı olsaydı. O şansı biri ona verseydi hayatının sonuna kadar onun kölesi olabilirdi. Ancak şimdi shinigami olması gerekiyordu. Kimsenin dediklerine aldırmamalı ve shinigami olma yolunda ilerlemeliydi.
''Hadou no ichi shou!'' diye gününü geçirecekti belli. Bir yandan iç geçiriyor bir yandanda hocasını bekliyordu.

835
Hariru
Kararsız
Hariru

Erkek

Karakter

Sınıf 1 - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Sınıf 1   Sınıf 1 - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Tem. 04, 2010 11:22 am

Rik Hak-kan'ın kidou sunu başarılı bir şekilde yaptığını gördü. Artık başka bir kidouyu gösterebilirdi. Yanına gelen Hak-kan'a döndü.
"Artık yeni bire kidouya geçebiliriz. Şimdiki kidou hadou no ichi shou." Rik bir kuklayı önüne savurdu.
"Hadou no ichi shou!"Rik'in sözleri ile kukla bulunduğu yerden on metre uzağa fırladı.
"Şimdi bunu denemelisin." Rik desteklemek için sırtından hafifçe itti ve diğer öğrencilerin yanına gitti.

"HADİ ÇALIŞIN! EĞER MEZUN OLMAK VE İYİ BİR SHİNİGAMİ OLMAK İSTİYORSANIZ DAHA SIKI ÇALIŞIN!!!" Rik herkesin duyması için sesini yükseltmişti. Aslında bunu çok nadir yapan birisiydi. Sesi yüksekken kulağa ne kadar farklı geldiğini farketti.
Kitsune Shuurei
Vekil Shinigami
Vekil Shinigami
Kitsune Shuurei

Erkek

Karakter

Sınıf 1 - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Sınıf 1   Sınıf 1 - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Tem. 04, 2010 12:17 pm

Renji hocasının konuşmalarına kulak misafiri olmuştu ve Hocasının gösterdiği yeni kidouyu merakla izlemişti. Bunu denemeliyim diye düşündü ve bir kukla aldı.
''Ahh! Sözler neydi?'' diye bir düşündü içinden. 5 dakika böyle bekledikten sonra. Sözler aklına gelmişti. Kuklayı karşısına alıp şöyle dedi. ''Hadou no ichi s.ou!" ama kukla 1 santim bile oynamadı. Büyük ihtimalle sözler yanlıştı. Ama nasıl olabilirdi. Az önce duyduğu sözler bunlar değil miydi? Büyük bir hayal kırıklığına uğramıştı. Bu kadar basit bir kidouyu bile yapamazken onu hafife alıp annesini öldüren hollowlarla nasıl yüzleşicekti. İçinden yine lanet okuyordu. Bir daha kolyesine baktı. Annesi onun üzülmesine asla müsade etmezdi. Ayağa kalktı ve ''Bunu başarabilirim. Annem için!'' dedi. Kukla aynı yerinde duruyordu. Yine kuklanın karşısına geçti ve ''Hadou no ichi shou!" dedi. Kuklayı hocasının ki kadar uzağa fırlatamadı ama onunkide az buz bişey değildi. Kukla bulunduğu yerden 6 metre ileri uçmuştu. Artık yapabiliyordu. Tekrar tekrar bu kidouyu denedi. Zaten çalışmadan yapılabilecek bir şey değildi. Artık bir shinigami olma yolunda hızla ilerliyor ve arkasına asla bakmıyordu. Artık yas tutmamalıydı. Her zaman ileriye bakıp doğru yolu bulmalıydı ve Renji azda olsa kidou kullanmada ustalaşmıştı.

1277
Hak-kan Yomamura
Gotei 2 FukuTaichou
Gotei 2 FukuTaichou
Hak-kan Yomamura

Erkek

Karakter

Sınıf 1 - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Sınıf 1   Sınıf 1 - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Tem. 04, 2010 2:57 pm

OUT: Önemli NOT: Arkadaşlar kısa bir süre sonra site yenilenecek. Çoğunuz zaten biliyorsunuzdur. Tüm mesajlar silinecek. Yarattığınız karakter ve zanpaktou'ların bir kopyasını alın.

Bu kidou'da oldukça kolay gözüküyordu. Hak-kan hemen bir kuklanın karşısına geçti. Kukla duvardan yaklaşık on metre kadar uzakta duruyordu. Hak-kan bu kidouyu tüm gücüyle yapmak istiyordu. Tahta kılıcını yana attı, bir süre konsantre oldu. Reiatsusunu dengeledi, büyük bir reiatsu saldı.. Artık saldığı reiatsudan kendi de rahatsız oluyordu, çok şiddetliydi.. Hak-kan'ın gözleri bembeyaz olmuştu..

Hadou no ichi, Shou! kukla uçtu ve duvara çarptı.. O kadar konstanre falan olmuştu. Bu seviye bir kidou için değmezdi aslında. Ama yapabildiğinin en iyisini görmek istiyordu.Deneyimlerine göre kidou'suz hiçbirşey olmuyordu. Adjuchası halatla bağladığında, bundan kolayca kaçmış ve etrafa zarar vermişti. Bunun gibi birçok örnek sıralanabilirdi. Eskiden kidou yapmayı imkânsız görüyordu. Hiç denememişti. Aslında rahatlıkla yapabileceği birşey gibi duruyordu. Herneyse. Bu kidouyu da öğrenmişti. Ama bir öğrencinin üstünde de denemek istedi. Arkasına döndü, kidouyla bağladı çılgın öğrenci hâla kidou'sunu kırmak istiyordu. Evet. Bu kidouyu denemek için en mükemmel kişi oyydu. Yanına gitti, Sai'yi kırdı. Çılgın herzamanki gibi ona saldırdı,
Hadou no ichi, shou! Genç 6 metre kadar arkaya uçtu. Kafa üstü yere düşmüştü. Bayılmış gibiydi. Hak-kan yanına gitti. Sonra genç birden ayağa kalktı ve Hak-kan'a tekme attı. Hak-kan tek eliyle tekmesini tuttu. Gencin havadaki bacağının yanına bir tekme attı. Genç çığlıklarla yere düştü. Sonra Hak-kan oradan uzaklaştı. Birazcık vicdan azabı duyuyordu. Deli birine bunu yapmalımıydı. Neyse sonra Kaptan Rikata'yı görünce olanları unutuverdi, ve kidou'yu başarmanın ona verdiği mutlulukla..

Bu kidouyu da hallettim, sensei..

-1907

Sınıf 1
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-
» Sınıf 1
» 2. sınıf eğitimi.
» yeni sınıf
» Yeni sınıf
» 2. sınıf mezunları